Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
142754. 25c0404375
2010. febr. 22. 23:10
De durva...
142753. dj.cica (válaszként erre: 142748. - Lany18)
2010. febr. 12. 18:27
látom helyes írányba haladsz,teszt utána mindenképp nögyógyász,ha pozitiv ha negatív,hogy megnyugodj minden rendben veled nőgyógyászatilag.
142752. Duncan (válaszként erre: 142741. - Lany18)
2010. febr. 11. 10:23
Igazán gratulálok... Talán védekezni kellene és akkor nem lenne ilyen probléma... Ez teljesen felháborító, hogy mindent megtennél azért, hogy elvetélj... Inkább előtte kellett volna gondolkozni, nem pedig most sírni... Elkeserítő, hogy ilyen emberek vannak már ne haragudj. Menj el orvoshoz mihamarabb és ha már ott vagy irass fel magadnak fogamzásgátlót is...
142751. sanett77 (válaszként erre: 142750. - Lany18)
2010. febr. 11. 09:04
Örülök hogy lenyugodtál.....
142750. lany18
2010. febr. 11. 05:38
Szombaton fogom megcsinalni.. feltetlen meselek... koszonom szepennn..nem nem csinalok... semmi ertelme nem lenne... megegyszer koszonomm... irok hamarosan, remelem pozitivat... puszi
142749. sanett77
2010. febr. 10. 11:55

Szia:)

Örülök hogy megértetted a lényeget. Vegyél tesztet, ha pozitív, azonnal keressél egy nőgyógyászt, ő megmondja hogy mit lehet tenni. Ez a legbiztonságosabb, főleg ha azt akarod hogy a jövőben babád lehessen. Kívánom hogy minden rendben legyen, és igen, érdekelne hogy mi lett a fejlemény. Ha tudunk, itt mindannyian segítünk, csak ne csinálj butaságot!

142748. lany18
2010. febr. 10. 05:51
Teljesen igazad van sanett77... tudom, hogy sok sok nonek az alma, de hidd el, teljesen ketsegbe vagyok esve... a legrosszabbkor jonne, es nem egyszeruen nem lehet... tesztet nem vettem, de erzem magamon, ilyet meg sosem ereztem,,, a reggeli rosszulleten kivul es a megkivanok kajakat erzesen kivul minden stimmel....rettentoen felek... nem tudom, ezen a heten veszunk tesztet es kiderul... de hat nem is ertem ket hete meg menstrualtam igen szepen...raadasul mikor utoljara egyutt voltam vele utanna borzalmasan elviselhetetlenul fajt a hasam, es egy nagyon picit vereztem is... szoval ha mar elment volna, miert erzem meg mindig, es miert tapasztalom a tuneteket? masok azt mondjak h attol meg lehetek terhes, h folyamatosan menstrualok honaprol honapra.. teljesen igazatok van, az meg borzalmasabb lenne ha beteg lenne a gyerek... elvetetem minden keppen, de az abortusz sem leany alom, es nem feltetlen kellene ezt 18 evesen... sajnalom, ha felhaboritottalak titeket, szivbol kivanom, h amelyikotok szeretne, legyen egeszseges babaja... ha erdekel megirom majd a teszt eredmenyeit... bar nem ismerek itt senkit... jo erzes lenne h legalabb ittt valakik mellettem allnak... es ha lehetne kerlek valaszoljatok a felteveseimre, es h mi lehet velem:S:S koszonom szepen... egy lany
142747. 3b816157ed (válaszként erre: 142741. - Lany18)
2010. febr. 9. 14:08

te jó ég

ne csinálj semmit

ne szedj be semmit

SEMMIT

úr isten mit akarsz?

egy fogyatékos babát?

ha nem akarod akkor menj el dokihoz

azonnal

de ne csinálj magánakciókat

142746. 3b816157ed
2010. febr. 9. 14:06
no komment
142745. Bonti74 (válaszként erre: 142741. - Lany18)
2010. febr. 9. 09:46
Vannak megoldások, de csak orvosi segítség és ellenőrzés mellett! Ha korai stádiumban vagy akkor biztosan tud segíteni, de magadtól eszedbe se jusson gyógyszereket beszedni.
142744. Pumbika81
2010. febr. 9. 09:12

lany18!

Először is teszt!!!

Aztán ORVOS!!!

142743. sanett77 (válaszként erre: 142742. - Sanett77)
2010. febr. 9. 09:00
Ezzel nem bántani akartalak, de a te egészségednek, szervezetednek sem jó az előidézett vetélés. Az meg hogy beszedjél akármit is.....csak azt csinálhatod vele hogy beteg lesz a baba és nem biztos hogy elmegy.....úgyhogy gondold át. Én a nőgyógyászt ajánlom. Keresd fel és mondd el neki a gondod.
142742. sanett77 (válaszként erre: 142741. - Lany18)
2010. febr. 9. 08:40

Ugye nem gondolod komolyan hogy valaki válaszolni fog a kérdésedre???????? Ugyan már. Ha annyira nem vagy buta, akkor megérted. Igen. Nagyon sokan vagyunk itt akiknek minden álma hogy anya legyen. Túl számtalan vetélésen(pedig nem ezt akartuk), amit nem mi idéztünk elő. Hogy gondolod hogy bárki ilyen dologban segítséget ad??????????????????

Menj orvoshoz! Ja?! Keress egy idegorvost is. Már bocsi...

142741. lany18
2010. febr. 9. 07:08
a lenyeg, h azt hiszem terhes vagyok, es sajnos hosszu lenne elmeselni miert de nem fordulhatok segitsegert...meg csak talan 2 hetes ha lehetek...sajnos minden tunet stimmel... szeretnem megtudni, ha kiderul h az vagyok... mit tehetnek h elveteljek minel hamarabb..?? kepes vagyok barmit megtenni ha kell... koplalok, beszedek akarmien gyogyszert, felemelek szaz kilot ha kell, lenyegtelen csak nem akarom az a gyereket... nincs mas megoldas... es higgyetek el, nem vagyok buta lany, csak nagyon ketsegbeesett... szeretnem ha valaszt adnatok a kerdeseimre.. ha volt valakinek vetelese, miert volt, es en mit tehetek... sajnalom, h ilyen kerdesekkel fordulok hozzatok, de bizom benne h segiteni tudtok... szornyu arra gondolni van akinek minden vagya egy gyermek, en pedig epp teljesen ellenkesoleg gondolom... nem akarok felelotlenul vilagrahozni a gyerekem... raadasul nem is a legmegfelelobb embertol... bizakodva varom valaszaitokat!!!Elore is koszonom: egy lany
142740. lany18
2010. febr. 9. 07:01
szijasztok... legvegso ketsegbeesesembe fordulo hozzatok.. igen erdekes kerdesekkel, de kerlek titeket valaszoljatok.. tudom nem jo megoldas de ugy erzem ez a legmegfelelobb szamomra! A
142739. Bonti74 (válaszként erre: 142738. - Rian88)
2010. febr. 3. 10:50

Jaj de nehéz ügy. Először is nem biztos hogy terhes. Csináljon tesztet, reggeli első vizeletből, nekem már a menszesz késése előtt kimutatta.

Ha pozitív, akkor van a nagy dilemma. Én mint nő azt mondom, hogy elsősorban ez a nő döntése, mármint hogy megtartja-e. Persze ilyen fiatalon az is benne van a pakliban, hogy egyedül kell felnevelnie...Bár a szavaid mögött azt éreztem, hogy mellette vagy bárhogyan is dönt és ez nagyon pozitív.

Az hogy ki mikor érett a gyermekvállalásra az nem csak kor függő, nem ismerem a barátnődet, neki kell eldöntenie, hogy be tudja-e vállalni. De valóban igaz hogy előttetek még az élet és egy gyermek sok gond és nagy felelősség, persze sok öröm is és egyáltalán nem kell mindent feladni miatta... attól még később ha nagyobb lehet menni szórakozni stb. Egy abortusz meg mély nyomokat hagyhat... Ha bebizonyosodik a dolog szerintem a szüleitek is fognak tanácsokat adni és azt is nagyon fontos meghallgatni, mert ők ismernek titeket igazán!

142738. Rian88
2010. jan. 20. 17:22

Sziasztok!


Szeretnék egy kis tanácsot kérni. Én 22 éves vagyok barátnőm még csak 17. Több mint egy éve együtt vagyunk és mindig is védekeztünk óvszerrel. De volt olyan is amikor csak megszakítással. És most megjelentek nála az ismerős tünetek. Menstruáció késése, hasfájás. Elképzelhető hogy terhes lett de még nem derült ki biztosan. Sokszor hallott már mindenki ezekről az esetekről. Ugye fiatalkorúság, gyermek vállalása. Barátnőm tanul, csak jövőre lesz érettségi. Én már dolgozok. De lehetséges még túl korai lenne a dolog főleg az ő részéről. Persze ott van az abortusz lehetősége. Itt a probléma a szülőkön fog múlni mivel biztosan nem fognak ennek az egésznek őrülni. Barátnőm 17 és ha terhes, még így is a 18. születésnapja előttre lenne várható a baba. A szülők így mennyire avatkozhatnak bele a dologba? Ha abortuszon gondolkodnánk akkor nekik is muszály lenne tudni róla? Ha pedig megtartanánk akkor meg úgy is fogják tudni. De gondolom ez a mi döntésünk. És egyébként tényleg nagyon szeretjük egymást és remek párkapcsolatunk van. Csak még fiatalok vagyunk főleg ő. Előre is köszönöm szépen a tanácsokat!

142737. FiliDigi
2010. jan. 11. 21:52
Csináltam tesztet és negatív lett, de nekem sem jött még meg. Nem értem mi lehet?.
142736. ujlany (válaszként erre: 142735. - Nikkkancs)
2010. jan. 10. 19:37

Szia! koszi, hogy valaszoltal.

nekem ma lett volna aktualis a menzeszem, de nem jott meg, a teszt viszont tovabbra is negativ.

Azert meg remenykedem. :-)

142735. nikkkancs (válaszként erre: 142734. - Ujlany)
2010. jan. 10. 17:19

Szia! Nekem nem volt hasonló tapasztalatom! Én amikor babás voltam én akkor is egyfolytában éhes voltam és ugyan ez van most is pedig most csak vitamint szedek de még nem vagyok babás :))

Állandóan ennék valamit!!! :D Pedig még több mint 1 hetem van a nem vártig...

142734. ujlany
2010. jan. 8. 18:33

Sziasztok! Szeretnem megkerdezni, hogy tapasztalt-e mar valaki etvagytalansagot a beagyazodas vege fele.

Emelygek, szaraz a szam, semmi etvagyam nincsen, alig tudok par falatot magamba tomni, pedig a menzeszem elott ket nappal en mar a vasat is megennem altalaban.

Csinaltam tesztet, de az (meg) negativ lett.

142733. 60ef0cbb08
2010. jan. 8. 14:28
najó, ugynézem nemtudom mi volt az de tuti nem menzi. :S
142732. FiliDigi
2010. jan. 8. 13:52

Sziasztok!


Párommal mi is egy hónapja vagyunk együtt és odafigyeltünk ,mielőtt elment ő is kivette, de most mégis késik 2 napja. Görcsölök is néha ,de semmi.

Tesztel megállapítható már a terhesség ha van, vagy várjak ne parázzak?

142731. 60ef0cbb08
2010. jan. 8. 13:37

hello,

a barátommal egy hónapja vagyunk együtt. dec. 17.én feküdtünk le először, azóta egykétszer.

gumit használtunk, nem szakadt el, sőt, mielőtt elment kivette. viszont kétszer fordul elő h először forditva rakta fel a gumit, de egyből megforditotta.

szerintetek lehetek terhes? fájt a derekam oldalt, ami általában a menzim előtt szokott, most reggel görcsöltem is, és ugy tünik megjött de nemtudom eldönteni h ez most vérzés vagy nem, mert eléggé halovány. elméletileg a hétvégén, a következő hét elején kellene megjönnie.

feleslegesen parázok? túl sokat idegeskedem emiatt az elmült pár napban, párommal együttvéve.

142730. Pumbika81 (válaszként erre: 142729. - C064fd71b1)
2009. dec. 30. 09:28

Szió,

Azzal nem hibázol, ha elmész dokihoz, legalább megnéz, hogy minden oké-e, meg válaszol a kérdéseidre, ő legalább szakember... :-D

Én is tervezem, hogy elmegyek majd, mert én sem értettem, mi volt az az egy napos vérzés, ráadásul hamarabb, mint hogy meg kellett volna jönnie.... de nekem is negatív :( tegnap rábeszélt barátnőm, hogy hátha mégis, mert nem normális, hogy csak egy nap volt, előtte meg csak egy kicsi barna... hát ma reggel megint csináltam... és semmi :( úgyhogy ennyi, ha januárban is valami furi lesz, akkor én is megyek dokihoz.

Üdv.: Era

U.i.: Ha van valami írj mindenképpen, szorítok, hogy minden OK legyen! Aztán januárban hajrá, majd együtt nem várjuk :D

Addig is előre is Boldog Új Évet! :D

142729. c064fd71b1 (válaszként erre: 142728. - Pumbika81)
2009. dec. 29. 13:47
2 napja megjött. De csak úgy mint múlt hónapban! Nagyon gyenge! Este szinte nem kellett használnom semmit...érted ugye? Alig vérzek. Előző hónapban is csak 4 napig tartott, de csak enyhe vérezgetés... Hááát nem tudom! Azt hiszem ebből januárban doki lesz. Kíváncsi vagyok mit mond! Több tesztet nem csinálok! Szerintem nem babó!
142728. Pumbika81 (válaszként erre: 142727. - C064fd71b1)
2009. dec. 27. 20:29

Szia Cycuuu!

Hát szerintem nyugodtan keresd fel a nőgyógyászod, azzal nem veszítesz semmit. A terhességi tesztek sem biztosak a barátnőmnek sem mutatta ki mikor késett neki... a második már igen. Várj két napot,és csinálj mégegyet, szorítok ám :D A barnázgatás lehet a beágyazódás jele is,azzal nincs baj :D Jah nem tudom, hogy hol vetted a tesztet, vannak külömböző érzékenységűek, érdemes utánanézni,és egy érzékeny tesztet venni, az hamarabb kimutatja! Mindenképpen írj, hogy mi volt! Remélem + lesz :D

Üdv.: Era

142727. c064fd71b1 (válaszként erre: 142725. - Pumbika81)
2009. dec. 26. 21:26

Elolvastam! :S

Hááát, nekem semmi fájdalom, semmi görcs, semmi egyéb jel, csak kis barnázgatás pár napja! Nagyon tanácstalan vagyok! Ilyen kis folyástól még lehet menni nőgyógyászhoz?

142726. c064fd71b1
2009. dec. 26. 21:23
Ma csináltam reggel, de negatív lett! De akkor mi bajom van? Vagy csak nem mutatja ki? Ez már a 46.nap. :S
142725. Pumbika81 (válaszként erre: 142724. - C064fd71b1)
2009. dec. 25. 16:15

Szia Cycuuu!

Szerintem csinálj mindenképpen tesztet, de reggel az első pisiből, és szorítok hogy babó legyen :D

Barátnőmnek sem mutatta ki,csak később... :D

Viszont,nem akarlak megijeszteni, de nekem is így kezdődött... már leírtam nem rég, el tudod olvasni, ha érdekel...

Mindenesetre én Nagyon Szorítok, hogy ++++++ legyen!!!!

Üdv.:Era

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook