Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szőke festéket befoghatja a barna színező? fórum

A szőke festéket befoghatja a barna színező? (tudásbázis kérdés)


12. t.Ili (válaszként erre: 11. - Lilluska25)
2010. szept. 20. 11:22

Szia!

Akkor csak szőkítőporral csinálhatta a melírt a barnára festett hajadon.Elég nehéz eltalálni az árnyalatot,hogy milyen világos legyen!

Nyugodtan rámehetsz akkor az egészre egy sötétszőke,vagy világosbarna szinezővel,mert a többit nem fogja be,csak a melírt.

Festék festéket nem világosít.

A szinezőbe nagyon gyenge h2o2 van,nem tud reakcióba lépni a festett résszel.

A saját,lenőtt részt akkor fogja be,ha az világosabb,mint a színező.

Itt éppen arra kell vigyáznod,hogy nehogy a melírral megroncsolt hajad még sötétebb legyen(bekaphatja),de az úgyis hamar kikopik.

Festékkel is megcsinálhatod,2%-os hidrogénperoxiddal,de én még azt is hígítanám vízzel.

Akkor zöldül be a haj,Ha a sötétbarnádra rámennél egy erős szőkővel,amibe ugyan olyan,vagy nagyobb %-os h2o2 van.

11. lilluska25 (válaszként erre: 10. - T.Ili)
2010. szept. 20. 08:08
hát igen,már volt alatta festék...barna,igy sajna rá kell jöjjek,sosem lesz olyan a hajszinem amit akarok mert igy nehéz elérni azt a szint.vagy tul szöke lett vagy tul barna...
10. t.Ili (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. szept. 18. 23:56

Azt nem írod,h. festett hajra melíroztattál,vagy natúrra.

Ha festett,akkor milyen az alapszín?

Mivel melírozott a fodrász? Szőkítőporral, vagy festékkel?

Ez nem mindegy!

9. lilluska25 (válaszként erre: 8. - 808573c134)
2010. szept. 18. 22:51
jo....igyekszem
2010. szept. 18. 22:45
Meglehet, csak tudod ha veszel sötétbarna festéket,vagyis szinezőt akkor az kopni fog, tehát érted, ez szinezés, nem festés, az jobban kopik mosás után. És a szőke sajnos mindent ledob. Szerintem várj egy kicsit, mosd meg 3szor 4szer, lehet más hatása lesz. Amikor "friss2 néha sok, de később lehet más lesz!:) Várj,azt mondom!
7. lilluska25 (válaszként erre: 5. - 808573c134)
2010. szept. 18. 22:42
de ha barna festeket rakok ra akkor tuti nemlesz zold,csak akkor sajna a tobbi csik is elfog tunni,märmint amik tetszenek,a vilägos barna csikok...
6. lilluska25 (válaszként erre: 4. - 808573c134)
2010. szept. 18. 22:42
nem a szökevel van a baj,nem sarga meg nemis ösz,csak nem akartam volna bele ilyen vilägosat ennyi..mäsnak lehet tetszene,sot bnom szerint jo...de nekem sok az ätmenet az en hajszinem es a festett csikok között...
2010. szept. 18. 22:40
Igen, nekem zöld lett, mert tudod kopott minden mosás alkalmával, egyre fakóbb lett a barna,és ezért lett zöldes ha rásütött a nap!:9 Szerintem növeszd le, vagy vállts fodrászt, de ehhez ne menj vissza, mert jobban elrontja...
2010. szept. 18. 22:35
Lehet nagyon sötétbarna a hajad,és olyankor a szőke úgy hat mintha narancssárga lenne, mert nyilván nincs benne annyi hidrogén/szőkítő (fodrászok ne támadjatok le:)) ha olvassátok, csak mint külső szemlélő gondolom ezt). Szóval ha olyan szürkés a hajad, és úgy tetetsz bele szőkét, akkor szépre megfoghatja, de nekem úgy leszívta egyszer a fodrász,olyan voltam mintha őszülnék,hófehér volt,és zebracsíkos!!! Aztán kicsit sárgább szőkét tett bele a fodrász,és máris természetes hatása lett. Tegyél fel képet ha van,úgy könnyebb!.)
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - 808573c134)
2010. szept. 18. 22:33
igen???
2010. szept. 18. 22:33

Szia!

Ne szinezd át barnával, zöld lesz!

2010. szept. 18. 22:30

csak az lenne a problemäm hogy meliroztattam ami egesz jo lenne ,de rakott bele vilägos szöket is(pedig csak vilägos barnät akartam...) es nekem igy eleg furcsa.kisse elüt.persze mondta a fodräsz ha majd megyek ujra meg ujra akkor több lesz a csik is ,es egybe mosodik,de nemtudom.arra gondoltam veszek egy szinezöt,barnät.ätkenem vele es akkor a szoke tincseket befogja.....

sajna,pedig egy csomo penzembe kerult de nem ugy sikerult.

eskuszom nem ertem,hiäba viszek bärmilyen kepet stb,anno is volt hogy nem olyan lett a melir mint amilyet szerettem volna...miert olyan nehez? vagy ennyire alaphajszin függö?

(erdekes de angliaban stb amikor kint voltam mindenkinek olyan jo hajszine volt,melir stb...ott megtudjäk csinälni..vagy olaszba....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook