Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pasik nagyon sokat veszítenek a kezdeti lelkesedésből. Miért? fórum

A pasik nagyon sokat veszítenek a kezdeti lelkesedésből. Miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
55. Cyntia (válaszként erre: 54. - Herengtimea)
2008. szept. 19. 22:51

Igen, mindenben egyetértek.

?ost magyaráztam el neki a dolgokat. De egyenlőre sajnos nem érdekli..

2008. szept. 19. 22:44
úgy néz 0 már nem ír,elfáradt szegény,én terhességem alatt már nyolckor szundikáltam.akkor jo éjt neki és a picikének!!!
2008. szept. 19. 22:24

Igen.Ez igy van.

Most maximális szükséged lenne a szeretetére.

2008. szept. 19. 22:06

annyira elkezdtem gondolkodni az egészen,hogy szinte a nullára jutottam,korulbelul te is itt lehetsz,botladozol a sotétben,hogy mi is lehet a gond,ez elég rossz lehet neked így terhesen,amikor az ember sokkal jobban igényli a szeretet mint máskor

szeretnéd ha kényeztetne,ha kulonlegesen bánna veled,megérto lenne és nagyon nagyon szeretne,hát énis voltam terhes méghozzá kétszer.és ilyenkor bizony az ember sokkal jobban vágyik a másik szerelmére,mert úgy gondolja ez a tetofok,a kozos icipici gyerekunket hordom a szívem alatt és én hordom és oneki semmi más dolga csak szeressen és szeressen...mert evvel tud segíteni a legtobbet,ez ad erot neked!!!csak az a kár,hogy ezt el kell magyarázni ezeknek a hím tagoknak,mert ok eztis másképp lássák!!!sajnos

51. Cyntia (válaszként erre: 49. - A1baa7edcc)
2008. szept. 19. 21:58

Az lehet.. Bár az ember már 30 felett nem kellene.

De szerintem szinte minden pasi éretlen..

50. Cyntia (válaszként erre: 48. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 21:57

Hát igen..

Én megpróbálok vele beszélni erről..

49. a1baa7edcc (válaszként erre: 47. - Cyntia)
2008. szept. 19. 21:56
Nem eretlen meg kicsit a parod?
2008. szept. 19. 21:55

Lehet.Ezt már mástól is hallottam,hogy akkor kapott észbe a pasija mikor ő nem foglalkozott vele.

Nálunk is előfordult már az ilyesmi.

De miért ilyenek,hogy mellőzni kell őket,hogy figyeljenek ránk?

Szerintem ez egy normális kapcsolatban nem igy működik.

Meg másfél év után itt tartunk?

Mi lesz később?

47. Cyntia (válaszként erre: 46. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 21:52

Tudod: egyszer azért sikerült "fordítanom"..

Akkor úgy voltam vele, hogy nekem már minden mindegy, és inkább elkezdtem kinyitni a szemem a nagyvilágban. Nem érdekelt semmi, akkor az egyszer. ÉS mi történt? Rájött, féltékeny lett, elkezdett máshogy állni a dolgokhoz. Pedig nem "direkt" tettem, amit tettem, nem azért, hogy féltékeny legyen.

De ugye ez most, mostmár felejtős a pocaklakó miatt. Meg egyébként sem gondolnám, hogy ez megoldás lenne.. De lehet, hogy Ő erre vágyik??

2008. szept. 19. 21:33

Na igen.Engemis az bosszant,hogy tök jól meglennénk ha ő nem lenne ilyen kis fafejű.

Amugy meg sokszor azt hallom,hogy a nők a hibásak,ha valami gond van,mert a férfiak nem gondolatolvasók.

A nők meg maguk bafolytják ami bántja őket és duzzognak mindenen.

Na én nem ezt teszem,szépen udvariasan elmondom mi a bajom.

És semmi...

45. Cyntia (válaszként erre: 42. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 21:30

Azért nálunk is hasonló volt az elején. De amilyen gyönyörű volt, az 3 hónap múlva nagyon elmúlt. Aztán jöttem én, és az én "jótetteim". Hullámoztunk sokszor. Most meg úgy érzem, hogy 25 éve együtt élünk.. Brr.

Pedig olyan szép is lehetne..

44. Cyntia (válaszként erre: 41. - Herengtimea)
2008. szept. 19. 21:28
Hát egyébként volt már máskor is hanyatlás, csak akkor tudtam tenni ellene, mert nem voltam állapotos. Szerintem a jelenlegit a terhességem okozza. De ő nem tudja felnőtt ember létére, hogy egy kismamának sokkal több figyelemre van szüksége, mint egyébként???
43. Csigusz 79 (válaszként erre: 40. - Cyntia)
2008. szept. 19. 21:26
Szerintem meg akkor magadban kellene keresgélni hol a gond,mégha ugy érzed te mindent megtettél,na pont ez az,meg kell tanulni nem"kinyalni a másik se...ét" mert akkor legalább van tennivaloja a másiknak,de tény hogy nem szeretik ha már rájuk kell szolni hogy mit hogy kéne tenniük,isten se érti öket...
2008. szept. 19. 21:24

Nem tudom.

Nálunk az elején pont az volt,hogy én vettem félvállról.Elhalmazott mindennel,amit kiejtettem a számon,hogy szeretek az a következő randin már ott volt.Én még sem vettem komolyan.Csak akkor találkoztam vele ha kedvem volt,ha nem volt,nyiltan megmondtam neki,hogy ma nincs kedvem,barátnőzök vagy otthon maradnék.Ő totál ki volt ettől,még sírt is miattam.

Aztán megszerettem...Nehezen lettem belé szerelmes,nehezen fogadtam a bizalmamba.Megnyiltam felé.

Most meg?Minden jóval elhalmozom ami tőlem telik mégis ilyen...

Már nem tudom mit tegyek,komolyan.

És már nagyon megalázónak érzem,hogy nekem kell szólni neki,hogy legyen figyelmesebb...

41. herengtimea (válaszként erre: 39. - Cyntia)
2008. szept. 19. 21:21

igen értlek,elhamarkodtam az elso válaszom,kulonben sem lehet így messzirol itélkezni ki vagy mi a hibás te élsz vele,te tudhatod,de ilyen esetben hogy te sem tudod?!

ez az elhanyagolás lassan állt be vagy hirtelen esetleg valamihez kotott?

40. Cyntia (válaszként erre: 38. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 21:18

Milyen furi, hogy teljesen egy cipőben járunk.. :-)!

De egyébként nem csak ennél a pasimnál van így. Szerintem mindegyikre jellemző volt ez.

Állítólag úgy van, hogy ha valami van az egyikkel és nem tudod megoldani, akkor az összes többi pasinál ugyanaz lesz. De nekem kell tenni?

Vagy éppen az elején nem kellett volna tenni? De akkor méghamarabb dőlt volna unalomba a kapcsolat..

39. Cyntia (válaszként erre: 35. - Herengtimea)
2008. szept. 19. 21:16

1 éve lakunk együtt, és 6,5 hónapos terhes vagyok.

Én már annyit tettem érte.

kettőnk közül én vagyok a cselekvőképesebb.. De mindig ez nem megy. Főleg ha az ember állapotos.

ÉÉrted?

Nem azt a választ szeretném, amit mondtok, hogy nekem kell érte megint, mint mindig tenni. De azt látom : nem lesz más választásom, a saját magam érdekében. :-(!

2008. szept. 19. 20:55

MI is másfél éve vagyunk együtt.

:o)))

2008. szept. 19. 20:41

Igen.

De én már ugy érzem csak én teszek érte.

Ő meg semmit.Sőt még sokszor ő elégedetlenkedik.

36. Cirmanella (válaszként erre: 32. - Cyntia)
2008. szept. 19. 20:40

Na dettó.

Hiába mondom meg mire vágyom,meg figyelmeztetem,hogy milyen figyelmetlen lett.Elismeri,hogy igazam van.De semmi...

Pedig ő se volt ilyen.

2008. szept. 19. 20:32

ez nem sok ido,és miota laktok eggyutt?

hány honapos terhes vagy?a természet az nagyon jo,mi nagyon sokat szoktunk kijárni,megnyugtassa az ember és gyonyoru is,mostanában már ritkábban megyunk,a párom sokat dolgozik és nincs mindig kedve hozzá,ezt és tolerálom,de o még 6 év után is kedves,de minden kapcsolatban van jo és rossz is.sokszor nekem is azon járt a fejem,hogy szeret-e még annyira mint rég,de ez csak azért van mert sokat vagyok egyedul itthon és állandoan torom az eszem minden hulyeségen.sokszor voltak olyan pillanataim,hogy szerettem volna ha tobbet torodne velem,de magamba fordultam és rájottem,hogy nekem is kéne tennem valamit a boldogságért,nemcsak o tole várni,jolesik adni és kapni is.

34. Cyntia
2008. szept. 19. 20:17

Nem olyan túl régen. 1,5 éve.

Régen nagyon tudtunk örülni egymásnak. A másik cirógatása is nagyon jó program volt. De most terhes vagyok ugye. Gondolom nem vagyok valami vonzó a közel 100 kilómmal. :-(!

Ritkán moziba mentünk. ELmentünk a természetbe (de mostanában nincs kedve), elmentünk kajálni stb. Vagy meglepett valami kajával..

33. herengtimea (válaszként erre: 31. - Cyntia)
2008. szept. 19. 20:13

régota vagytok eggyutt?

és régen mit szoktatok csinálni szorakozás képpen?

32. Cyntia (válaszként erre: 30. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 20:12

NA valahol pont ezt mondom és kérdem én is.

Magától nem csinál semmit. (Pedig milyen jó volt vele amikor fülig szerelmes volt belém..)

Ha meg megmondom, hogy mit kellene: az se jó, mert én ne mondjak meg neki semmit.. Akkor mi a jó megoldás????

31. Cyntia (válaszként erre: 29. - Herengtimea)
2008. szept. 19. 20:11

Hivatalban.

Nem hiszem.

Szerintem igen.

Hát ezaz. Leginkább a számítógépet nyomkodja. (Na jó, most nincs éppen itthon.)

2008. szept. 19. 20:10

Én is hasonló gondokkal küzdök mint,Te.

Már bevetettem mindent."Kinyaltam a fenekét",kedves voltam,mosolygós,szexre éhes.:o)

De még sem veszi a lapot,hogy neki is kéne valamit tenni.Már szóvá is tettem neki.De igy sem.

?????

Miért ilyenek a pasik???

29. herengtimea (válaszként erre: 27. - Cyntia)
2008. szept. 19. 20:08

Hol dolgozik a párod?

nem túl kimerult?

szereti a munkáját?

mit szoktok csinálni ha szabadja van?

28. Cyntia
2008. szept. 19. 20:07
Tudtok segíteni?
27. Cyntia (válaszként erre: 26. - Cirmanella)
2008. szept. 19. 18:18

Milyet kellene? Lehet, hogy most kifogytam és azért kérek segítséget..

A kajálás részén túl vagyunk. A szexet most nem tudom előhúzni. Ajándékkal nem tudom meglepni, mert kevés az apanázsom.

Mire gondolsz?? Segíts kérlek!

26. Cirmanella (válaszként erre: 5. - Gabszi11)
2008. szept. 19. 17:36
Milyen női praktikákat vetettél be?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook