Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A válóper beadásásra kell hogy legyen megfelelő pillanat? fórum

A válóper beadásásra kell hogy legyen megfelelő pillanat? (beszélgetős fórum)


23. c6cc1a938e (válaszként erre: 5. - Beautykiss)
2013. okt. 25. 14:10
Nem biztos,hogy hülyítés,csak nem elég intuitív feléd.Az ítélethozatallal meg igazán várd meg kis csibe,míg te leszel majd esetleg boldogtalan családos!Mert ha családot vállalni egyenlő a "börtönnel",akkor a fene aki belevág!Hiszen sosem lehet tudni,hogy kivel is köti össze az ember az életét!Na majd akkor állhatsz te is,hogy hogyan is kéne kilépni a legkevesebb kár okozásával.Szingliként annyira k*rva egyszerű gondolkodni.Kár,hogy mindegyik gondolat téves!No és naivan ostoba!No meg kegyetlen is,igen...
22. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 25. 14:02

Hát ezt több ponton is elcs*szted...A biztonsági elvek nagyon jogosak!


1.előbb elköltözik,aztán esetleg átgondolod,hogy akarsz-e vele kicsit játszani

2.tök mindegy mit érez a másik(meghalok nélküle),ha te ezt nem érzed ugyanígy

3."a pasi bemutatja a gyerekeinek.."

Mi a f*sznak???Már bocsánat!Ebbe nagyon gáz volt belemenned!

4."a lány másodiknak érzi magát"

A gyerekek miatt?Nos az baj.

I.)vagy nem felnőttek még a gyerekek - bocs,minek kezdtél akkor egy aktív apukával ilyen szinten???

II.)vagy a pasi nem veszi észre,hogy felnőttek a gyerekei -ez gáz,hagyd ott

5."a lány megkérdezi h kb mikor tervezi a válást."

Ebbe viszont NEM szólhatsz bele!Egy válás komoly anyagi bukta,ha nem jól csinálod!Hát már bocs!


Ezek után vond le a konzekvenciákat és hozz meg egy pár masszív döntést.

21. szomorkodó (válaszként erre: 17. - 103cacdfd2)
2013. okt. 25. 09:57
De van.
20. forrest2010 (válaszként erre: 17. - 103cacdfd2)
2013. okt. 25. 09:51
.... van ilyen hüle pasi ! nem is egy! 4 gyerek után , vén fejjel legyártott még 4-et ! a másik meg 3-at ! és oda cuccolt be , ahol jobb körülmények közé került , mint ahogy valaha is élhetett . / igaz , h azt is elszúrta !!!!! / Mindenhol jóval fiatalabb nőt pecázott magának ! akkor , kik a hülék ?!
19. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 25. 08:58
hagyd ott a csába, mit kinlódsz? 28 évesen a saját gyerekeid legyártásán dolgozz.
18. 103cacdfd2 (válaszként erre: 17. - 103cacdfd2)
2013. okt. 25. 08:53
g :D
2013. okt. 25. 08:52
Annyira egy pasi se hulye, hogy 4 gyerek utan mindent hatrahagyva egy szal atyaban fel fizetessel osszehazasodik egy fiatal novel, es kezdi ujra a gyerekgyartast!
16. cskata (válaszként erre: 11. - Beautykiss)
2013. okt. 25. 08:19
22:31-kor nyitottál egy topikot egy kérdéssel és 22:47-kor már szakítottál is a pasiddal a válaszok hatására? :O
15. dominós (válaszként erre: 4. - 103cacdfd2)
2013. okt. 25. 07:44

Ez a kóbor apácás hasonlat tetszik :DDD


Amúgy meg a férfi csak hülyít. Ha komolyan gondolná, és úgy lenne, ahogy állítja, már válna.

2013. okt. 24. 23:24
Erre csak egy válasz létezik, minden körülménytől függetlenül: ha tényleg komolyan gondolja.
13. Beautykiss (válaszként erre: 12. - 408020f45e)
2013. okt. 24. 23:10
Igen ez így van! Az adott 28 éves meg is mondta neki.
12. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 24. 22:56

A válóper beadására nincs jó pillanat. Erre várni óriási naivság! Valaki vagy válni akar és beadja a keresetet, vagy nem akar válni és kibúvókat keres és talál. Aztán van aki ezeket a hitegetéseket elhiszi, mert el akarja hinni, vagy csak elfogadja, mert valamilyen szinten ez így neki is megfelel, vagy pedig a szemébe mondja, hogy édes öregem ezentúl hülyíts mást, nálam eddig tartott!

Ha 4 gyerek van a háttérben, meg egy asszony aki esetleg már sokat tűrt és sokat megbocsátott és bármikor kész minden után viszafogadni a férjét, hár attól elválni biztosan nem könnyű neki, főleg ha esetleg az elköltözést csak a sok közül 1 kaladnak tartja a pasi.

Azt tudnám javasolni ennek az adott 28 évesnek, hogy még nagyon sok facér pasi futkos a világban, válogason azok közül. Annak a pasinak biztosan nagyon kellemes ágyba bújni gondtalanul egy nála sokkal fiatalabb nővel, ez növeli az egóját. De ha eddig nem volt képes elszakadni a múltjától, ezután sem fog, előbb-utóbb visszakullog a családjához, mert odatartozik.

2013. okt. 24. 22:47
Vége is lett a storynak.pont ezekért amit írtatok erre vártam igazából..köszi
2013. okt. 24. 22:45
Nekem volt egy barátnőm,nem volt már fiatal de több mint 10 évig várt egy pasira hogy elváljon és végleg csak az övé legyen de a pasi nem tette meg,a barátnőmnél is élt meg otthon is,a felesége sokat volt külföldőn mert az unokák ott éltek,olyankor a pasi a pót feleségnél volt,stb.,a lényeg az hogy amig lehet valakit bolondittani adig meg is teszik,nem ítélkezek,csak mondom .
9. nicole. (válaszként erre: 5. - Beautykiss)
2013. okt. 24. 22:44
pont erre céloztam :( ő dönt mikor akar, ha egyáltalán akar
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 103cacdfd2)
2013. okt. 24. 22:43
Na ja, aztán a következőnek is elsírja, van felesége, 4 gyereke akikből csak kettőt akart, és van egy szeretője, aki szintén szült, de azt a gyereket sem akarta, bár már mindegy, mert tök mindegy hány gyerek jön, többet már úgysem tudnak vonni a jövedelméből.
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 24. 22:41

Nem ítélkezem, csak nem hiszek a véletlenül összejött gyerekekben. Egy még talán, de egy szar házasságban még egy? :/


Hisztivel semmire sem mész, neki a házasság most egyfajta védőbástya, amire hivatkozni lehet.

Azt végig gondoltad, hogy 28 évesen valószínűleg te is gyereket akarsz, az már az ötödik, majd a hatodik lesz?


Ha már most ilyen a kapcsolat, máris elhanyagolva érzed magad, szerinted később jobb lesz?

6. gbabi50 (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 24. 22:40
Szerintem a pasi azért nem akar válni mert így védve érzi magát ,nem kell nősülni,elbujik a házassága mögé,csak nem akarja nyiltan megmondani a kis csajnak hogy mi az ábra és amig van kit hűlyiteni addig meg is teszi,ennyíre egyszerű.
5. Beautykiss (válaszként erre: 2. - Nicole.)
2013. okt. 24. 22:39
Nem tudja nem foglakozi vele. de az ígéretek tervezések mennek.Sztem ez csak hülyítés.
2013. okt. 24. 22:38

Aki fiatal no letere osszejon egy 4 gyerekes apaval, ugy kell neki!

Amugy nem fog lepni... orok 5. leszel a sorban, ha nem 6. vagy 7.

A tobbi szoveg meg a kobor apacak megtevesztesere se jo.

2013. okt. 24. 22:38
Az a lány rosszul teszi, ha itt érdeklődik és nem a pasijának teszi fel azt a kérdést. Mi nem láthatunk a fejébe annak a rossz házasságban tengődő nem tervezett gyerekek apukájának.
2. nicole. (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2013. okt. 24. 22:36
...háááát...majd ő tudja mikor akar elválni...
2013. okt. 24. 22:31

Ezt úgy értem hogy,van egy férfi 41 éves elvileg régóta szar a házassága.4 gyerek.(2 nem tervezett)

megismer egy nőt 1év ismerettség után először csak barátok a férfi eléggé küzd a nőért végül összejönnek hónapok múlva a férfi nagyon odavan a lányért. lány 28. a pasi elköltözik (nem először) a lány szép lassan odacuccol jönnek a kemény napok gyerekek stb ja de kimaradt h a férfi már régóta tudja érzi h ez a lány lesz a felesége blabla..a hülye csaj el is hiszi..na mindegy szóval összeköltöznek a pasi bemutatja a gyerekeinek..jönnek a viták a lány másodiknak érzi magát nem mennek sehová stb..sok sok minden történik és mikor a lány megkérdezi h kb mikor tervezi a válást.. nem foglalkozik vele de azt tudja h 2 év mulva házasság gyerek stb. a válás téma sokszor előjön m a lány nem annyira látja a tettekből h a pasi bármit is akar. a válasz mindig az. majd elválik ha már akadály lesz. tehát majd ha mondjuk megkérné a lány kezét. szóval mitől függ a válás? valaki vagy akarja vagy nem akarja. Az én véleményem. évek óta szar egy házasság vki elköltözik talál vkit akivel elvileg tervez akkor 9 hónap után mondjuk nem lehet elkezdeni azt a válást? ha házas vagyok van vkim akivel bármi lehet nekem az a természetes h előbb elválok aztán ha működik a kapcsolat megkérem a kezét.de a válás alap. sztem nem csak akkor ha már jó a kapcsolat és már megkérném a kezét elválok. Kiváncsi vagyok a véleményekre. én nem vagyok házas de így látom..olyat ne írjatok légyszi h nős pasival nem szabad összejönni nem kellenek az ítélkező megnyilvánulások sem. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook