Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társ igényének hiánya fórum

A társ igényének hiánya (beszélgetős fórum)


24. Barát.Á. (válaszként erre: 5. - Tunyacsáp007)
2015. okt. 12. 05:18

Ismerkedne, vagy tapogatódzik?


OFf: Kedves kérdező ez Szerb-Horvát család név? - email címedben is.

23. nissan2013 (válaszként erre: 8. - Jstefan)
2015. okt. 12. 05:14
Ez nekem is feltünt,furi hogy egy pasi ilyen nevet választ...
2015. okt. 12. 05:12
A fórum cime a társ igenyenek hianya...most akkor baráti társaságra nincs igénye a foruminditonak,vsgy társra nincs igénye?Vagy csak én nem értem...?Mert ez két különböző dolog...Társra nekem sincs igényem,már 20 éve,de baráti társaságom van,hosszu évek ota ugyanazok.
21. juditka23 (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. okt. 12. 00:02

en ugyan igy vagyok...

magammal elvagyok pedig szeretek beszelgetni erdeklödö vagyok stb de közeli barataim nem nagyon vannak es igazsag szerint nem is akarok.

25lany

20. a360345bdd (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2015. okt. 5. 10:52
én úgy gondolom, hogy igen. de azt is jó lenne tudni, hogy Ő mit ért ezalatt
19. Panna.33 (válaszként erre: 16. - A360345bdd)
2015. okt. 4. 16:05
Te is arra gondolsz, hogy a többség által preferált felállás A fiú a lánnyal?
2015. okt. 1. 20:47
Szerintem ha nem lenne igényed emberi térsaségra, nem merült volna fel ez a kérdés...
17. Csodálatos_Amy (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. okt. 1. 19:40
Ha ez a problémát okoz neked, akkor a probléma gyökerét kell vizsgálni, azt hogy mi történt veled, hogy ilyen zárkózott ember lettél. Milyen körülmények, helyzetek, emberek, csalódások, sikerek hatására váltál ilyenné? Illetve azután is kutatgatnék, hogy ez a beállítódás miért most kezdett el téged zavarni.
16. a360345bdd (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. okt. 1. 15:27

többség által preferált felállás ???? AZ MEG MILYEN????


mellé ez a név, hmmm tudod és mered vállalni, hogy melyik csapatban játszol?

15. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. okt. 1. 11:56
Mit is akarsz? Van igényed egy társra vagy sem? Ne az izgasson mit szól a tömeg, magadnak felelj meg.
14. Mutáns Jane (válaszként erre: 13. - Channa*)
2015. okt. 1. 09:01

Ez ikebanának is szól:

Ja, hogy társkeresésről van szó? És ez már megint csak így, közvetve derül ki. Őszintén szólva BAROMIRA utálom, amikor valaki ezzel kapcsolatban ennyire virágnyelven fogalmaz, aztán még elvárná, hogy mások maguktól értsék meg az általa feladott keresztrejtvényt.

13. Channa* (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2015. okt. 1. 06:34

Igazad van! A fiatalok tere szűkült, nehezebb bekerülni egy társaságba, illetve drágák az ilyen helyek. A klubbokat nem tartom rossz helynek, de oda valóban ismerős által jut el az ember, de ez régen is így volt.


Abban viszont nem hinném, hogy igazad van, hogy a lányok többsége ebben a korban már kapcsolatban van, mert ha így lenne, akkor mire ez a nagymama korban történő szülési trend?


Én inkább azt látom problémának, hogy a fiatalok rosszul szocializálódtak. Rossz mintát hoznak magukkal, teljesen mások lettek az értékek és azok, akiknek ez nem felel meg, lehet egyedül maradnak. Nehéz találni egy kedves, okos, csinos lányt, ahogy nehéz találni egy normális srácot is.

És erről mi szülők tehetünk.

A fórumindítónak nincs igénye a társra, akkor miről beszélünk?

12. c40efa00cc (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2015. szept. 30. 22:43
Neked mi bajod?
11. Mutáns Jane (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 22:36
És mi a gond?
10. macuuska (válaszként erre: 8. - Jstefan)
2015. szept. 30. 22:14
Köszi!
9. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 22:09
Kezdj el inni! Megfelelő mennyiségű piával minden társaság elviselhető.
8. jstefan (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 21:12
Nőies neved van, és pasi vagy azt írod! Lehet hogy nemi identitás zavarod van?
7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 21:06

Tudod az az érdekes vagy inkább fura, hogy egyre több ilyen hozzáállással lehet találkozni.

Úgy gondolom, hogy elfogytak, megszűntek azok a terek, ahol a fiatalok ismerkedhettek.

megyei jogú városban lakom, de most kapásból nem tudnék neked olyan helyet mondani, ahová fiatal lányok akár egyedül is beülhetnének, anélkül, hogy bélyeget ragasztanának a homlokukra. De a fiúknak sem jobb a helyzete. Bár azt mondják, ők bemehetnek gond nélkül bárhová akár egy sörre is, de ez nem így van. Egyszerűen nincs hová.

A diszkó-korszak lassan letűnik, kisebb klubok vannak, ahová azonban valaki ismerősön keresztül vezet az út, egyébként pedig vannak a plázák és centerek, ahová valakivel érdemes, de ha nincs kivel, ott ismerkedni nem lehet.

Szóval én nagyon hiányolom az élő zenét a tánc lehetőségét.

A hozzád hasonló korúaknak ott a virtuális közeg, a netes ismerkedés, ami azonban nagyon csalóka, mert gyakori a tódítás, az arc nélküli

átverés.

Szóval marad a munkahely vagy (ha még megvan) a baráti kör.

Sokan ebben a korban végeznek a tanulmányaikkal és kezdenek dolgozni, kerülnek egy teljesen más élethelyzetbe, amikor a munka kerül minden más elé. De a lányok többsége ekkor már kapcsolatban él, a fiúk egy része dolgozó apuka. Szóval aki eddigre még nem talált párt, annak egyre jobban szűkül a kör, ahol találhat.

Ha pedig az érdeklődés is ilyen-olyan ok miatt csökken, az később magára maradhat. Ez csak akkor baj, ha ő maga mást szeretne, de a körülményei nem teszik lehetővé, hogy változtasson. Ha pedig elfogadja és jól érzi magát ebben a helyzetben, akkor kiteljesedhet az élete egy-egy hobbiban, közös érdeklődési körű baráti csapatban stb.

Tehát a kérdést kellene tisztázni magadban, hogy igazából mi a jövőbeni terved és azon kellene dolgoznod.

6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 20:54

többség által preferált felállástól."

Az mi?? Való Világ Aurélió, BB-Évi és társai?


"Egy 25 éves férfi"

Add fel, elrepült feletted az idő. A múlté vagy, nyakadon az új korosztály és férelöknek.

5. Tunyacsáp007 (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 20:36

Értelek és javarészt meg is értelek. Viszont nem tudom, hogy mit szeretnél ezzel a fórummal... Az az igazság, hogy sok ember befelé forduló (amely cseppet sem rosszabb a harsányságnál és azoknál, akik úton-útfélen erőltetik a beszélgetést, terhelnek másokat), viszont tény, hogy kevesebb ismerősük, barátjuk van és a társtalálás is nehezebb. Nem hiszem, hogy lehet gyökeresen változtatni. Nem is kell. Csinálj olyan dolgokat, amikben kedved leled. (Pl. sport közben is lehet ismerkedni) Aztán majd alakul. Még fiatal vagy!


(Egyébként ezen a női oldalon furcsa ez a fórum. Kapnak itt a férfiak - jogosan, jogtalanul - hideget, meleget. "Az az kell csak nekik" az általános konklúzió. :D)

4. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 20:31

Nem találtad meg a megfelelő embert akivel jól éreznéd magad.Egyszer majd lesz olyan aki hozzád hasonló.

Ha nem jön,akkor így jártál,nem vagy ezzel egyedül.

3. MZsanett (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 20:28
Nem lehet, hogy túl sok rossz tapasztalat ért, vagy nem találod a megfelelő embereket? Olyannal én se tudok mit kezdeni, akivel nem vagyunk egy hullámhosszon, olyankor igazából alig várom, hogy egyedül legyek.
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Macuuska)
2015. szept. 30. 20:25
Maradj magadnak való,ha így jól érzed magad,ha meg nem,változtass.
2015. szept. 30. 20:22
Valójában mindig is magamnak való voltam, ritkán jártam társaságba, ami azóta is tart. Korábban még kísérleteztem én is azzal, hogy beszélgessek valakivel néha vagy valahova együtt menjünk, csináljunk valamit közösen, de annyira nem jött be a dolog. Elég bénán is sikerültek ezek az alkalmak, még csak nem is annyira jó emlékek. Mostanra pedig úgy érzem már egyre távolabb szakadok a többség által preferált felállástól. Egy 25 éves férfi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook