Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A köröm alatti véraláfutást el lehet tüntetni? fórum

A köröm alatti véraláfutást el lehet tüntetni? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 24. 09:02
nem hinnem,nekem volt kenyelmetlen cipotol,de a munkam miatt muszaj volt hordanom,escsak nagysokara mult el/jobban mondva mig megnott a korom olyan nagysagura ahol ez a veralafutas volt.honapok volt a koromvisszanovese.nekem sem tetszett/nyar miatt/de nem birtam mit tenni.
9. Huncutka84 (válaszként erre: 8. - Iodine)
2012. márc. 21. 19:39
Floridaban lakom:), itt eleg gyakran kilatszik a nagylabujjam:), ugyh a korom levetel szoba sem johet. Sajnos azzal is probalkoztam anno, h teljesen odaig visszavgtam, ahol feljott (ez meg otthon volt es telen)... lehet az se tett tul jot neki. Lassabban is no mint a tobbi... nem tudom. Annyira nem nez ki veszesen, csak ott ahol feljott ott feher most, ennyi...
8. Iodine (válaszként erre: 7. - Huncutka84)
2012. márc. 21. 19:24

Nincs mit,sanjalom ha nalad nem ilyen egyszeru a megoldas:(

Nem javasoltak a koromlevetelt,es hatha akkor az uj korom szepen visszanone?

Tudom az nem keves ido,meg biztos nem fajdalom mentes:(

7. Huncutka84 (válaszként erre: 5. - Iodine)
2012. márc. 21. 19:21
Koszonom! De sajnos mar mindent probaltam. Anno nagyon csunyan kivakartam a veralafutast alola (nagyobb resz volt mint a 3/4 kormom) es azota mindennel probalkoztam. orvosnal voltam, nem gombas...egyeruen nem nott vissza. Ugy most tisxztan tartom, kenegetem, es varok :)
6. Iodine (válaszként erre: 5. - Iodine)
2012. márc. 21. 19:08
Na irok mar hulyesegeket:)Nem fultiszttitoval,hanem fogpiszkalo vegere pici vatta es ugy ecetbe,korom ala.
5. Iodine (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2012. márc. 21. 19:06

Neked is tudom ajanlani az ecetes aztatast.Nekem 2 eve leptek ra nyaron a puci nagylabamujja kormere,huhh:)es csunyan fel jott a kormom,meg levegosen nott vissza.Par honap ecetes kenegetes rendbehozta,es szepen visszanott,mar nem levegos.

En ugy csinaltam,hogy ecetes fultisztitoval meg a kormom ala is benyultam.Nem fajt,de nem tul kellemes.

Hatha neked is segitene!:)

4. Iodine (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. márc. 21. 19:03
Szerintem csak lenovessel fog eltunni.Addig viszont szep sotetebb szinu koromlakkal el tudom fedni.Arra ugyel,hogy ahogy no lefele be ne gombasodjon a serult koromresz.Mert ilyenkor sajnos sokkal erzekenyebb es konnyebben gombasodik,meg akkor is ha amugy normalisan tisztan tartod.Erre jo megoldas ha hetente 1x ecetes vizbe aztatod a labad.Vagy azt a kormodet kenegeted ecetes vattaval,vagy valami speci labkenoccsel.De az ecet olcsobb,es jo gombaolo.
3. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. márc. 21. 18:56

Ha annyira zavar, akkor a sebészeten átfurják a körmöt és akkor kijön a vér. Szerintem van ennél jóval egyszerűbb módszer is. Mondjuk, valami rózsaszín matrica ideiglenesen.

(Én a bal hüvelykújjamra csaptam baltaéllel, szerencsére annyira már letompult már az ütés, hogy csak egy fekete petty keletkezett. Talán őszre lenő.)

2. Huncutka84 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. márc. 21. 18:53
Nekem kb 3 eve leptek ra, azota a veralafutas lenott, a korom viszont nem tapadt vissza es csunya. Semmikeppen ne vakard ki alola a veralafutast!!
2012. márc. 21. 18:41

Még egy bálban drága párom annyira rálépett a lábamra hogy a nagyujjam körme egy része elsötétedett...

Csak lenövéssel fog eltűnni vagy van rá valami mód hogy eltűnjön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook