Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A neve DIA-WELLNESS fórum

A neve DIA-WELLNESS (beszélgetős fórum)


16. 1c0f052a51 (válaszként erre: 15. - Andrea1.9.8.1)
2020. febr. 27. 12:32

Szia!

Az én bizalmam teljesen megrendült a Dia Wellness iránt, mikor a termékeiket visszahívták (többször is).

Nem tudom, hallottál, olvastál-e róla.

2020. febr. 27. 12:20

Sziasztok!

Így 9 év szünet után feléleszteném a fórumot :D


Én kb. egy hónapja kezdtem el lecserélni az otthoni dolgokat Dia-Wellness alapanyagokra és nagyon elégedett vagyok. Minden receptemet csak annyiban variálom meg, hogy cukor helyett cukorhelyettesítőt és liszt helyett DW lisztet használok. Remekül helyettesíti a "hagyományos" alapanyagokat. Igaz, nem olcsók, de valamit valamiért.


A Norbiról csak annyit, hogy háromszor futottam neki, mindháromszor két-három hét után iszonyatos gyomorgörcsök és emésztési problémák léptek fel, úgyhogy lemondtam róla már évekkel ezelőtt és hogy őszinte legyek, még egy esélyt sem a fentiek miatt, sem az egyre inkább unszimpatikussá váló "guru" miatt nem fog kapni.

2012. jan. 5. 18:52

99%-os mezei kristálycukor????Huuu ezt nem is tudtam:O

Szerintem a DW sokkal jobb mint a Norbi eddig bármit kezdtem el sütni vele mindig sikerült!

13. K. András (válaszként erre: 11. - Katona7818)
2011. dec. 18. 20:22
Igazából sokféle lisztkeverék létezik, ezeket nem kell kevergetni sima liszttel, ami nem jelenti azt, hogy nem is lehet, hiszen a te döntésed, hogy milyen szénhidrátcsökkenést szeretnél elérni. Ugyanez igaz azokra a koncentrátumokra, amiket Dia-Wellness Lisztkoncentrátumnak, illetve Süteményliszt Koncentrátumnak nevezünk, ezeket már mindenképpen keverni kell sima liszttel, előbbit 20-80% arányban (ezt az határozza meg, hogy mire szeretnéd használni a célkeveréket), utóbbit 1:1 arányban sima liszttel (persze itt sem kell túl szigorúnak lenni, lehet benne kevesebb is a sima liszt). Ami az édesítést illeti, sokféle van Dia-Wellness-ből is, jóval olcsóbb mint a norbis, és a norbissal ellentétben egyik sem tartalmaz 99% mezei kristálycukrot! Hát nem döbbenetes??
12. dafke
2011. dec. 10. 23:11

Bocs, hogy beleszólok, meg nem is engem kérdezel. De persze, hogy lehet. Gondolom a Zero6-ra gondolsz.

A múltkor kb -70% ch-s lasagne készült, nagyon finom lett.

Szerintem sokkal "jobban viselkedik", mint a norbis MM.

Édesítőt nem tudom, én maradok a xilitnél.

11. katona7818 (válaszként erre: 3. - K. András)
2011. dec. 9. 13:16
Szia most olvasom hogy rengeteg mindent tudsz a dia wellnesses termékekről érdeklődni szeretnék tőled a csökkentett szénhidrát tartalmú lisztről hogy tényleg össze kell keverni a sima liszttel mint a norbisat mert mindkettőt kipróbáltam már de a dia wellnesses nekem olcsóbb milyen édesítőt használtál már tőlünk én még csak a palacsintaport meg a lisztet próbáltam és tényleg segít a fogyózásban.
2011. okt. 19. 20:42
Neharagudjatok de nem nagyon volt időm itt lenni igazából engem minden érdekel Norbi életmódjához tudnám hasonlítani. Újabban veszek is ilyen jellegű péksüteményt.
9. K. András (válaszként erre: 8. - Frici7)
2011. okt. 18. 12:45
Ha ugyanarra gondolunk, akkor szerintem igen. :)
2011. okt. 18. 12:39

köszi az infót!

lehet, hogy buta kérdés, de pl a Lehel téri norbi üzlet helyén is ilyen termékeket áruló üzlet van, ugye?

7. K. András (válaszként erre: 6. - Sunbarbi)
2011. okt. 18. 11:48
Mely édességekre gondolsz?
6. Sunbarbi (válaszként erre: 2. - Titamilla86)
2011. okt. 18. 10:29
Igen,én is ismerek 1-2 DW-s édességét,de Norbi édességei 1000X finomabbak.
5. K. András (válaszként erre: 4. - Frici7)
2011. okt. 18. 10:20

Szia Frici7!


Én webáruházból szoktam rendelni, ott minden termék fenn van, ami csak elérhető Dia-Wellness-ből. Amúgy bioboltokban, gyógynövény boltokban, életmód boltokban is lehet kapni állítólag.

2011. okt. 12. 23:04

sziasztok!


hol lehet ilyen termékeket kapni?

3. K. András (válaszként erre: 1. - Nyunyuné)
2011. okt. 11. 17:19

Szia4 Nyunyuné!


Rengeteget tudok a Dia-Wellness-ről, bármi kérdésed van, kérdezz bátran, sokat használom a termékeket és legtöbbjük nagyon jó.

2011. okt. 3. 20:31
Én Ir-es vagyok és szoktam innen termékeket rendelni, jók, hasonlóak Norbi dolgaihoz, ugyanúgy kell őket alkalmazni is. Pl a lisztnek aminek 100g-jában 5g ch van ugyanúgy keverni kell normál liszttel,mert amúgy csiriz lesz belőle. De a fagyin kívül gyakorlatilag az édes dolgai Norbinak jobbak, ízre nem tudom,mert a diawellét nem kóstoltam,de összetétel szempontjából mindenképpen. Egy próbát megér szerintem.
2011. okt. 3. 14:14
Tudom volt egy-két fórum,de ki halt sajnos,de engem nagyon érdekel ez a termék! Norbizok mind a mai napig nekem nagy sikerem volt vele és ezt mindenkinek ajánlom! A napokban találtam a polcon erre a családra ahogy néztem az összetevőket szinte Norbi "hasonmása" na persze nem lehet helyettesíteni :). A kérdés pedig a következő ki mit tud róla? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook