Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisfiam imádja rágni a hajam, mikor kézben van. Normális ez? fórum

A kisfiam imádja rágni a hajam, mikor kézben van. Normális ez? (tudásbázis kérdés)


16. Belle Morte (válaszként erre: 12. - Kiniand)
2009. febr. 21. 19:20
A hajon érződik a nők illata a legjobban. én is szerettem kiskoromban anyu hajával játszani, meg a nyakába is bújtam, olyan "anya-illata" volt, megnyugtató :)
2008. nov. 6. 17:16
Én is ezt csináltam, szerettem nagyon, legalábbis így emlékszem. Meg az ujjamra tekerni és húzogatni, tekergetni. Megnyugtatott.
14. ditka4
2008. nov. 6. 08:46
Minden kis baba szeret a hajjal játszani ! Valószinü teteszik az illata,én ano azért vágatam rövidre a hajam mert az én fiam is mindig a hajamba volt.
13. madul (válaszként erre: 12. - Kiniand)
2008. okt. 26. 00:27
Ez aranyos!:-) Még mindig fennáll a probléma?
2008. márc. 7. 09:29
Most már kicsit aggaszt a dolog. Nem csak rágja, hanem szinte úgy kap bele, mint más gyerek a nyugi-rongyiba. Ha elveszem tőle, akkor hisztizik és ha sír belenyomja a nyálas kis képét és csak úgy nyugszik meg.
2008. febr. 8. 13:47
Szóval, igazi pasi ;))) Majd igyekszem kevesebb hajhabot használni..
10. era06 (válaszként erre: 9. - Kiniand)
2008. febr. 8. 11:46
A felnőt férfiak is szeretik a hosszú női hajat, sexinek tartják. Általában minden gyerek szeret vele játszani.
9. Kiniand (válaszként erre: 7. - Era06)
2008. febr. 8. 09:25
Nem eszi meg! A szájában nem marad, csak túrja-fúrja, rágcsálja. Azért arra nagyon figyelek, nehogy valamit lenyeljen, ami nem kaja! Tegnap azt vettem észre, hogy azt is élvezi, ha az arcát bele simítja.
2008. febr. 8. 06:23
Általában a kisbabák magtalálják a haját annak aki fogja,ha vészes tehát bekapja,azt inkább ki kell küszöbőlni!!
7. era06 (válaszként erre: 2. - Kiniand)
2008. febr. 7. 23:26
nem szeretnék hülyeséget mondani, de mivel a haj emészthetelen elekadhat a bélrendszerben. Olyanra gondolok mint a lefolyoban a haj, nem megy le ott sem.
6. kenzol (válaszként erre: 5. - Kiniand)
2008. febr. 7. 13:07
Gondolom azért élvezi ennyire, mert puha, érdekes és csiklandozza az arcát :)Majd leszokik róla :)
5. Kiniand (válaszként erre: 4. - Kenzol)
2008. febr. 7. 12:18
Mindig próbálok adni neki valamit, ami csak kb 5 mp-ig érdekli, aztán ledobja. Persze a szájából igyekszem kiszedni a hajam, csak az a kérdés vajon miért is élvezi ennyire?
2008. febr. 7. 12:14
Szerintem nem egészséges, próbálj adni a kezébe valamit, ha felveszed amivel le tudja foglalni magát :)Az, hogy még játszik vele, az még nem baj, de rágni azt ne, a Te hajadnak se tesz jót és ha lenyeli a gyereknek se :)
3. lufi
2008. febr. 7. 12:14
Szerintem rágni ne engedd neki. Az én fiamat is érdekelte a hajam, de ő csak beletúrt és huzogatta.
2008. febr. 7. 12:07
5 hónapos kisfiam, amikor felveszem egyből beletúr a hajamba és teljesen átszellemült képpel tömi a szájába. Közben elégedetten vigyorog. Ha összefogom, akkor addig taktikázik, míg egy tincset ki nem szabadít. Túrja, nyálaza, belefúrja az arcát.
2008. febr. 7. 12:03
A kisfiam imádja rágni a hajam, mikor kézben van. Normális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook