Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? fórum

A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? (beszélgetős fórum)


2007. febr. 12. 18:47
Lehet,de vannak ismerőseim,akik ezt cáfolják.
72. 70f88a822c (válaszként erre: 71. - Venes)
2007. jan. 27. 22:39
A fogyás után rendesen ettem, mint azelőtt, és kb egy, max két kiló jött vissza. Azután elkezdtem a *t, és azzal is fogytam még, miután ezt abbahagytam, itt sem jött vissza csak két kiló, pedig magánéleti problémák miatt most a szénhidrát is gyakori "vendég" nálam :( Szerintem a szervezetem érzi, hogy még mindig nem ez az ideális súlyom, és örül a fogyásnak. Nem akar több lenni. Valószínű, ha a közelében leszek az álomsúlynak, az utolsó pár kiló leadása és főként megtartása sokkal nehezebb lesz! :(
71. Venes (válaszként erre: 70. - 70f88a822c)
2007. jan. 26. 09:10

És a fogyás óta rendesen étkezel? Vagy úgy mint elötte?

Azóta, mióta abbahagytad mennyi idő telt el?

2007. jan. 25. 22:17
Igen, hatásos. 11 kg-t fogytam vele szenvedés és torna nélkül. :)
2007. jan. 23. 15:06
Egyébként Norbi a tornái elött egy fél szelet müzlit javasol! De nekem ennyi kevés reggel és sajna később a gyerek miatt már nem iazán tudok tornázni!
68. 7130b15964 (válaszként erre: 66. - Darien)
2007. jan. 23. 14:53
Azokban is van szénhidrát...
67. doboska.b (válaszként erre: 66. - Darien)
2007. jan. 23. 14:51
Hát őszintén szólva én egy szelet kenyeret/szeletelt kenyérből azt a vékonyat/ eszem felvágottal és mellé egy csésze zöld teát!! HÁÁÁT!
66. Darien (válaszként erre: 65. - Doboska.b)
2007. jan. 23. 08:47

Én azt olvastam, hogy előtte jót tesz egy kis fehérje, de szénhidrátot nem ajánlatos előtte enni.


Az edzőteremben, ahová öcsém jár, mondták az aerobikos lányok, hogy ők fehérje szeletet szoktak enni edzés előtt, így kerülik el a rosszullétet.

65. doboska.b (válaszként erre: 64. - Rika1)
2007. jan. 22. 15:54
Köszönöm a választ! Hát egy minimálist szoktam enni mert én reggeli nélkül rosszul vagyok. De nem érzem torna közben és utána már nem is vagyok éhes.
64. Rika1 (válaszként erre: 63. - Doboska.b)
2007. jan. 22. 15:02

Én is így teszek,szerintem a nap bármely időszakában tornázol jó. A mozgás a lényeg és hogy intenzív legyen Ugy,hogy mindent bele.:))

A lényeg ne teli pocival csináld.

2007. jan. 22. 14:55
Én is hiszek a Norbi módszerben. Én egyenlőre itthon tornázom az aerob zona dvd-re. Reggel tudok csak mozogni. Szerintetek mia jobb ha reggel mozogsz vagy ha később?? Vagy hatásos mind két időpont??
62. cxcxc
2007. jan. 22. 14:14
Teljes mértékben támogatom a Norbi módszert de míg én sportoltam mellette 15kg fogytam,addig a barátnőm sport nélkül 5kg-os fogyást ért el.Tehát lehet vele fogyni meg szinten tartani de mint Norbi is mondja mindez mozgás nélkül nem elég.
2007. jan. 20. 19:18
Én hiszek Norbiban,főleg a tornájában.
2007. jan. 18. 22:07

Sziasztok! Én most fogom elkezdeni a Norbit, de akupunktúrás kezelést is társítok hozzá!

Szerintem ez az életmód nagyon jó, pláne ha az ember tényleg betartja... hát én igyekezni fogok hogy teljes életmódot változtassak, mondjuk meggyőzödésem hogy ez nagyon nehéz! Félek attól a bizonyos jojo effektustól amiről lehet hallani elég sokat, ez szerintem csak teljes és végleges váltással küszöbölhető ki! Amint történik valami velem, azt majd leirom!

Amúgy szivesen leveleznék hasonló "cipőben" járó emberekkel...

Puszilok mindenkit és sok sikert kivánok (meg egy jó nagy adag kitartást) :)

2007. jan. 8. 18:26

A másik Norbis fórumba írtam, de ide is bemásolom:

Azt hallotáttok, hogy átalakul egy kicsit az update?

A kódok maradnak, csak lesz sima 1-es és update1-es. Az update lesz az ún. minőségi kategória. Ez azt jelenti, hogy pl. a light kóla eddig update 1-es volt, most csak sima egyes lesz, mert igaz, hogy nem hizlal, de nem is egészséges. Tehát vannal dolgok, amik ugyan nem hizlalnak, de nem is egészségesek. Nekem nagyon bevált a kódos rendszer és azt eddig is tudtam, hogy az egyesek közül mi ilyen. Gondolom most újabb könyve jelenik majd meg.


Egyébként most kezdtem megint odafigyelni a kajára, a naplóba írom, hogy mit eszek, ha vki esetleg lát olyat ami nem stimmel, akkor szól? :)

Figyelhetnénk így egymásra. Már ha éppen van idő rá.

58. Darien
2007. jan. 2. 08:59

Sziasztok!


Én december 31-én kezdtem el az Update-t. Mivel már lassan két hónap is eltelt az utolsó hozzászólás óta, szeretném megkérdezni, hogy mi a helyzet, mik a tapasztalataitok?


Puszi:

D.

57. Danica
2006. nov. 5. 19:27
2 hete kezdtem el a Norbi futártól az ebédrendelést, és figyelem a Norbi kódokat is. Reggel iszom egy kávét sok tejjel és édesítővel. Délelőtt eszem két kis szelet barnakenyeret párizsival, vagy sajttal és delma light margarinnal, ami 2-es kód. Délben megeszem a Norbi ebédemet. Délután pedig megint 1 kávé, és Norbi 1-es kenyér, felvágott, 1-es joghurt vagy puding vagy túrórudi. A nadrágomon már érzem hogy 2-3 kiló lement, de mérlegre azért még nem merek állni.
56. 7130b15964 (válaszként erre: 53. - Nikol29)
2006. nov. 2. 09:05

Az, hogy mennyit ehetsz, amellett, hogy még fogyni tudj meghatározza a súlyod, az szövetek felépítése/aránya, a fizikai tevékenységed. Aztán az sem mindegy, hogy mit és mikor fogyaszt az ember, de ezt a részt általában a norbizók figyelik.


Szóval önmagában a testsúly nem elég, ahhoz, hogy a megállapítsd a tápanyagszükségletet, illetve olyan ember, hogy átlag meg aligha létezik:) Éppen ezért van, aki még 1600 kcal mellett is simán fogy, míg más még 1200 mellett is hízik.


A többivel nagyon egyetértek. Sajnos a sok habzsolás tényleg elnyomja az emberben a jólakottság érzetét. Pontosabban kikapcsolja, nem is azér eszünk, mert éhesek vagyunk, csak mert az íze tetszik.

2006. nov. 2. 08:55
Nekem hatásos volt, várandóságom előtt 16 kg-ot tudtam leadni vele, ami jól is jött. Majd szülés után újra el fogom kezdeni, mert nem kellett szenvednem egyáltalán, ettem mindent, csak a maga idejében...
2006. okt. 29. 10:50
A 43 kilómhoz????????????????
2006. okt. 20. 21:14

sziasztok!

Én 30 kilót fogytam,és lassan egy éve tartom is.(82 kiló voltam)4000 kcal-t nem kéne szerintem enni egy nap,mivel elvileg fogyiznánk,vagy mi.Norbi könyve szerint,egyél jókat,ok,de nem habzsi-dőzsit ír:)Egy átlag nőnek(utánnanéztem a körzeti orvosomnál)ha fogyni szeretne 1200kcal-nél több nem túl jó.Én ezt próbáltam betartani többek között a napi testedzéssel,amit a mai napig csinálok,és ha kihagyom hiányolja a szervezetem.(már,mert persze az elején totál nem hiányoltam,sőt!A tudattol hogy tornáznom kell 1-2 órán belül rosszul lettem)Visszatérek a lényegre amiért elkezdtem írni:1-es kódu ételből amikor azt írják ehetsz bármennyit amennyi jólesik akkor nem "hányásig "kell enni hanem amennyi elég,amennyitől úgyérzed jollaktál.Az elején nehéz biztos a jollakás és a telekajálás között különbséget tenni(magamból indulok ki:),de bele lehet jönni.Sok sikert,és drukkolok mindenkinek:))

52. gardiedi (válaszként erre: 51. - Veronitas)
2006. okt. 18. 19:07

Majd megunod a pudingot! :)

Egyébként pár hét után már nem lesz nehéz betartanod, mert megszokod.

Jó almázgatást, és türelem!!!:)

51. veronitas (válaszként erre: 43. - Gardiedi)
2006. okt. 18. 16:29

köszi. napi két almát (zöldet) eszem, és igen jólesik!

bajom az egyes kódú ínyencségekkel adódik (rúd&puding), asszem, mert úgy eszem őket, mintha muszáj volna :(

volt olyan nap, hogy négy pudingot megettem a nap folyamán :(((((((((((((((((

amúgy mellette nem sokat eszek, de hát akkor is.

borzasztó!!! főleg, hogy úgy érzem, még semmit sem fogytam. igaz, még csak holnap lezs egy hete, hogy csinálom

50. Manon
2006. okt. 18. 15:19
mivel 1-es a válasz: igen
2006. okt. 18. 15:09
És mi a helyzet a Norbi-pudinggal? Tényleg lehet ogyni, ha naponta eszed?
48. Mókica (válaszként erre: 44. - Piszke)
2006. okt. 18. 12:26

Nagyon szivese:)

Gratula az elért eredményhez!

47. 7130b15964 (válaszként erre: 46. - Norina)
2006. okt. 17. 11:01
Nem hát, pl. egy 80 kilós nő napi 4000kcal 1-es kódú kajától nem, hogy fogyna, de hízni fog. Nyilván nem lehet bármennyire sokat enni.
46. norina
2006. okt. 17. 10:51
Én nem hiszem el, ha 1es kódú ételből bármennyit eszik valaki, úgy is lefogy.Mennyit lehet enni?
45. norina (válaszként erre: 44. - Piszke)
2006. okt. 17. 10:31
mennyit ettél?
44. Piszke (válaszként erre: 10. - Mókica)
2006. okt. 17. 10:29

Sziasztok!

Köszi Mókica a recepteket, nagyon jók. Amúgy a módszer hatásos, én három hét alatt öt kilót leadtam, pedig bűnöztem is.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook