Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jún. 7. 14:46
A gyerek sokkal jobban van hogy 2 hétig nem zalkattul itt-ott alvással,most hétvégén lesz az apjával,de nem akar menni... Azt kérdezi mindig hogy apa elküldte-e már a Katát? Én mindig válaszolok neki,de ha elküldi is mi nem megyünk vissza hozzá. Én sokkal rosszabbul viselem most mint a gyerk,még mindig nem találom a helyem,nem tudom hova üljek a lakásba,mihez fogjak mibe kezdjek,semmi nem megszokott. Nagyon nehéz az átállás.... próbálom lefoglalni magam a gyerek nélkül is,de furcsa. Apukával csak akkor fogunk tudni tartásdíjat fizettetni ha a bíróság kötelezi rá különben megmondta hogy egy fillért nem szedek ki belőle. Nem is azaz ember akit megismertem... nem is ismertem soha.
694. Krisz42 (válaszként erre: 693. - Taste)
2013. jún. 5. 17:05
Én egyetértek veled.Ha párom elhagyna,ki merem jelenteni,h többet is kapnék,mint a gyerektartás.Már csak azét is,mert ő nem is tekintené magát igazi ffinak,embernek,ha nem támogatna.
693. Taste
2013. jún. 5. 15:19

Én sem gondolom úgy, hogy ez jót tesz a gyereknek. Ennyi ingázás egy felnőttet is megvisel, nemhogy egy kisgyereket, aki nem érti, hogy mi történik körülötte. Most biztosan megkapom majd a magamét, de amíg apu nem fizet, addig biztosan nem hagynám, h elvigye a gyereket. Te is látod -az egy dolog, hogy veled hogyan viselkedik (bár szerintem már az is gusztustalan), de az, amit a fiával tesz (gyerektartást nem fizet, a gyerek előtt hetyeg az új csajjal), számomra felháborító. Gondolom, sokan most is azt tanácsolják neked, h nem tilthatod el a fiadat az apjától, blablabla, én meg azt mondom, mérlegelni kéne és a sarkadra állni. A gyereknek ruha kell és ennie kell. Apu elakarja vinni? Majd, ha gondoskodni tud róla. Jelenleg gondoskodi róla? Nem. Megkérdezte tőled, h valamire szükségetek van -e, vagy tudna valamiben segíteni? Nem hinném. Visszaviszi hozzád mindig időben a gyereket? Nem.

Mindig tudod, h amikor hétvégente vele van a gyerek, hol vannak pontosan? Nem.

Eltelt egy kis idő, mióta szétmentetek, te korrekt voltál, ő nem, de nem kéne tovább játszani ezt a játékot szerintem. Te is tönkremész, a gyerek is, meg amúgy is ..milyen apa és (ex) társ az, aki ennyi együtt töltött év után nem támogat titeket?! És nem azért, mert nem tud, hanem azért, mert nem akar.

692. Krisz42 (válaszként erre: 691. - Popelyné)
2013. jún. 5. 14:53
Szerintem nagyon rossz lehet a fiadnak,h minden hétvégét az apjánál kell töltenie.Már bocs,de én ebbe nem mennék bele.Te se lehetsz vele akkor,mikor lenne időtök egymásra,nem tudod elvinni egész napos programokra,ő nem tud lazítani,h szombaton csak felkel,pizsamában mászkál,leül játszani,anya is játszik vele,utána körülötted cirkulál,mikor főzöl,stb.Ilyenkor megnyugodna,h anyukája mindig ott van neki,h minden rendben van.Ìgy minden nap olyan helyeken van,ami nem a kedvence,vagyis nem vagy ott vele.Főleg hétvégén,mikor este se vagy vele,apa idegen lett.
2013. jún. 5. 13:55
Egyre ritkábban hív hogy elvinné a gyereket... talán lassan megszokja a rendszert,2nap hétvége és egy hétköznap este. Nem is kell ennél több a gyereknek sem. Mondtam neki hogy mennie kell apához a hétvégén de nincs kedve menni. Félek hogy megint betegen hozza haza...,tuti hogy pszihésen jön ez a gyereknek,hogy megbetegszik apánál. Az oviba kezd megbarátkozni a gyerekekkel,otthon egyre jobban érzi magát velünk,tesómmal,anyuékkal. Elkezdtem mondani neki hogy egyszer majd anyának is lesz barátja,mint apának barátnője,de nem fogta fel,vagy nem reagált rá ugy ahogy vártam... Vajon mi járhat a kis fejében,mire gondolhat ezzel kapcsolatban?? Egy pszihológus vajon ki tudja deríteni? Van értelme kifizetni érte a pénzt? Pénz.... tartásdíj 0! költségek minuszban... rosszul esik,de ha 6hónapig nem fizet megtagadhatom a láthatást. Nincs kedvem megtenni,jobb lenne ha fizetne,egyedül sokba van a gyerek,még jó hogy az ovod csak 350.-/nap abba nem rokkanok bele.
690. Babeck (válaszként erre: 687. - Popelyné)
2013. máj. 30. 11:52
Meg bizony!
689. Krisz42 (válaszként erre: 687. - Popelyné)
2013. máj. 30. 10:31
Azért arra vigyázz,nehogy hamis reményeid legyenek,h a párod normálisabban viselkedik,mert lehet,ez csak időleges vagy megint becsap.Pròbáld úgy kezelni a dolgokat,h legyél felkészülve a legrosszabbra is,mert akkor nem ér meglepetésként,ki tudod védeni,ha pedig mégse lesz annyira rossz,akkor csak nyersz vele.
688. júliusi (válaszként erre: 681. - Popelyné)
2013. máj. 30. 09:27
Ha így van,akkor jobb is valahol hogy szétválnak útjaitok...:(
2013. máj. 30. 09:11
Most már érzek magamban egy kis plussz erőt,mert ha valaki pozitívan áll hozzám nekem is több lesz az önbizalmam. Ugy gondolom sikerülhet normális keretek között lezárnunk ezt a dolgot és még én is élhetek -igazából- BOLDOG életet. Megérdemlek én is egy kis boldogságot,egy igaz ember szeretetét,tiszteletét... Évek ugyis engem fognak igazolni úgyérzem.
686. Krisz42 (válaszként erre: 685. - Popelyné)
2013. máj. 29. 22:54
Lehet,h nehéz lesz,de legyél kemény.Engem vâlõpernêl az tâmadott hátba,akire nem is számítottam,râadásul azért esett rosszul,mert nem is szâmított a mocskolódáa,nevetségesek voltak amiket mesêlt,a bírónő nem is foglalkozott vele,de engem nagyon megdöbbentett.Tehát vértezd fel magad,csak a cêl lebegjen a szemed előtt és ne érdekeljen,h néha az eszköz olyan,h békeidőben nem akarná felhasználni.Visszacsinálni semmit nem lehet,tudom h vézik a szíved,mert az igazságot megtudva hazugságban êltél és csak illuzió volt a boldogságod,de ne engedd,h ezek maguk alá gyűrjenek.Mindig a gyerekedre gondolj.És sok sikert és kitartást.
2013. máj. 29. 14:19
Tegnap feladta postán a keresetet az ügyvédem... 2hét mulva megtudhatjuk hogy mikor lesz a tárgyalés,vagy lehet hogy még előbb.. kicsit tartok tőle,tuti hogy nem egyezik bele a bírói döntésbe... járhatunk most évekig tárgyalásra csakhogy megnehezítse még jobban a gyerek helyzetét.. Elviszem pszihológushoz,hátha mond valami okosat.
684. Popelyné (válaszként erre: 682. - 342402de6d)
2013. máj. 29. 14:01
Sajnos igen,otthon voltam ő reggel 6-21ig dolgozott,vagy valahova eljárt...
2013. máj. 29. 14:00
Ez nem példamutató apai viselkedés,hogy taníthatja meg ezek után arra hogy tisztelje a nőket,hogy belőle rendes apa váljon nem olyan mint Popely. Nem szeret az apjához menni a gyerekem,azt mondja azért mert Kata ott van... mindig ott van. Nem hiszem hogy rosszul viselkedik vele azért nem szerete,hanem nem tudja elfogadni azt hogy nem anya van apa mellett. Emlékszem hányszor megölelt minket együtt szorította a nykunkat hogy szeret mindkettőnket... pici kezével összenyomta az arcunkat és az övét... Ez a legszebb családi emlékem,és a gyereknek is...
2013. máj. 29. 13:58

"ez még csak fel sem tűnt nekem."

ez meg sajnos hatalmas probléma!

2013. máj. 29. 13:55
Sajnos sosem fognak véget érni a megpróbáltatásaim a popellyel való kapcsolat miatt. A gyermekem apja évek óta folyamatosan barátnőt tartott mellettem és ez még csak fel sem tűnt nekem... Tegnap elmondta nekem az a férfi akinek semmi érdeke és kapcsolata nincs Popellyel,legjobb barátnőm férje.. Személyesen Popely mondta neki 1* a látogatásuk alkalmával mikor rákérdezett a Zoli hogy kivel sms-ezik olyan sokat... Popely azt mondta hogy fiatal csajokkal sms-ezik, Zoli rákérdezett hogy a család a gyerek,miért teszi? Erre ő csak annyit mondott neki hogy -"csak először volt nehéz"- 4féle embertől 4helyről hallottam már ezt és ilyen információt,persze azok után hogy már megvolt az ominózus eset,úgyhogy el kell hogy higgyem.. Mindig az tudja meg utoljára aki a szenvedő alany... ennek mindig igy kell lennie. Ezek után hogyan is engedjem a fiam a közelébe,mire fogja tanítani azt a gyereket??
680. Taste
2013. máj. 28. 12:59

Szerintem sem azon van a hangsúly Popey részéről, h a gyereknek jó legyen és igenis szeretne a gyerekével lenni, hanem azon, hogy ő kitalálta, hogy közös felügyelet lesz és kész. Hát nehogy már ne úgy legyen, ahogy ő azt elképzelte. Ha meg nem viszi vissza időben a gyereket, vess magadra, megérdemled ... Szerintem ő ilyen egyszerűen gondolkodik.

Megkéne sürgetni az ügyvédet (tudom, rajta vagy a dolgon), mert nem lehet megbízni a Popeyben.

679. Krisz42 (válaszként erre: 677. - Popelyné)
2013. máj. 28. 12:02
Ez komolyan nem normális.Képtelen felelősségteljesen viselkedni,egyébként is,ha lehet,egy kisgyereknek 6éves koráig mindenképpen az a jò,ha az anyjával van.Ha annyira kellett volna neki a gyerek,akkor nem így viselkedik.Ja,êli életét,szórakozás,stb.,csak a gyerekkel foglalkozni is kell,nem csak ott van,aztán csinál vmit,míg apuka enyeleg.Nekem az 5éves fiam mellett egy percem sincs,pedig van 2nagy is és a lânyom kamaszodása kezd az őrületbe kergetni.
678. Niar (válaszként erre: 677. - Popelyné)
2013. máj. 27. 21:04

Hát pedig, ha ő inkább egy fiatalabb muffot választott a családja helyett, akkor viselje annak összes következményét!

Közte azt, hogy akkor lehet a gyerekével ha te rábólintasz. Ő mondott le a családról, és márpedig ebbe a gyerek is beletartozik, nem csak a megunt feleség (bocsánat a kifejezésért).

Azért van neked több jogod a gyerek idejével rendelkezni (azon felül hogy te vagy az anyja), mert te vagy kettőtök közül az okos, te vagy a felnőtt, te vagy a felelősségteljes szülő. Ő meg csapong, mint egy tinédzser és nem törődik a gyerek érzelmeivel, csak magával. Veled is hogy bánik? Mert el lehet(ne) válni békésen is.. de neki, még neki áll feljebb miután megcsalt és elhagyott és még azon van hogy tudna jobban beléd rúgni. Egy érzéketlen tuskó az exed. A gyereknek nem válik hasznára az ilyen példa, az biztos.

677. Popelyné (válaszként erre: 675. - Vacsa)
2013. máj. 27. 18:44
Igazad van,nem vicces... megmondta hogy nehogy már én mondjam meg neki hogy mikor viszi el a gyereket és mikor hozza vissza,....ilyet??? Holnap fel is adja a keresetet a postán az ügyvédem. Nem várunk rá mig valamiben sunnyog és keresztbe tesz nekem... Itt már olyan szinten vagyunk hogy kibékülésnek helye nincs,a gyerek miatt tartjuk a jó kapcsolatot (felszinesen) de többre nem vagyok kíváncsi az életéből..
676. Miss Sárika (válaszként erre: 675. - Vacsa)
2013. máj. 27. 16:35
Nem hát!
675. vacsa (válaszként erre: 674. - Miss Sárika)
2013. máj. 26. 19:41
Ez nem vicces.
674. Miss Sárika (válaszként erre: 673. - Popelyné)
2013. máj. 26. 19:25
..nem jó ez így senkinek.. Béküljetek ki!
2013. máj. 26. 10:33

Kicsit bosszant ez az egyhelyben toporgás,nem halad sehova a dolog,aláírni nem akar semmit bíróságra nem akar menni,nem értem mint akar,ha igy kell az egész nyarat végigcsinálnom esküszöm megbolondulok.

Az ügyvédem szeretné ha megegyeznénk peren kívül,de nem lesz belőle semmi,mindenképp be kell adnunk a keresetet. Telik az idő és még sehol nem tartunk,szeretném ha a kezemben lenne a papír hogy nálam van elhelyezve a gyerek és ő láthatja amikor lehet,most idegeskedem hogy visszahozza-e amikorra megvolt beszélve.... Szeretnék végre nyugondtan lefeküdni aludni,hogy hazahozza időben és nem viszi a megkérdezésem nélkül sehova.Nagyon sokat kérek?

672. Taste (válaszként erre: 671. - F3ce852bda)
2013. máj. 24. 09:54
Szerintem is!
2013. máj. 23. 18:57
Még jó is, hogy így történt, na ezért nem lehet közös gyermekelhelyezés!!! Sőt, örüljön, ha a törvényben előírt láthatást biztosítják neki!!! Ha jó az ügyvéded, ezzel érvelhet a keresetben. Nem megbízható, nem hozza haza időben, te meg idegeskedsz... elmarad a gyermeked tervezett programja stb... Ezt az esetet használjátok fel.
670. Babeck (válaszként erre: 669. - Popelyné)
2013. máj. 23. 11:39
Azt akarja, hogy szenvedj? Ez bolond!! Nehogy odaadd a gyermeket gyereknapon!
2013. máj. 23. 10:53
Direkt nem szólt hogy hosszúhétvégére mennek,biztos hogy nem a nő fizetett mert csütörtökön döntötte el hogy 3napot fog magának csinálni a kettőből és direkt nem szól nekem,hagy idegeskedjek. Én vagyok a hibás hogy megigérte a játszóteret a gyereknek hétfő délutánra és nem tudta elvinni mert haza kellett hoznia. Azt akarta hogy én is szenvedjek,ezt igy mondta,ő nem tudja,nem gondolja nem fogja fel hogy egyébként is mennyire szenvedek. Eldobott mint egy rongyot,lecserélt mint egy zoknit,ez neki nem elég. Még jobban szenvedni akar látni... Ő nem hibás semmiben én nem figyeltem rá én nem figyeltem magamra,csak a gyerekkel voltam elfoglalva... Annyit mondott amikor megkérdeztem tőle hogy miért tette ezt velünk,"igy hozta az élet" ennyi volt a válasz. Ja nehogymár elvigyem gyereknapra,ha eddig ő volt vele minden hétvégén ezután is jár neki... Nem tud normálisan épp elmével gondolkodni... Ő a kar közös elhelyezést amikor hazudik a szemembe,nem mond el dolgokat,nem beszél meg velem,hogy bízzak meg benne igy nem is tudom hogy várhatja el tőlem.
668. nzs2001
2013. máj. 23. 09:38
Ha tudtok beszélni határozottan mondd meg neki, hogy ilyen, hogy kész tények elé állítva meghosszabbítja a láthatást többet ne forduljon elő. Ha el akarnak menni valahova előre beszélje meg veled. (azzal meg etesse akit lehet, hogy Ő nem tudta, hogy elutaznak a hétvégén, akárki is fizette)Ha többször nem viszi viszza a megegyezett időre korlátozhatják a láthatását (persze ez senkinek nem jó, a gyereknek sem, de fenyegetésnek alkalmas)
667. Babeck (válaszként erre: 666. - Popelyné)
2013. máj. 22. 23:17
Pff. Miből állt volna megkérdezni, hogy elmehetnek-e három napra... :/
2013. máj. 22. 13:52

Pünkösd.

"Nagylelkűen" elvittem a gyereket anyósomhoz anyáknapi ünnepség után,18:30ig vártam hogy volt párom is beesik hátha tudunk beszélni,nem jött,hazamentünk(anyu,tesóm megén) Telik a hétvége nem hív.nem üzen,én meg mondtam a pityergő gyereknek pénteken hogy vasárnap délután apa hozza haza. Vasárnap 18:00-kor küld egy mms-t,hajókázós képpel,Dunakanyar. Eldurrant aza agyam.... Irta hogy hétfőn délután hozza haza a gyereket,irom neki hogy ezt hogy gondolta??? SMS váltás több tíz,míg eljutottunk odáig hogy csak másnap 10-re érnek haza,...előre eltervezett hosszúhétvége?? Micsoda??? Azt mondta hogy a nő fizette,na persze,vagy ha igen,jó nagy marha mert popely tuti hogy beadta neki hogy nincs lóvéja,sajnáltatja magát.. Elkérte a gyerekülést a bicajra,szétkalapálta úgy adta vissza,nagynehezen... Olyan ideges voltam mikor átmentem a gyerekér hétfő 10órára,és a nö ott volt a házba ,a teraszon leskelődött,(tesómmal mentem át) ő mondta hogy ott van. Kicsit összevitatkoztunk,de annyit megbeszéltünk hogy szerdán találkozunk egy semleges helyen hogy megtudjuk beszélni a kapcsolattartást. Örülök hogy az ügyvédem az aki és pünkösd vasárnap is tudtam vele beszélni telefonon,annyi pénzért mondjuk... lehet is... Megírja a keresetet és elpostázza a héten. Elindul végre és még a nyáriszünet előtt lezárulhat végre ez az egész. Mijen dolog egyébként az,hogy a nő mondjuk előre eltervezi,befizeti a 3napos hétvégét és én nem tudok róla,a 2napos ünnepből 1 az apáé 1 az anyáé,de a Kata úgy gondolta hogy mind a 3nap az övéké.... Bele tudnám fojtani egy kanál vízbe...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook