Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szülei nem fogadnak el, az esküvőnkre sem jönnek mit tehetnék? fórum

A párom szülei nem fogadnak el, az esküvőnkre sem jönnek mit tehetnék? (beszélgetős fórum)

1 2 3
16. lapbarna (válaszként erre: 14. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 13:22

Valószínűleg azt szeretné mondani neked az anyós, hogy ha igazán szereted a fiát, akkor elhagyod.

Lehet, jobb lenne, ha azt mondaná az urad, hogy ha mondani akar valamit anyuka, akkor mondja mindkettőtöknek, nem titkoltok egymás előtt semmit.

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 13:19
Vannak kivételek, egyáltalán nem biztos, hogy nem lehet saját babátok.
14. Minnie.3 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. szept. 21. 12:19

Hodgkin-kór de már sokkal jobban vagyok. :)

A gyermek kérdés zavarja őket leginkább ezért sem akarnak menyüknek...Mivel valószínű a kezelések miatt nem is lehet saját gyermekem. De ezt is megbeszéltük a párommal ő elfogad így. Nekem is nehéz, hogy nem lehet saját gyermekem de sajnos ezt sokszor a szememre hányják ami borzasztóan rosszul esik...

Szeretne velem kettesben beszélni az "anyósom" ezért gondoltam talán megbeszélhetnénk azt is, hogy ott legyenek az esküvőn.

13. c55209c4be (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 07:55
Hagyni kell, majd változnak ha akarnak. Igaz, hogy nem nem hozzájuk mész feleségül, de sajnos, anyós, após, sokszor megkeserítik a fiatalok életét. Hátha nálatok nem úgy lesz. Sok boldogságot nektek!
12. Ildi (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 07:50
egyedül semmiképp se tedd meg
2018. szept. 21. 07:47

Sajnálom, hogy beteg vagy! Mi volt a bajod?

De én simán bevallom, mint fiús anya, hogy én se örülnék egy beteg menynek. És nem azért, mert nem kedvelem, nem tetszik, hanem azért, mert félteném a leendő unokáimat.


Az, hogy hamar összeházasodtok, nem zavaró.


Mi is hamar összeházasodunk, és a fiúnk születése előtt 2 héttel derült ki, hogy a férjem rákos. A családom nagyon aggódott a gyerekem miatt...


Ha rá akarjátok őket beszélni az esküvőre, akkor ezt vagy a párodnak kell megtennie, vagy közösen. Neked egyedül semmiképp nem!

2018. szept. 21. 03:49
ha majd less gyereketek biztos megbekelnek veled!
9. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 21:30
Szerintem is felesleges csak magadat hoznád kellemetlen helyzetbe.
8. Ildi
2018. szept. 20. 21:07
Ne foglalkozz velük, idövel úgyis beletörödnek. Sok boldogságot.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 21:05
Kicsi az esélye, hogy bármire is rá tudnád venni őket.
6. Bless the child (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 20:30
Nem te vagy az első, akit az anyós, após nem fogad el. Nem hozzájuk mész feleségül. Ha engem így stigmatizálnának, tuti messzire elkerülném őket. Szeresd a férjed, kényeztesd, ne foglalkozz velük. Lehet, hogy idővel majd változik a véleményük rólad, ha azt látják, hogy boldog melletted a fiúk.
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 20:20

Hagyjad.


De még van idő, akár meg is gondolhatja magát a család. A távolmaradással való fenyegetőzés inkább érzelmi zsarolás, és nem szép dolog.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 20:16
Hagyjad.
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 20:10
ne tedd,abból csak a baj lesz,
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 20. 20:07
Ne avatkozz bele. A párod külön megkért, hogy ne tedd. Ne kezdd a házasságot azzal, hogy már az elején eljátszod a bizalmát.
2018. szept. 20. 19:56

Sajnos tavaly diagnosztizáltak nálam egy betegséget ami miatt elég sokat voltam kórházban...

A kórházban ismertem meg a párom szinte azonnal szerelmesek lettünk. Féltem kapcsolatot kezdeni betegen de mindvégig tartotta bennem a lelked részben miatta is akartam meggyógyulni... ami úgy tűnik sikerült is :)

Titkoltuk a kapcsolatunkat eleinte de úgy voltunk vele felesleges... Az én szüleim elfogadták de az ő szülei nem.

Szerintük nem egy beteg nővel kellene együtt lennie...

Részben megértem őket de mi valóban szeretjük egymást. Kis idő alatt is sok mindent átéltünk és kiállunk egymásért. Márciusban megkérte a kezem, decemberben pedig összeházasodunk az egy éves évfordulónkon.

Tudom korai másoknak de mi így döntöttünk.

Páromnak fáj, hogy a családja nem jön el, ezért én beszélni akarok velük az ő tudta nélkül hátha rá veszem őket. Ő azt mondta hagyjam de tudom fáj neki. Ennyit megtehetek érte hisz ő is sokat tett értem. Ő az első és remélem egyetlen szerelmem nem akarom, hogy szomorú legyen az esküvőn mert nincs ott a családja.

Valahogy rávehetem még őket vagy valóban hagyjam?

Egy próbát megérne?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook