Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
575. júliusi (válaszként erre: 574. - Be7aa97247)
2013. ápr. 27. 08:05

Hát igen, így se jó, de úgy se jó,akkor meg az nem tetszene neki, hogy "nem engedi szabadon,elnyomja, nem csinál semmit, stb"

kifogás mindig akad,sajnos...

2013. ápr. 27. 03:38
Popelyné : azt írtad,hogy már nem tekint rád nőként. Az írásodban van a megoldás :" Az hogy nem tud velem együtt élni ez a legfelfoghatatlanabb, mindent megengedtem neki,mindent úgy alakítottam hogy neki jó legyen,hogy csak a hobbijának élhessen,sem csekkel,bevásárlással nem kellett foglalkoznia,szolgáltatók,egyéb... Nem tud rám nőként nézni,csak mint gyermeke anyja vagyok a számára.." Nem kell rabszolgaként viselkedni,nem kell gürizni miközben a faszi otthon heverészik,szolizik,motorozik,pihenget,és így nem fog egy kozmetikust bálványozni!
573. inta (válaszként erre: 571. - Popelyné)
2013. ápr. 26. 23:55

Talán... emiatt az egy dolog miatt "jó", hogy ilyen görény: könnyebb túllépned érzelmileg és lezárni magadban azt, hogy szereted, kötődsz hozzá.

Mindemellett persze szörnyű :(.

572. Babeck (válaszként erre: 571. - Popelyné)
2013. ápr. 26. 20:40
Csak így tovább!
2013. ápr. 26. 19:07
Szóval,elengedtem, érzelmileg,fizikailag mindenhogy..nehéz volt. De remélem pár hónap mulva könnyedebben írhatok nektek róla...
2013. ápr. 26. 19:05
Érzett már valaki olyat hogy elmegy egy ember mellett és 0 érzelem sugárzik belőle?? Ezt érzem most popeyen,teljesen elhagyott minket,engem.... A HÉTEK LÁTTAM A KOCSIJÁT A KOZMETIKUS TELKE ELŐTT...2óra mulva jött haza??? Szerintetek,kinek adja be hogy nincs köztük még semmi... 1hónapig sem bírták... Undorító mindkettő,undorodom tőlük... És haza jön és puszilgatja a fiát,na ettől meg hányingert kapok... Azért is írok ritkábban mert sajnos nagyon felidegesítenek ezek a dolgok,tények még ha írok róla akkor is felidegesít a dolog.... Gondoljatok bele mkor láttam ezt az esetet,remegett kezem lábam... Na nem gondolkozom rajta többet. Jövőhéten kezdődik a felújítás,ablakcsere,konyha... 1hét múlva szombaton költözök,végre!!!! Már számolom a napokat,órákat hogy nyugalomban lehetek,békében és nem kell látnom amit nem kéne...
569. f758a7200f (válaszként erre: 567. - Popelyné)
2013. ápr. 23. 14:44

Neked is van egy fiad, te is azt szeretnéd majd, hogy boldog legyen, nem? Végtére is az anyja előtt ő tiszta, még nem volt szex közte és a kozmi között, azt meg minden anya megbocsátja a fiának, ha egy felelősségtelen hisztis gyerek.


Én megnézném, hogy te kirúgnád-e a fiadat hasonló helyzetben, sőt, elmennél-e a házból, hogy megkapja a menyed a jussát, akármennyire is a szitu maga egy szomorúság mert az, de nem csodálkozom az anyja reakcióján.


Inkább azt szeretném, ha az én fiam nem válna ilyenné, mint Popelyed, de ha ilyenné válna, akkor is, anyai szív megbocsát és te is így tennél a helyében


Mondjuk ezt nem is boncolgatom tovább, most koncentrálj a jövődre, és jobbulást!

568. f758a7200f (válaszként erre: 562. - Niar)
2013. ápr. 23. 14:40
Kavarógép...:DDD
2013. ápr. 23. 14:37
Igen,soha nem fog megváltozni popey,igen,még az anyja biztatja is,mivel mi más lenne egy anyának a legfontosabb minthogy a gyermeke boldog legyen.... akár ha már nem szerelmes unokája anyjába sem... Igen,minden esetben ha bármi ilyen témát felhozok anyós előtt,felháborodva fia pártjára áll. Tehát minden téma mindenkivel lezárva,a családban vagyis ezek közül senkivel nem tudok beszélni ezekről a dolgokról... Mivel himlős vagyok még nem tudok a családommal lenni,ez nagyon fáj nekem,de már csak napok vannak hátra és mehetek dolgozni és haza!!!!!
566. gotoau (válaszként erre: 565. - Gotoau)
2013. ápr. 23. 14:04

Ja, azt még elfelejtettem hogy valószínűleg elég súlyos önértékelési zavarokkal küzd csávókám, annyira tipikus lúzer: motorozok, gyúrok, minden nőt felhúzok, hogy lássák a kőmíjjjes spanok, mekkora király vagyok :D De közben igazából csak egy lúzer vagyok és kellenek a külsőségek hogy ezt elfedjem :(((

Nincs élő ember, se Isten aki ezt a visszájára fordítaná, ergo, sosem fog megváltozni.

565. gotoau (válaszként erre: 562. - Niar)
2013. ápr. 23. 14:00

Egyet is értek, meg nem is.

Én úgy látom a leírások alapján a fickót, Popely-t hogy híján van mindenféle belátásnak, tényleg pont olyan mint egy nagy gyerek. Éppen ezért kár abba kapaszkodni (esetleg), hogy majd idővel megbánja és vissza akar majd kullogni, ebben kár reménykedni. Pont azért, mert egyáltalán nem látja be azokat az értékeket amiket most lecserél valami más értékre. Neki nem való család, gyerek, felelősség és SOHA nem fogja megbánni hogy megszabadult ezektől, csúnyán fogalmazva. Merthogy számára sokkal nagyobb értéket képvisel a szabadság, és mindazok amik ezt megtestesítik, motorozás, csajozás, mának élés stb. Nekem egy kicsit szociopatának is tűnik. Gondolom nagyon nagy részben hibás a kedves mama is hogy egy ilyen szarzsákot nevelt, ahogy látom még adja a lovat alá, vagyis nem esett messze az alma. De kár is őt elemezni, foganatja nem lesz, egész egyszerűen túl kell lépni és nem kell foglalkozni azzal hogy juj de rossz lesz neki ha majd rájön hogy mit tett!! NEM!!!!! Nem fog rájönni, vagy ha rá is jön, az már nem fog senkit érdekelni, irreleváns tény lesz.

564. Popelyné (válaszként erre: 562. - Niar)
2013. ápr. 23. 10:13
Nagyon köszönöm ezt a hosszú kifejtést,és azt kell mondjam,igen nagyon jól látod a dolgokat és leszűrted a lényeget,ez mind így fog megtörténni,és igen mindenki rosszul érzi magát a helyzetben.... Azt gondolom én is hogy hosszútávon én nyerek vele,viszont popey lesz a leg szmorúbb magányosabb ember a kapcsolat után. Belegondoltam,hogy ezt akarja csinálni,fél évente,havonta vagy akár évente akarja fiatalra,fiatalabbra cserélni a nőket? Milyen ember teszi Ilyet? Egy lelkileg érzelmileg sivár ember,akire nem is érdemes pazarolni sajnos egy hetet sem... Soha soha nem gondoltam ilyen rossz irányba is megváltozhat valaki,higgyétek el a kapcsolatunk elején nem volt ilyen,mert ugye ha én ezt az elején tudom... Igen,az anyjával,az egyedülálló testvérével(ha meg nem jön neki-a tesónak is-- az esze) fog egyedül megöregedni,mert saját magán,az anyján és a testvérén kívül senkit nem szeret,talán a gyerekét...
563. Niar (válaszként erre: 562. - Niar)
2013. ápr. 22. 22:25
Upsz. De hosszúra sikerült:S Bocsi ha valaki elolvassa és nem találja értelmét. Mondtam csak elfilózgattam :)
562. Niar
2013. ápr. 22. 22:23

Végignézve a témát elfizóztam egy kicsit.

A férfiak nagyon hülyék tudnak lenni. Ez az egész sztori... olyan ez az ember, mint egy buta gyerek. Én nem hiszem, hogy felfogja mit csinál. Ha felfogná nagyon, nagyon megbánná. "Nem alkalmas komoly kapcsolatra", "nem tud együttélni senkivel". Akkor mit akar csinálni? Eldobja a családját, és majd az anyjánál vedeli a sört a TV előtt 80 éves koráig, vagy amig él? Szerintem ebbe nem gondolt bele, ahogy abba se hogy a válás során és után is lesznek még kötelezettségei. Majd jól pofára esik, amikor megtudja(felfogja) mit veszít(ett).

Azért még így fiatalabb létemre is már tudom, hogy az életben kompromisszumokat kell kötni. És ő most azt mondja, hogy márpedig ő nem fog? Mint egy hisztis gyerek. Azért azt gondolom, valaminek történnie kellett, hogy ez most előjött ennyi év után. Szerintem szégyelli magát a kozmetikus miatt (hogy "beleszeretett"). Valójában magára haragszik, bűntudata van de inkább hárít: a feleségre, ilyen röhejes közhelyekkel jön, mint az előbb idézettek, meg azzal nyugtatja magát hogy hónapok óta tudta hogy vége lesz. +1 a bűnlajstromra, hogy ha akkor tett volna valamit lehet most nem tartanátok itt. Gyakorlatilag a férj be is ismerte, hogy a kozmetikus csaj egy kis kaland, fellángolás a számára("max fél év"). Na ebben én is biztos vagyok.

Hülye kis fiatal, fiatalon elkötelezte magát, most megbánta, más férjébe szeretett bele, sz*rik rá hogy kit mindenkit bánt meg, neki kell a pasi. Ha nem akarta volna megszerezni, mi a francnak árulta volna el bárkinek is, hogy érez iránta valamit? Ez nem tisztesség vagy őszinteség. Egyszerűen nem bírt magával, azért mondta el. Fel is kavarta az állóvizet könnyen, egy 10 éve (ellaposodott?)kapcsolatban levő férfinek egyből imponált a fiatal, karakán (mivel kozmetikus gondolom elég szép is) csaj kacsingatása, ami még nem volt elég, be kellett vallani a többieknek is, mert így majd mások elrendezik a dolgot hogy neki szabad legyen a pálya (vele is szakít a férje, és ti is szétmentek popelyel). De az biztos, hogy hosszútávon nem lesz vele boldog. Ha együtt is maradnak, akkor csak azért mert időközben rádöbben, hogy csak nem akar egyedül maradni, de ha már elégett a kis fellángolásuk biztos, hogy rengeteget fognak veszekedni. Részemről nincs a történernek egy olyan szereplője sem akit ne sajnálnék. Még kis kavarógépet is sajnálom, ő is biztos sokat ette magát. De szerintem kétségbeesésében rosszul döntött, nem kellett volna még 3 felnőtt és 1 gyermek életét megnehezíteni (minimun). A végén úgyis koppanni fog a valóságban, ahogy írták már előttem. A férjed nagy butaságot csinál, és enni fogja a fene ha egyszer ráeszmél. Azt a csalódottságot pedig senkinek sem kívánom, amit a kvázi megcsalt felek érezhetnek. Voltak itt okos tanácsok, ha megfogadod őket, kedves Popelyné, akkor biztos könnyebben tovább tudsz lépni. Te vagy az, aki nyer ezzel az egésszel hosszútávon. Ez most kicsit bizarrul hangzik, mert most biztos nagyon rossz és nehéz a gyerek miatt is, de még elég fiatal vagy ahhoz hogy egy hozzád illő, érett gondolkodású férfival akár új családot alapíts. Kívánom, hogy hamar találd meg, megérdemled!

2013. ápr. 22. 22:10
Nem bírok fekündni azon az ágyon ahol,tudom ők fognak henteregni,....egyik ismerősöm azt mondta ne gondoljak rá....nem megy nem tudok ne arra gondolni és popey is azt mondta-hova máshová vinné a nőt,hozzá nem mehet be....csak a mi ágyunk marad...legsivesebben felgyújtanám.... Már a héten elkezdik a felújítást anyuéknál ugyh. nem kell sokáig itt maradnom szerencsére.... a cuccaim is zsákba vannak,gondolhatjátok hogy csak amire nagyon nagyon nincs szükségem alegszarabb dolgokat hagyom itt neki... Hányingerem van tőle,nem birok...ez már nem is gyűlölet már túl léptem azon...
560. Popelyné (válaszként erre: 558. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 21. 22:36
Már csak a jövőben és a szebb holnapban bízom...Köszönöm....
559. Popelyné (válaszként erre: 557. - 9f98008a3b)
2013. ápr. 21. 22:35
Nem marad az apjánál,csak a hétvége emlékeire gondoltam,most is elvitte állatkertbe....nélkülem,jó mert bárányhimlős vagyok...
558. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 556. - Popelyné)
2013. ápr. 21. 17:24
Ne szomorkodj,leszel még boldog!Tuti.
557. 9f98008a3b (válaszként erre: 556. - Popelyné)
2013. ápr. 21. 17:21
Mármint a gyerek az apjánál marad????
2013. ápr. 21. 16:31
Már nem gondolkozom semmin,válogatom a fényképeket hogy maradjn valami emléke rólunk,hogy ha talán elöveszi eszébe jutnak a szép emlékek.... ülök a kupac papírhalom tetején és válogatok,válogatom az emlékeinket,a multat,kidobom a kukába,mindent ami régi és elavult nem kell.... nehéz ezt csinálni. De bízom az új kupacba hogy csinálhatok egy új albumot amiben én és a kisfiam közös emlékei lesznek,hogy azok is szépek,maradandók lesznek....igaz csak ketten... De lesz az apjánap és neki is külön,egy másik emlékkupac,abba sajnos szerepelni fog egy idegen nő is.... Nem tudom elviselni a gondolatot hogy itt fog ülni a helyemen,a gyemekemmel fog játszani a szobájában,a játékokkal amiket vettem neki...nagyon nehéz elfogadni,nagyon,..... Popey azt mondta fél évet ad maguknak a kozmetikussal,ugy sem fogja tovább bírni... de közben engem is tönkre tesz....Más tipus mint én,vehemens,odamondós,kicsit agresszív,hangos.... nem fog tűrni mint én,gondolom..... Popey most élvezi a szabadságot,motorozik,éjszaka jár haza,csavarog,tekereg,tesójánál ül éjszakákat,mint egy tini ugy viselkedik. Talán ez is a baj,nem volt tinédzser kora korán fel kellett nőnie,pénzt keresni,gondoskodni a testvéreiről,az anyjáról,most pedig mivel van lóvé kiélheti magát.... Egy nagy gyerek...
555. f758a7200f (válaszként erre: 554. - Popelyné)
2013. ápr. 20. 13:05

Jo, nyugi, hat amit egyutt vettetek annak fele az jar, vegulis te is fizettel bele, ha a kettotok neven van akkor nem tud alola kibujni.


Anyos pedig koltozhet egy kisebbe ami a Popelynel marado felebol kijon. Ezt nem ertem, hogy ez ellen ok miert agalnak?

2013. ápr. 20. 10:32
A fogyás nem Popey miatt vansajnos ilyen alakt vagyok,ha stressz ér nem birok enni,és a bárányhimlő az ember torkában igen megakadályozza az evésben. A ház amiben lakunk nem a beszéd tárgya....amit 2011-ben vásárolt a párom,felújított és most az anyja lakik benne az a felezés tárgya,mivel együttélésünk alatt szerez(tük)+ 1db nagyértékű (1,5M)motorkerékpár,+ terepjáró(1,2M) ezt vásárolta együttélésünk alatt és még sok mást mi azóta gyzdát cseréltés ezek árának pontos felére tartok igényt.... nem bosszú,mert ugy gondolom ez jár,. Ha bosszút akarnék állni,cukrot öntenék a tankjába elvágnám az elektromos szerszámok vezetékét,megrongálnám a kiszállított ablakokat,ajtókat,de ez nem én vagyok.....
553. f758a7200f (válaszként erre: 551. - Boyocka)
2013. ápr. 20. 09:06

Ha vegigolvastad a forumot, a haz nem kozos hanem a Popelye, Popelyne elott is megvolt mar.


Es 10 eve elnek egyutt, szoval felezes nem lesz, csak azerr Popelyne is beledolgozott es erre kell valami megoldast talalni de ezt a biro donti el.


Amugy persze, meg mindig jobb most lefogyni mint soha, de szerintem itt nem ezen volt a hangsuly, ezert kerdeztem a munkanelkuliseget, hogy esetleg amiatt is a ferj onbecsulesevel volt gond amit Popelynere vetitett ki. Most mar teljesen mindegy, ha ugyis koltozes lesz belole (sot, jol teszi)

552. Boyocka
2013. ápr. 20. 08:59
Jah még annyit, hogy az anyósom foggal körömmel azon volt, hogy elvegyenek tőlem mindent.. És nekem semmi se járjon... Hát őt se kényszerítette senki.. Én meg mondtam neki a szemébe, ha tovább csinálja ezt az idegeimmel, és a lányommal, hogy nincstelenné akarja tenni, akkor bizony nem fogom be a pofámat, és az unokája meg fogja tudni, hogy a kedves mama azon volt, hogy tönkre tegye őt... És ez sem bosszú volt... Ők 5en voltak ellenem szülők, férjem, testvérem, én egyedül... Nekem is a sarkamra kellett állnom... Persze azóta vissza fogta magát, és kéthetente láthatja a lányomat.. Tehát a bosszú állás nem itt kezdődik.. Itt kezdődik az, hogy letörjük a szarvaikat, hogy tudják hol a helyük...
551. Boyocka
2013. ápr. 20. 08:56
Én sem értem mi köze ehhez a kozmetikusnak??? A kozmetikusé a gyerek?? Nem hiszem... A kozmetikus nem akar gyerektartást fizetni a nemlétező gyereke után? Ezt sem hiszem... Ez pedig nem bosszú.. De nem ám... Ezek tények... És hogy miért kezdett el most fogyózni?? Mit számít? Jól akarja érezni magát a bőrében és a fikarcnyi önbecsüléséből szeretne visszarángatni magára egy kicsit! Teljesen helyénvaló!Én is így tettem!És ha a kozmetikus asszonyság szeretne beköltözni ez szíve joga, természetesen miután a kedves fiatal ember kivásárolta Popelynét (normál piaci áron) a házból... Megegyeznek a gyerektartásba, és minden egyéb költségbe ami ugyan úgy terhel egy apukát mint egy anyukát.. Akkor is ha a kedves apuka élni szeretne... Popelyné, nem szabad elhinni azokat a sugallatokat, hogy te ép bosszút állni készülsz! A bosszú az lenne ha kromofággal leöntenéd a kocsiját, vagy valami ilyesmi! Az amit tenni készülsz azért teszed mert új életet kell kezdened! Amit nem te kezdeményeztél... Amit kikényszerítettek belőled.. akkor hol itt a bosszú? Talán Popelyné kérte, hogy a kozmetikushölgy habarodjon bele ebbe a szarjaniba? Vagy a szarjani fejéhez fegyver lett fogva, hogy ilyen alpári bunkó legyen az egyszem gyermekével, és feleségével, és elküldje őket? Nem hinném... És igen én örülök, hogy Popelyné a helyzeten megpróbál úgy lovagolni mind, egy elszabadult betöretlen mustangon, ahelyett, hogy minden félre dobva kiszolgáltatottan zokogna összekuporodva egy sarokba! Tudom min mész keresztül hidd el! Voltam hasonló szituációban, csak nálunk nem kozmetikus volt, hanem kolleganő.. annyi eltéréssel, hogy a kolleginának nem lehetett gyereke mert meddő volt, és ő a lányomat is vinni akarta.. Mondván neki is joga van anyának lenni... Képzelheted milyen harcot vívtam meg... És mégis itt vagyok:) Én is elkezdtem leadni a felesleges kg-kat, és láss csodát... az ígéretük miszerint úgysem kellek majd senkinek hazugság... kérőim akadnak dögivel.. szóval, te is végig tudod majd csinálni.. az eleje pokolian nehéz, de itt a jó idő minél többet együtt vagy picurral annál hamarabb elrepül ez az időszak:)
550. f758a7200f (válaszként erre: 547. - Popelyné)
2013. ápr. 19. 21:48

Igy mar azt sem ertem, hogy akkor miert most jutott eszedbe fogyozni (mar amikor errol beszeltunk). Nem mondom, hogy honapokkal ezelott azert kellett volna elkezdeni hogy megtartsd ot, hanem azert mert biztos, hogy akkor sem erezted jol magad a borodben es ilyen kijelentes, hogy o nem tud egyuttelni senkivel, hat sziven tud utni.


Akkor valahol ott kezdodott, ahogy mondod, szoval nem egeszen derult egbol villamcsapas. De ez nala egybeesett a munkanelkuliseggel?

549. e49241a632 (válaszként erre: 546. - Popelyné)
2013. ápr. 19. 20:42
Itt nem bosszút kell állni, nem arról van szó, ezért nem is értem, miért jönne képbe a kozmetikus-őt majd az élet megbünteti. Itt minél jobban kell kijönni a helyzetből anyagilag, mert más már nem maradt köztük. Ehhez nem kell feltétlenül bunkónak lenni, de P.né egy fiatal nő, előtte még az élet, minél jobban jön ki ebből most, annál biztosabban tud az új életére koncentrálni.
2013. ápr. 19. 20:18
A haragom csak akkor fog változni ha szépen áll ő is a dolgokhoz,ha szívózik,akkor én is,nem szabad hogy engedjek neki,most nem ..... És nincs többé visszaút....
2013. ápr. 19. 20:16
Nem a kozmetikus a konkrét ok,Popely hónapokkal ez előtt eltervezte hogy mennünk kell mert nem tud együtt élni senkivel. Nem alkalmas komly kapcsolatra,ezt mondta nekem,hogy ezért szakit. Másképp máshogy változtunk azévek alatt,én anya lettem ő gyermek maradt,egy szabad öntörvényű gyermek.nem akar ebből kinőni...
2013. ápr. 19. 20:13
Leítram mindent erre nem küldte el a metés gomb,kicsit ideges lettem...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook