Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet véraláfutás a combomon? fórum

Mitől lehet véraláfutás a combomon? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 20. 11:30
gyogyszer is okozhatja
2011. okt. 29. 12:16

Van aki könnyebben "lilul" mint más.

Én már attól tele voltam kék zöld foltokkal, hogy a gyerek lába folyamatosan hozzám ütődött, amikor a kenguruban hordoztam. Pedig azért az rúgásnak nem igen nevezhető.

2011. okt. 29. 12:00
hat olyan nekem is volt...:) apukam szerint is normalis,anyum is ugyan ilyen,ha kicsit is meguti vagy megnyomja valami,mar kekul.Mindenesetre ha csunyabb lesz vagy nem mulik mindenkepp megnezetem de most majd odafigyelek h ne ussem be es meglatom mi lesz.Koszi a valaszt:)
2011. okt. 29. 11:56
Normális szerintem! Én is ilyen vagyok! Van hogy tele a lábam a foltoktól, és nem tudom mitől! Ugyanis, ha beütöm magamat, hiába észre se veszem, másnap ott a folt! De ha nagyon aggódsz, menj el dokihoz, és mutasd meg! Amúgy Én attól is bekékülök, ha erősebben megszorítják a karomat!:-)
2011. okt. 29. 11:48
Meg van par aprbobb a terdemen is de arra mondjuk emlekszem hogy bevertem.Meg most vettem eszre hogy a combom hatso felen is van egy ket pont de arra meg azt gyanitom hogy az olajradiatorra szoktam ulni es valoszinuleg az nyomhatta meg.De normalis az hogy ennyitol bekekul?Olvastam hogy ha c vitamin hiany van akkor konnyebben alakul ki veralafutas.Most estem at egy eleg eros hasmeneses hanyasos viruson.Remelem nem valami komoly betegseg mert most nagyon felek:S
2011. okt. 29. 11:45
Langossutoben dolgozom.Reggelente cserelunk olajat egy nagyon nehez vas sutoben amit kezzel kell emelni es kionteni az olajat.Ezt az edenyt a combommal szoktam tartani.lehet attol veralafutas hogy mindig azon a ponton nyomja az a nagy suly?
2011. okt. 29. 11:44
Mitol lehet veralafutas a combomon?Eleg nagy...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook