Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez lehet pszichológiai probléma? És ha igen, mi a megoldás? fórum

Ez lehet pszichológiai probléma? És ha igen, mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. semleges (válaszként erre: 77. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 18:40
Nehogy már egy ilyen gerinctelen puhapöcs miatt szenvedj, legyen eszed.
80. semleges (válaszként erre: 72. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 18:38
Hagyd a p.csába. Az ilyentől menekülni kell, jellemtelen, hazug és még gátlástalan is.
79. Mézes-Krémes (válaszként erre: 77. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 15:53

Tojsz a férjedre, egy olyan faszi miatt aki még arra se vette a fáradtságot, hogy alaposam meg*ugjon?! Nem kellesz neki, és pont. Ez ennyire egyszerű. Nem több, nem kevesebb. Vedd észre, és foglalkozzál a férjeddel, vagy hagyd el, ha szar a házasságod, és keressél egy olyan pasast, akit érdekelsz.


Ha nem akarsz olyasmit, ami a családod rovására megy, akkor le kéne állni a kolléga utáni kajtatással, nem?

78. lapbarna (válaszként erre: 71. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 10:56

Tart valahová ez a kapcsolat? Van valami közös célotok?

Van valami értelme?

77. bizsu67 (válaszként erre: 75. - Amaunet)
2018. dec. 3. 10:53
felejtsük már el a férjemet.. nem akarom a családom rovására menjen..ezért szenvedek mert nem lehet botrány vissza kell fognom magam. de ahogy telnek a napok órák úgy érzem lépni tudok! Csak légyen eröm akkor is ha szembe kerülök vele
76. gabbbicica (válaszként erre: 72. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 08:05

Igazából az én munkahelyemen is számos ilyen "kapcsolat" van. Hogy elcsetelgetnek bent, ha unatkoznak és épp kevesebb a meló, elkávézgatnak és van kinek kipanaszkodni magukat, hogy a feleségük már megint megkérte őket, hogy vigyék le a szemetet, vagy a szemét férjük szólni mert, hogy elsózta a krumplipürét.....


Persze lépni egyik se mer, és lehet nem is akar, mert a benti chatelgetés is csak addig kellemes, amíg nem merülnek fel az együttélésből adódó "hatalmas" problémák. (mint az, hogy be kell vásárolni, le kell vinni a szemetet, vagy épp kitakarítani a wc-t)


Annyiban vagy te az oka, hogy mi a fenének állsz vele szóba? Korlátozd csak munkára, vagy keress másik munkahelyet.

75. Amaunet (válaszként erre: 71. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 08:05
A helyedben önmagamat is vizsgálnám, mert ez a kötődés szerintem nem normális. Mit is akarsz tőle? Miért fontos neked ez az ember? Miért nem a férjedben találod meg azt a bizalmat amit vele megosztasz?
74. Nyamitörp (válaszként erre: 72. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 07:59

Valószínű, hogy a szándékairól, érzéseiről hazudik. Azt nehéz tetten érni, de közben meg az ember érzi, hogy nem őszinte vele a másik.

Szerintem végy erőt magadon és hagyd abba ezt a fajta kapcsolattartást.

Ahogy Unom is írja, manipulátor a pasi. Hogy jön ő ahhoz, hogy mindenért téged tegyen felelősség, miközben igazán nincs köztetek semmi???

Nagyon jellemtelen dolog, amit tesz, ne tedd ezt magaddal!

73. unom (válaszként erre: 71. - Bizsu67)
2018. dec. 3. 07:54

Nincs semmi baja, profi manipulátor, bármit tesz téged hibáztat.

De te miért engeded neki?

72. bizsu67 (válaszként erre: 59. - Nyamitörp)
2018. dec. 3. 03:52
Nekem mindíg azt mondja hogy ő nekem soha sem hazudott.És én vagyok az oka mindennek. Az igaz hogy próbáltam már rajta kapni hogy hazudik de soha sem sikerült...
2018. dec. 2. 21:52

bizonyára igazatok van...én csak azt gondolom hogy neki van valami baja hogy így viselkedik.

Egyébbként én már próbáltam többször is befejezni de mindíg vissza hízelegte magát.És szerinte mindíg én vagyok az oka hogy ott tartunk ahol...

70. kisj (válaszként erre: 50. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 16:55

Nem magából csinál idiótát, hanem belőled.

Ennyi idősen tényleg több eszed lehetne.

2018. dec. 2. 15:36
Igen, már értem, ez lehet pszichológiai probléma.
68. Guruljka (válaszként erre: 50. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 14:55
Az alapkérdés az, hogy ha egy kollégádnak valami problémája van bármilyen téren, azt miért kellene pont neked megoldani?
67. gabbbicica (válaszként erre: 60. - Semleges)
2018. dec. 2. 13:14
Csak platoilag üzengetnek 13 éve, a szexről is, de történni nem történt semmi.
66. Guruljka (válaszként erre: 54. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 12:46

Ha jól értem, a kiábrándulásod idején került a képbe ez a kollégád.

Ennek 13 éve, azóta a kiábrándulás is tart a férjed irányába, de a kollégád is inkább a kollégád maradna.

Még azt is megkockáztatnám, hogy azóta rajtad mulat a munkahelyed, több kiszivárog ám, mint gondolnád.


De 13 éve nem váltál el, és nem kerestél olyan "szekeret", ami fel is vesz?Nem vagy sietős típus...

65. Guruljka (válaszként erre: 53. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 12:40
Eddig beszéltetek???
64. Nyamitörp (válaszként erre: 63. - Semleges)
2018. dec. 2. 11:59
Szerintem is az.
63. semleges (válaszként erre: 62. - Nyamitörp)
2018. dec. 2. 11:23
Nálam már az megugorhatatlan, hogy egy nő, hogy tud nyomulni egy férfira. Akit én nem érdeklem és nem akar engem és velem az nekem sem kell. Rohadt kiábrándító szerintem mindkét félnek.
62. Nyamitörp (válaszként erre: 60. - Semleges)
2018. dec. 2. 11:09

Jó kérdések. Én úgy értelmeztem, hogy nem szeretők.

Szerintem a pasinak nem pálya annyira ez a helyzet, csak nem meri bevallani és mivel végül is nem történik köztük semmi, így olyan nagy kellemetlenséget nem okoz neki. Néha besokkall, akkor próbál távolságot tartani.

61. dd9dec5381 (válaszként erre: 37. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 10:50
Én is Halak vagyok, de nem csinálok magamból hülyét senki miatt sem. Sőt, általában én vagyok az áhított személy, nem pedig velem szórakoznak. Na ennyit a csillagjegyekről. Más magyarázatot kell keresned a kutya mentalitásra.
2018. dec. 2. 10:23

Bennem több kérdés is felmerül:

Mi van a férjjel?

Vannak-e gyerekek?

Mit mond a szerető felesége?

Ott vannak-e gyerekek?

Miért ragaszkodik ennyire ehhez a jellemtelen f@szjankóhoz?

Válás nem merült fel sehol?

59. Nyamitörp (válaszként erre: 58. - Semleges)
2018. dec. 2. 10:03
Én csak tippelek, de pszichológiai problémát nem látok ebben a helyzetben. Nem igazán értem miért merült ez fel Bizsu67-ben. Ezek a szokásos emberi játszmák, szerintem. Mindenesetre nem vall egyenes, őszinte emberre.
58. semleges (válaszként erre: 51. - Nyamitörp)
2018. dec. 2. 09:58
Bizony így működik ez:)
57. semleges (válaszként erre: 54. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 09:57
Válás szóba sem jött eddig?
56. Lávli
2018. dec. 2. 08:14

Vesszek meg, ha értem ezt az egészet.

Munkával kapcsolatos problémák vagy titkos munkahelyi plátói szerelem, vagy miiii?!

55. lapbarna (válaszként erre: 47. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 07:39

20 évesen?

Azt mondom, ej, szegény lány! Még nincs elég tapasztalata, majd megtanulja.

51 évesen számomra szánalmas a viselkedésed. A tapasztalatot nem csak a párkapcsolatira értem, hanem nagy általánosságban.

Nyamitörp elég jól leírta azt, ahogy viselkedsz.

Ő meg azért nem érzi idiótának a viselkedését, mert inkább kocsog volt. Az idióta pedig te voltál.

Még mielőtt magadra vennéd: ez egy fórum. Hideg-meleg. Nekem ez a véleményem.

54. bizsu67 (válaszként erre: 44. - Birebora)
2018. dec. 2. 06:15
erre csak annyit hogy tudjuk hogy egy második ember csak akkor kerülhet képbe ha az első valamiért nem tökéletes..a férjem sok számomra elfogadhatatlan dolgot tett...kiábrándultam és ennyi..
2018. dec. 2. 06:06
Ez kedden volt azóta semmijen komunikációs csatornán nem beszéltünk.És ezt most nagyon sokáig fogom birni .. már most érzem. Így lesz.
52. gabbbicica (válaszként erre: 50. - Bizsu67)
2018. dec. 2. 02:02

Tuti nem erzi ugy, h idiotat csinal magabol.


Inkabb beloled csinal azt, es elvezi, hogy ezek ellenere meg mindig tepersz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook