Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
515. Taste (válaszként erre: 514. - C8ec504c40)
2013. ápr. 14. 13:59
Végre valaki észrevette :)
514. c8ec504c40 (válaszként erre: 436. - Taste)
2013. ápr. 14. 00:18
Ezek nagyon jók.
513. c8ec504c40 (válaszként erre: 340. - Popelyné)
2013. ápr. 14. 00:09

Ha 3 hét alatt lemenne 15 kiló, a triplája jönne vissza! Ne érje már el a csalfa, hogy önmagad hibáztatod, amiért megcsalt! Ezzel csak a lelkiismeretét akarja helyretenni. Nem mellesleg ő sem egy vékonyka ember.

A szeretet pedig nem azt nézi, hogy hogy nézünk ki, a szeretet csak szeret.

Van rajtad egy pár kiló felesleg, s akkor mi van? Mással ellensúlyozod.

Ha a kedves csalfa párod ezt hozta fel okként, akkor csak ürügyet keres magának arra, amit tett. Hogy azért, amit ő elkövetett, még te bűnhődj.

Fogyj, ha attól jobban érzed magad, de csak és kizárólag magad miatt, a saját egészséged miatt, nem pedig olyasvalakiért, aki meg sem érdemli, meg ha belegondolsz, egyébként sem neki tennél jót azzal, ha elérnéd az egészséges súlyodat, hanem magadnak. Szóval ezért ne! Persze, te döntesz, de ebben a helyzetben azt válaszd ami neked és a fiadnak a legjobb!

512. c8ec504c40 (válaszként erre: 511. - C8ec504c40)
2013. ápr. 13. 23:54

Közben visszaolvasgattam a többiek véleményét is és megnéztem a feltett képeket. Én egy mosolygó anyát látok, aki szereti a gyönyörű kisfiát, ez lerí a fotóról :)


Az apuka meg... ne felejtsd el megemlíteni neki, hogy azt az időt, amit a szeretőjével tölt el rendszeresen, azt nem csak tőled, de a fiatoktól is elveszi, ami bizony számítani fog a Bíróságon, de egyébként se aggódj, ha odáig fajulna a dolog, mert a magyar törvények anyapártiak.


Sokan leírták már előttem is, s belőlem is kikívánkozik - ebben az esetben, bármennyire is szerettem előtte a párom, nem tudnék tovább benne bízni (a kételkedés mindig ott lenne), együtt élni és főleg nem együtt aludni, szerintem rögtön kiszeretnék belőle, ahogy megtudnám, hogy megcsalt.

Először szépnek tűnhet, hogy elétek álltak és elmondták, hogy ők bizony szerelmesek egymásba, de ennek meg sem kellett volna történnie, ha egy pár őszintén szereti egymást. Akkor csábíthatja a legjobb nő, vagy a legdeltásabb férfi a másikat, akkor sem fogadja el, mert szereti a párját... ennyi az egész. Egyikőjük fejénél sem állt senki pisztollyal, hogy kötelező lett volna egymásba gabalyodniuk, főleg, hogy még baráti társaság is voltatok, ti családdal.

Szerintem nagyon jól csinálod, hogy nem csapkodsz, mert ezzel a hűvös fejjel még idegesítheted is őkelmüket, hogy nem borultál ki, ahogy ők azt elvárták volna.

511. c8ec504c40 (válaszként erre: 20. - Popelyné)
2013. ápr. 13. 23:08

Kedves Tanácstalan!

Ezen ne lepődj meg, hogy már nem szerelmes beléd, ugyanis a szerelem maximum 2 évig tart, utána átadja helyét - jó esetben - a szeretetnek, ami tartósabb! - és életre szóló lehet..


Tudod, a szerelemhez nem kell erőfeszítéseket tenni, az csak úgy megtörténhet az emberekkel... mégsem szép, hogy így kibabráltak veletek, hogy gyermek ellenére is kikacsingattak a házasságból, vagy párkapcsolatból, mindegy. A lényeg azon van, hogy ha most elengeded őt, mármint, hogy együtt éljen a csalfával, ne feledd, hogy lakva ismerszik meg az ember... szóval egyik oldalról nagyon rosszul érezheted magad, másrészt viszont, te már ismered a férjed... ő viszont... nem biztos, hogy kibírják minden nap együtt. Más kérdés, hogy utána még vissza tudnád-e fogadni, csak a gyerek miatt?

Én biztos új életet kezdenék, nélküle. De én nem te vagyok. Csak az ezzel kapcsolatos érzéseimet, gondolataimat írtam le és drukkolok neked, így ismeretlenül is.

510. Taste (válaszként erre: 509. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 12. 11:19
Még 5 smile -t bekellett volna írnod és akkor még meg is sajnáltalak volna, amiért mertem szólni neked, h nem a témához illőt írtál. És kértem, h ne reagálj a hozzászólásomra. Ezt most is megteszem. Köszi!
2013. ápr. 12. 10:37

Neked estem :))))))))) EN?! :))) Taste, ezt most nem mondod komolyan!

Naivan azt hittem, ez egy forum, ahol leirhatja az ember szabadon a gondolatait anelkul, hogy masok beszologatnanak. Nem okoskodtam, nem ingem, nem veszem magamra, amit irtal. De a negativ kritikaddal sajat magadat jellemzed, az en "mondokam" ezzel szemben abszolut pozitiv volt, es csupan az volt a mondanivaloja, hogy onmagaban az, hogy valaki hazas letere szerelmes lesz, nem egy visszafordithatatlan folyamat, meg lehet allitani az elindult folyamatot, ha xy meg akarja menteni a hazassagat.

Na mindegy, ne lovagoljunk mar ezen. Szep napot.

508. Taste (válaszként erre: 506. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 12. 10:16

Heyhey, nyugi! Ha már a hamar embereknél járunk, mintha te is kicsit az lennél -abból gondolva, h hogy nekem estél.

Csak azért "mertem" reagálni a sztoridra, mert írtad, h az első 2 oldalt olvastad el és a történet már rég túlmutat az első 2 oldalon olvasottakkal.

De, ha már a hamar embereknél tartunk, akkor hamar megvédeném őket: Igen, szép dolog, h 4 ember leül megbeszélni a szerelmi életét, csak tudod, nem tudom, hogy állna a szád, ha a férjed és a kozmetikusod leültetnének téged magukkal szemben, azzal, hogy szerelmesek egymásba. És az egész addigi életed romokban heverne azért, mert a barátnő és egyben kozmetikusod és a férjed szerelembe estek. Igen, valóban előfordulnak furcsa dolgok az életben, de ez azért valljuk be, senkinek sem esne jól. Az elköltözést pedig azért javasolta mindenki, mert a kedves férj nem megbeszélni akarta a dolgot, hanem "csak" For your info közölte, h ez van, szerelmes. És kérlek ne okoskodj, ha nem tudod, miről van szó. És kérlek, erre ne reagálj, mert alapvetően nem ez a téma.

507. sweetie-pie (válaszként erre: 504. - F758a7200f)
2013. ápr. 12. 09:55
Aranyos vagy, koszi :)
506. sweetie-pie (válaszként erre: 505. - Taste)
2013. ápr. 12. 09:54

Legyszives ne erts felre! A "mondokamat" direkt azzal kezdtem, hogy NEM olvastam meg vegig az egesz sztorit! Nem is a kettonk helyzetet akartam osszehasonlitgatni! Ha meg nem tetszik amit irtam, nem kell elolvasni!


Egyszeruen csak arrol van szo, hogy meglepett milyen hamar emberek negativ kritikaval szolnak hozza a temahoz, amikor meg csak arrol van szo, hogy leult a 4 ember megbeszelni a dolgot.

pl.16-os hsz.:

"szemetek elmehetnek a jó..b fr..ba.

amúgy jó kis kozmetikus nem mondom..."

Meg mindjart egyesek a kulonkoltozest javasoltak, stb. - es ERRE irtam, hogy szerelembe eshet hazas ember is, megtortenik sajnos, de ha ertekes a hazassagod, "van mit menteni" akkor harcolni kell azert, hogy minden helyrejojjon.


Popelyne, sajnalom, hogy nem jol alakultak a dolgok :((( amint lesz egy kis idom, folytatom a sztorid olvasasat. Neked minden jot kivanok.

505. Taste (válaszként erre: 502. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 12. 09:26
Értem, h mit akartál kihozni a mondókádból és tök jó, h nem engedtél a csábításnak, de a te sztorid még a közelében sincs az alapsztorinak. Popelyné és Popey útjai már külön váltak és most ott "tartunk", h szeretnénk rábeszélni Popelynét, h ne legyen engedékeny az anyagiakkal kapcsolatban.
504. f758a7200f (válaszként erre: 502. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 12. 08:36
Kuldok egy viragot! Megerdemled:))))
503. Babeck (válaszként erre: 502. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 12. 08:26
Olvasd végig a fórumot, sajnos a második oldal után is vannak "fejlemények". :(
2013. ápr. 12. 08:06

Sziasztok. Nem olvastam vegig az egesz sztorit, csak az elso 2 oldalt (eddig, majd kesobb folytatom) es az fogalmazodott meg bennem, hogy ha ez az oszinte bevallas inkabb "bocsanatot-kerunk & pontot akarunk tenni a tema vegere" jellegu, es nem arrol szol, hogy "bejelentjuk, hogy marpedig mi egy par vagyunk" (ferj + kozmetikus) akkor azert az nem egyelo a szemetseggel sztem. Emberek vagyunk, es attol meg hogy osszehazasodunk valakivel, esetleg gyerekunk-gyerekeink is szuletnek, ez nem jelenti azt, hogy ez garancia arra, hogy soha az eletben senki masba mar nem fogunk beleszerelmesedni.


En is jartam mar hasonlo cipoben, akkoriban a ferjemmel is voltak koztunk problemak... es az egyik kollega ezzel parhuzamosan csapta a szelet nekem nagyon aktivan. (Csak zarojelben megjegyzem, senki nem tudott a maganeleti problemaimrol, nem arrol volt szo, hogy a kollega vallan sirtam ki a banatom.) A szimpatia kolcsonos volt raadasul.... es a vegen eljutottam arra a pontra, hogy at kellett gondolnom: ha a dolgok igy haladnak, ebbol felrelepes lesz, marpedig en a ferjemmel akartam maradni es megoldani a problemainkat. A m.helyen a kisertes viszont olyan nagy volt, hogy a vegen kileptem, es azota se lattam xy-t, max.az utcan vezetes kozben neha latjuk egymast es akkor integetunk. Mindig felcsillan a szeme... nagy mosoly... es nekem sem kozombos a mai napig... de o is nos, nekem is van ferjem, naluk 4-5 eves gyerek is van, es en ugy vagyok-voltam vele, hogy nem fogom feldulni se az en, se mas hazassagat azert, mert szerelmes lettem xy-ba. Ez mondjuk nem ilyen egyszeru am az eletben, mint igy leirni, sok-sok vivodas, erzelmi gyotrelem kiserte vegig ezt az egeszet. Ahogy irtam: a mai napig vannak mindkettonkben erzesek a masik irant, de akkor is boldog vagyok, ha arra gondolok, hogy nem okoztam senkinek fajdalmat egy viszony miatt (pl.valas, gyerek apa nelkul no fel, felbomlik az en hazassagom is, stb)

Ja es a ferjemmel is sokat dolgoztunk-dolgozunk a mai napig, hogy jobb, szorosabb legyen a kapcsolatunk es azt mondhatom, boldogok vagyunk ujra. "Tanyercsorrenes" persze van neha :-) ahogy a mondas tartja, de tenyleg szeretjuk egymast es nem tudnam osszetorni a szivet azzal, hogy osszejovok valakivel (akar titokban-akar nem) csak mert belehabarodtunk egymasba.


Mar vagy 5 perce gepelek, jol belefeledkeztem a tortenetembe, bocsi ha hosszu voltam... :-)

Szep napot!

501. gotoau (válaszként erre: 496. - Popelyné)
2013. ápr. 12. 01:13
Megértem hogy nem akarsz leereszkedni a szintjükre, de ezt tényleg gondold át még egyszer! Bár nem ismerem az anyagi körülményeidet illetve hogy milyen lesz egyedülálló anyaként a pénzkérdés, lakhatás, de azért amit lehet és ami jár, azt vidd. Ne szerénykedj, ez most nem az a sztori. A GYEREKNEK kell, gondolj erre. Popely pedig nagymenő, majd épít magának új életet, meg házat meg amit akar.
500. Krisz42 (válaszként erre: 496. - Popelyné)
2013. ápr. 11. 23:44
Te látod,h mekkora szemét,de te nem akarsz az lenni.Tapasztalatból írom,h ez visszaüt.Ha hagyod,ő kezd elmajd kiszúrni veled.Tudom nehéz 10év utân nem sajnâlni,h nem kellene ezt is,azt is,de ő nem ilyen gátlásos.Ne hagyd magad.
499. Babeck (válaszként erre: 496. - Popelyné)
2013. ápr. 11. 23:33
Nem is neked kell az a fél ház, hanem a gyerekednek! Az ő jövőjére gondolj!
498. Taste (válaszként erre: 496. - Popelyné)
2013. ápr. 11. 21:01
Szia, örülök, h hallok felőled! Erre azért még alugyál párat! "Addig üsd a vasat, amíg forró", 10 év után 1 gyerekkel ne lépj ki "csak" úgy a kapcsolatból. Gondolom, neked is sok pénzed van abban a házban ...
2013. ápr. 11. 20:58
Azt hiszem ha ő úgy érezte nem felel meg neki az életünk vállalnia kell azt hogy a gyerekét ritkábban látja,szerintem a gyereknek is ez lesz a legjobb az ügyvéd is ezt mondta....
2013. ápr. 11. 20:56
Beszéltem az ügyvéddel,elég szemét lehetnék ha akarnék,de az attó függ... 2hetente hétvége lesz a láthatás és hétfőként du. elviheti úszni... azt hiszem ez elég lesz neki,annyira már nem genyózok hogy a nemrég vett háza felét elvigyem...haggyon elmenni a gyerekkel én nem akarok tőle már semmit!
495. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 489. - Popelyné)
2013. ápr. 11. 20:39

Eszem megáll..Vajon mióta érzi,hogy alkalmatlan hosszútávú kapcsolatra..?Mikor mostál,főztél,takarítottál rá,gyermeket szültél neki,nem érezte annak?

Milyen undorító apa..nem képes veletek élni..azt is mondhatta volna,hogy a gyerekével sem..:(

494. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 493. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 11. 20:37
Egyetértek..a lehető legnagyobb kitolás,ha ő marad ott a gyerkőccel,a pasi meg húzzon a francba..vegyen magának lakást,ha már ennyi pénze van..
493. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 492. - F3ce852bda)
2013. ápr. 11. 18:58

Ott vegyen házat, ahol te szeretnél élni; nehogy már ô döntse el... olyan megoldást fog keresni, ami neki lesz kényelmes! Csak átsétálni asszonypajtihoz? Na, neeeeeeeeeee!!!

És ahogy írták: a tulajdonjog tisztázása nagyon fontos! Netalán a gyermektartásdíj megváltása a lakással... több verzió is lehetséges.

2013. ápr. 11. 18:06
Nehogy aláírj ekkora hülyeségeket! Hogy házat vesz nektek? Nagyon jó, de ne ott, ahol ők laknak majd, minden nap felszakítaná a sebeket, ha látnád őket. A másik: kinek a nevére venné a házat? És mik a feltételek? Mi van, ha összejössz valakivel? akkor nem mehetne oda hozzátok? Semmi kötelezettséget ne vállalj, fiatal vagy még, nehogy lekösd magad , mert neki ez így kényelmes!
491. Babeck (válaszként erre: 489. - Popelyné)
2013. ápr. 11. 14:32

De egy undorító féreg :(

Nehogy aláírj bármit! Majd a bíróság döntse el kinek mi jár. Hát miért gondoskodtál róla éveken át?


Azt hiszem jobb is, hogy szabadulsz!

2013. ápr. 11. 14:09
Szemétláda még ez akar titeket kedve szerint költöztetni ahol neki megfelel? Én a Te helyedben nemsokat engedném látni a gyereket megprobálnák teljesen meglenni nélküle vagyis anyagilag stabilan,szüljön neki a másik nö aztán legyenek boldogok ha tudnak szemét páros fujjjjj
2013. ápr. 11. 12:20
Következő fejlemények történtek: 04,09-én közöltük anyósommal hogy külön megyünk,a megdöbbenését és reakcióját most nem tudom részletesen leírni.. A tények: Popey hónapokkal ez előtt eltervezte hogy,..-mi a helyes szó?- Nem tud velem élni,idézem: alkalmatlan a hosszútávú kapcsolatra, feszültség van benne,nem akar velem,velünk élni,de senki mással sem. A kozmetikus volt neki az utolsó csepp a pohárba... Az hogy nem tud velem eggyütt élni ez a leg felfoghatatlanabb, mindent megengedtem neki,mindent úgy alakítottam hogy neki jó legyen,hogy csak a hobbijának élhessen,sem csekkel,bevásárlással nem kellett foglalkoznia,szolgáltatók,egyéb... Nem tud rám nőként nézni,csak mint gyermeke anyja vagyok a számára.. Ha nagyobb pénzhez jut vesz nekünk egy házat ás hozzá közel valamelyik utcába költöztet engem és a gyereket,mert a gyerek fog neki nagyon hiányozni... Nyugodtan ahogy eddi fogadtam a tényeket,de hidegzuhanyként ért... Élettársi nyilatkozatot nyomott az orrom alá amiben írjam le mit viszek el,mi volt az enyém és miről mondok le. Az ingatlanokból nem kérek semmit,nem is követelhetek, nyilatkozzam.... Nem vagyok képes felfogni hogy ilyen mértékben félre lehet ismerni egy embert, akivel 10éve eggyütt vagyok,voltam...
488. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 484. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 9. 18:28
Polgári felhasználásra az etil-kloridot javasolnám inkább:)
487. júliusi (válaszként erre: 475. - Popelyné)
2013. ápr. 9. 16:19

Én lehet, hogy már csak azért se költöznék el...

Nem emlékszem, közös a ház?

486. f758a7200f (válaszként erre: 475. - Popelyné)
2013. ápr. 9. 15:57
Ez olyan gusztustalan:(
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook