Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "A nagy fogyás" csapateredmények fórum

"A nagy fogyás" csapateredmények (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "A nagy fogyás" csapateredmények

1 2
2007. okt. 17. 22:32

Én csak azt nem értem, hogy miért a kilón van a hangsúly. Mert szerintem a kezdő súly után már csak százalékban kellene megadni, hogy ki mennyit fogyott, és aztán átlagszázalékot számolni.

Mert ugye, ha egy 90kg-os ember veszít 9 kg-ot, az nála 10% fogyás, mígy egy 140 kg-os ember esetében 9kg csak 6,5% fogyás. Vagyis a 90 kilós "ügyesebb" volt.

Ráadásul minden héten kiesik valaki és ott is fontos, hogy kis vagy nagysúlyú illető megy, mert ugye nagyobb súlyból több kilót lehet "hirtelen" ledobni, így eleve hátrányos, ha több a kisebb súlyú egy csapatban.


Szóval, nekem nem tetszik ez a számolási módszer, amit most használnak, mert nem valóságot tükröz.

15. e03ec201ef (válaszként erre: 13. - Dundy)
2007. okt. 17. 22:09
2007. okt. 17. 21:15
Az nem tetszik ebben a műsorban, hogy ez is a pénz körött forog. Szó sincs a fogyásról. Valakinek mindig ki kell esni, hogy legyen izgalom. Ha van izgalom vannak nézők. Ha vannak nézők van pénz. És aki kiesik annak már el van véve a kedve a fogyástól. És határozottan rossz színben próbálja feltűnetni a bent lévő embereket, hogy legyen nézettség... Újabb valóságshow, a fogyás csak azért kell, hogy két híresebb ember be tudjanak szervezni... Csalódás.
13. dundy (válaszként erre: 12. - Addy)
2007. okt. 17. 17:27
Hogy találom meg a honlapot?
12. addy (válaszként erre: 10. - Gatola)
2007. okt. 17. 16:22
A versenyzők étrendje fent van A nagy fogyás honlapján, Szandi és Norbi neve alatt külön-külön, bevásárlólistával, elkészítési leírással.
11. Ilcs22
2007. okt. 17. 11:32

Eddig néztem mind a két adást.És csináltam is mind a két életmód programot.Ezért együtt érzek a csapatokal.Gyorsan hozzáteszem nem szurkolok senkinek sem!!!

De a tegnapi műsor szerintem nagyon jó volt.Hogy miért is?Mert Norbi olyan programokat szervezett,ami nagyon jól esett a csapatnak!A nagy torta evés és a zenekar is:)

Az pedig,hogy ők kevesebbet adtak le,nem ezekért volt!!

Szerintem sokkal jobb úgy hogyni,hogy boldogok vagyunk(mégha csak 2-3kg is),mint sanyargatva 6-7kgt!!

Továbbra is kíváncsian nézem a műsort és szurkolok nekik!!

10. Gatola (válaszként erre: 9. - Loni)
2007. okt. 17. 10:25

Persze, hogy kevesebb szó esik a diétáról, és a tornáról.


Ha vége a műsornak, akkor megveheted a "A nagy fogyás" receptkönyvet, és tornázós kazit.


Majd ingyen elárulják. Nem??

9. Loni
2007. okt. 17. 08:47

Hát, tegnap én is belenéztem a műsorba. Ha azt mondom, hogy csalódás volt, akkor igen finoman fogalmazok. A mérlegelési ceremóniát pedig kifejezetten rossz ötletnek tartom. Egyrészt ahány ember, annyi féle fogyási tempó. Aki életében már fogyózott, biztosan volt már úgy, hogy mindent betartott, de a súlya a kezdeti lendüület után megállt. Vagy a mérleg ugyan nem mutat változást, de a tükör igen. És amit itt már írtatok: egy 140-150 kilós ember heti fogyását összehasonlítani egy 90 kilós emberével... Hát... Szerintem minden embert önmagához kellene hasonlítani. És bárki, aki lefogy akár 2 kilót is, szerintem örülhet a sikerének.

A műsor elejét ugyan nem láttam, de mintha kevesebb szó esne az egészséges életmódról, arról, hogy otthon hogyan készítsen el valaki egy-egy ételt kalóriaszegény módon, a boltban, ha valamit vásárol. mire figyeljen oda. (Pl a light termék nem minden esetben fogyókúrás, max csak cukorszegény.)

2007. okt. 16. 22:42

szerintem az első hét eredményei ekkora testsúlyból normálisak, tekintve a vízveszteséget, a másodikhéten már látható, hogy 3-5 kiló volt az átlag, és aki kisebb volt (bogi), kevesebbet is fogyott. kevesebből szerintem is nehezebb látványos eredményeket produkáli, de énis kíváncsian várom a végeredményt, hogy vajon norbi tényleg akkora ász-e amekkorának tartja magát.

mindenesetre, ha valaki egy héten legalább 3x 1 órát edz, akkor az normális keretek között bármit ehet bármikor (nem a 3 tábla csokira gondolok az ágyban, de azért amennyi jól esik).

7. Hoxa (válaszként erre: 4. - 7130b15964)
2007. okt. 16. 22:40
Szerintem a 0,5-1 kg fogyás nem 180-190 kilós emberekre vonatkozik.
6. pencil (válaszként erre: 3. - Demonka88)
2007. okt. 16. 22:37

Ilyen nagy súlyvesztés nem lesz több szerintem.

Az csak víz , ami eltávozott a szervezetükből.

Majd amikor a zsírt kell elégetni, az lassabb lesz.

2007. okt. 16. 22:23
Megfrissítettem a mai adás adataival a cikket, akit érdekel. Remélem nem írtam el semmit, ha igen, kérlek jelezzétek.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - Demonka88)
2007. okt. 16. 21:23
Az egészséges 0.5-1 kiló fogyás, ha nem egyszeri súlycsökkenésről beszélünk. Innentől kezdve az egész sajátos szemléletet követ...
2007. okt. 16. 21:19
én is figyelemmel kísérem a műsort és kíváncsi leszek a végeredményre, viszont nem tartom egészségesnek, hogy egy hét alatt ennyit fogyjanak. még a 4-5 kilót elfogadhatónak tartanám, de a 10-15 kg szerintem már rengeteg egy hétre.
2007. okt. 16. 19:08
Én is néztem a műsort. Kíváncsi voltam mind az eredményekre, mind a módszerekre. Sajnáltam, hogy az étrenddel nem foglalkoztak többet a műsor keretén belül. Örülök, hogy eszedbe jutott az eredményeket felvinni, talán ezzel együtt ötleteket is kapunk arra vonatkozólag, hogy melyik módszert érdemesebb kipróbálni.
2007. okt. 16. 13:30
Sokan vártuk kíváncsinak ezt a műsort. Ebben a cikkben megpróbálom hétről-hétre követni az elért eredményeket. Vajon melyik módszer hatásosabb: Alexandra súlykontrollja, vagy Norbi update-je? Majd meglátjuk! Addig is az eremények...

Ugrás a teljes írásra: "A nagy fogyás" csapateredmények
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook