Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. aug. 17. 15:39

Hát lányok, eddig csak 90%-ban voltam biztos, hogy nem lettem terhes, de ez már 99,9%. Nem vagyok elkeseredve, mert tényleg maga lett volna a csoda.

Vasárnap egész nap citromos hideg vizet ittam, elmúlt tőle a hányingerem és a gyomorégésem, másnapra, vagyis tegnapra sem jött elő, így tegnap ettem. Mára meg is lett újra a hányinger, de főleg a gyomorégés. Egyszerűen savtúltengésem van, valami gyomorprobléma.

Változott a programom is és csak hosszú hétvégére megyek barátokhoz, ezért elmentem a körzetihez, hogy mi lehet a bajom, elküldött laborra, vizeletet rögtön néztek, nincs benne gyulladás, tehát nem húgyúti gyulladás, de szerintem nőgyógyászati gyulladás ez és nem baba.:( Ugyanis a pattanásaim is begyulladtak és a petefészkem szabályosan fáj időnként. A pajzsmirigyemet duzzadtnak találta az orvosom, úgyhogy a többi tünetet az okozhatta, pajzsmirigy hormonokat is néznek majd vérből. A mellduzzanatra pedig ovulációt tudok mondani és így meg van mindennek az oka.

Holnapra lesz meg a labor eredmény, vérből néznek terhességet is a többin felül, úgyhogy a maradék, 0,1% is kiderül, de sajnos már most tudom a választ.

Mindenre van ésszerű magyarázat és ha az embernek megjön, akkor bizony ne várja azt, hogy terhes legyen..:)

142873. Drotyka (válaszként erre: 142872. - Bujamaja)
2010. aug. 16. 19:28
Minden rendeződni fog , ne aggódj!
142872. bujamaja
2010. aug. 15. 21:37

sziasztok

megjőtt a menszim a tabi bevétele utáni 5.napon..

őrültem neki..már csak a hormon rendszeremet kéne helyre tenni:Dneg a ciklusomat beállítani:D

142871. Drotyka (válaszként erre: 142870. - Fénysugárka)
2010. aug. 15. 07:07
Várjuk -várjuk :)
142870. Fénysugárka (válaszként erre: 142869. - Drotyka)
2010. aug. 14. 22:40

Köszönöm, nagyon kedves vagy!:) Ez tényleg maga lenne a csoda, de rám férne egy..

Persze nem bírtam ki, hogy meg ne nézzem a neten a terhesség kezdeti tüneteit és meglepődtem, hogy a gyomorégés, az időnkénti fejfájás és a kipattanásodás (ilyen szó szerintem nincs is:)) is a terhesség kezdeti jelei, ezeket nem vettem annak. Úgy kiragyásodtam mint egy tini, úgyhogy a természet csúf tréfát űz velem, biztos létezik egy betegség, ami a terhesség minden tünetét hordozza.:)

Barátaimnál is van net, ha a jövő héten történik valami egetrengető, akkor feltétlenül megírom. Igyekszem nem reménykedni.

142869. Drotyka (válaszként erre: 142868. - Fénysugárka)
2010. aug. 14. 20:58
Én drukkolok neked! Kapcsold ki az agyadat és pihizz egy jó nagyot ! :) Ja és ha elmentél a dokihoz várjuk ám , h mi az eredmény! :)
2010. aug. 14. 19:42

El fogok menni dokihoz, de a minél előbb csak a jövő hét utáni hetet jelentheti, mert jövő héten elutazom a barátaimhoz vendégségbe. Ha betegségem van, remélem nem halok bele egy hét alatt.:D

Olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne, hát durva lenne a ciklus 11. napján, de semmi sem lehetetlen. Ha nem lenne hányinger, nyomás a hasamban, derékfájás és ébren tudnék maradni 5 óránál tovább egyhuzamban, akkor azért jobban érezném magam. A gyomorégés és a mellfeszülés néha enyhül. Viszont a fejem is fájni kezdett, de lehet hogy már az álmosságtól, muszáj pihennem. Köszönöm a tanácsokat!

142867. dj.cica (válaszként erre: 142865. - Fénysugárka)
2010. aug. 14. 17:55
szia menj el dokihoz mond el a tüneteidet,csinál ultrahangot majd szerintem és akkor kiderül.
142866. Drotyka (válaszként erre: 142865. - Fénysugárka)
2010. aug. 14. 15:17
Nem hiszem h van olyan betegség ami ezeket a tüneteket produkálná. Inkább várj egy pár napot és ha nem javul akkor menj orvoshoz! Ismerek olyat aki már 6 hetes terhes volt mire kimutatta a teszt, meg olyat is aki menstruált, meg olyat is aki a menzi alatt lett terhes :)
2010. aug. 14. 15:12

Igen, ha nem lett volna menzi, akkor azért reménykednék.:) Tudom, hogy most is hülyeség, már sajnálom, hogy a párom felvetette, olyan jól megvoltam én már a csalódások nélkül..

Ezek a tünetek együttese (melldagadás, hányinger, aluszékonyság, derékfájás, gyomorégés..) milyen betegségre utalhat? Egy petefészek gyulladás mondjuk csinál ilyen tünetet? Mert akkor jobb minél előbb orvoshoz mennem, na nem mintha nagy hasznát venném a petefészkeimnek.:(

142864. Drotyka
2010. aug. 14. 07:29

Szzia!

Hááát, mit ne mondjak. Az nagyon jó lenne ha ilyeneket éreznél menzi nélkül és pozitív teszttel, de mivel egyik sincs meg, ezért ha nem múlnak a tünetek elmennék orvoshoz a helyedben! (és akkor tesztet sem kell venned :) )

2010. aug. 14. 05:04

Sziasztok!


Fizikailag kivizsgáltak és nincs problémám, mégsem estem sosem teherbe, immár 10 éve. Most sem valószínű, de rém furán érzem magam. Már nem is próbálkozunk, annyira feladtam, de most a párom is megkérdezte, hogy lehet hogy baba lesz..? Hát az csoda lenne. Nem nagyon hiszek benne, de a párom beletette a bogarat a fülembe.

Múlt hónapban a 14.nap körül nem is voltunk együtt, csak a 18 és 19 napokon. Azóta a párom úton van, így nem voltunk együtt. Akkor magas volt a hőm és gyakran kellett pisilni, rögtön húgyúti fertőzésre gondoltam és házilag kezeltem magam, gyógynövények stb, de a gyakori vizelési inger eltartott mostanáig, hetekig tartott, pedig gyulladáskor csak pár nap. Ezalatt nagyon megnőtt az étvágyam is, pedig nagyon rossz étvágyú vagyok, de 2,5 hétig szinte egyfolytában ettem. De! Megjött a menstruációm rendesen a 28. napra, ami kizárna mindent, ha nem lenne a többi fura érzés. Most a ciklusom 10. napján vagyok, de két nappal ezelőtt, vagyis a 8. naptól kezdődött a rémes derékfájás, megnőtt, feszülő mellek, dagadt mellbimbó, reggeli hányinger, ami mostanra már egész napos hányinger, gyomorégés és egyfolytában alszom szinte. Lehetséges egy korai peteérés? Babában nem is merek reménykedni vagy van ami utalhat arra?

Utoljára kb 4 éve foglalkoztam a baba kérdéssel, annyira belefáradtam, most is megjött, meg ha késik, már akkor sem jut eszembe, semmi tünetbe nem magyarázok már bele semmit. Most sem nekem, hanem a páromnak jutott eszébe, mert a peteérést én sosem érzem meg, nincs melldagadás, semmi, csak menzi előtt.

Nem akarom áltatni magam, tesztet látni sem akarok, annyi egy csíkosat láttam, biztos nem veszek, egy életre elég volt.:( Ezért kérdezlek titeket inkább, hogy mit gondoltok? Úgyis kiderül tudom, de ha már most mindenki csak reménykedésnek tartja, akkor nem foglalkozom tovább a dologgal.

142862. Drotyka (válaszként erre: 142861. - Melcsiii)
2010. aug. 12. 21:16
A próféta szóljon belőled! :)
142861. melcsiii (válaszként erre: 142860. - Drotyka)
2010. aug. 12. 19:44
Erősen bízz benne.....a baba nemsokára bentről figyel majd ::))))tuti!!!
142860. Drotyka (válaszként erre: 142859. - Melcsiii)
2010. aug. 12. 19:24
Na meg! Túl vagyok ezen is. Bár, ha meghozná a várva várt babát ezerszer is megszúrnám magamat és milliószor felfeküdnék a vizsgálóasztalra.
142859. melcsiii (válaszként erre: 142852. - Drotyka)
2010. aug. 12. 19:05
Szia. na mi történt veled? Megvolt a "beavatkozás"??
142858. bujamaja
2010. aug. 11. 21:01
semmi baj,azért kőszi:]
142857. Drotyka (válaszként erre: 142856. - Bujamaja)
2010. aug. 11. 20:45
Szerintem igen, így kell értelmezni. Én már nem emlékszem h nekem mikor volt ez...bocsi
142856. bujamaja
2010. aug. 11. 20:25

de neked mennyi idő után jőtt meg a tabi bevétele után???

tehát te is úgy tudod hogy úgy van ahogy mondom?hogy nem tabi bevétele után kell mindjárt megjőnnie hanem megszokott időben is ráér pl 10-20nap után??

142855. Drotyka (válaszként erre: 142854. - Bujamaja)
2010. aug. 11. 20:21

Értem.

Tudod azt mondják h a betegtájékoztatóban a mellékhatásokat szigorúan tilos elolvasni :)

142854. bujamaja
2010. aug. 11. 20:07

huuu pedig nagyon be vagyok már parázva..annyi mellékhatás jelentkezett talán hogy nagyon lehangolt vagyok meg kedvtelen,nem találom a helyem..ma beszélgettem egyik barátnőmmel és lehet én értelmeztem félre a dolgot..ő azt mondta hogy a rendes időben kell meg

jőnnie a menzeszemnek és ha ahhoz mérve késik 5napot akkor forduljak orvoshoz..én azt hittem hogy tabi bevétele után 5nappal ha nem jőn meg,akkor forduljak orvoshoz..

142853. Drotyka (válaszként erre: 142850. - Bujamaja)
2010. aug. 10. 19:46

Értem, de akkor még van időd!

Ne parázz! :)

142852. Drotyka (válaszként erre: 142851. - Melcsiii)
2010. aug. 10. 19:45
Értem! Nem műtét lesz ez, csak egy sima vizsgálatnak megfelelő valami :)
142851. melcsiii (válaszként erre: 142847. - Drotyka)
2010. aug. 10. 15:31

Mert vigyori jelet tettél a mondat végére, azt hittem max egy lehetőség lesz, akkor még nem tudtam, hogy ilyen sokszor és sokáig van távol a férjed....

Na ez elég komolyan hangzott...nem félsz a műtéttől??

142850. bujamaja
2010. aug. 10. 12:28
hát hogy meg kell hogy jőjjőn tőle és a gyógyszerész is azt mondta,hogy ha nem jőn meg 5napon belül,akkor forduljak orvoshoz..viszont azon gondolkodtam,hogy az előző ciklusban is együtt voltunk 2x a párommal és egyszer nem ellenőriztük hogy kiszakadt e a gumi..akkor sem ment el bennem és 1-2szer megnéztük kőzben csak a végén nem..azóta ugyebár megjőtt az a barnás izé[amúgy reggel és este mindig volt ilyen piros vér is,de nem tudom miért csak akkor]..remélem nem akkor lettem terhes:S
142849. Drotyka (válaszként erre: 142848. - Bujamaja)
2010. aug. 10. 11:12
Nem hiszem h terhes vagy, mert ez eléggé drasztikus hormont tartalmaz! Mit ír a betegtájékoztató?
142848. bujamaja
2010. aug. 10. 11:08

sziasztok csajok megint

Az escapellet 48órája vettem be és semmi mellékhatást nem érzek...a vérzésem sem jőtt meg semmi jele..mindenképpen meg kell hogy jőjjőn tőle a menzeszem,vagy mi van ha nem jőn meg?akkor terhes vagyok????:S

142847. Drotyka (válaszként erre: 142846. - Melcsiii)
2010. aug. 10. 08:00

Viccelek? Miért gondoltad?

Először is át kellett esnem egy laparoszkóőiás petevezető átjárhatósági műtéten. Most hormoninjekciót kaptam meg tablettákat és szerdán felvezetnek egy katétert a méhembe, ami állítólag nem rosszabb mint egy rutin vizsgálat. A férjem katonáit kiolvasztják a nitrogénből, és (befecskendezik) közvetlenül a méhembe.

Ennyit tudok, de holnap már többet is :)

142846. melcsiii (válaszként erre: 142845. - Drotyka)
2010. aug. 9. 22:11
Jah igen , ezt már említetted, de én azt hittem viccelsz :)...helyes meg kell ragadni a lehetőségeket, de még másfél év mulva is belefér éppenséggel, nem? És hogy működik egy ilyen inszeminálás?
142845. Drotyka (válaszként erre: 142844. - Melcsiii)
2010. aug. 9. 21:47

A francia idegenlégió katonája és most éppen Afrikában tölt el 4 hónapot a szerelmem. Nagyon nehéz összehozni h pont jó időben legyünk együtt,főleg h nem tudtam mikor van peteérésem!

Most inszeminálásra megyek, lefagyasztattuk a kiskatonáit, h ne essünk el a lehetőségtől! :)

MÉg legalább másfél év mire leszerelhet....

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook