Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
605. Taste (válaszként erre: 604. - Popelyné)
2013. ápr. 30. 09:28
Nagyon korrekt ... 2 tasli kíséretében elmagyaráznám neki, h majd akkor mutassa be a gyereknek a lotyóját, amikor arra te engedélyt adsz. Ennek nagyon nem így kéne működnie.
2013. ápr. 30. 08:40
Vasárnap (még ott lakom a házban) apukás délutánra,játszóházba vitte a gyermeket. Mint utólag kiderült Kata is velük volt...még ki sem hüét a helyem... Nem bosszantana ez valakit hogy otthon várod a gyermeket,hogy hazatérjen,9óra után hazaállít vele,majd megy tovább,isten tudja hova... Már közös programok a barátnővel és a gyermekemmel,szeruntetek ez elfogadható?? Helyes ez valaki szerint??
603. Popelyné (válaszként erre: 593. - Gotoau)
2013. ápr. 30. 08:32
Az utolsó mondatod pont odatalált,meg az egész,...de igen,neki nem volt fontos a családja a családunk,ő egy igazi önző ember..
602. Kukacc (válaszként erre: 601. - Popelyné)
2013. ápr. 30. 08:25

Én azt gondolom, jól döntesz :)

A gyereknek pedig könnyebb lesz az egészet feldolgozni, ha szerető család, nyugodt környezet veszi körül.

601. Popelyné (válaszként erre: 587. - F758a7200f)
2013. ápr. 30. 08:14
Drága egyszem gyermekem olyan családba fog kerülni (nagyszülőkhöz) ahol 170m2-en 7-en fogunk lakni.. Tehát 2 nagyszülő, keresztanya,keresztapa, unokatestvér és mi 2-en tehát mivel nagyszülők otthon vannak minden esetben van kire bízni és kiben megbízni,hogy vigyázzon a gyermekre... Tökéletes családias környezet,kertes ház,kutya,macska...
600. Taste (válaszként erre: 599. - F758a7200f)
2013. ápr. 29. 21:34
Nem elsomfordál, hanem a szüleihez költözik, egy 10 km -rel távolabbi helyre, ahol végre nyugodtan élhet a gyerek is és ő is. Mint ahogy már szó volt róla, senki sem szeretné végig nézni, ahogy a férfi, aki 1 hónappal ezelőtt még a szerelme volt, egy másik nővel hetyeg. Ráadásul mi a fenének költözne albérletbe, amikor nincs rászorulva. Nem tudom, mit nem értesz ezen?!
599. f758a7200f (válaszként erre: 598. - Krisz42)
2013. ápr. 29. 18:36

Neki nem az alkesz ferje elol kell menekulnie ahogy te csinaltad anno, Popelyne sajat akaratbol megy messzire (mondjuk nem is annyira messzire valami masik faluba ha jol emlekszem), mert nem szeretne vegignezni ezt az egeszet ami folyik.


De kerdem en, miert? Miert neki kell fulet farkat behuzva elsomfordalni? Nem csinalt semmit! A kedelyek meg majd lenyugszanak.


Gyerek naluk nincs veszelyben mert ahogy leirta az apjat, sokat torodott vele, vitte magaval meg minden

598. Krisz42 (válaszként erre: 597. - F758a7200f)
2013. ápr. 29. 18:17
Tudod nem biztos,h a gyereknek az a legjobb,ha apukát látja egy vadidegen nővel,akit nem ismer vagy csak látásbòl,lehet,h apuka agresszív lenne a gyerekkel is ha nem azt csinâlná,amit ő akar.Lehet,h jó lecke lenne ez Popelynek,de pont te írtad,h a gyerek nem tárgy.Nem biztos,h a gyereknek is jót tenne,ha ilyeneknek lenne kitéve.Én féjem is imádja a fiát és mikor 1éves volt,kénytelen volt a vakbêlműtétem miatt kettesben lenni vele,de még akkor is becsempészte éjszakára,most viszont főleg nekem fogad szòt,mert én vok vele a legtöbbet,plusz én vok a szigorúbb,,mert az apja elkapatja,ahogy a két nagyot is.Náluk pedig,ahol apuka nem azt nézi,h a gyerek ne sérüljön,hanem h ezt is fegyverként használja,nem biztos,h jó lenne,ha a gyerek több idøt töltene vele.Alkalmazkodjon ő,ha már belekényszerítette a családját ebbe és annyira felelőtlen,h a feleségnek kell költöznie a gyerekkel.A fèrjem,ha valaha is ilyet tett volna,akkor ő szó nélkül ment volna,de én nem félek ettől.Ő különben is szánalmasnak tartaná,ha egy fèrfi így viselkedik.Megvan a gyerek,de neki most máshoz van kedve,úgyhogy menjen anyuka,ahova akar a gyerekkel,még az se zavarná,ha egy viskóba mennének,ő élni akarja az életét,a kötelességek nagy része nem kell,se házasság,se a vele járò âllandó kötöttségek.Csak erre az elején kellett volna gondolnia,mert a gyerek nem tárgy.Mi lenne,ha anyuka is gondolna egyet.Akkor menne az árvaházba?
2013. ápr. 29. 17:22
A pökhendiségből meg majdcsak lejjebb adja Popely is, idő kérdése
596. f758a7200f (válaszként erre: 593. - Gotoau)
2013. ápr. 29. 17:20

Én ezt nem is vitatom. De azt nem tudom megérteni, hogy emiatt miért kell eltiltani a gyereket az apjától? Nem értem miért kell elköltözni messzire, minél távolabb, mire jó? Személyes bosszúnak használni a gyereket?


Ez nem idegállapot kérdése. Én speciel juszt is a közelben maradnék, és külön élvezném végignézni, hogy bírkóznak meg a nagyokosok a gyerekneveléssel. Meg más miatt is. A gyereknek szüksége van mindkét szülőre.


Meg más miatt is. A gyerektartás az egy dolog, de konkrétan mondjuk elmenni ruhát venni, vagy megmutatni a blokkot, hogy kellett ez, kellett az, az adott pillanatban egy férj ilyet nem fog visszautasítani és odaadja a pénzt. Szerintem túltenni magát minél hamarabb az első haragon és utána minél több együttműködés, annál több haszna lesz mindenkinek belőle, és nem úgy értem, hogy újból össze kell jönniük, vagy hogy jaj, legyünk barik, hanem, hogy mindenki a saját részét vegye ki, nem?

595. gotoau (válaszként erre: 594. - Gotoau)
2013. ápr. 29. 16:37
DE csak azért tudja ezt megtenni mert átlagon felül pökhendi és tudatlan. Popelynének pedig elég a mostani érzelmi és idegi állapota hogy el tudja bizonytalanítani egy ilyen kis érzelmi zsarolással, de ezért biztatjuk mi itt hogy nem kell aggódnia :)
594. gotoau (válaszként erre: 592. - Taste)
2013. ápr. 29. 16:34
Pontosan én is azt látom hogy itt épp az történik, hogy a gyökér Popely használja a gyereket és az elhelyezés kérdését fegyverként, érzelmi zsarolásként.
593. gotoau (válaszként erre: 588. - F758a7200f)
2013. ápr. 29. 16:31

Az tök mindegy hogy ki vetett szemet kire, a lényeg az hogy viszony lett belőle és ahhoz mindketten ugyanolyan mértékben kellettek. A Kata nem tartotta a pisztolyt a Popely fejéhez hogy "de márpedig te most megcsalod a gyereked anyját velem és szétdúljuk a családodat!"

Ha felnőtt férfiként viselkedő gerinces egyed lenne ez a Popely, és állhatatos, akkor idő előtt lezárta volna ezt a viszonyt és Katát elirányította volna másfelé és úgy, hogy a családja közben ne hulljon szét. HA fontos lett volna neki a családja.

592. Taste (válaszként erre: 591. - F758a7200f)
2013. ápr. 29. 15:58
Olyan jókat írsz gribedli, látszik, h értelmes ember vagy és őszintén mondom, bárcsak több ilyen ember lenne, mint te! DE: Popey kikelt magából. Annyira, h Popeyné 10 év alatt most harmadszor látta ilyen állapotban. Nekem úgy tűnik, h Popey hisztizik a gyerektartás miatt, Popey hisztizik a gyerek elhelyezése miatt és Popey még annyi tiszteletet sem ad meg Popeynének, h nem találkozgat Katával, amíg Popeynével él. Így nehéz optimistán tekinteni a jövőbe. Persze, csak ugat és harapni nem tud és persze azt én sem vontam kétségbe, h nem szereti a kisfiát, de nem hiszem, h Popeyné az, aki nem tud megegyezni és támadja a másikat. Szegény nyelt már eleget, miért kéne most megértőnek lennie? Mit is kéne megértenie?
591. f758a7200f (válaszként erre: 590. - Taste)
2013. ápr. 29. 15:48

Nem kétlem, hogy a bíróság fogja eldönteni, és a bíróság 99%-ban az anyának szokta ítélni a gyereket, egyébként nem hiszem, hogy Magyarországon létezik olyan, hogy valaki megfenyegethet egy nőt, hogy elveszi a gyereket, ezért nem értem, hogy ha már így van, hogy nincs semmi alapja a fenyegetésnek (mert megvalósíthatatlan), akkor miért nem él a közös elhelyezés lehetőségével?


Szóval nem kell neki senki nyakába varrni a nagy eget, jóval kevesebb "bűnért" sem ítélik szinte soha az apának, nem tudom, mi a kérdés?


Én csak annyit látok, hogy veszekszenek valami olyanon, ami nem egy tárgy, szóval nem tudom, hogy a gyerek maga mióta képvisel egy tulajdont, hogy ideteszem, odateszem? Manapság, hogy vannak apák akik magasról tojnak a gyerekükre, ha valaki meg azt mondja, osszuk el a feladatokat, én is vagyok vele, te is vagy vele, az mióta minősül fenyegetésnek? Hogy ezt milyen agresszív módon mondta, AZ lehet fenyegető, de ha jól értettem, nem olyat mondott, hogy sose látod többet vagy hogy elveszem tőled?


Ha ilyesmi elhangzott, akkor félreértettem, én nem olvastam ilyet, és ahogy már az elején mondtam, ez megvalósíthatatlan, szóval nem nevezném fenyegetésnek, csak ugatás volt és kész.


Nekem semmi örömet nem okozna, ha egy válás után, egy ember, akit valaha szerettem (mert ők is valamikor szerették egymást), küldené havonta a gyerektartást és a gyereket odaadnám neki havi 2x pár órára, sem ő, sem én, sem a gyerek nem nyerne rajta. Itt megjegyzem, olyan apukáról beszélünk, aki elvitte az oviba, meg ilyenek, szóval mint apa nem nulla, csak emberileg egy kicsit csőd, de nem üti veri, vagy nem iszik stb.

590. Taste (válaszként erre: 588. - F758a7200f)
2013. ápr. 29. 15:37

Tessék? :))))

Te még mindig itt tartasz?! Párdon, rosszul fogalmaztam: a bíróság majd biztosan figyelembe veszi azt, h Popey nem akart félrelépni, de az a csúnya kozmetikus kivetette rá a hálóját és háááát, véletlenül összejöttek. Popeynére tekintettel nem folytatnám a kis monológom arról, h mi mindent nem akart a Popey a kozmetikustól, de megtörtént.

Te hol élsz gribedli?! Popey most a gyerekkel fenyegeti Popeynét és ebben a helyzetben azt hiszem, még a "nagy eget" is a férjem nyakába varrom, csak maradjon velem a gyermekem.

2013. ápr. 29. 15:25
Szoritok nektek már csak pár nap asztán szabadság:)))Kivánom a legjobbakat!!!!
588. f758a7200f (válaszként erre: 586. - Taste)
2013. ápr. 29. 15:25

De a fórum elején arról volt szó, hogy a Kata vetett szemet Popeyre és nem fordítva:)


Hogy alapjáraton Popeye problémás, az egy dolog, de ne varrjuk már a nyakára ezt is...


Nem akarom én védeni, de hát ez jött le, amióta követem a dolgokat

587. f758a7200f (válaszként erre: 583. - Popelyné)
2013. ápr. 29. 15:23

Nekem ebből nem tűnt ki, hogy el szeretné venni a gyereket, inkább meg akar egyezni, hogy osszátok el a feladatokat közösen, nem?


Bocs, nem tudom, hol maradtam le?


Hogy válassz, hétvégén akarod, vagy hétközben? Ezt meg kellene beszélnetek. Én hasonló helyzetben örülnék, ha elvállalná mindhárom gyereket heti 3 napra, így megtudná, hogy milyen az, gyerekkel lenni egész nap, és már csak azért is, mert így könnyebb megoldani azt is, ha a gyerek beteg és közben azért dolgozni el kell menni, vagy ahogy már korábban is mondtam, el akarsz menni moziba, barátnőzni, vagy csak egyszerűen pihenni, akkor tudod, hogy melyik az a nap, amelyik a tied.

586. Taste (válaszként erre: 581. - Popelyné)
2013. ápr. 29. 14:35
Nem értek hozzá, de úgy gondolom, h az elhelyezési perben az sokat nyomhat a latban, h te vagy a megcsalt fél, illetve neked kell elköltöznöd a gyerekkel -vagyis az apuka kényszerítette rá a gyermekre a változást és ő volt az, aki elindítota úgymond a lavinát. Te az év minden szakaszában keresőképes személy vagy, kőműves lévén apuról ez nem mondható el. Mint ahogy már egyszer írtam neked, Popeynek fogalma sincs, h mibe vágott bele, amikor szemet vetett a kis kozmetikus Katánkra :) Nagyon elvan tévedve. Nyugodj meg, azt pont nem ő fogja meghatározni, h mikor láthatja a gyereket. Ez lesz számára az 1. csapás. A 2. pedig az, hogy nem otthon a párna alatt kell majd gyűjtögetnie a gyerektartást, ahogy azt ő gondolta, hanem szépen minden hónapban ki kell fizetnie NEKED. Bírd ki ezt a pár napot, szorítok!
585. Babeck (válaszként erre: 583. - Popelyné)
2013. ápr. 29. 14:16

:(


Remélem "olcsón" megússzátok.

584. gotoau (válaszként erre: 583. - Popelyné)
2013. ápr. 29. 12:33
Te jó ég. Valószínűleg mindenre azt hiszi, hogy pénzzel meg tudja oldani, igaz? Na ebből is látszik hogy mennyire anyagias és kizárólag a külsőségeknek élő hááátt...ember?...... tökéletesen belátás nélküli, egy érzelmi zsákutca. Már csak két nap és hidd el, meg fogod látni mennyire megkönnyebbülsz majd hogy már nem vagy ott és kis idő múlva már arra sem fogsz gondolni hogy már mással van a valaha volt közös lakásotokban! Ki fog nyílni az életed nélküle! A gyerek elhelyezés miatt meg egy percig se aggódnék, már a hozzáállásából is látszik hogy saját magán kívül mennyire lebecsül minden és mindenki mást, egy tökéletes vesztes, szóval nem nyerhet :)))))) Ügyes vagy!!!
583. Popelyné (válaszként erre: 582. - Babeck)
2013. ápr. 29. 09:20
Valamiért tényleg azt hiszi hogy elveheti pénzzel a gyerekemet,... nem is értem mit képzel. Egyébként nagyon agresszív ember pontosan ezért sem iszik soha de soha egy korty alkohotl sem,mert alapjáraton ha ideges agresszív,hátha még inna, (egyébként antialkoholista) Visszagondolva,igen 3.szor láttam ennyire kikelni magából.... kiábrándító.
582. Babeck (válaszként erre: 581. - Popelyné)
2013. ápr. 28. 20:50

Azt majd a bíróság eldönti, hogy mikor láthatja a gyerekét.

Négy éjszaka már félálomban is menni fog! :)


Agresszív egyébként? Lenne okod tartani tőle?

2013. ápr. 27. 21:35
Ma beszéltünk pár mondatot a gyerekelhelyezésről,úgy kikelt magából amit én csak max3*láttam életembe tőlle. Megint megkaptam hogy válasszak hogy hétvége vagy hétköznap,megoldja...és különben isha így állok hozzá hogy hétvégén is szeretnék a gyerekkel lenni akkor elveszi tőlem a gyereket... elmondtam a véleményem,érveltem, próbáltam szérpen higgadtan,nem hat sehogy. Sajnos gondjaink lesznek ezzel,mert nem ő fogja meghatározni hogy mikor legyek a gyerekemmel... A lényeg hogy már szerdára meg tudtam szervezni a költözést ugyhogy a mai nappal együtt 4-et kell még itt aludnom,mert sajnos itt tartunk hogy útálok itt lenni,amit az életemben nem gondoltam volna. Jövőhéten el is indítom a gyermekelhelyezést... A vagyoni később,de meglesz az is...
580. inta (válaszként erre: 576. - Júliusi)
2013. ápr. 27. 20:43
Igen, ezért is raktam idézőjelbe a "jót", mert nem jó ez, csak ha a rosszban próbáljuk keresni a "jót".
579. Popelyné (válaszként erre: 574. - Be7aa97247)
2013. ápr. 27. 20:33
Igen erre én is rájöttem,és egy férfi blogjában olvastam hogy a nő maradjon nő és egyéniség szabad akarattal és véleménnyel... Én pont nem ez voltam,de ezentúl más lesz. Talán tudom mit,miket rontottam el én is és ezeket máshogy fogom csinálni az elkövetkezőkben...egyszer.
578. f758a7200f (válaszként erre: 575. - Júliusi)
2013. ápr. 27. 16:27

De ha valaki mindenre talal kifogast akkor hadd menjen!! Menjen ahova akar! Miert kellene magunkat korulvenni olyanokkal, akik mindenre talalnak kifogast?!


Az ilyet el kell engedni, boldogitson mast, de mar bocsanat, en nem tudnek azon se sokaig keseregni, hogy most mit fog csinalni nelkulem, az mar nem velem lesz, hanem nelkulem, ha valakinek ennyi problemaja van, azt el kell engedni. Mert egy olyan aki bevallja, hogy nem tud felnoni es ezzel borit mindent 10 evente, mi dolga van egy nonek (vagy ferfinek, mert beszelhetunk itt barkirol)??

2013. ápr. 27. 11:08

Kitartó erős nő vagy!Ne add fel már csak a gyermeked miatt sem!

Tudod mit mondok én neked?Addig fog a kozmetikussal tartani ez a nagy szerelem,amíg össze nem költöznek.Lesznek ám ott is gondok,mint minden más kapcsolatban.Majd rá fog ő jönni,hogy elveszített titeket,de akkor már késő lesz!

Amit nem értek.Anyósod eddig mellettetek állt,most hirtelen a fiát pártolja?

576. júliusi (válaszként erre: 573. - Inta)
2013. ápr. 27. 08:08

Hát igen, talán "könnyebb" lesz túllépni...

Csak a későbbiekben lesz nehezebb kommunikálni vele, a gyerek miatt....:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook