Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mosógépem nem szívja be az öblítőt - járt már valaki hasonló cipőben? fórum

A mosógépem nem szívja be az öblítőt - járt már valaki hasonló cipőben? (tudásbázis kérdés)


3. szafaripók (válaszként erre: 2. - Kat1)
2012. dec. 28. 21:32

Sajnos ezt már próbáltam, de nem segített!:(

Kipucoltam én már mindenhogy, amit el lehet érni a gép szétszerelése nélkül.

2. Kat1
2012. dec. 28. 21:28

A miénk nem ez a típus, de ilyet már nekem is csinált! Már majdnem szerelőt hívtunk, mert hiába suvickoltam.

Aztán rájöttünk, hogy ahová a mosószert és az öblítőt kell adagolni, az a rész kivehetős. Van egy billenős gombféle, amit lenyomva kell tartani, és kicsúsztatható az egész cucc. Az öblítőt, ahová beöntöm, ott van egy felálló kis cső féle, amire egy kupakféle van borítva. Azt is le lehet venni, és odarakódott bele az öblítő, ebbe a felálló csőbe!!! Jó alaposan ki kellett mosni, fültisztító pálcával kitörölgetni, és azóta semmi gond nincs!!!

Hát, nem tudom segítette-e, de hátha :)!

2012. dec. 28. 20:55

Sziasztok!

Van egy 5 éves, elöltöltős Candy mosógépem, ami ezidáig tökéletesen működött.

Kb. fél évente tisztítom mosógéptisztítóval, ill. a mosószeradagolót havonta.

A legutóbbi x mosásnál azt vettem észre, hogy egyáltalán nem szívja be az öblítőt.

Próbáltam más programot (más hőfok, csak öblítés, stb.), de semmi nem segített. Kitisztítottam még jobban, amennyire csak elérem, semmi.

Szűrők tiszták, a vizet egyébként leengedi, mosószert beszívja, csak az öblítőt nem.

Szerelő persze január első hetében vagy még inkább utána tud jönni.

Járt valaki hasonlóan? Van valami ötletetek, amivel megoldhatom a problémát??

Köszönöm a tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook