Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? fórum

A Norbi életmódrendszer tényleg hatásos? (beszélgetős fórum)


13. Mókica (válaszként erre: 12. - Cskata)
2006. okt. 11. 12:56

Te neked mennyit sikerült fogynod?

Nem tudnál feltenni képet magadról??Csak kiváncsiságból..megnéznélek:)Esetleg előtte-utána képed nincs?

Puszi;)

12. cskata (válaszként erre: 8. - Norina)
2006. okt. 11. 12:46

Én egyedül élek, így nincs aki piszkáljon..:) :(

De a tágabb családom is hisz ebben (+az egészséges kajálás fontosságában), így nem voltak ebből problémák.. persze a nagy össznépi családi ebédeken nem feltétlenül voltak norbi-párti ételek, de ezek alkalmanként beleférnek, hiszen nem lehet őket kiiktatni az életünkből... viszont azt olvastam a zsebkönyvében, hogy 1-1 ilyen alkalom után ha másnap csak 1-es kódú kajákat eszel egész nap, akkor azzal "kiváltod" az előző napot..:) ezt én nem tettem meg másnapokon, mégis fogytam..


Hogy többet költöttem-e..? húú, ezt annyira nem figyeltem...

A lisztjét nem vettem meg, mert a iszonyat drága, de vettem helyette bioboltban teljes kiőrlésű lisztet.

Amikor a napi kenyéradagomat csökkentgettem (én szinte mindenhez kenyeret ettem, éjjel-nappal..), akkor vettem update1-es kenyeret, ami szintén drágább, mint az összes többi szeletelt kenyér - de jó volt amíg megszoktam, hogy minél kevesebb kenyeret egyek, hiszen ez tutira nem hízlalt. Mostanában csak reggelire eszem teljes kiőrlésű lisztből készült vmilyen barna kenyeret (nem norbis) és napközben/este már semmi ilyesmi..

Más kajáknál ha van rá lehetőség, akkor mindig azt veszem, amin rajta van az update matrica.. Lehetséges - sőt biztos - hogy összességében valamennyivel többet költök ezekre a kajákra (hiszen valamennyivel mindig drágábbak), de inkább ilyesmikre költök, mint pl. nasikra...

11. Mókica (válaszként erre: 9. - Norina)
2006. okt. 11. 12:29
nanáááá, hiába eszel diétásan ha teletömöd magad;):D
2006. okt. 11. 12:28

Van egy freemail.es cimem, ahova feltettem egy csomó Update receptet, kisebb leirát a diétáról ha valakit érdekel:)


Nyugodtan menjetek fel és töltsétek le ami tetszik:)


szóval:

<B>Freemail


név: update2


jelszó: mokica</B>

2006. okt. 11. 12:16
Mennyit lehet enni?Valószínűleg ezen is sok múlik.
8. norina (válaszként erre: 7. - Cskata)
2006. okt. 11. 12:06
Többet költöttél így kajár, mintha "rendesen" ettél volna? Családban nem piszkáltak az evésed miatt?
2006. okt. 11. 11:59

Szerintem is működik!

Alaposan utána kell olvasni, hogy milyen kaját mivel és hány órakor lehet enni + mozogni és abszolút megvan az eredménye! (lényegében a zsebkönyvében az összes ma megvásárolható terméknek benne van a kódja, ami megkönnyíti az eligazodást és a döntést. Láttam már, hogy van szakácskönyv is ebben a témában, de annyira drága, hogy abba én nem ruháztam be..)


Nagynéném 60-on túl (amikor már szinte lehetetlen fogyni) kb. 6 kilót adott le cirka két hónap alatt, és egyáltalán nem szenvedett a kajálással, csak odafigyelt, hogy mit mikor ehet + szobabiciklizett..

Nekem csak "bizonyos területeken":) vannak problémáim, de a csípőmből 4-5 cm ment le, pedig az ebédeimnél csak nagyjából tartottam a "szabályokat" (inkább a reggelire, vacsira és a kenyér elhagyására koncentráltam norbi ügyileg) + edzőterembe jártam.

Sok sikert Norina, szerintem csak kitartás kérdése!:)

2006. okt. 11. 11:56
dee is ezzel fogyózik, Norbis kaját szállíttat magának, majd biztos elmondja
5. Mókica (válaszként erre: 1. - Norina)
2006. okt. 11. 11:45

Az eggyik ismerősöm szülés után dobott le a Norbi Updateval 20 kilót;)

Pedig mindent evett, nem számolgatta a ch-kat, evett tk.kenyeret,krupmlit, rizst,tésztát...csak mindent a megfelelő időben:)

Sok sikert!

4. norina (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2006. okt. 11. 11:41
Te próbáltad már? Nem jár sok macerával?
3. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2006. okt. 11. 11:39
Eddig minden ismerősömnek működött (már annak, aki kipróbálta).
2006. okt. 11. 11:37
hát, ha másnak nem is, a Norbinak biztos bejött:))))
2006. okt. 11. 11:31
Már régebben is sokszor el akartam kezdeni, de komolyan még sohasem csináltam. Sok jót olvastam róla. Egy kicsit szekptikus vagyok, de ma elkezdtem. 8 kilót szeretnék fogyni. Sportolni nagyon szeretek. Tényleg hatásos a NORBI UPDATE? Szerintetek érdemes kitartani mellette?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook