Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. jún. 12. 17:50

szia ritám..

örülök hogy jól vagy.hát igen csak muszály visszamenni dolgozni de 1 hónap nem a világ..én is annyit fogok dolgozni csak egy héttel többet.

én már várom hogy gyorsabban teljen az idő mert itthon is halálra unom magam.

a méhpempő az egyik legegészségesebb dolog a világon olyan mint a méz csak ebben több a vit. meg az ásványi anyag.hogy milyen hatása van a méhre nem tudom de én sem hagytam abba az e-vit.minden héten szedek egyet.

további jó tanulást neked.

624. mrvRita
2009. jún. 12. 16:59

Sziasztok!


Örülök, hogy jól vagytok Lányok!


Ma voltam a házidokinál:-)


Nagy megbeszélés közeppete arra az elhatározásra jutottunk a férjemmel, hogy júl.-ban dolgozom és aug.-tól táppénz, hogy ne stresszeljem magam a beülti előtt, mert az akár hol dolgozik az ember van:-(


Szóval ma voltam a dokinál, és júl.1.-vel visszamegyek dolgozni.


Örülök is meg nem is.


Már most ahogy a melóhelyre gondolok görcsben van a gyomrom:-((


Na szóval megbeszéltük, hogy aug.-tól visszaír táppénzre, hogy minden rendben alakuljon:-))


Tanulok ezerrel, de azért olvaslak Benneteket!:-)


Bp.-i Káliba ki jár közületek?


Hallotatok már a méhpempőről? Milyen tényleg a méhnyálkahártyát megvastagítja?


Én majd most kezdem az E vitamint szedni, állítólag annak is van ilyen hatása.


Puszi!Üdv!Rita

623. 10d89b51ea (válaszként erre: 622. - Bibócska)
2009. jún. 12. 11:02
Reméljük a legjobbakat:))
2009. jún. 12. 11:01
majd hamarosan fog...
621. 10d89b51ea (válaszként erre: 620. - Bibócska)
2009. jún. 12. 10:59

nem nő:))DD

Egyelőre nincs kitől nőjjön:))))DDD

2009. jún. 12. 10:54

nem tudom...nőnek a melleid:-)(viccelek)

hogy pocidban van-e valamilyen változás vagy ilyesmi?vagy ehhez még korán lenne?

619. 10d89b51ea (válaszként erre: 618. - Bibócska)
2009. jún. 12. 10:41

örülök, hogy jól vagy bibócskám:))


igen szedem.


Milyen hatást kellene éreznem?

2009. jún. 12. 10:27
szia babusom jól köszi.fáradtan kicsit de hát majd kipihenem.és te?utrot használod?érzel már valami hatást?
617. 10d89b51ea (válaszként erre: 616. - Bibócska)
2009. jún. 12. 10:06

Szia bibócska!


Hogy vagy?

2009. jún. 12. 10:05

szép napot kívánok mindenkinek!!!

jaj lányok úgylátom kicsit roszul zajlanak most az események..

szivárvány remélem jobban lesz a párod és nem lesz semmilyen komolyabb baja.és remélem hogy te is jobban vagy?


reményem kis csillagom tudom min mész keresztül.egy időben nekem is voltak ilyen panaszaim és bizony nagyon szarul éreztem magam.de elmúlt és most minden erőmmel azon vagyok hogy minden jól alakuljon.neked is el fog múlni.örülök hogy negatív lett a tesztetek.ahogy a dokim mondaná mi lenne más??

2009. jún. 12. 10:03
Szép napot lányok!
2009. jún. 12. 07:52
Jó reggelt mindenkinek!
613. szitaszivárvány (válaszként erre: 612. - 10d89b51ea)
2009. jún. 11. 22:40

Köszönöm! Én is remélem, hogy ezekután te csak jó híreket fogsz hallani és megélni minden szépet. Ha nagyon akarunk valamit, előbb- utóbb elérjük, és egy olyan családban, ahol ennyire várnak egy kisbabát, biztosan fog kopogtatni a gyólya! Sajnos nekem nincs olyan hitem, mint neked, de nagyon tisztellek ezért és nem hiszem, hogy a sors egy ilyen embernek ne adná meg azt, amire ennyire vágyik.

Szép álmokat!

612. 10d89b51ea (válaszként erre: 611. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 11. 22:31

Minden jót kívánok most már nektek drága szitaszivárvány!!!



igen szájon át szedem, de kibirom, mert már csak 8 napig kell szednem.


puszi Jó éjt, szép álmokat:)

611. szitaszivárvány (válaszként erre: 607. - 10d89b51ea)
2009. jún. 11. 22:27

Szia Babus!

Abigél bárányhimlős, annak ellenére, hogy be van ellene oltva. Koraszülött volt, jobbnak láttam bölcsi előtt beoltatni. Azt mondták legalább 20 évig ad védettséget, ennek ellenére himlős lett, a mostani háziorvosa mondta, hogy sok gyerek az oltás ellenére elkapta, úgyhogy második szurit is javasolnak. Hozzá teszem, nem támogatja a tb (miért is tenné!) és 8 ezer körül van egy oltóanyag. Úgyhogy nem oltatom be, menjen át rajta rendesen, és egy életre védett lesz! Szegénykémet most Pötyinek hívjuk :-)

A páromnak a munkája is nagyon stresszes, rengeteget dolgozik és a munkájából adódóan sok konfliktushelyzetet kell megoldania. Már egy ideje alvászavarokkal, remegéssel, erős szívdobogással éli a napjait és eddig nem tudtam orvoshoz cipelni. Aztán most, hogy végignézte a vetélést, a baba halálát, a gyermeke elvesztését nem képes feldolgozni, úgyhogy délelőtt sürgősségi, délután belgyógyász magánrendelése, ahol tetőtől talpig ki lett vizsgálva (2 órán át vizsgálta) és a végeredmény az az, hogy a stressz miatt teljes kimerültség és van a veséjében egy 4 cm-es valami, amiről nem tudta megállapítani mi, úgyhogy CT. "Öröm" az ürömben, nincs időm az önsajnálatra. Szar ez az év, úgy ahogy van!

Utrogesztant szájon át szeded? Hüvelyi úton nincs mellékhatása!

2009. jún. 11. 22:18
Mikor először behozták a gyógyszereket láttam benne vasat, belső vérzéscsillapítót (régen szednem kellett ilyet) és seduxent (rá volt írva a gyógyszerre). Közöltem, hogy nem vagyok ideges, én nem fogok nyugtatót szedni, mire azt a magyarázatot adták, hogy kisimítja az izmok görcsösségét. Elfogadtam, hisz laikus vagyok. 5 évente 1x szedek gyógyszert, próbálok mindent gyógynövényekkel megoldani. De most ölni tudnék!
2009. jún. 11. 22:05
Jó éjt lányok,tényleg megyek leteszem magam:)
608. afb7c53ac0 (válaszként erre: 606. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 11. 22:02
Seduxent hogy adhatnak terhes nőnek? Nem is tudtam, hogy ez a gyógyszer még mindig létezik...
607. 10d89b51ea (válaszként erre: 606. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 11. 21:49

Szia Szitaszivárvány!!



Mielőbbi gyógyulást kívánok a párodnak!!

nem semmi dogolk, amik történtek Veletek!


honna vette a diplomáját az a doki?


kislányod, hogy van? Te, hogy vagy?

606. szitaszivárvány (válaszként erre: 591. - Bibócska)
2009. jún. 11. 21:46
Szia! Orvoshoz szaladgáltunk egész nap, a párom nincs túl jól. Kicsit kiborult és most még a veséjében is találtak valamit. Holnap megint menni kell. Debrecenbe jövőhét kedden megyek. Viszont voltam ma Miskolcon a sürgősségin (tesóm ott dolgozik és a páromat is vinni kellett), úgyhogy míg őt vizsgálták, elbeszélgettem vkivel, elmondtam az egész vetélésem történetét és közölték, ha másik kórházba megyek, még mindig él a baba. Ott kezdődik, hogy a beültetéstől számítva 11 hetes voltam (mensitől számítva 13), napi 3x adtak seduxent, amit az első trimeszterben nem lehet alkalmazni, utána is csak nagyon szükséges esetben és a seduxen izomgyengeséget okoz... a méh és a méhlepény is izomból van... Ráadásul elmondtam, hogy kaptam meg a zárót és hogy vagy 6 papírt aláirattak velem, amiben az is benne volt, hogy nem áll szándékomban beperelni a kórházat. Ja, és a zárójelentésem szerint nem magnézium-infulziót, hanem cukros-infulziót kaptam. Érdeklődtem a down- szűrés eredményéért, a kórházban váltig állítják, hogy elküldék a védődőnek, csakhogy a védőnő a többi sárospataki lelelt között nem találta az enyémet. Most akkor mi van?
2009. jún. 11. 21:36
puszi! szép álmokat mindenkinek! ha tudok jövök! jók legyetek! :)
2009. jún. 11. 20:38

puszi lányok:))

jó éjt, szép álmokat Nektek:))

603. 10d89b51ea (válaszként erre: 599. - Zsanetta)
2009. jún. 11. 20:37
örülök nagyon, hogy ujból visszatért a régi hited:)))
602. 10d89b51ea (válaszként erre: 595. - Zsanetta)
2009. jún. 11. 20:36

Szia Zsanetta!



köszi, jó vagyok, remélem, hogy Nálatok is minden okés:))


Drukkolok, hogy a következő lombikod sikeres legyen drágám:)))


kevés munkát drágám:))


puszii


Vigyázz Magadra:)))

601. 10d89b51ea (válaszként erre: 594. - Remény21)
2009. jún. 11. 20:33

Szia Remény! örülök, hogy jók lettek az eredményeitek a pároddal:))Gondoltam, hogy sok a meló azért nem tudsz feljönni:(


De, ahogy lesz időd várlak:))

puszii

600. Remény21 (válaszként erre: 599. - Zsanetta)
2009. jún. 11. 17:26
asszem az idő leginkább...meg a sok herce-hurca, amin keresztül megy az ember a célja eléréséig...de nem panaszkodok, mert az én bajomtól vannak itt sokkal hatalmasabbak, mint pl. a Tiéd, vagy Bibócska tragédiája, vagy sorolhatnám...ígyhát erőt gyűjtök tőletek, és minden jó lesz...csak november óta most borult ki a bili nálam, de rendben leszek...
2009. jún. 11. 17:17

ez a herlinger féle állitás segitett ,meg van a gyökere a betegségemnek anno dédikről visszamenöleg.

anya és én hordjuk ennek a betegségnek a súlyosab b formályát,én vissza kaptam a nöiességem,és az anyaságok.

sokan azt mondják humbuk,én hiszem hogy igy van.

tünetem nincs pedig lehetnek ha ürül a cyta ha van,hát anyumnak van de nagyon durván pedig róla csak beszéltünk az állitáson.

jól érzem magam,hiszek ismét,és várom a mensim mint egy eszement.

és neked mi bántkója a lelked??

598. Remény21 (válaszként erre: 597. - Zsanetta)
2009. jún. 11. 17:11
én már most teljsen kész vagyok ettől az év végi hajrától! már lassan bánom, h visszamentem tp-ről, mert még igencsak fájdogál a sebem! :( és azért a lelki dolgok csak gyötörnek...lassan már 1 hete nem alszok éjszakánént szinte semmit...érzem a lelkem nem nyuxik... :( és te hogy vagy Zsani? de az igazat!
2009. jún. 11. 17:05
hát 12 óra lesz,már kész vagyok ugyhogy kicsit benézek.
596. Remény21 (válaszként erre: 595. - Zsanetta)
2009. jún. 11. 17:01
Örülök, h beköszöntél! :) - rövid éjszakai műszakot kívánok! :) pussz drága!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook