Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szülés után a szex szükségesen rosszabbá válik? fórum

A szülés után a szex szükségesen rosszabbá válik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
53. Icus (válaszként erre: 48. - B11a46e73c)
2007. jún. 29. 10:04

Csináltasd meg, a plasztikát, nem nagy dolog. Most olvasom, hogy a doki is mondta. Neked is jobb lesz és a párodnak is. Én szerencsés voltam, mert a párom nagyon megértő és óvatos volt, de lehet, hogy 8 hónap útán ő is kiakadt volna!

Ne hanyagold el magad, ez annyira kis műtét, hogy a végén azért fered a fejed a falba, hogy lehettél ennyire hülye, hogy még eddeg nem csináltattad meg.


A férfiakkal, férfiakra, pedig vigyázni kell!! A szex a legjobb házasságban is nagy úr!! Én azt mondom, jó és legfőképpen elég szex nélkül nincs jó házasság. A férfinak előbb utobb beleakad valakibe a f..ka. és ha nem te vagy ott, akkor....

52. Icus (válaszként erre: 50. - Mocori)
2007. jún. 29. 09:58

Nem szűkre varrták, hanem nem jól varrták össze! Az igaz, hogy ebből adódóan nagyon szűk!


Újra vágják,és újra varrják!


Egyébként nekem, a második gyermekem után muszáj volt hűvely méhszáj és hólyag plasztikát csinálni.


Semmi különleges, a hüvelplasztikát altatásban is megcsinálják. Utána a szokásos 6 hét, azt adj neki!!: ))) Nyugodtan lehet polóban flangálni!!!

51. Icus (válaszként erre: 47. - B11a46e73c)
2007. jún. 29. 09:54

Gondoltam, hogy nem jól varrtak össze, azért kérdeztem mi a baj. És lám: "voltam az orvosnál azt mondta rosszul vartak össze és idövel jo lessz"

Na, most keress egy másik nőgyógyászt és mondd el neki a problémádat, egy egyszerű "plasztikával" lehet rajta segíteni!! Ha, eddig (8 hónap) nem javult a helyzet, magától nem is fog megjavulni.


Engem sem jól varrtak össze, az első gyermeknél. Az első akciónál, autómatikusan "lerugtam" magamról a férjemet, mert annyira fájt. Nem erre számítottunk. Utána "óvatosabban közelítettük meg a dolgot". 2-3 próbálkozás után sikerült és onnan aztán semmi problémánk nem volt. A második gyerek születésénél nézett meg jobban a doki, és mondta: most egy kicsit helyre rakom, mert az elsőnél nem jól varrtam össze! Így egy kicsit tovább stoppolt, de az első együttlétünknél semmi kellemetlenség, semmi fájdalom, csak a félelem volt, hogy milyen lesz!:))

50. Mocori
2007. jún. 29. 08:55
És valaki járt már úgy, hogy szűkre varrták össze? Akkor plasztikai műtét kell? Az milyen?
49. win (válaszként erre: 48. - B11a46e73c)
2007. jún. 29. 08:12

Köszönöm! A Te fiad is nagyon aranyos! :))


Elhiszem, hogy nem vágysz még egy műtétre, és amikor ráadásul kiderül, hogy hibázotta as orvos (rosszul varrt össze), akkor biztosan nehéz nem haraggal gondolni az egészre.


Az hogy a férjed ennyire kíván, igazából jó, hiszen ezek szerint nem távolította el Tőled a felmerült nehézség. Ez mindenképpen pozitív! Azt viszont nehezen tudom elfogadni, hogy ilyenkor a férfiak nem gondolkodnak. Igenis, tessék gondolkodni! Nem sokat, csak egy kicsit! Nyilván nem akar téged bántani, készakarva fájdalmat okozni. Ha pár perc türelem, esetleg Neked segít abban, hogy jobban felkészülj arra, ami történni fog, akkor attól neki is csak jobb lesz.

Azon a pár percen meg nem múlika világ! Sőt, annál jobb és örömtelibb lesz a végeredmény! ;)

48. b11a46e73c (válaszként erre: 43. - Win)
2007. jún. 29. 01:20

tudja az igazat,de nem érzi,nehezen érti meg,föleg ha rájön,mert hogy olyankor a férfiak nem az eszükkel gondolkodnak !nálam ez annyirra sülyedt hogy lassan nem merek poloban aludni vagy szoknyában,kihivo öltözékbe flangálni,mert letámad!

sok-sok egyébb modon már tul vagyunk!

remélem ez is alakul,a doki azt mondta lehet hogy plasztikai mütéttel segiteni tudnak,más se hiányzik:))!

ez eltér a témátol,de muszáj megmondanom:win gyönyörü kisfiad van,gratulálok!

2007. jún. 28. 20:40

sziasztok,köszönöm hozzászolásaitokat,olyan jo hogy másokkal is megbirom osztani problémáimat,föleg ha reagálnak is rá:)szoval köszi!

még mindig szenvedek,tudja hogy fáj, meg is érti és

vigyázva kezdi tényleg ovatos,de nekem még igy is szörnyü,de ez végett 25 évessen nem hagyhatjuk abba....föleg ö,és ettöl félek!voltam az orvosnál azt mondta rosszul vartak össze és idövel jo lessz,nekem ez sovány vigasz,egyébként aktus közben már nem fáj,csak a "bemenetel"

46. Icus (válaszként erre: 41. - B11a46e73c)
2007. jún. 26. 17:57

Az aktus közben érzel egyébként fájdalmat, vagy már a "bemenetnél" is gondok vannak.


Ha, már a bemenetnél, esetleg nem jól varrt össze, nem te lennél az első akivel ez előfordult. Az aktus közbeni fájdalom, lehet valamilyen fertőzés vagy méhszájseb. Nekem pl. ez az utobbi volt. Ezt meg minnél hamarabb rendezni kell!


Szerintem mindenképpen, menj el a nődokidhoz.

45. Icus (válaszként erre: 41. - B11a46e73c)
2007. jún. 26. 17:53
Menjél vissza a nőgyógyászodhoz, és mond el neki a problémádat. Szerintem neked valami más gondod van. Max. hat hét alatt mindennek rendbe kell jönnie. Voltál a hat hetes kontrolon?
2007. jún. 26. 14:56
Álltalában "jó néhány évet él még a szülőnő", ezért ha megvárjuk a teljes "gyógyulást" a kérdés fel sem vetődik.
43. win (válaszként erre: 41. - B11a46e73c)
2007. jún. 26. 07:36

Én is azt tudom mondani, mint Banocska! Mondd el az ogazat, és próbáljátok meg az alapoknál kezdeni. Nem muszáj egyből mindent élesben csinálni, ha Neked nem jó. Kísérletezzetek, és ha úgy érzed, hogy van ami jól esik, oldódni fog a benned levő szorongás is. A párodat pedig sok-sok egyéb módon ki lehht elégíteni, így nem megy el az ő kedve sem.


Sok sikert!

42. Banocska (válaszként erre: 41. - B11a46e73c)
2007. jún. 25. 22:51

Megértem a problémád, én is így kezdtem (az én kislányom most 6 hónapos).

Annyit tudok ajánlani, hogy probáljátok meg vmi sikosítóval - ha még sebes vagy, eleve esélytelen , bár 8 hónap alatt maga a seb bőven elmúlik.. a legtöbb olyan ami ugye nem kezdi ki a bőrt (ott még egészségesen se mindegy mit kensz). nálam kifejezetten jót tett.

Váláson meg nehogy gondolkozz emiatt, próbálj meg a férjednek más szexuális dologgal kedveskedni, máshogy is jó lehet neki, nem csak "konkrét" szexel.

Ami fontos!

:

ne kicselezd, hanem mond meg öszintén, hogy miért nem szeretnéd. Ne kifogásokkal gyere, mert abból tényleg baj lehet, nem csoda ha szegény félreért.

Azt meg meg kell értenie hogy nem azér nem fekszel le vele mert nem kívánod, nem lenne kedved stb, hanem mert fájdalmaid vannak. Azt ő sem akarhatja hogy fájjon...

Sok sikert! Ne add fel, egy idő után biztos rendbejön a dolog! Kinek gyorsabban, kinek lassabban...

2007. jún. 24. 01:40
sziasztok!én teljessen el vagyok keseredve,8 honapja szültem,hatalmas gát sebem volt,elég nehezen gyogyult be ezért a sex-re gondolni sem mertem,a fiam már három honapos volt mire eljutottunk odáig,de irgalmatlanul fájt ugyhogy sikertelen bevetés volt!sajna a mai napig hatalmas fájdalmat érzek közben,ezért sürün megprobálom kicselezni a dolgot és ez nagyon kihat a házasságunkra,testileg lelkileg megvisel a dolog,félek töle,és ez akkora problémát csinált hogy állandoan veszekszünk mindenen,már a vállás is megfordult a fejemben!totál ki vagyok:(
40. LoLiNa
2007. jún. 20. 09:22
Hát én rettenetesen félek az első együttléttöl. egy hónapja xültem. de itthon xétment a seb:-( 2hét xigorú fekwés után már felkelhettem. de a mai napig fürdés közben érzem, hogy rettenetesen érzékeny. az első nem ilyen wolt. az hamar begyógyult, pedig nagyobb seb wolt. 3hét után nem bírtunk magunkal, ówatosan belekezdtünk és nem fájt. de mst?! megfordult a fejembe, hogy bele se merek kezdeni :o(
39. win (válaszként erre: 37. - Mocori)
2007. máj. 15. 08:16
Te se add fel! A fiam 4 hónapos volt, mire egyáltalán eljutottam oda, hogy nem voltam annyira fáradt, (meg a hormonjaim se akadályoztak talán annyira) és egyáltalán megkívántam a dolgot. Az élmény megkérdőjelezhető volt ezekben a hónapokban, de aztán szépen lassan alakultak a dolgok...:)))
38. win (válaszként erre: 36. - Mongi)
2007. máj. 15. 08:03

Hát, igen. Ez valóban benne van a pakliban. Az ember innentől már nem tudja levetkőzni az anyaságát egy pillanatra sem.

Múltkor mondtam a férjemnek, az milyen jó lesz, amikor a gyerek már magától ki tud majd kászálódni az ágyból, és egyszer csak ott áll majd mellettünk....

37. Mocori (válaszként erre: 36. - Mongi)
2007. máj. 15. 07:23

(én is csak most olvastam...)

Azt mondjátok, jobb lesz? Sokan azt írtátok, hogy csíp. Nekem nagyon-nagyon szúr és be vagyok görcsölve. Jobb lesz ez valaha??? Jaj de jó lenne...

36. mongi (válaszként erre: 35. - Win)
2007. máj. 14. 23:11

Még ha találunk is,akkor sem tudok azért teljesen kikapcsolódni,mert fülelek közben,hogy nyöszörög-e a gyerek.Szóval,ezért mondom,hogy nem olyan,mint régen.Akkor nem kellett figyelnem még egy harmadik személyre is.

Azért nem adom fel:-D

35. win (válaszként erre: 34. - Mongi)
2007. máj. 14. 13:53
Ne aggódj! Inkább keressetek egy szabad órát...:)))
34. mongi
2007. máj. 11. 21:02
Most olvastam el a válaszokat,hát...kezdek aggódni.Úgy látszik rajtam kívül mindenkinek van elég ideje egymásra.:-)
2007. máj. 9. 22:53
Abszolút nem ! (4 kilós csöppség dacára sem ) :)
32. Rika1
2007. máj. 8. 01:00
Talán a kezdeti időszakban amikor még a koncentráció a babán van,előfordulhat.De ez nem mérv adó.Rosszabb semmi esetre sem szabad,hogy legyen.:)én nem tapasztaltam változást:)
2007. máj. 7. 23:54
Hát én ezt egyáltalán nem vettem észre :DD!
30. mongi
2007. máj. 7. 18:25
Én úgy érzem nálunk kicsit rosszabb,de szerintem csak azért,mert szinte alig van időnk egymásra.Mindig felébred a gyerek:-)
2007. máj. 7. 15:42
nem, csak ha a nő is úgy akarja
28. Kék
2007. márc. 5. 12:21

Nem!!!!akinél addig jó volt ,azután még jobb lesz

érzelmileg a kis jövevény miatt !Nekem három gyerekem van,sok éves házasként,mondhatom kapcsolatunk egyik sarkalatos pontja a szex.

2007. febr. 28. 18:34
A harmadik után mennyei:))) Másfél éves koráig szoptattam, alig vártam, hogy letegyem a babát:), az emberem már totál ki volt:))) Ma is ki van:)))
2007. febr. 22. 12:10
A seb miatt félünk tőle, de sztem nem feltétlenül lesz rosszabb.KIcsit kellemetlen amíg "bejáródik" de utánna semmi gáz.
2007. febr. 22. 10:15

Nem.Mi sem vártuk meg a 6 hetet.

Szülés előtt a baba miatt nemlehetett,de utána ?!

24. nono80
2007. febr. 22. 09:31
Nem ,tudom,én a 3 hetet sem bírtam ki szülés után!Amúgy 6 hetet javasolnak!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook