Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Mobilinternet és a T-Mobile WAP az ugyanaz? fórum

A Mobilinternet és a T-Mobile WAP az ugyanaz? (beszélgetős fórum)


12. Neltharion (válaszként erre: 11. - Agi03)
2012. jan. 30. 13:10
Bingó.
11. Agi03 (válaszként erre: 9. - Szila5)
2012. jan. 30. 13:04
Akkor az indításnál, amikor feldobja az opciókat, válasszam a "T-Mobile WAP"-ot (másik a WIFI, ami hiába ingyenes, de itt most nincs, éppen azért fizettem elő a mobilinternetre...), és az már a mobilinternet díját használja föl. Jól értem? :)
10. szila5
2012. jan. 30. 04:42

Mindegy, hogyan indítod a mobilnetet: wap vagy böngésző. De, ha még free a facebook zero, akkor valóban nem megy ingyen az opera minin keresztül a zero.facebook.com, aminek csak a szöveges része díjmentes.

Tipp: wifi-vel sokkal olcsóbb és jobb netezni, persze otthon és vezetékesről. :)

2012. jan. 30. 04:35
Igen, ugyan az. Régen wap-nak hívták, kicsit másabb, de tk. mobilnet. Ügyfélszolgálatos voltam náluk.
8. Neltharion (válaszként erre: 6. - Agi03)
2012. jan. 30. 02:28

Rosszul sikerült vicc. :)


C3-00-ra nagyon nem tudsz semmilyet sajna úgy emlékszem. Az ügyfélszolgálaton tényleg készségesen segítenek, de ilyen kérdésekben sokkal gyorsabban választ találsz a Google-ben :)

2012. jan. 30. 00:06
Szerintem, ha felhívod az ügyfélszolgálatot, készségesen fognak segíteni... Én is tavaly vettem új okostelefont, és a műszaki dolgokhoz segítség kellett... Készségesen segítettek, és ők azok, akik a legpontosabb választ tudják adni...
6. Agi03 (válaszként erre: 2. - Neltharion)
2012. jan. 30. 00:06

Mi az a "Master...izé" pontosan? :)


Milyen (ingyenes) böngészőt célszerű leszedni a Nokia C3-00 telefonra, hogy működjön a Facebook Zero?


Köszi a választ! :)

5. Agi03 (válaszként erre: 3. - Simple)
2012. jan. 30. 00:04

Szerintem félreértetted a kérdésemet. :)


Azt tudom, hogy a WLAN-nal az a wifi...


A kérdésem ez:

A T-Mobile WAP = mobilinternet?

(Vagyis ahhoz, hogy a T-Mobile WAP-ot használhassam, kell a mobilinternet csomag megvásárlása?)

4. Neltharion (válaszként erre: 3. - Simple)
2012. jan. 29. 23:59

A kérdés ugyanaz volt, hogy a T-mobile wap ugyanaz-e mint a mobilinternet. :)

Nem az, hogy a WLAN és a WAP egyezik-e. :)

3. simple (válaszként erre: 1. - Agi03)
2012. jan. 29. 23:53
Nem ugyanaz. A WLAN az a vezeték nélküli hálózat, tehát ami van a lakásban, és arra rá tudsz csatlakozni. A WAP az meg az ami a telódon keresztül jön, tehát azért külön kell fizetned. Nem tudom elég érthetően írtam-e.
2012. jan. 29. 23:47

Igen, az a mobilinternet. Az újabb telefonokat, ha a szolgáltatónál veszed, abban már benne van minden beállítás, ami a használathoz kell.

Ha a Facebook Zero-t akarod használni, akkor felejtsd el, mert Operával nem műxik. Minden másra ott a master... izé... szóval netezni igen, azt kell használnod, ha nincs wifi a környéken.

2012. jan. 29. 23:06

Van egy Nokia C3-00 telefonkészülékem, amin netezni akarok (Facebook, és gmail fiókomban levelek írása).


Van egy 30 napos mobilinternet előfizetésem a T-mobile-nál.


A problémám az, hogy amikor a menüben kiválasztom, hogy kezdőlap, vagyis netezni akarok, akkor két opcióm van:

1)WLAN

2)T-Mobile WAP (Ez lenne a mobilinternet? Kétlem, hogy ez ugyanaz.....)


Vagy az Internet menüponton belül válasszam a "Böngésző" menüpontot, ami elindítja az Opera Mini-t, és így már automatikusan a MOBILINTERNETet használja, és nem a T-Mobile WAP-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook