Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szülei nem fogadnak el, az esküvőnkre sem jönnek mit tehetnék? fórum

A párom szülei nem fogadnak el, az esküvőnkre sem jönnek mit tehetnék? (beszélgetős fórum)

1 2 3
46. Channa* (válaszként erre: 45. - 124637ff9b)
2018. szept. 21. 23:05

Nem akarok téves információkat terjeszteni!

Azt írta, hogy egy ideig titkolták a kapcsolatukat.

Azt nem, hogy meddig. Az is lehet, hogy csak 1 napig, bár szerintem tovább.

1 éve sincs, hogy ismerik egymást, egy ideig titokban jártak, majd bejelentik az esküvőt.


És ezzel sincs gond!

Nekem 1 év sem volt a megismerkedés és házasság között...


Én mint szülő, ebben az esetben egy kis lassítást elvárnék. Legyenek együtt, gyógyulgasson a lány, aztán majd mindent szép sorjában.

A legtöbb ember akar gyereket, így tényleg utána kellene járni, hogy probléma lesz e, és a srácnak is végig kell gondolnia, hogy mit akar.


Persze, ha mindenki átgondolta és akkor is gyors házasság, azzal sincs gond, de nem mindenki tud ilyen gyorsan alkalmazkodni a történésekhez...


Az is lehet, hogy most ezt mondom, aztán a fiam jövő héten beállít egy ilyen lánnyal és csak örülök majd neki, hogy boldogok...

45. 124637ff9b (válaszként erre: 43. - Channa*)
2018. szept. 21. 22:32

Az egyszercsak beállítás, meg hogy nem szólt a fél évről, az nekem kimaradt.

Ilyen esetben ennek én se örülnék, az biztos.

44. Channa* (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 22:30

Remélem nem tanácsoltam semmit, mert azt nem akartam még véletlenül sem!

Én csak azt írtam le, hogy én el tudom képzelni, hogy a szülők mit éreznek....

43. Channa* (válaszként erre: 40. - 124637ff9b)
2018. szept. 21. 22:26

Hát nem tudom...

Biztos vagyok benne, hogy én is támogatnám, de nem a házasságot, hanem magát a kapcsolatot, a lány gyógyulását, aztán majd kiderül, hogy mi alakul...


A szülőknek szerintem az esik a legrosszabbul, hogy egyszer csak beállít a fiúk, és közli, hogy 3 hónap múlva megnősülök. Már együtt vagyunk fél éve, csak nem akartam elmondani....de azért gyertek el a lagzira...

Ez klassz lehet egy szülnek, rögtön úgy érzi, hogy ez kell a gyerekének, nem?

Biztos én vagyok béna, hiszen még azt sem tudom, hogy mi a szerelem:DDDD


Ha a srácnak fontos az egész, akkor majd intézkedik.

Ha úgy érzi, hogy nem beszéli rá a szüleit az esküvőre, annak is meg van biztos az oka.

42. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Channa*)
2018. szept. 21. 22:23
Csak az a baj, hogy ha megfogadja a tanácsod, hogy ne okozzon nehézséget ennek a fiúnak, akkor ezzel gyakorlatilag az összes jövőbeni kapcsolatáról is le kell mondania, hiszen akkor a leendő szerelmeinek se okozzon kellemetlenséget.
41. Channa* (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 22:19

Nem a szerelemről beszéltem, hanem a rózsaszín ködről:)


De lényegtelen is. A fórumindító nem arra kíváncsi, hogy én szerelemből mentem e férjhez vagy sem....


Azt hiszem ez az én dolgom.

40. 124637ff9b (válaszként erre: 38. - Channa*)
2018. szept. 21. 21:59

"Mindenki gondoljon bele, hogy a fia haza állít egy lánnyal, akinek nincs haja, mert épp túl van a kemón."


Belegondoltam.

Annál inkább támogatnám őket.


Egy éppen párt választó gyerek hiába a szülők gyereke, és életük végéig az is marad, attól még/már felnőtt ember, a saját döntései szerint éli az életét, és abban támogatni kell, nem aggódva lebeszélni bármiről, mert hátha majd a szegény gyereknek milyen rossz lesz.

39. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Channa*)
2018. szept. 21. 21:52
Azt hiszed, hogy szerelemből csak bántalnazó kapcsolat lehet :D Ez esetben tényleg fogalmad sincs, mi fán terem a szerelem. Aki beleesik és benne marad egy bántalmazó kapcsolatban, az nem szerelmes, hanem pszichésen beteg. Olyan vagy, mint azok a nők, akik úgy írják le az orgazmust, mint kis kellemes érzés, mert még sosem éltek át egyet sem.
38. Channa* (válaszként erre: 35. - 124637ff9b)
2018. szept. 21. 21:51

Erről beszélek én is.

Még egyáltalán nem biztos, hogy nem lehet gyereke. Szerencsére ez a betegség nem örökölhető, így ez is pipa. És valószínű, hogy nem is ez a probléma...

Nem tudom mikor lesz az esküvő, és tényleg minden bántás nélkül!

Mindenki gondoljon bele, hogy a fia haza állít egy lánnyal, akinek nincs haja, mert épp túl van a kemón.


Én tényleg drukkolok, hogy minden rendben legyen! Egészséges legyen a fórumindító és szülessenek egészséges gyerekei, de én tudok azonosulni a fiú szüleivel is. Mondom ezt úgy, hogy a férjemet akkor műtötték nyirokmirigy rákkal elsőre, amikor a fia született, majd 2 hónap múlva újra, majd jött a kemó. És mindenki nagyon ki volt készülve.

Az én családom aggódott, hogy a gyerekünk egészséges lesz e, valamint azért, hogy túl éli e a férjem.

És persze mi is...

És nem kívánnám a gyerekemnek, hogy neki is át kelljen ezt élni...


Semmi bántás nincs bennem, hiszen végig csináltam 22 évesen annak ellenére, hogy még a férjem barátai is arra biztattak, hogy hagyjam el, mert fiatal vagyok, hogy így éljek. Hát nem hagytam el, hanem végig csináltuk együtt, és 30 éve házasok vagyunk.

De sajnos nem mindenki ilyen szerencsés...


A szülők szerintem pont a fiúk miatt aggódnak, mert sajnos bármi történhet, és lehet, hogy a legkisebb baj az, hogy nem lesz unokájuk. Biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék, hogy a gyerekük átélje ami ezzel jár...

37. 124637ff9b (válaszként erre: 34. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 21:39

Legyél boldog és ne törődj senkivel, járd a magad útját, kézenfogva azzal, aki melletted áll, jóban-rosszban!

<3

36. Channa* (válaszként erre: 32. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 21:38

Engem te ne sajnálj!

Azért mert használom az agyamat, még normális ember vagyok.

Felelős döntéseket hozok, és nem hagyom, hogy egy mondvacsinált valami miatt boldogtalan legyek.

Ha mindenki ezt tenné, akkor nem vernének annyi nőt a hős szerelmes lovagok, nem lenne ennyi csalódott nő sem és még sorolhatnám.


Örülök, hogy nem volt ilyenben részem, és köszönöm szépen jól vagyok és boldog vagyok rendületlenül, így nincs szükségem sajnálatra:D

35. 124637ff9b (válaszként erre: 26. - Channa*)
2018. szept. 21. 21:38

Soha nem foglalkoznék azzal, hogy a gyerekemnek a választottjának majd a jövőben vajon lehet-e gyereke vagy sem.

Csakis az, mindenekfelett, hogy Ő boldog legyen, azzal, akit választott.

Mondom ezt úgy, hogy életem legnagyobb öröme a 2 éves unokám. De hogy mit hoz az élet, azt soha nem lehet előre tudni, és aszerint ítélni, hogy majd mi lesz vagy mi nem lesz.

2018. szept. 21. 21:36

Köszönöm a normális válaszokat!



"gyöngyhajú királylány"?

Kedves vagy...de nincs hajam...

A mesékben pedig már rég nem hiszek!

2018. szept. 21. 21:30

Ne foglalkozz a rosszinulatú emberekkel!

Nem vagy kevesebb azzal, hogy lehet nem lehet gyermeked.

Kit érdekel az anyósod, ti legyetek boldogok.

Én szívből kívánok nektek sok boldogságot neked pedig jó egészséget. :)

32. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Channa*)
2018. szept. 21. 19:42
Sajnállak, hogy sosem volt részed a rózsaszín ködben :(
31. Channa* (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 19:40
Erre sem tudok válaszolni. Szerintem nem létezik rózsaszín köd:) Agyunknak mindig kell lennie, olyan nincs, hogy x ideig képtelenek vagyunk használni, ha van...
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Channa*)
2018. szept. 21. 19:37
Mert ugye minden kislány álma, hogy racionálisan választ férjet magának. A szerelem az smafu.
29. apeeng (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 19:31

Hány éves vagy gyöngyhajú királylány? Ugye már nem hiszel a mesékben?


A leendő férjed tudta nélkül ne beszélj a szüleivel..ez tipikus intrika lehetőség, aztán elindul a sz.rkeverés..

Az én esküvőmre sem jöttek el a szüleim, pedig a nejem egy áldott jó nő..persze az én példám ne legyen biztatás.


Hány fős esküvő lesz? Hány emerre terveztek lakodalmas bulit(ha terveztek)Hogy álltok anyagilag? külön fogtok élni, vagy be kell kéredzkedni valamelyik család szárnyai alá? Van-e (jó)munkahelyetek, elegendő fizetésetek a fészekrakáshoz?

...ugyanis a surlódások nagy része ebből(is) ered..


lári-fári...száz szónak is egy a vége: ne kezdeményezz az anyósoddal semmiféle bizalmas beszélgetést..Főleg a vőlegény háta mögött. Ne reménykedj, hogy egy gyűlölködő anyósból plüssmaci lesz, ha szempillarebegtetve elé állsz..


intézze a párod, méghozzá határozottan.


járjatok szerencsével(mert arra nagy szükség van)

28. Channa* (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 19:19

Ezt nem mondom, de lehet, hogy olyat kellene választania, akinek a családja máshogy áll ehhez.


Nem tudom, hogy miért gondolja, hogy nem lehet gyereke?

Lombik sem lehet?

Azért ennek utána kellene járni...

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Channa*)
2018. szept. 21. 19:14
Akkor soha ne is legyen párja, hátha az később gyereket akar? Elég, ha zárdába vonul, vagy jobb lenne, ha kapásból elásná magát?
2018. szept. 21. 19:05

Mint írtam, engem is zavarna, ha a fiam olyan lányt venne el, aki beteg, beteg volt, nem lehet gyereke.

Sajnálom, hogy veled is ez történik, de tényleg gondolni kell a másikra is. Lehet, hogy nem lehet gyereked, amit a párod most elfogad, de lehet, hogy jövőre már nem....

25. birebora (válaszként erre: 14. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 18:19
Az életben vannak csodák. Soknak lett akiknek azt mondták, hogy nem lehet gyereke.
24. birebora (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 18:16

Szerintem megér egy próbát mert az esküvő nagy szó. Hátha sikerül feloldanod ezt a problémát.

Ha meggyógyultál mi bajuk veled?

Az egy évet én is keveslem, de ti tudjátok. Sok boldogságot nektek:)

23. michelle.r (válaszként erre: 14. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 16:52
Eléggé valószínű, hogy arra akar rávenni, hogy ha igazán szereted a fiát, akkor hagyod, hogy egy egészséges nő mellett boldog lehessen :S
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 16:13
Ha ő eleve azzal a szándékkal érkezik a beszélgetésre, hogy meggyőzzön, hagyd el a fiát, akkor milyen módon lehet az egész vége az, hogy mégis elmegy az esküvőre?
2018. szept. 21. 16:12

Azért a csuda vigye az ilyen szülőket.

Most azt akarják, hogy a fiuk boldog legyen, vagy tenyészteni akarják?


Isten ne adja, de a fiú is lehet még olyan beteg, hogy nemzésképtelenné válhat.

(No meg, egyáltalán, még ha biztos is az, hogy pillanatnyilag egészségesek a spermái valakinek, nincs ara biztosíték, hogy ez így is marad.)

20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 16:11
Ha ő eleve azzal a szándékkal érkezik a beszélgetésre, h
19. Minnie.3 (válaszként erre: 18. - PöttyösPanka)
2018. szept. 21. 16:08
Mi sem hisszük, hogy békülni szeretne.
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Minnie.3)
2018. szept. 21. 15:57
Valahogy nem hiszem, hogy azért akar veled kettesben beszélni, mert békülne.
17. ádok
2018. szept. 21. 15:54
Tudnék neked mit mesélni a mi történetünkből,de nálunk mi voltunk egymásnak a lényeg.8év kapcsolat és 6 év házasság szól mellettünk.Nem szólnék a helyedbe,ti számítotok.Majd az idő mindent eldönt...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook