Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. ápr. 19. 20:04
Nem akartalak megbántani a szavaimmal, ha így jött ki, nagyon bocsánat, de az indulatod rossz tanácsadó. Azt a célpontot vetted célba, aki az egyedüli megcélozható, de nem biztos, hogy ő a méregfoga az egésznek.
544. f758a7200f (válaszként erre: 543. - Popelyné)
2013. ápr. 19. 20:02

És ennyire félreismerted ennyi év alatt, vagy miért voltál benne biztos, hogy melletted áll?


Amúgy ami az egészben nekem valamennyire nem stimm, hogy végülis most az összes bosszúdat Popelyen akarod letölteni, a kozmetikus csajt meg teljesen kihagytad a szórásból. Ő megy a helyedre, mégsem fog egy kanyit sem fizetni. Ő kellette magát, és ő erőltette a gyónást is, és mégis, most mi van, teljesen a gyerektartás és fizetés meg minden felé terelődött el az egész. Nem azt mondom, hogy Popely ne fizessen, de nekem úgy néz ki, hogy annak ellenére, hogy jó apa, legalábbis így írtad le mindig, ő viszi el az egész balhét. A másik fél pedig mindebből észre sem fog venni semmit, nagyokat szexel majd, beköltözik és kész. Te meg hagyod, és cseppet sem hiszem, hogy amiket itt mondasz, ha végig is csinálod, Popely még vissza is könyörögné magát. Tudom, hogy nem is érdekel, mert úgyis nemet mondanál neki, de nem is fogja megkérdezni, mert addigra úgy megutáltatod magad és elmérgesedik a viszony, hogy csak na.

543. Popelyné (válaszként erre: 542. - F758a7200f)
2013. ápr. 19. 19:53
Á.....már megdőlt az elmélet,sőt ő javasolta a melletünk tevő utcában az albérletet...felejtős a nő persze hogy a fia mellett van...
542. f758a7200f (válaszként erre: 541. - Popelyné)
2013. ápr. 19. 19:51
Valamit félreértettem, vagy az elején még azt mondtad, hogy az anyós melletted áll?
2013. ápr. 19. 19:46
Nabygon örülök Boyocka tanácsainak,és egyébként mindenkiének! A bárányhimlőm gyógyulgat,még sajna a jövőhéten itthon vagyok vele... 1nap nagyon rossz volt de túléltem... Egyre több erőt érzek magamban hogy elindítok minden lavinát és tényleg az összes pénzt elszedem tőle,ami csak van,na meg a vásárolt ház fele.. Az anyja mondta ma,hogy ugye edzés utánn ott van náluk,mert kérdezte hogy jön-e haza,kellene neki 1karton tej. Mondtam:5kor elmegy,mikr alszunk,isten tudja hány órakkor jön haza. -Hát nállunk van, a testvérével nézi a tévét és nevetgélnek,jól érzi magát ott.- Olyan egy pofátlan,nem is tudom leírni pontosan milyen kijelentés ez... hozzá kell tegyem régebben is ezt csinálta,csak nem ennyire feltünően... A 36éves férfinek az a szórakozás hogy a nőtlen öccsével tv-zik,az anyja mellett ücsörög,minthogy a családjával lenne? Vagy konkrétan falaznak neki,már nem számít,ezt a bíróságon ha kell bebizonyítják... Úgy érzem magam komolyan mint akit teljesen hülyének néznek,azt hiszik kis nyuszi vagyok aki gubbaszt a fűben,de nagyon pofára fog mind az összes esni,tessék,megint ideges lettem.... és még edzeni sem tudok,hogy levezessem....
540. Taste (válaszként erre: 536. - Popelyné)
2013. ápr. 19. 11:38
Nem mintha nagy öröm lenne, de innentől végig nézheted, ahogy Popey szembesül majd a szomorú valósággal. Nem mondom, h csak ügyesen, mert gondolom, eljutottál addig a pontig, h már magadtól is tudod: minden nemű támogatás részéről jogi úton kell, h eldőljön. Az viszont tök jó, h csak 10 km -el kell távolabb költöznöd! Nem túl messze, de nem is a szomszédba mész. Örülök! Mikor mész ügyvédhez? A bárányhimlőd hogy van?? Gyógyulgatsz már?
539. Boyocka (válaszként erre: 538. - Gotoau)
2013. ápr. 19. 08:17
Egyetértek gotoauval. Az én házasságomban is bőven rezgett a léc egy ideig... Talán még mos tis, nah mindegy nem érdekes a lényeg, hogy én akkor utána jártam megelégelve, hogy mióta külön költöztünk mindent én állok, óvoda ruhák, gitár oktatás stb, és nem azért mert irigy vagyok, csak egy fizetésből lakást, rezsit, kaját fizetni, egyszerűen lehetetlen, plusz az egyéb költségek... Szóval akkor utána kérdeztem, és bizony az állam 3 évre megelőlegezi, s ha ez idő alatt sem érez a kedves apuka ingerenciát, hogy a saját gyermekének a költségeibe beszálljon, akkor bizony börtön jár... És ez Popelyné nem az az időszak ahol sajnálni kell a másik felet... És nem a meghunyászkodás, beletörődés időszaka.. Neked van egy gyermeked, akit fel kell nevelni, akár tetszik a kedves párodnak akár nem... Foggal körömmel tessék ragaszkodni mindenhez ami megillet téged, mert ha egyszer lezajlik a per, és maradsz egy ingben és gatyában karodban egy gyerekkel, mert te nem akartál rosszat a kedves párodnak, már nem lesz visszaút. S ő majd élhet boldogan, mert te semmit sem kértél... Hidd el, nem vagyok egy anyagias ribi... De nekem itt egy 3,5 éves kislányom, akinek sok mindenben külön segítség kell. ehhez kell benzin, kell az autóm, mert sokat kell utazni, van külön gitár oktatás ( Neki is jár, akkor is ha én nem eszek) kell nyári, téli ruha, kabát cipő... Kell az óvodába millió dolog, csoportpénzt.. És még nem mondtam azt, hogy egy nap egyszer főtételt eszik, és egy 3,5 éves gyereknek bizony csokoládés is kell stb... Én az utolsó csavar felét is elkérném a helyedbe... Mert ami jár az jár!! És ne feledd!!! Ti ketten vagytok!!! Egyébként ha a bíróságon kiderül, hogy te vagy a megcsalt személy, bizonyítani tudod, hogy a megaláztatás, és kiszolgáltatottság miatt szeretnél messzebbre költözni, akkor a bíróság kimondhatja, hogy a láthatásra jogosult személy köteles vagy egészben, de minimum 50-50%ban állni az utazás költségeit. Úgyhogy tessék erősnek lenni, és megérteni azt, később még bizony sok mindennek a fele jól fog jönni:)És persze kezdeményezni kell a bíróságon az egyedüli gyámságot ( ez nem egyenlő azzal, hogy kizárjuk az apukát), egyszerűen csak bármilyen hivatalos ügyhöz, ne kelljen mindig az apuka véleményét is megkérdezni... Lásd logopédus, orvos váltás, stb...
538. gotoau (válaszként erre: 533. - Popelyné)
2013. ápr. 18. 22:54
Láttam már olyat, hogy bilincsben vitték el embört mert nem fizette a gyerektartást. Ha fizetése van, levonják. Ha vállalkozó, akkor meg dumálja már be bármelyik bíróságnak hogy nincs miből gyerektartás fizetni :) Még ha így is van.
537. gotoau (válaszként erre: 533. - Popelyné)
2013. ápr. 18. 22:50

Óóóóóó, látszik hogy nem tudja még, mi a dörgés :DDDDD Majd jól meglepődik. Most úgy van vele, megszabadul a kötelességtől úgymond, együtt lehet az új szerelmével, pénz, hawaii stb.

Bíróság fogja kötelezni, hogy fizesse a gyerektartást. Az egy dolog hogy ő más tudatban van.

536. Popelyné (válaszként erre: 534. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 18. 22:24
Ennek nagyon örülök,sőt ugy tudom ha nem tudja behajtani rajta akkor le is ültetik...azt mondjuk nem szertném...
535. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 533. - Popelyné)
2013. ápr. 18. 22:24
Szia,ilyen nincs !Neki a gyermeket ugyanúgy kell ellátni mintha a saját háztartásában nevelné.Erre van a gyerektartás a külön élő szülőtől..Ha nem fizet és nincsen honnan levonni, megelőlegezi neked az állambácsi.Neki pedig beterhelik vele az ingatlanát.Ilyen egyszerű...Az már más kérdés,hogy ő esetleg átíratja más nevére ami a tulajdonában van.
534. adfa0d8bdb (válaszként erre: 533. - Popelyné)
2013. ápr. 18. 22:20
Már az állam megelőlegezi, és kamatostul hajtják be rajta!
533. Popelyné (válaszként erre: 528. - Taste)
2013. ápr. 18. 22:16
Mindent nagyon jól láttál és levezettél,a gyerek miatt akarná hogy a közelbe legyünk,nem miattam vagy hogy nekünk könnyebb legyen. Anyumék 10km-re laknak mostani otthonunktól ugyh.nem távolság.... A FIZETÉSRŐL MÉG ANNYIT HOGY A GYEREKTARTÁSRA annyit mondott hogy úgy sem tudjuk behajtani rajta,majd az a pénzt amit a gyereknek szánt gyüjtögeti majd ő külön és egyszer megkapja a gyerek...na köszönom ebből nem kérek... nagyon,nagyon durván megszívja,az tuti!!!!
532. 39dbe380da (válaszként erre: 531. - F758a7200f)
2013. ápr. 17. 09:30
Szerintem igazad van. Az eddigiekből is úgy tűnik, hogy tölt időt az apa a kisfiúval, a gyermek biztosan kötődik hozzá és az elsődleges a gyermek érdeke, nem szabad elszakítani az apától.
531. f758a7200f (válaszként erre: 528. - Taste)
2013. ápr. 17. 09:09

Persze, igazad van, de sok nő így akar bosszút állni a párján, hogy minél messzebbre elmegy. Másrészt van, aki nem bosszúállásból, hanem azért mert már lesül a képéről a bőr, hogy a másik mit tett vele, holott ebben az esetben nem Popelynének kellene behúzott farokkal elmenni. Szinte mindig a távolság csak arra jó, hogy apuka nem látja a gyereket és hajlamosabb megfeledkezni róla idővel, ha ezt súlyosbítja a Kati részéről egy agymosás és más elterelő hadműveletek, akkor ez még hamarabb megtörténik. Természetesen a bírótól én is kérném, hogy minden papíron, de Popelyné helyében magával a jelenlétemmel is igyekeznék megmutatni, hogy nem olyan könnyű a felelősségeket lerázni.


És az életből vett példák alapján egy nőnek szüksége van újból randizni, szabad programokat csinálni ezért minél közelebb van Popely, annál jobban érvényesül az apai szeretet, el kell vállalnia sűrűbben a gyereket. Amikor a felek ilyen közel vannak, ez általában így van, viszont minél messzebb mennek egymástól, annál inkább ritkulni fog a látogatás

530. Taste (válaszként erre: 529. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 17. 08:45

Persze, én is így gondolom ...Itt lekell papírozniuk mindent. Bizom benne, h Popeyné és az ügyvédje ügyesek lesznek és "lerántják" Popey -ről, amit "lekell" :)

Viszont Popeyné -és ez nagyon fontos: Sztem vedd le a képét az adatlapodról! (talán a tiédet is lekéne ...) Nehogy valaki, akinek nem kéne, rád/rátok ismerjen és felhasználja ellened az itt leírtakat ..

2013. ápr. 16. 16:42
És ha egyszer meggondolja magát, mondván, nem fizeti tovább az albérletet - bármilyen ürügy/indok miatt??
528. Taste (válaszként erre: 527. - F758a7200f)
2013. ápr. 16. 16:11

Sajnos több sebből vérzik a felvetésed:

A Popey nem ajánlotta fel, h fizeti az albérletet, ez csak egy felvetés volt anyukája részéről. Van hova költöznie Popeynének -a szüleihez, akkor miért menne albiba? Gondolom, szegénynek a háta közepére nem hiányozna a férje és a barátnője románcát testközelből végignéznie.Az, h fizeti az albérletet, nem jelent biztos pénzt, sőt ...ebben a helyzetben, sztem a legrosszabb lenne. Nem gondolom úgy, h Popey magától bármiben támogatná ezek után a családját havi pár ezer Ft -on kívül. Ehhez sajnos kell egy kis "segítség, kezdő löket" a bíróság részéről. -amúgy ezzel kapcsolatban ne legyen igazam, de mint tudjuk, ha pénzről van szó, az emberek megőrülnek ... És nem akarok túl pesszimistának tűnni, de onnantól, h Popey és Kata zöld utat kapnak = Popeyné elköltözik, nem hiszem, h Popeynek az lesz majd a legfontosabb, h minden nap lássa a kisfiát. Mindezt az eddig olvasottak alapján gondolom :(

527. f758a7200f (válaszként erre: 525. - Popelyné)
2013. ápr. 16. 15:43

Én azért nem költöznék túl messzire, mert azért a gyereket nem lehet megfosztani az apjától, másrészt annál több költség lesz majd, mert minél messzebb mész, annál több benzinköltség lesz a gyerek láthatása. Én elfogadnám az albérletet a közelben, az már biztos pénz, és minél közelebb vagytok, egyébként is annál jobban hozzá tud járulni a te magánéletedhez is, mert, ha speciel megismerkedsz valakivel, akkor te is tudsz randizni, amikor a kisfiad az apjával lesz, elhiszem, hogy momentán ez nem a központi problémád, de az életed megy tovább és neked is szükséged van magánéletre, a gyereknek apára, az apának meg kutya kötelessége mindezt elvállalni és segíteni benne. Ha mást nem, akkor esetleg ugyanúgy elmenni érte egyszer kétszer az oviba, beszállni a ruhapénzbe, kajapénzbe. És ezek jóval több mint 300ezer, ha maradsz, akkor hosszú távon apránként ezt mind ki fogja neked fizetni.


Meg egyébként is, a gyerek nem tett semmi rosszat, nem? Ha elköltözöl messzire, még az is lehet, hogy emiatt kevesebbet látnák egymást. Lehet, hogy te Popelyt akarod vele büntetni, de a picúrodat is bünteted vele

526. Taste (válaszként erre: 524. - Popelyné)
2013. ápr. 16. 15:38
Fhuuuu, ez kemény ... 2-300e Ft -ból nem mész messzire. Hát sajnálom. Azt hittem, ennél azért gafvallérabb lesz. Ő tudja, h ezt nem hagyod annyiban, vagy hideg zuhanyként éri majd amikor beidézik a bíróságra? (Tudom, ez még messze van, de mi a terved?)
2013. ápr. 16. 15:34
Gyerekemet sajnálom,nehogy rosszul érintse,befolyásolva legyen valaki által.... anyósom kimutatta mit gondol,hogy érez,velem vagy a gyerekkel kapcsolatban. Azt mondta popeynek hogy ha már adni akar 300ezer forintot,miért nem fizet ki nekem itt a közelbe egy albérletet előre 1évre...na ebből nem kérek... még egy faluba sem akarok velük lakni,nemhgy albérletben,életemben nem laktam úgy.... Anyumékhoz visszamegyek félrepakolom a kis pénzem,és elköltözök 8-10év mulva a világvégére.... eddig ez a tervem. Ugy gondolom most hogy csak 2féle képp tudok érezni popely iránt,agy szeretettel,vagy gyűlölettel ésutálet keverékkel. Baráti beszélgetés és mindent ugyanúgy folytatunk a gyerek érdekében nem lehetséges...lehet hogy kénytelen leszek továbbra is jópofát vágni a dolgokhoz,vagy nem ,mi van ha tényleg nem hagyom magam és keresztül viszek mindent...csináljak én is úgy mint popley:-ez azén életem,azt kell tennem ami nekem jó- sajnos én nem ilyen vagyok... Kénytelen leszek ismét változni,pont a gyermekem miatt... még folytatom...
2013. ápr. 16. 15:25
Nagyon nehéz az anyagiak miatt a megegyezés,nem nagyon akar fizetni,és ugy tudom a kozmetikus sem.... Ki akarják szúrni a szemünket,2-300ezer forinttal.. navetséges!!! Mindenképp ügyvéd,bíróság lesz a vége,mert a 6évem nem 200ezret ér ugy gondolom...És amit ez idő alatt vásárolt mindennek a fele engem illet,azt mondta atz ügyvéd!!!
523. c8ec504c40 (válaszként erre: 517. - Popelyné)
2013. ápr. 16. 13:28

Elhiszem.

A fiad miatt ne hagyd azonban, hogy kisemmizzen.

522. Taste
2013. ápr. 15. 22:04
Neki mik a tervei az anyagiakat tekintve, ha nem vagyok indiszkrét?
2013. ápr. 15. 22:01
Sajnos a bárányhimlőt elkaptam, szenvedek de nem csa ettől, a piszkos anyagiak...probléma, de meg lehet talán vele beszélni...
520. belladonna3 (válaszként erre: 517. - Popelyné)
2013. ápr. 15. 08:04

"(boszorkány-hivatalosan)" :D :DDDD

Hát ez óriási! :DDD ­

2013. ápr. 15. 07:43
Erös vagy és nagyon jol csinálod,legyenek boldogok ha tudnak,hidd el nemlesznek sokáig együtt majd jönnek a szürke hétköznapok és a Popoely visszasirja a veletek töltött idöt,csak az már késö lesz.Két hét nem a világ várjanak csak.A csaj férje hogy van?Mit csinál?Válnak?Beszélsz vele?
2013. ápr. 14. 19:06
Kisfiam egyre szebben,tisztábban beszél olyan pontosan kimond szavakat,hogy csak ámulok előtte.4éves 2év múlva megy iskolába(talán) Kiválasztottuk az uj oviban a csoportot,a jelet,mondogatja,kérdezi mikor megyünk az alma csoportba,mikor?? Nem fogja fel hogy elköltözünk,hogy máshol fogunk élni, nagyon szereti a tesómat(keresztanyját) és ez nagy szerencse... Nehezek lesznek az elkövetkezendő napok mert sajnos elkaptam a bárányhimlőt és nagyon valószínű hogy 2hétig itthon leszek,sajnos...de popey szerencsére dolgozik minden nap,a gyereket meg el tudja vinni oviba...még mindig 2hét,bele fogok őrülni!!!
517. Popelyné (válaszként erre: 511. - C8ec504c40)
2013. ápr. 14. 18:47
Popellyel való életemet és szakításainkat! nem kezdem el még egyszer végig játszani sem hónapok,sem évek múlva. Anyósom viszont ma megmondta(boszorkány-hivatalosan) 2év múlva nagyon megbánva,nagyon alázatosan vissza akar majd jönni hozzám....na akkor fogok én elégtételt venni rajta...tisztában vagyok vele hogy még egy ilye normális korrekt nőt nem talál-mintén- ugyhogy hiszek az anyósomnak... De én és popely NEM LESZÜNK MÉG EGYSZER EGY CSALÁD!!!!! Totálisan elegem van,lett belőle...
516. Popelyné (válaszként erre: 506. - Sweetie-pie)
2013. ápr. 14. 18:42
Popely nem akarta már megmenteni a kapcsolatunkat,hónapokkal ez előtt le akarta zárni,ill.elkezdte tervezni... ma úgy néz ki meg tudjuk beszélni az anyagiakat,de kicsit keveset gondolt nekem fájdalomdíjként azt hiszem,ugyhogy ma lehet hogy vitatkozni fogunk...talán....
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook