Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek hányadik inszeminációja lett sikeres? fórum

Kinek hányadik inszeminációja lett sikeres? (beszélgetős fórum)


21. Vaczim
2020. nov. 9. 15:49
Szeretném kérdezni hogy kinek hanyadszora sikerült az inszeminacio. Mi a 2 sodikon vagyunk tul. De sajnos negativ lett a teszt de még nem jött meg az orvosom azt mondta hogy a ptogeszteron kup miatt késik. De megprobálkozunk a 3 ikkal hatha sikerül
20. szitaszivárvány (válaszként erre: 19. - Ribizli79)
2009. jún. 28. 15:43

A férjem spermájával vannak gondok, nekem semmi bajom. Az előző kapcsolatomból van egy kislányom.

Egyébként mindenkinek tudok ajánlani egy kis lúgosítást terhesség vagy próbálkozás előtt! Van egy tea, ami szépen összegyűjtögeti a káros anyagokat a szervezetben és kiüríti azokat. Napi 2 filtert szoktam inni, immáron egy éve és az első inszem sikerült is. Terhesség alatt is lehet inni, de én akkor valahogy nem kívántam. Ez Dr. Tea zöldmező varázsfű teakeverék búzafű, zöldárpa, lucerna és zöldbabfű van benne. Régen csak gyógynövényboltban kaptam, most már a dm-ben is van.

19. Ribizli79 (válaszként erre: 18. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 22. 09:53
És Nálatok mi a probléma?
2009. jún. 18. 21:06

Sziasztok!


Én most készülök a második inszemre. Az első is sikeres volt, de a terhesgondozásnál félrekezeltek, így 13 hetesen elvetéltem. Most várom a fejleményeket és reménykedem.

2009. máj. 17. 13:42

Sziasztok!


Nálunk minden rendben, mégis 2 sikertelen inszemináción vagyok túl. Ti valamit tudhattok! :))

Szedtetek valamit (vitamin vagy más)? Vagy valami egyéb "csodamódszer"?

2009. máj. 5. 16:11
az első inszem egyből sikerült :)
15. Cepheus (válaszként erre: 14. - Cepheus)
2009. máj. 2. 12:08
Bocsánat, javítom: 3 inszemből 3 gyerek, tehát 2 volt sikeres.
2009. máj. 2. 12:07

Nagyon bíztam az inszeminációban, mert van a a családban olyan pár, ahol mindkettejüknél gond volt (alacsony spermaszám, nincs peteérés), és 2 inszemből 3 gyerek született! (1, semmi, 2 leosztásban.)


Ehhez képest, én többször voltam spontán terhes, férjem eredményei nem rosszak, sikerült időben, többször több tüszővel elvégezni a beavatkozást, és mégis 6 sikertelen inszemünk volt. Ennyit a valószínűségekről.

13. Majdnemjó (válaszként erre: 12. - Ribizli79)
2009. máj. 2. 08:38
Policisztás petefészek. Volt egy kisebb műtétem is elötte, tdkp általában nincs peteérésem. De a 2. gyerek valahogy mégis magától jött össze a 2. havi próbálkozásunkkor. Tiszta csoda!Biztos sokszor hallottad te is, hogy akkor jött másnak össze a gyerek, mikor letett róla. Én nem tettem le róla annó, de gondoltam nem koncentrálok rá egy kicsit.Nem jártam dokihoz (havi több vérvétel, gyógyszerek, szurik, UH-k, rengeteg sorbanállás a rendelőben, közben terelés a munkahelyen), úgy sportoltam, ahogy jól esett (10-12 km futás/alkalom) esténként borocska, néha féktelen bulizás. Akkor lett gyanus, h terhes vagyok, mikor egyszer alig bírtam hazafutni, mintha kiszívták volna belőlem az erőt. Hát a kis poronty szívta. (és szívják azóta is, már persze kisfiuként! : )) ) Amúgy akár hányszor inszeminációm volt, arra gondoltam "ez olyan nem normális, így biztos nem lehet gyereket csinálni!" A doki meg minden hónapban így fogadott: Hát már mindenki terhes, maga még mindíg nem? Na képzelheted! Majdcsak összejön az a baba! Tudom, hogy ez lehetetlen, de próbálj meg úgy élni, hogy ne ez legyen a központi téma az életedben. A teljesen egészséges pároknak is csak 25% esélye van a babára havonta, nem megy az pikk-pakk!Nem is értem, hogy sikerül be annyi nem tervezett baba MÁSOKNAK! : )
12. Ribizli79 (válaszként erre: 11. - Majdnemjó)
2009. máj. 1. 15:20

Ezt nem lehet elhatározni.... :(

Egyébként Veled mi volt a probléma?! Úgy értem, miért kellett hormonkezelésben részesülnöd?

(Nekem egyébként ilyesmire semmi szükségem nincs, mert én teljes mértékebn egészséges vagyok, minden tökéletesen működik nálam! Csak a férjemnél van probléma.)

2009. máj. 1. 14:52
Nekem egyik se. Több hónapnyi hormonkezelést, majd az inszem.eket megelégelve, azt mondtam a dokinak, hogy hagyjuk egymást egy kicsit. Már soha nem ittam, halál egészséges kajákat ettem, sportoltam, de csak mértékkel, időrem sexeltünk stb, és úgy döntöttem, elég!! A következő hónapban összejött az első babám. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy határozza el, már nem érdekli a gyerek, és rögtön sikerül! : ))
10. Ribizli79 (válaszként erre: 6. - Pici04)
2009. máj. 1. 14:06

Privi megy....

És köszönöm!!! :)

9. Ribizli79 (válaszként erre: 7. - 2f06d87e17)
2009. máj. 1. 14:03
És a férjeddel mi volt a probléma?!
2009. máj. 1. 08:30
Én csak szeretnék nagyon sok kitartást kívánni nektek. Az én pocaklakóm 15 hetes, véletlenül fogant kisbaba, el sem tudom képzelni azt a sok megpróbáltatást, amin ti keresztül mentek azért, hogy legyen babátok.Sok szerencsét és boldog babavárást kívánok mindenkinek!
2009. máj. 1. 08:26

Szia!


Nekem volt 5 és sajnos egyik sem sikerült, pedig a vizsgálatok szerint velem minden rendben van. Az első lombik viszont meghozta a várva várt csodánkat. Most épp a 32. hetet tapossuk. :o)

6. Pici04 (válaszként erre: 5. - Ribizli79)
2009. máj. 1. 00:47

Szio!


A Ferjem spermaival volt gond.Sajnos többször ellenöriztek es nem volt javulas.

Ha vmi meg erdekel nyugodtan kerdezz,igaz lehet,hogy csak napközben valaszolok mar ,mert faradt vagyok.

Amugy mi elötte evekig probalkoztunk.

5. Ribizli79 (válaszként erre: 4. - Pici04)
2009. máj. 1. 00:30

És Te írnál róla egy picit bővebben? Az okokról, meg úgy egyáltalán az egészről?!

Nagyon sokat segítenél vele....

Köszi!

2009. máj. 1. 00:15

Sziasztok!


Nekem is az elsö.;)

3. Ribizli79 (válaszként erre: 2. - Borcsika)
2009. máj. 1. 00:08

:) :) :)

Mesélnél erről egy kicsit bővebben is?! Mi volt a baj, miért volt rá szükség, stb....

Előre is köszi!

2009. máj. 1. 00:00
Az első. :))
2009. ápr. 30. 23:52
Kinek hányadik inszeminációja lett sikeres?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook