Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi csodánk (az első és egyben sikeres inszeminációnk) fórum

A mi csodánk (az első és egyben sikeres inszeminációnk) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi csodánk (az első és egyben sikeres inszeminációnk)

25. bbeus73 (válaszként erre: 24. - Beacska28)
2010. jún. 16. 13:50
Remélem, a tiéd is hasonlóan történik, mint az enyém! Szurkolok nektek nagyon! Sok sikert!!!!!!!!
2010. jún. 15. 15:32

ez nagyon szép történet!

nekem tegnap volt az első inszeminációm.

2010. ápr. 15. 01:16

Reményt adtál nekem, köszönöm!

És szorítok a második babához!

22. bbeus73 (válaszként erre: 21. - Manna30)
2010. márc. 9. 17:31

Drága Mariannom!

Ugye ismerős a hely, ahol a kép készült? Bízom benne, hogy sikerülni fog!!! Jó lenne már négyen lenni!

2010. márc. 9. 13:55

Drága Beus! Nagyon szépen megírtad a cikket. :)

A kép is nagyon tetszik. ;D

Nyugi, nemsokára négyen lesztek... biztos vagyok benne. :)

20. bbeus73 (válaszként erre: 19. - Nikyci)
2010. márc. 7. 21:05
Köszönöm a biztató szavaidat. Én is várok erre a csodára. Minden előfordulhat.
19. Nikyci
2010. márc. 7. 20:14

Szia!Nekem is inszeminációval sikerült elsö kisfiam.A második meglepetés volt nem is számitottam rá abban voltam,hogy minimális az esélye,hogy magátol teherbe esek,de sikerült.Annyi a furcsasság benne,hogy a menszesz szerint amikor rájöttem már 8hetes terhesnek kellett volna lennem ,de nem voltam csak 4 hetes.

Nagyon szurkolok,hogy nektek is legyen ilyen szerencsétek!:)

18. Vica79
2010. márc. 6. 08:23
Én is örülök, hogy leírtad a történeted, hiszen ahogy a többiek is írták, erőt ad a sorstársaknak, így nekem is! Köszi és sok sikert a második csodához!
17. bbeus73 (válaszként erre: 16. - Tündér74)
2010. márc. 6. 06:45
Igen, igen, így legyen. Nálatok is és mindenkinél. Most nemrég olvastam egy másik fórumban, hogy lúgosítással esetleg lehetne oldani a méhnyaknyák sűrűségét. Úgyhogy meg fogom próbálni. Na meg persze a Gynevacot is újra beadatom magamnak, csak lehessen kapni.
16. tündér74 (válaszként erre: 14. - Bbeus73)
2010. márc. 5. 22:36
Egyébként a dokim mondta, hogy akiknek inszemináció útján lett gyermekük, azoknál nagyon gyakori, hogy a köv. terhesség spontán összejön. Remélem így lesz nálatok is.
15. tündér74 (válaszként erre: 14. - Bbeus73)
2010. márc. 5. 22:28
Szeretnénk, próbálkozunk, de eddig még nem sikerült sajnos.
14. bbeus73 (válaszként erre: 13. - Tündér74)
2010. márc. 5. 22:10
Én is gratulálok a kisfiadhoz. Szeretnétek neki tesót?
2010. márc. 5. 22:06

Gratulálok a kislegényhez!

Mi is nagyon szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert a 2. inszemináció sikeres volt. Kisfiúnk már 2,5 éves.

12. bbeus73 (válaszként erre: 9. - 2c2de63135)
2010. márc. 5. 21:35

Kedves greta! Igen, igen, próbálkozunk, tulajdonképpen nem védekezünk, mióta Máté megszületett. Nálunk még nem kopogtatott a gólya, de már egy ismerősöm unszolására igenis megpróbálok pozitívan gondolkodni, s hinni abban, hogy spontán is babás lehetek. Egyéb körülmények miatt most kicsit hanyagolva van a téma, de évvége felé erősen rá kell koncentráljunk a tesóra, mert az idő csak megy felettem. Nagyon sokáig nem húzhatom a dolgot.


Hát mondhatom, hogy nagyon szerencsések vagytok, ha inszemináció után spontán terhes lettél. Ennél szebb dolog nincs is a világon, az biztos.


Az életem második csodájának tartanám, ha nekünk is sikerülne spontán. De jó lenne! Mi megteszünk érte mindent, ígérem!


Jó egészséget kívánok nektek is!!!!!

11. bbeus73 (válaszként erre: 7. - Timihugi)
2010. márc. 5. 21:32
Kedves Timihugi! Jó ránézni a te kisfiadra is! Egyenesen gyönyörű! Jó egészséget kívánok én is nektek!
2010. márc. 5. 21:22
Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat. Bízom benne, hogy a cikkem valóban segítség lesz sok hasonló problémával küzdő párnak.
2010. márc. 5. 19:49
próbálkoztatok már a kistesóval?? nekünk 6 évig nem jött össze a bébi, majd a második inszeminációra összejött a kislányunk, azóta már a 4.babával vagyok terhes, a többiek mind spontán készültek egyetlen alkalommal(próbálkozásra!) nektek is sikerülni fog:)
2010. márc. 5. 19:43
Megkönnyeztem a történeteteket:))) Szorítok hogy mihamarabb sikerüljön a tesóka:_))Barbika a Pozitív teszten innen és túl csapat tagja:-DD
2010. márc. 5. 19:10

Milyen hasonló a sorsunk:-)! Csodás napokat kívánok Nektek...együtt..és egy szép napon majd négyesben:-)

Gratulálok, nagyon szépen leírtad, és remélem ez sok sorstársunknak erőt és hitet ad.

2010. márc. 5. 18:16
Jó volt elolvasni ezt a cikket! Gratulálok a picihez és remélem mihamarabb jön a kis tesó! :)
2010. márc. 5. 17:50
Gratulálok a kitartásodhoz, és sok boldogságot kívánok a picivel.
2010. márc. 5. 17:20
Gratula a cikkedhez és persze, Mátéhoz! Azt kívánom, hogy mielőbb teljesüljön a "telhetetlen" vágyad és érkezzen a kistesó is :)
2010. márc. 5. 17:12
Örülök, hogy leírtad. Jó volt olvasni! Mégegyszer gratulálok a kislegényhez!!!
2010. márc. 5. 16:27
Igazán szerencsések voltatok, sok boldogságot és mielőbb még egy lurkót!:)
2010. márc. 5. 16:03
Az első és egyben sikeres inszeminációnk történetét írtam meg, ami 9 éve kezdődött, de mindig is nagyon vágytam gyerekre/gyerekekre.
2008-ban kezdtük el férjemmel a kivizsgálásokat, egy PCT teszt elvégzése után kiderült, hogy nekem túl sűrű a méhnyaknyákom, s szinte egy életképes sperma sincs a látótérben. Az orvosom inszeminációt javasolt.
Csodák csodájára (amiben feltétlenül hiszek) rögtön az első inszeminációnk sikeres volt.
2008. szeptember 26-án született meg Máté nevű kisfiam, akinek nagyon szeretnénk majd egy kistestvért is.

Ugrás a teljes írásra: A mi csodánk (az első és egyben sikeres inszeminációnk)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook