Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatásos fogyasztószert keresek, amivel tényleg tudnék fogyni! fórum

Hatásos fogyasztószert keresek, amivel tényleg tudnék fogyni! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 20. 18:34

Ugráló-kötél

Hula-hopp karika

Futás, napi 4-5 km

39. vvani
2012. júl. 4. 12:50

Sziasztok!


Nem olvastam végig a kommenteket de csak annyit tudok tanácsolni, hogy a csodaszerekben ne higyj! Akik betegek és túlságosan kövérek azoknak az orvos ír fel valami durva gyógyszert amitől fogyhat, de akkor is változtatnia kell az addigi életmódon! A kulcs az akaraterő! Az a legnehezebb de vannak segítségek! Természetes étvágycsökkentő szerek igenis léteznek (tapasztalatból mondom) olyan amitől kevesebbet fogsz enni és gyorsabban jól laksz. Széles a választék... Én a Perfect Six-et szedem. Teljesen növényi eredetű, csökkenti az étvágyamat és sokkal könnyebb így ellenállni egy jó nagy adag hűsítő csokifagyinak :)Mielőtt elkezdtem szedni biztosan nem tudtam volna ellenállni, de most már nem is vagyok rá éhes, nem kívánom az ennivalót főleg a nehéz kajákat még azokat sem amiket régebben imádtam :)

38. maszatt (válaszként erre: 36. - Argosz1967)
2011. febr. 6. 09:01

hű....most nézem csak....nagyon csini lettél!

Gratulálok!!!!

Mi a titka????!!!!

Nincs titok!!!

37. maszatt (válaszként erre: 36. - Argosz1967)
2011. febr. 6. 08:59

nem csak voltak.....sajnos 4 műtét(2010-ben) és visszaszedtem mindent...de nem egy pohár víztől :)

!!!!

Minden fejben dől el....kell motíváció...és életmódváltás!

36. argosz1967 (válaszként erre: 35. - Maszatt)
2011. febr. 6. 08:57

Szia maszatt!


Köszönöm Neked, hogy eggyet értessz velem.

Gondolom ez azért van, hogy Neked is voltak már súlyproblémáid.

Jól gondolom?

35. maszatt (válaszként erre: 32. - Argosz1967)
2011. febr. 6. 07:09
ez így van!!!!
34. maszatt (válaszként erre: 24. - Mendy)
2011. febr. 6. 07:06
nekem van itthon herbafast....pont semmire nem jó...pedig csak elkezdeni nehéz az életmódváltást.
33. maszatt (válaszként erre: 21. - 0ed3fb046c)
2011. febr. 6. 07:04
csak tudod a saját bőrödön tapasztalni effektus:lehet hogy már késő!!!!
2011. febr. 6. 06:49

Sziasztok Lányok !


Jó reggelt mindenkinek!


Miért hisztek a csodaszerekben és a hókusz pókuszokban? Szerintem kidobott pénz az ablakon.


Minden a fejben dől el! Ha nics meg a kellő motiváció és kitartás ,akkor semilyen diéta nem működik. Én ezt tapasztalatból tudom.

Nekem is az volt a szlogenem 106kg-an majd hétfőtől, majd az ünnepek után stb....

Mindig vannak és lesznek kifogások addig amig nem döntjük el, hogy lefogyunk és ismét csinossak leszünk.

További szép napot Nektek!

31. Kira88
2011. febr. 5. 23:26
Ne cseszd el a pénzed hülyeségekre. Egyél kevesebbet mint amire szükséged van és mozogj többet mint szoktál.
2010. júl. 12. 08:59

Szia!

Te fogyókúra és torna mellett szedted?

Mennyire használt? Tényleng fogytál tőle?

Ezeket csak azért kérdezem, mert én a múlt héten kezdtem el torna mellett szedni.

2010. jún. 25. 13:17

Mit ajánlatok a fogyókúrához?

Régebben Reduktilt szedtem, az nagyon jó volt!

Mit hallotatok a Slim Trim nevű kapszuláról és hol lehet beszerezni?!

Kérlek segítsetek!!

Köszi

28. 0ed3fb046c (válaszként erre: 26. - Mendy)
2010. jún. 25. 12:18
Nah, látod ezt mondom vkinek bejön valami, vkinek nem. Mindenkinek más a szervezete... hátha segítene a PYG. :-)
27. Álomvirág1 (válaszként erre: 23. - Mendy)
2010. jún. 25. 09:05

ó, nekem sem megy ám könnyen. És pont ez az, szó nincs sanyargatásról, annak aztán tényleg nincs sok értelme.

Mozogni kell!!!!! És tényleg! Nehéz elkezdeni, de utána már kívánja a szervezet. És persze az étkezés, nem sanyargatással teli. Olyan sok finomság receptje van már itt is az oldalon, amik nem hízlalnak, és azért nem mind drága. Szóval erre sem lehet már igazán ráfogni, hogy nem tudok diétásat enni, mert..

Én azt mondom, hogy mindent lehet, de mértékkel. És fokozatosan át kell állni az egészségesebbre.

pl túrógombóc túróból és zabkorpából vagy kókuszreszelékből, stb.

De recepteket könnyen talál már az ember szerencsére.


Kitartást kívánok mindenkinek! És bízzatok magatokban!

26. Mendy
2010. jún. 25. 08:59
Nekem meg az almaecet nem használt semmit. Hónapokig ittam.....
25. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:55

Nekem most az almaecettől indult el a fogyás.

Minden étkezés elött azt iszom.

És nagyon kevés szénhidrátot eszek,este pedig semmit sem.

24. Mendy
2010. jún. 25. 08:52
A herbafast-ra is azt mondják írtó jó. Csak elég húzós, mert 10 szem valami közel 5000 ft. Hmmmm.....
23. Mendy (válaszként erre: 22. - Álomvirág1)
2010. jún. 25. 08:51
Hát igen. Akinek könnyen megy.....hiába diétáztam, sanyargattam magam nem akar elindulni lefelé, na meg nem bírok sokszor ellenállni egy-egy jó falatnak. Számomra a diéta kínzás. Egy bogyótól azt várom, hogy ne kívánjam mondjuk az édességet, süteményt.
2010. jún. 25. 08:47
Mikor jutunk el oda, hogy nem fogyasztószerekben gondolkodunk, ill gondolkodik mindenki?
21. 0ed3fb046c (válaszként erre: 19. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:44
Nem tudom.... én nem igen szoktam arra adni amit "hallok" mert ugye mindenkinek más a szervezete. Én pl nem vok rosszul a PYG-tol. semmi bajom nincs csak fogyok szépen tőle. De ahogy gondolod. Én szeretem magamon megtapasztalni a dolgokat, persze én is hallottam h fájt vkinek a feje tőle... stb... Ráadásul nem több ezer az ára ha nem válik be nem sokat veszít az ember. annyi pénz rosszabb helyre is elmegy.. :-) Amúgy ha már a félelmeidnél tartunk akkor évekig a piacon volt a reductil & most mégis vmi nem stimmel nála...???? Háát nem tudom. Én szeretem a saját "bőrömön" megtapasztalni h NEKEM mi a jó. A másik gyócci nevét majd megírom, de most tnyleg nem jut eszembe. :-)
20. Christineee (válaszként erre: 17. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:30

Hát a fogyásnál is vannak pontok mikor kitartónak kell maradni akkor is ha kicsit stagnál a súly a mérleg szerint. Ráadásul ha a zsír átalakul az edzés által izommá akkor súlyra nem csökkenünk, de javul a zsír-izom arány. Nem szabad csak a mérlegre hagyatkozni, és nem szabad sokat nézni.


Én látom hogy fogytam centikben és ennek örülök, persze súlyban is de centiben látványosabb mert a zsír könnyű.

19. Mendy (válaszként erre: 18. - 0ed3fb046c)
2010. jún. 25. 08:30
Majd ha eszedbe jut a neve akkor írd meg feltétlenül. A pai you guo-ról nagyon sok rosszat hallottam, azt mondják, sokan rosszul lettek tőle és hogy nem is igazán engedélyezett dolog, már többször is bevonták. Na ilyet valahogy nem merek szedni.
18. 0ed3fb046c (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:20
Szia! Én egy időben szedtem a REDUCTILt (amit csak dr írhat föl) mivel az most megszünt, van helyette 1másik aminek az összetevője uaz. Most a neve nem jut eszembe de majd megírom neked. Én fogytam tőle 3hó alatt 13kilót. csak 1bizonyos gyóccit szednem kellet nőgyogyi ügyböl & az visszarakta rám a kilókat. :-( De télen újra neki rugaszkodtam a fogyásnak.. & ajánlották a PAY YOU GUOt fantasztikus!!! Ez egy por amit fél bögre tejbe raktam bele & dél körül megittam. Reggeli vmi lightos legyen pl: rozsos szendó aztán dél @ 2 közt ez az ital & abszolut nem voltam éhes. úgy kellettt noszogatnom magam h egyek már pár falatot. muszály is enni mert legyengülsz na meg inni sokat sokat sokat. :-)
17. Mendy
2010. jún. 25. 08:19
Én is tornázom 15 éves korom óta, kisebb nagyobb megszakításokkal. Kondi terembe is jártam, na akkor még felszedtem pár kilót, a csípőm is kiszélesedett és a vállam is. Azt abbahagytam. 2 óra edzés után úgy ki voltam merülve, hogy otthon csak ettem és ettem. Nem az én mozgásformám. Visszatértem R.R-ra, ő bevált, jól átmozgat. Viszont van rajtam 8 kiló, ami nem és nem akar lemenni.
16. Christineee (válaszként erre: 14. - Mendy)
2010. jún. 25. 08:19

Én nem olyan régen kezdtem de már nem is veszem annyira komolyan a dolgot mert nem vagyok túlsúlyos. Kb 10 kg-ot szeretnék leadni.

Nem volt hasmenésem, de ha sok zsírt eszik az ember akkor zsírosabb a széklet de ezt írják is!


Igyekszem odafigyelni hogy kevesebb zsírt és cukrot fogyasszak, de én olyan vagyok aki szeret ilyesmiket enni.

Az étkezésemben nem változtam sokat.

2010. jún. 25. 08:16
Recept füzetet is kaptam tőlük. Jó dolog:-)
14. Mendy (válaszként erre: 7. - Christineee)
2010. jún. 25. 08:15
Mennyit fogytál összesen az allitól? Írod hogy az első héten 2 kilót. De biztosan kevesebbet is ettél ugye? Hasmenést csinált vagy nem ? Ugyanúgy ettél mint azelőtt? Meddig szedted vagy szeded? Mennyi a felesleged?
13. Christineee (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2010. jún. 25. 08:15
Tudom, köszi.
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - Christineee)
2010. jún. 25. 08:15
Ha felmész a honlapjukra, ott rengeteg ételt találsz
2010. jún. 25. 08:13
Ha ismernétek egy ici picit is nem jönnétek azzal hogy lusta vagyok, SOSE voltam az!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook