Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom konkrétan kalitkába zár, és nem szereti ha más emberekkel beszélgetek akár neten, vagy valóságban. fórum

A párom konkrétan kalitkába zár, és nem szereti ha más emberekkel beszélgetek akár neten, vagy valóságban. (beszélgetős fórum)


18. pteri
2022. aug. 25. 22:11
Hülyeség, most is beszélgetsz!
17. brandy85 (válaszként erre: 12. - Ildi992)
2022. aug. 24. 19:47
Így van! Volt ilyen kapcsolatom anno sajnos. Menekültem! Így legalább megtaláltam a férjem és több,mint tizenhét éve együtt vagyunk! Egyenlő félként,nem vagyunk egymás tulajdonai!
16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 18:18

Akkor számíthatunk arra, hogy el fogsz tűnni ebből a fórumból (és a többiből is, amit még indítani fogsz)?


Feleslegesen írkáljunk?

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 18:01

Ha élvezed, élvezd tovább, ha zavar lépj tovább!


Egyébként erre nem is lehetne reagálni, semmit sem tudunk rólatok.


Hol éltek, van-e gyerek, megtudnál-e egyedük élni, ténylegesen zavar-e a helyzet, ha igen, mi-ki kényszerít, hogy ebben a kapcsolatban maradj?

14. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 17:58
Reulj korbe-korbe!
13. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 17:33
Semmit, nyilván jó ez neked így, ahogy van, mert ha nem, akkor magadtól is tudnád, hogy mit tegyél. Mit kapsz, hogy elviseled? Miért éri meg? Vagy ez csak egy kamu topik?
12. ildi992 (válaszként erre: 9. - Brandy85)
2022. aug. 24. 17:29
Így van, ezt is átéltem. Ez egy hatalmas, és fájdalmas tanítás az élettől. Állj ki magadért, és tudd mit akarsz. Ha nem, majd más megmondja. Következő kapcsolatotban már nagyobb hangsúlyt fektetsz abba, hogy nemet mondasz. ( Kapcsolat elején se tűrik a nárcisztikus személyek. ) Határozott emberektől menekülnek. Arra vadásznak aki befolyásolható, mert olyan aranyos, és kedves. Megteszed a kedvemért? Nem! Ennyi. Mert ha megtennéd, akkor egyértelmű lenne, de mivel tudja, hogy gyenge vagy befolyásolható, így játszik veled. Megteszed amit nem is akarsz. Máris az áldozata vagy. Aki szeret, az megérti, hogy ezt, vagy azt nem szeretnéd. Elfogad.
11. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 17:29
...és még együtt vagy egy ilyen emberrel?!
2022. aug. 24. 17:24
Néz utánna. Nárcisztikus személy. Nagyon hamar kialakul vele a kapcsolat, 100 pontból 1000-et adnál neki. De siettet. Nagyon hamar akar kapcsolatot, és magához köt. Elszigetel az emberektől, a családtagoktól, mindenkiktől. De érzelmileg zsarol. Hidd el, senki se fog így szeretni mint én. ( Az biztos, mert ez a legalja mindennek.) Függőséget alakít ki. Elintéz viszonylag sok mindent, hogy ne kelljen kimozdulnod a házi börtönből. De ezt érezteti is. Te úgyse tudnád elintézni, de én így szeretlek, Te is szeretsz? Fél mondatban megaláz, de de ő ezt szereti. És még vissza is kérdez, Te is szereted, ha megalázlak? Stb. Persze sok minden van ami közrejátszik egy nárcisztikus ember magatartásában. Az biztos, jobb minnél előbb menekülni, mert csak rosszabb lessz. Facebokon vannak zárt csoportok Nárcisztikus áldozatok vagy valami hasonló névvel. Ott kérhetsz tanácsokat mit is tegyél. Rengeteg videó van fent, ha you-n ha teheted hallgas meg. De egy biztos. Először érzelmileg ne enged, hogy megalázzon, de utánna jön az érzelem nagy dúsz kiszakadás, esetleg ajándék, vagy valami pozitív dolog. Aztán megint megaláz, ( Egyre jobban.) De ő szeret, még hozott neke ezt azt is. Hát ő mi mindent meg tesz érted? Ne engedd ezt a manipulációt. Emberek közé menni jogod,nekem úgy sikerült szakítani az ilyen emberrel, hogy már azon is begurult, ha a szobából kimentem a konyhába engedély nélkül. Kimentem, és veszekedtünk. Engedtem az érzelmi zsarolásnak, de éreztem, hogy nem jó ez így. Hiába szeretem, ez nem normális. Amikor aludt, akkor is kimentem a konyhába. Annyira begurult, hogy a kést forgatta rám. Nem kell engedni neki. Ha azt mondja, hogy ő nem tud nélküled élni, mert öngyilkos lesz, mert annyira szeret. Bla, bla...Hajrá, hajrá, hajrá ezt mond neki. Te nem vagy felelős az ő dolgaiért. Ne engedd hogy bármivel is zsaroljon. Ezeken végigmentem. Volt, hogy a rendőrséget kellett kihívnom rá. Akkor derült ki, hogy volt börtönbe is, csak nem mondta. Halgass ránk, és menekülj. Ha nincs hova, akkor is. Életed, és az elméd mén rá. Azért nem szereti, hogy beszélgetsz mással, mert ott nem látja, nem tud ott ellenőrzni, mindenkit ellened fordít szépen lassan, hogy egyedül is maradj, illetve, csak ő legyen neked. Menekülj. Tilsd le mindenhol, mert mindent megtesz, hogy visszazerezzen. Ne is beszélj vele, meg se hallgasd amit mondani fog, mert visszahúz az ő világába, mert meggyőz, hogy neked ez a jó, és csak jót akar neked, mert mevéd bla, bala... Ne enged. Tiltás és no kontakt vele.
2022. aug. 24. 16:40
Szabadulj amég tudsz! A végén wcre is kísér majd...
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 15:17
Legalább szabadon internetezhetsz.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 15:16
Szakíts, tipikus bántalmazó kapcsolatban vagy, ami egyre csak rosszabb lesz. Ha most nem hagyod ott, könnyen lehet, hogy a híradóban lesz rólad szó pár év múlva...
2022. aug. 24. 14:59
Gyakorlatilag megaláz téged. Szükséged van rá? nagyon rá lehetsz utalva ha ezt eltűröd.
5. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 14:53
Szakíts. Esélyes, hogy zaklatni fog.
2022. aug. 24. 14:48
Az ilyen ember nem lenne a párom.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 14:46

Ez csak rosszabb lesz. Szakíts vele !!!

Hány éves vagy ?

2022. aug. 24. 14:45
Férjed?
2022. aug. 24. 14:44
Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook