Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam 3 éves és kb. 2 hónapja elkezdte rágni a körmét. Szerintetek mit tegyek, hogy leszoktassam róla? fórum

Kisfiam 3 éves és kb. 2 hónapja elkezdte rágni a körmét. Szerintetek mit tegyek, hogy leszoktassam róla? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 31. 15:04
OLvass utána, hogy mi az, amikor valaki rágja a körmét. Felnőtteknél tikk, ami valami pszichés dolgot rejt. Ekkora gyereknél nemt tudom. Ha bekened valamivel a körméta, kor csak a tünetet kezeled nem az okot. Szerintem várj és kérdezz meg egy szakembert, ha ez nem marad ki...
6. kattyus (válaszként erre: 5. - Judittus)
2009. júl. 10. 07:40
A lányom körmét Daumexol nevű körömlakkal kentem. Keserű is volt meg erős is. Abbahagyta. Az unalom tényleg sokmindenre ráviszi a gyerkőcöket.
2009. júl. 10. 01:53

Szia!


Lehet hogy tényleg unatkozik, én is úgy tudom ennyi idős korban még be szokott válni a keserű körömlakk! :)

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Kende)
2009. júl. 9. 23:56
Gyógyszertárban kapható keserű ecsetelő a körmökre. Erre a célra találták is és hatásos is.
2009. júl. 9. 23:37

Szia! Szerintem először is próbálj meg rájönni, hogy miért csinálja.


Az én kisfiam is rágta a körmét 2 évesen, de magától abba is hagyta. Ő csak "szórakozásból" csinálta.

2009. júl. 9. 23:37

Ismertek esetleg vmilyen gyógynövényekből készült " csodaszert" ami segítene ebben a problémámban? Egyébként kiegyensúlyozott, s nyugodt kisgyerek. Nem vettem észre, hogy vmi miatt szorongna.

Válaszaitokat köszönöm előre is:)

2009. júl. 9. 23:33
Kisfiam 3 éves és kb. 2 hónapja elkezdte rágni a körmét. Szerintetek mit tegyek, hogy leszoktassam róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook