Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. máj. 21. 23:12
Még annyit szeretnék hozzáfüzni,hogy én is egyedül neveltem ill.nevelem a 3 gyerekem már 17 éve,a legkisebb 3 éves volt,mikor elváltam,ma már huszonévesek,2 diplomás,a kicsi jövöre lesz.Ezt csak azért irom,hogy estleg eröt adjak neked a továbbiakra,voltak neház pillanataink,de nyugalomban éltünk a kezdeti nehézségek után.De minden elismerésem a Tiéd,mégegyszer hangsulyozom.
2013. máj. 21. 23:05
Kedves Popelyné visszaolvastalak a napokban,nem tanácsot szeretnék adni,mert azt már adtak az elöttem hozzászolok,akkikkel azt kell hogy mondjam,mindenben egyetértek,én csak annyit szeretnék irni Neked,hogy minden tiszteletem a Tiéd.Te egy nagyon értékes ember vagy,nekem ez jött le az irásaidbol,aki urinö tudott maradni egy ilyen nehéz helyzetben.Érzödik az irásaidbol,hogy számodra a gyerek a legfontosabb,emiatt szenvedsz,hogy neki is fájdalmat okoznak.Kitartást kivánok neked,és lélekben veled vagyunk!
663. Taste
2013. máj. 21. 21:27
újabb fejlemények??
662. f3ce852bda (válaszként erre: 661. - Popelyné)
2013. máj. 17. 15:01

Visszaolvastalak, zajlik az élet nálatok is (pl. sógorod) . Ne foglalkozz senkivel, biztos van ilyen is és olyan is a környezetedben. Egy biztos: ha egy férfi csalja a feleségét, akkor a környezetében legalább 1-2 még úgy gondolja, hogy neki JÁR ez is.

Miért kellene bemenned a házba? Senki nem kényszeríthet rá, egyébként sem kellene megalkudnod mindenben. A havi 40 gyermektartásra semmi, már ne is haragudj. Ha jól emlékszem, külföldön keres és méghozzá elég jól. Ne legyél szégyenlős, mert később ha emelni akarod, akkor újabb tárgyalás jön miatta.

Közös elhelyezés??? Hogy is jöhetne szóba? Az neked csak rossz lenne, mert amikor olyan kedve van fogja és viszi. Nem akarja ám majd mindíg vinni, ráunnak majd, főleg, ha majd lesz közös gyerekük. Legyen elég neki a törvényben meghatározott kéthetenkénti láthatás, szegény kisfiadnak már ez is sok, amikor nincs kedve és nem is kényszeríteném rá, hogy menjen. Pici kis lelke mit érezhet olyankor, mikor a másik nőt ölelgeti? Összezavarja teljesen.

2013. máj. 17. 14:49
Anyáknapja lesz az oviba ahova eddig járt... nem az újba. Elmegyünk és a popely anyja is ott lesz,természetets hogy ehívtam. Olyan gyomorgörcsel megyek el hogy oda abba a faluba kell bemennem,hogy a házába be kell lépnem,nagyon nehéz. Fojamatosan rémálmaim vannak egyébként velük álmodom és azzal hogy hosszú fekete hajszálakat találok mindenhol,hogy ott van mindenhol...folyamatoksan sírhatnékom van. Jobb lenne ha nem is találkoznék velük,nem érti úgysem senki mi zajlik bennem,és nem is akarják megérteni. Kisfiam azt mondta tegnap hogy nem akar apához menni,mit jelenthet ez,talán azért mert látta a Katával az apját összebújni,nem tud pontos választ adni nekem... Minden alkalomtól félek mikor ottvan nála,mit élhet át a gyerek hogy nem anyát öleli apa,mit gondolhat,érezhet...
660. Krisz42 (válaszként erre: 659. - Taste)
2013. máj. 15. 17:02

Ebben teljesen igazad van.

Viszont talán ezeket a dolgokat is fel lehet hozni,ha közös felügyeletet akar.Hogy a gyerek mindig beteg lesz,h össze van zavarodva és az apja,ahelyett,h vele foglalkozna,ott hetyeg a barátnővel,a kisfiû pedig panaszkodik,meg van zavarodva,rosszul érzi ott magát.

659. Taste
2013. máj. 15. 16:35

Szia Popeyné, sajnálom, hogy mindig van valami, ami miatt idegeskedned kell!

Még mindig undorítónak tartom, h Popey nem bírja ki a Kata nélkül addig a másfél két napig, amíg nála van a kisfiatok. Sovány vígasz, de ezt a gyerek sem felejti majd el apunak, amikor már nagyobb lesz és megérti, hogy miért mentetek szét. Tudom, túl radikális gondolataim vannak ... de Popey megérdemelne egy nagy tockost, amiért ilyen "korrekt" veled és a kisgyerekkel. És még mindig nem értem, ogy egy apa szégyenérzet nélkül hetyeg az új barátnőjével a gyerek előtt, hiszen még csak pár napja jöttél el onnan. Nem is értem, nincs egy olyan jóérzésű ember/haver/barát sem a környezetében, aki legalább a gyerekre való tekintettel szólna neki, hogy így tönkre vágja a gyerek lelkét?! Olyan furcsa ez nekem ... A fauban sem szól neki senki? Nem "szólták meg" azért őket, hogy még az ágyad sem hűlt ki, de már ott a Kata?

658. Szilva mag (válaszként erre: 653. - Popelyné)
2013. máj. 15. 13:44

Kedves Popelyné,


Még mindig nagyon együtt érzek veled. A környezetemben sajnos több válás is zajlott mostanában - köztük az enyém is - s meg kell mondjam, hogy a helyzeted egyáltalán nem könnyű, főleg, hogy az édesapja így ragaszkodik a gyerekhez. A közös felügyelettel sok macera van, mert habár meg kell egyezni a bíróságon a közös felügyelet miben létében, azaz, hogy mire terjed ki. Mert olyan, hogy általában közös felügyelet, nem létezik. Az ismerősömnek például azt mondta a bíró, hogy ő olyat nem hagy jóvá, hogy csak úgy közös felügyelet. Milyen élethelyzetekre, feladatokra terjedne ki. Én magam nem egyeztem volna bele ebbe, s mondtam is a volt férjemnek, hogy ha ezt akarja, akkor keressen ügyvédet, mert mindent vihet, amit akar, de a közös felügyelere nemet mondok. Aztán letett róla. Most persze azzal jön bármi van, hogy én döntöttem így, nekem kell gondoskodnom mindenről a fiunkkal kapcsolatosan. Ami persze nem így van, de ez másik kérdés. Nem így tett a barátnőm, akinek közös felügyelete van a gyerekei apjával, akinek mellesleg az az életcélja, hogy ahol tud árt a barátnőmnek. Igy nagyon szépen vissza lehet élni ezzel a közös maszlaggal. A második férjem volt feleségének szintén közös felügyelete van a férjemmel. Ő valahogy úgy képzeli, hogy bár otthagyta a gyerekét, 1 évig nem fizetett utána egy fillért sem, hónapokig nem foglalkozott vele túl sokat, de most, hogy felébredt benne az anyai vágy, közös felügyelet okán szinte mindenbe bele akar szólni, ami a gyerekkel történik. Persze nem teheti, mert a gyerek az édesapánál van elhelyezve, viszont arra nagyon jó, hogy a jogait fennen hangoztassa és állandó vitaforrás legyen a gyerek mindennapi élete. Persze mi próbáljuk minimalizálni a lehetőségét, de van olyan, hogy megálljt kell parancsolnunk neki, ami persze nem nagyon tetszik. Szóval én nem bántam meg, hogy ragaszkodtam a kizárólagos felügyelethez, amit meg is kaptam. Igy odairatom iskolába, ahová akarom, oda költözök, ahová akarok (Mo.-on belül, mert a külföldhöz gyámhatósági engedély kell), egyszóval jószerivel én döntök arról, hogy mit szeretnék. Ez így sokkal jobb, mert különben hadakozhatnék a volt férjemmel minden apró cseprő dolgon, hiszen a pálya széléről sokkal könnyebb bekiabálni, hogy te mit nem csinálsz jól. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ez szokott történni, mert hogy a másik félnek az a legkönnyebb, hiszen ő biztos mindent nagyon jól tudna csinálni és még joga is van hozzá. Hát nem csodás?


A gyerek lelkiállapotáról és a jövőbeni lehetséges problémákról tele tudnék neked írni egy egész oldalt, de nem teszem, mert egyrészt nem szeretnélek riogatni semmivel, másrészt pedig minden ember más és máshogy dolgozza fel a lelki csapásokat is. Ezen kívül a te kisfiad még csak 4 éves, s habár minden életkorban megviseli a piciket az ilyen ügy, de talán még lesz ideje feldolgozni.


Sok erőt és kitartást kívánok neked a jövőhöz.


Szilvi

657. nzs2001 (válaszként erre: 655. - Popelyné)
2013. máj. 14. 14:15
Valószínű nem tudja a gyerek feldogozni még ezt a helyzetet, arra utal, hogy mindíg ott lesz beteg szegény. Ha lehet értelmesen beszélni a férjeddel kérd meg, hogy a gyerek előtt kerüljék egyenlőre a testi érintkezést, még jobb lenne ha nem mindíg lenne ott a Kata és lassan, fokozatosan szoktatnák hozzá az új helyzethez. Hangsúlyozd, hogy ez a gyerek érdeke, remélem meg tudjátok beszélni.
656. gkreka (válaszként erre: 653. - Popelyné)
2013. máj. 14. 14:05

A közös felügyeletnek semmi köze sincs a gyerekelhelyezéshez és a tartásdíj fizetéshez. A közös felügyelet megvonása kemény harc lesz, ha ezt az utat választod. A bíróságon nem elég, hogy hüpp-hüpp megcsalt, vegyék el tőle a felügyeleti jogot!


Általános, értsd legtöbbet előforduló - persze rengeteg kivétel és egyedi eset van - megoldás a magyar bíróságokon: az anyánál helyezik el a kiskorú gyereket, apa fizet gyerektartást, szabályozzák a láthatást és KÖZÖS felügyeleti jogot gyakorolnak.

2013. máj. 14. 13:26
A gyerek elmondása szerint a barátnő minden hétvégén velük van,és zavarja őt hogy a "Kata apát csikizi..." a gyermeket idéztem.. nem tudnám megmondani hogy mi játszódhat le benne,nem tudja még hova tenni azt hogy a másik nő alszik anya ágyában. Később biztos hogy felfogja és értelmezni tudja majd a dolgokat de hogy most mi lehet a kicsi lelkében mit érezhet...nagyon rossz hogy nem tudom mivel segíhtenék neki feldolgozni neki ezt az egészet.
654. mothertiger (válaszként erre: 653. - Popelyné)
2013. máj. 14. 10:32

Nem furcsa, hogy a gyerek betegséget "produkál", ha az apjához megy?

Lehet, hogy pszichésen jön nála az egész? :(


Minden jót kívánok nektek!!!

2013. máj. 14. 10:10
Rá kellett döbbennem hogy ha a fejem tetejére állok is, és szivárvány színűt sz...k,akkor is szerelmesek lettek volna egymásba Kata és popey... Nem tudtam volna semmit tenni,és sem a természetem a külsőm belsőm nem volt akkor már fontos neki... Elfogadom,beletörődtem,...de a gyerekem... hallani a szájából azt hogy ő apával alszi a barátnője meg anyaágyában...ezek felejthetetlen mondatok. Abban bízom hogy a sors megbünteti mindkettőt,mert én nem vagyok rá képes,nem olyan nő vagyok. Bízom abban hogy hamar lemegy a gyerekelhelyezési per,mert sajnos az lesz. Közös felügyeletbe nem egyezem bele,a gyerek érdekei miatt sem és mert a nemfizetés(gyerektartás 40E) érdekében javasolja ezt popey. Második hétvégén is beteg volt a gyermek nála,1egész napos hányás-hasmenés...kikapta mindkettő a jót.. Összehányta az egész lakást,apuka kocsiját,mindent -ügyelet,ügyeletes patika,nem nagyon aludtak.. Ilyen is van. mondtam neki hogy ez ugynéz ki rendszeres lesz... De legalább törődik a gyerekkel, nem szalad vele vissza amint felemelkedik a hőmérséklete. Popeyel nem fogok soha többé kibékülni,sokszor sokmindenkinek elmondtam már hogy azt a megaláztatást amit áprilisban én átéltem mellette nem fogom tudni elfelejteni. Erre neki annyi volt a válasza hogy jót tett nekem az idegeskedés,mert legalább lefogytam... köszönöm,nem volt szándékos. Pénteken beszéltünk a levélről mikor elvitte a fiút. Azt mondta hogy nem írja alá azt a baromságot,hogy gondoltam. Beszélt az ügyvédjével és máris visszább vette a hangját,teljesen normálisan beszélt velem péntek este. Gondolom hogy az ügyvédje javasolta a közös felügyeletet. Azt mondta nem akar veszekedni,nem akar haragban elválni,mert szerinte mi nagyon szépen mentünk külön...ja,kinek a szemszögéből nézzük... Egy 4éves gyerekkel nem teheti meg hogy 2nap itt alszik 1 nap ott másik 2nap menjen oviba mert akkor nem ér rá senki vigyázni rá... szerinte ez a közös felügyelet.. utánna kell néznem. Mindenképp megírom megbeszéltük-e a felügyeletet...is.
2013. máj. 9. 08:49

Szia Kedves Popeyné!


Végigolvastam az eddigi történetedet, a vívódásodat és fájdalmadat és azt is, hogy most hol tartasz. Azért írok most, hogy egy kicsit bátorítsalak, hogy egy napon jobb lesz, sokkal jobb. Túl leszel rajta és akkor majd felszabadulsz. Az én életemben nem így történtek a dolgok, de hidd el, hogy nekem sem volt piskóta és átérzem a fájdalmadat. Annál is inkább, mivel a férjemmel (második)majdnem az történt, mint veled. Azzal a különbséggel, hogy őt hosszú ideje csalta a felesége, mire kiderült és utána otthagyta őt is és a kisfiukat is egy másik férfiért. Akkor úgy érezte, hogy nincs értelme az életének, mert ő egy hűséges és családcentrikus ember. De aztán Isten segített neki és rekord idő alatt kijött ebből a mélységből. Megismerkedett velem és rájött, hogy amit azelőtt érezni vélt a felesége iránt, már nem is volt igaz, s hogy tulajdonképpen a volt felesége a legjobbat tette vele azzal, hogy elment (na nem a megcsalással, mert az mindenképpen elfogadhatatlan) és hagyta, hogy új életet kezdjen, még ha akaratán kívül is. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy minden történik valamiért és az ami most sötétnek látszik, lehet, hogy egy nap világossá válik. Remélem hamar fel tudod dolgozni ezt a borzalmat és rád talál valaki, aki tényleg szeretni fog téged. De az is lehet, hogy a férjed rájön arra, hogy mit tett és még időben visszatér hozzátok. Isten adja, hogy így legyen!


Vigyázz magadra


Szilvi

651. Krisz42 (válaszként erre: 643. - Popelyné)
2013. máj. 8. 15:36

Én nem lettem volna nyugodt,h a gyerek betegen nála van,még ha csak másfél nap is.De arra tényleg jó,h ne csak a jò jusson neki.

A családja tényleg nem semmi,de ne törődj velük.A lényeg,h lassan rendeződik az életed,fogtok még hiânyozni neki nagyon,de akkor már késő lesz.

650. júliusi (válaszként erre: 647. - Popelyné)
2013. máj. 8. 13:59

Nem semmi...:(

Ragályos...

2013. máj. 8. 13:52
Szóltam popelynek hogy mire hazamegy kap egy levelet... nem örült először de telefonon beszéltünk és akkor elég higgadtan beszélt.. Kiváncsi vagyok hogyha elolvassa mit fog gondolni. Reménykedem benne hogy peren kívül meg tudunk egyezni!! Ja és persze fizessen valamennyi tartásdíjat!! Legközelebb csak hétvégén tudok írni hogy mi történt,addigra lesz otthon is gépem.
648. gkreka (válaszként erre: 647. - Popelyné)
2013. máj. 8. 12:39
Igazad van. Tényleg gyerekesen hangzik.
2013. máj. 8. 11:01
Kicsit jobb mert legalább már tudok aludni anyuéknál...és nem kell nyugtató.... De a folyamatos csalódások megvannak... még egy ember,akit nem gondoltam ,nem feltételeztem volna,bár most hogy végig gondolom egy testvér mindig a testvére mellett áll! Sógorom összejött a kozmetikus LEGJOBB barátnőjével,aki otthagyta a 6éves kapcsolatát a sógorom miatt... visszajelölte ismerősként a kozmetikust a facebookon... lehet hogy gyerekesen hangzik,...de ez nekem nagy csalódás,nem ezt mondta,nem gondoltam hogy átáll a másik oldalra... de tudom mostmár hogy milyen... és az egész családtól amiben eddig éltem hányingerem van,kiábrándítóak,álszent,felszines érzelmek nélküli nullák.... Ennyi...
2013. máj. 8. 09:12
Csak sérelmeze miért nem gondolt erre elöbb?Viszafog hivni ha végzet a kozmetikusal ö szerintem igy is tervezte elejétöl.Kiszorakoza magát aztán fütyent és ti jöttök.Szerinte ö ezt megérdemli mármint a csajozást.Amugy hogy vagytok?Kicsit jobb már?Kitartást nektek.
2013. máj. 8. 07:32
Ma kapja meg popely a levelet az ügyvédemtől,beszéltünk arról hogy ügyvédhez mentem,de hogy számít -e a levélre nem tudom... mindenesetre küldök neki egy üzenetet hogy vegye ki a postaládából ha hazamegy. Tuti hogy őrjöngeni fog ha elolvassa,bár nem olyan a tartalom ami nem elfogadható. Nem kértem tőle 60ezer gyerektartást csak 40ezret ami irányár ha normálisan viselkedik,de ki tudja.... Már kedden nagyon hiányzik neki a gyerek és sérelmezi hogy nem az apja meg az anyja neveli fel,hanem "idegenek" (apu,anyu,tesóm) és egyébként nem ők nevelik,hanem 17órától ÉN,ugyanúgy mint eddig ovi után haza,vacsora,játék,fürdés,még egy kis játék és alvás,ez eddig is így működött csak hétvégén is én voltam vele végig... Majd azt hogy mit reagált a levélre szintén megírom..
2013. máj. 6. 09:30

Ez még néhányszor megismétlôdik...

Nem baj... Csak tegye a dolgát!

2013. máj. 6. 09:24
Első különtöltött hétvége apukával: szombat reggel el,délután lázas a gyerek,este átküldi a havert a lázcsillapítóért, persze folyamatosan hívogat és üzenget. Vasárnap még mindig lázas a gyerek,ja egyébként a füle miatt,délután 3körül hozta haza,virágot azért kaptunk anyáknapjára. A gyógyszerét,ruháját nem hozta vissza de legalább vett neki szandált. Este még üzent,kérdezte hogy van a gyerek,válaszoltam... Ja persze nekem kellett átmenni a szomszéd városba este lázmérőér és lázcsillapítóért,mert azt nem küldte vissza... Biztos élvezte az első hétvégét a gyermekkel,de sajnos ilyen is van,hogy a gyerek megbetegszik,persze hétvégén. Nem volt még semmi baja mikor elvitte::: nem rosszindulatból mondom...
642. f3ce852bda (válaszként erre: 641. - Popelyné)
2013. máj. 5. 19:12

Szegény, nagyon rossz lehetett, amikor el kellett jönnöd. Megölelt, megkönnyezett? Ne felejtsd el az a sok rosszat, amit tett és amit mondott neked. Ne engedd, hogy elragadjanak az érzelmek, légy erős és légy résen minden pillanatban a gyermeked miatt. A sok láthatás csak összezavarja majd a picikét, bár előreláthatóan az apja majd ritkítani fogja a találkozásokat, rá fog unni a gyerekes napokra.

Most szépen alakítsd ki az új napirendeteket a picivel, legyenek nyugodtak és boldogok az estéitek. Bármennyire is fáj, előtte ne keseregj, mert nagyon megviseli őt is, főleg, ha látja, hogy az anyukája szenved.

641. Popelyné (válaszként erre: 634. - Eabacee801)
2013. máj. 3. 12:06
Mit éreztem mikor elhajtottam a kocsiva,mikor beültünk megölelt Ő engem,és megszorított,akkor az őszintének tűnt... mikor kihajtottam a kapun oda se nézett szerintem könnyezett,..talán a testvére integetett,de ő elfordult,soha életemben nem fogom elfelejteni ezt a képet,most is előttem van... hazafelé csak arra tudtam gondolni hogy miért tette ezt,miért nem volt neki jó hogy mi,és én is ott laktunk,kényelmes volt az élete... mindene megvolt... csak azt tudtam kérdezni,miért...és tudom hogy egyszer meg fogja bánni... akkor már késő lesz...
2013. máj. 3. 12:02
Nagyon köszönöm mindenkinek a bíztatást,sokat segít..és igen én is fel fogok állni innen,véghez viszem minden elképzelésemet és egy kicsit én is önző lehetek azt hiszem,persze első a gyerk... Popey mióta eljöttünk telefonon se üzenetben nem keresett minket,még a gyerekét sem, talán ha a gép össze lesz rakva skypon fogja,de azt sem tudhatom biztosra.. Nehéz mikor reggel a vonaton ülök és elmegy a vonat a háza előtt,inkább oda sem nézek...
2013. máj. 3. 11:39
Nagyon nagyon rosszul érzem magam de nem popey érdekel,nem izgat kivel,mikor hol van... beláttam hogy halálraítélt volt a kapcsolatunk. A fiamat féltem,hogy befolyásolja,hogy képes és elveszi,mondjuk nem hozza haza a láthatásról. Beszéltem tegnap az ügyvédnőmmel,nagyon kedves és megértő volt,jó,tudom neki ez,pénz és munka... Hétfőn küldi ki neki a levelet hogy a láthatást hogyan szeretném meghatározni. Páros héten szerda du.2óra hossza és hétvége,páratlan héten pedig 2nap du. a kedd és a csütörtök... szerintem nagyon korrekt voltam,ja,40e lenne a gyerektartás amiből még lehet hogy popely lefarag... Szóval ezek járnak a fejemben és sajnos a felújítás is csúszik ugyhogy kb minden este hulla fáradtan rogyok a matracra amin ketten alszunk a fiammal...
638. Krisz42 (válaszként erre: 637. - Boyocka)
2013. máj. 2. 14:47
Ne hibáztasd magad,én első férjemmel ugyanìgy voltam.Aztân hazajöttem a 2gyerekkel Kanadából.Hát mikor leszállt a gêp,a repülőtéren majdnem letédeltem,h megcsòkoljam a földet.Utâna még hònapok kelkettek,h összeszedjem magam,de már az akkora megkönnyebbülés volt.Ráadásul így esélye se volt visszakönyörögni magát,de azért telefonon gyötört rendesen.
637. Boyocka
2013. máj. 2. 13:00
Jah, még annyit akartam mondani, hogy én voltam olyan buta, hogy most nyárra adtam neki egy esélyt, hogy bizonyítson, de mindenki a saját hibáiból tanul...
636. Krisz42 (válaszként erre: 633. - Popelyné)
2013. máj. 2. 12:57
Popelynek a fiára is csak azért van szüksége,mert egoista.Igen,majd akkor fog odaköltözni-szerinte-,mikor már önellátó,fêlig felnőtt és akkor nem kell egyedül mennie nőzni,stb.De ha te neveled,akkor nem hiszem,h ilyen értékìtélete lesz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook