Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szülés után a szex szükségesen rosszabbá válik? fórum

A szülés után a szex szükségesen rosszabbá válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
83. LoLiNa
2007. júl. 10. 08:14
De ezen az átmeneti problémán segít majd egy kis síkosító. :-) ÉÉLJEN A SZEX :-D :-D
82. LoLiNa
2007. júl. 10. 08:13
hatalmas meglepetésben volt részem :-D féltem, hogy fájni fog az első, lelkiekben fel is készültem. próbáltam extrául lazulni, hogy nehogy a félelmem legyen a baj. és nagy meglepetésemre meg se éreztem, hogy nemrég szültem :-o mintha semmi se történt volna :-) pedig voltak gondok a gátsebbel. (szétnyilt 2öltés közt). ami viszont problémának mondható, hogy szárazabb minden, hiába bármilyen izgatás
81. b11a46e73c (válaszként erre: 80. - Win)
2007. júl. 9. 17:15

hát igen,azt sem tudtam röhögjek,vagy sirjak kinomba!:DDD

egy biztos nagyon férfiassan nézett ki széken álva!

80. win (válaszként erre: 77. - B11a46e73c)
2007. júl. 9. 08:21
Olyan lehetett ez a story, mint egy komédia! :)))
2007. júl. 7. 14:35
Hát nekem a szex sokkal jobb lett szűlés után.Na persze nem közvetlen utána hanem kb.2 hónap után már jobban élveztem.
78. Kedveske (válaszként erre: 77. - B11a46e73c)
2007. júl. 4. 09:25

Hát tudod, én nem biztos, hogy a röhögés mellett le tudtam volna ütni az egeret.:))


Ez az "erősebbik" és "gyengébb" nem dolog, szerintem pont olyan, mint hogy a feleségen múlik, hogy milyen nemű lesz a gyerek, azaz téveszme. Biztos a pasik találták ki, aztán meg kényszerű pofára esés a vége.

77. b11a46e73c (válaszként erre: 73. - Win)
2007. júl. 3. 12:25

ezt már én is kérdeztem,miért is ök az erösebb nem,mi a gyengék?sokkal több mindent,harciasabban viselünk mint "bátor társaink"!

épp a minap történt nálunk egy fasza kis eset,egy egérke be szaladt a terasz ajton,az én férjecském meglátta,üvöltve ugrott fel a székre,hogy fogd meg,fogd meg.na most én is félek töle,dehát valakinek le kellett ütni,ugyhogy anyuka egy bottal csatarászott az egér felé,még apuka széken álva a körmét rágta,és a végén ugy magyarázkodott,hogy ö nem fél,hanem undorodik az egerektöl:)

ja és gyomorbeteg,meg nyugtatokat szed stressz helyzetben,vajon miért?:))

76. wanda8
2007. júl. 3. 12:06
Az én párom is ott volt a szülésnél,bár eleinte tiltakozott,aztán a sors így hozta.De nem bánta meg.Már tudja milyen fájdalmat éltem át,azért,hogy gyereket szüljek neki.
75. Icus (válaszként erre: 74. - Kedveske)
2007. júl. 3. 11:42
Az enyém nem akart bejönni. Én nagyon szerettem volna. Most már bánja. De, mondtam, több lehetősége már nincs!:((
74. Kedveske (válaszként erre: 70. - B11a46e73c)
2007. júl. 3. 11:29
Az enyém, meg azon lett volna kiakadva ha nem lehet ott. Ő nagyon kiváncsi volt, milyen a szülés. És végső soron, nagyon jó volt, hogy velem volt.
73. win (válaszként erre: 72. - Icus)
2007. júl. 3. 09:34

Pont mostanában olvastam egy cikket, egy férfi szerző (!) tollából, aki leírja, (szintén egy férfi kutató eredményeire támaszkodva) milyen komoly testi hátrányai származnak abból a férfiaknak, hogy versengésre, erőfitogtatásra nevelik őket.

A versenyszellem miatt sokkal rosszabbul viselik az esetleges kudarcokat, és emellett még csak nem is sírhatnak egy jót egymás, netán a párjuk vállán, mert ez nem fér bele az "imidzs"-be. Így krónikus stresszben élik az életüket, ami gyengíti az immunrendszerüket, szív- és érrendszeri problémákat, daganatos megbetegedéseket, okoz, illetve egyszerűbb megbetegedésekkel szemben is védtelenebbek. A stressz ezeken kívül még a depresszióra is hajlamosít. Mindezek után a cikk írója megkérdezte: miért a férfiak az erősebb nem?


;))))


Bocs az OFFért! :)

72. Icus (válaszként erre: 71. - Win)
2007. júl. 3. 09:14
Ez nem gonosszág kérlek! Ez a színtiszta "józan" igazság!:)))
71. win (válaszként erre: 67. - B11a46e73c)
2007. júl. 3. 07:02
Nahát, milyen kis gonoszak vagytok! :DDDDDDDDD
2007. júl. 2. 22:24

az én párom meg végig sem merte volna nézni,hiába könyörögtem,nem akart részt venni,azt mondta ha nemakarom hogy meghaljon hagyam öt békén!

de jobban tette hogy nem volt ott!

69. Kedveske (válaszként erre: 66. - Icus)
2007. júl. 2. 22:14
Szerintem, azt egy "kocsmatúrával" kúrálnák:)). Fájdalom csillapító helyett, helyi érzéstelenítés.
2007. júl. 2. 22:12

:DDD...és mi lenne velünk pasik nélkül?


A párom, amíg terhes voltam és paráztam, az egész szüléstől azt mondta nem nagy dolog...na ja neki nem is lesz soha. Aztán végignézte az egészet, most nem mondja, hogy nem nagy dolog. Hallgat mint a sült hal!

Megjegyzem én senkiét végig nem nézném, az tuti.

2007. júl. 2. 17:51
képzeljétek ha megfordulna az egész,pár év mulva nemlennének férfiak:DDDDD
66. Icus (válaszként erre: 65. - B11a46e73c)
2007. júl. 2. 17:45
Szerintem, ahhoz, elég egy Mensi is! Nem kell mindjárt egy egész terhesség!!
2007. júl. 2. 17:14

de jo lenne:DDD

garantálom hogy a terhesség elsö napjátol ágybafekvö betegek lennének.....

2007. júl. 2. 14:17

Igen ezt tőlem is megkérdezték, aztán jött a kis előadás, hogy minél előbb, annál jobb...Aztán hirtelen elhallgatott, mert nagyon csúnyán néztem. Sztem az arcomra volt írva, mit gondolok...


De tudod, ha a férfiak tudnának szülni, és terhesek lenni én szívesen átadnám a stafétát.

2007. júl. 1. 23:05

igen,engem közvetlen a szülés után még a szülö szobán megkérdezett a szülésznö hogy:na anyuka mikor lessz a követketö baba? én meg hogy nekem ez az egy fiam van,másik nem lessz,nevetett hogy dehogynem!

mostmár kezdek másképp gondolkodni,hiszen bármennyit is kellett szenvednünk,de megérte,ugye?:)

na meg a következönél helyre varrnak bennünket,addig meg kibirjuk:DD

2007. júl. 1. 22:40
Nagyszerű, és ezek után vállalj még egy gyereket...hát nemtom, azt inkább hozza a gólya...
61. b11a46e73c (válaszként erre: 59. - Kedveske)
2007. júl. 1. 22:13

szuros fájdalom de olyan erös hogy abban a pillanatban a testemen töbfelé érzem ugyanazt a szurást! egyébként nekem sem pont a varrás helye fáj,az hogy rosszul lettünk össze fércelve és az most huzodik,szoval szük!

gondolom hogy nálad is ilyesmiröl lehet szo!!

2007. júl. 1. 14:14
de ahhoz képest, azt mondják, nagyon könnyen szültem meg: 8 óra cakli pakli, és normál ütembe tágultam. Bár ezt is a doki mondta, nem csodálkoznék, ha ebbe is lenne simli...
2007. júl. 1. 14:13

A vizsgálat fájt, de nem annyira, hogy ne lehessen kibírni. Tehát nem nagyon, csak éreztem, hogy nem olyan, mint előtte.


Tabok, most bocs a kérdsért, de neked milyen fajata fájdalmaid vannak: mármint úgy értve, hogy pl szúró, tompa, éles, vagy mihez tudnád hasonlítani?


Az egészbe nálam az az érdekes, hogy nem is azon az oldalon fáj, ahol a vágás van, hanem a másikon. Tehát, nem a vágás fáj. Nekem ez fura. Azért még próbálkozunk/próbálkozom, aztán ha nem megy kénytelen leszek én is dokihoz fordulni. Egy biztos, nem fogok ahhoz visszamenni, aki elstoppolt. Egyébként indításos szülésem volt, mert a "drága" elszámolta magát!!!

58. Icus (válaszként erre: 56. - Kedveske)
2007. júl. 1. 12:55

Nekem a barátnőim, azt mondták, na majd ha előszőr, lesztek együtt majd rájössz!! Akérkivel beszéltem erről, mindenki azt mondta, hogy az első 1-2 együttlét nehéz.

Az leső fiamnál, mint utólag kiderült,nem volt tökéletes a hímzésem, hát megszenvedtem, de kegyetlenül, a szüzességem elvesztése mesedélután volt ehhez képest.

A második gyermekemnél, amikor a doki már jó "mótívumot" hímzett rám, semmi problémánk nem volt. Semmi fájdalom, semmi kellemetlenség nem volt.


De, ha te nem is kivánod a szexet, akkor.... Nem biztos, hogy az a baj, hoyg esetleg nem jól varrtak össze.

57. b11a46e73c (válaszként erre: 56. - Kedveske)
2007. jún. 30. 23:05

szia,a 6-hetes kontrollon nekem is minden ok. volt,de a vizsga nagyon fájt,azelött nem volt ilyen gondom,akkor azt mondta a dr.nö hogy általában szülés után sok nö panaszkodik hogy fájdalmas a vizsga,és nemsokára rájöttem hogy nem csak a vizsga volt fájdalmas!nekem is csak a bemenetel a gond!

te beszéltél erröl az orvossal?mert szerintem ez nálad sem normális dolog,báris nem soktol halottam hogy ilyen problémájuk lenne!

2007. jún. 30. 22:41

Nekem nem volt gondom a gátsebbel, szépen begyógyult. / hetes kontrollon minden ok volt. Eddig nem igzán volt/van kedvem a szexhez, de valahol el kell kezdeni. Most öt hónapos a fiam, és belevágtunk...sikertelenül. Fájt, már a bemenetnél, úgyhogy felfüggsztettük a próbálkozást.


Most akkor nekem is plasztikában kell gondolkodnom, vagy ez normális?

55. Icus (válaszként erre: 54. - B11a46e73c)
2007. jún. 29. 12:44

Igen, gondoltam, hogy azért, nem sikerült az összevarrás.

Nekem a méhszájam még összevolt varrva amikor a nagyfiam megindult kifelé 36. héten. 3,45kg és 55 cm-es volt, szakított, repesztett mindet, ahogy jött. Dő, ő a mainapig is mint egy tank úgy közlekedik. Most 15 éves, 190-195cm magas, 47-es lába van és 110kg. Egy igazi "óriás bébi"!!


Na, de eltértem a témától. A plasztika, nem lesz olyan rossz. Kellemetken, mindt minden nőgyógyászati műtét, utána a hegesedési idő. De, az a párhét hamar elmúlik!


Írj, majd, hogy hogy döntöttél és hogy alakulnak a dolgaid!!

54. b11a46e73c (válaszként erre: 53. - Icus)
2007. jún. 29. 10:28

szia,kimondtad amitöl félek,valoban akár mikor el megy othonrol be üt a féltékenység nálam,föleg mikor zenélni megy(rock zenész),megcsináltatom a mütétet!

remélem nem lessz nagy dolog,a gát seb hatalmas volt,oldalra repedtem,lefelé vágott,hetekig feküdni sem birtam ugy huzodott!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook