Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


655. mrvRita
2009. jún. 13. 06:29

Sziasztok!


Szép jó reggelt!


Zsanette!

Ha jól emlékszem Bibócska Debrecenbe jár.


Ez jó, akkor együtt megyünk:-))


Leht, hogy még talizunk is.


Neked nem fagyi babákkal lesz ezek szerint, hogy Gonaldot kapsz majd?


Nekem most valami tablettát írtak csak fel, amit aug.-ban kell a menses 3. napjától szednem 5 napon át, hogy leszen tüsző érésem, mert mondta a doki, hogy mindig akkor nem szokott lenni, amikor kellene.

Auztán a babáimban reménykedem, hogy feléledjenek:-))

Bízom Bennük:-)

AZ jó a forever, én is valamikor ittam belőle ilyen aloes folyadékot, csak allergiás lettem rá.

Így a GNLD termékeket használom, csak annyiban külömbözik ez, hogy ők jbban kifinomítják.


Neked hányadik lesz?Hol dolgozol?


Nekem azt mondta a doki, hogy most is kettő lesz visszaültetve, mert azt mondja, még fiatal a szervezetem és egészséges, nem kell többet.


Üdv!Puszi!Rita

2009. jún. 12. 20:43
jó éjt lányok
2009. jún. 12. 20:43
én is elköszönök,zuhi van,hajmosás aztán alvás mind a két nap melózom_:_(
2009. jún. 12. 20:38
Jó éjt Babus!
2009. jún. 12. 20:36
reményke hol vagy???
2009. jún. 12. 20:35
jó éjt babus aludj jól!!!
2009. jún. 12. 20:33
Jó éjt lányok:))) szép álmokat:)
2009. jún. 12. 20:18

akkoe együtt megyünk rita!!

é n a krizsához járok!!

hát én most mensire várok hogy beadjam az elsö gnrh inj és 3at kell tehát igy jön ki az idöpont aug végére szept elejére.

az foreveres-multi maca


igen a nyár vége felé is megyünk egy páran!!:):)

tök jó!!!

hátha talizunk a kaaliba.

bibocska hova is jár??

647. mrvRita
2009. jún. 12. 20:10

Szia Zsanette!


Te kihez jársz?Én Szamatona Gáborhoz.

Nekem is aug. végén szept. elején lesz ahogy a ciklusom kijön, de mostani számolás szerint aug. vége szept. eleje.

Dejó akkor sok baba eső lesz itt:-))))


És anna mi a pontos neve amit írtál, ami a beágyazódást segíti?


Én a GNLD termékeket is szoktam venni, mint Omega3..stb..

Most kértem a kolléganőmet, hogy nézzen szét, mert olyan termék kellene ami a beágyazódást segíti. Ezek aloe termékek.


Bibócska!

dejó akkor együtt leszünk otthon Veled meg zsanettel:-))))


Üdv!Puszi!Rita

646. 10d89b51ea (válaszként erre: 645. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 12. 20:03

Meglátod, hogy nem fogsz csalódni Sápyban:)

magas, fekete, kissé göndör haju, szemüveges, kreol csávó.Nagyon korrekt, jó doki.


Fogtok is örülni, mert lesz gyönyörü babátok:)

645. szitaszivárvány (válaszként erre: 644. - 10d89b51ea)
2009. jún. 12. 19:57

Na, hát ez egy nagyon jó kérdés... gondolom egy fél disznón vette...

Most már mindegy...

Kedden elmegyek Sápy dokihoz és minden rendben lesz! A páromat is rendbe teszik és akkor megválthatjuk a világot! :-) Na jó, azt azért nem... de egy babának azért nagyon tudnánk örülni... úgy, mint itt mindenki más....

644. 10d89b51ea (válaszként erre: 641. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 12. 19:50

teljesen megértelek drága és együttérzek Veled:(


De seduxent adni egy kismamának? hol vette a diplomáját?


szörnyü:(

643. 10d89b51ea (válaszként erre: 642. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 12. 19:47

ahogy megjön a vérzés 2-3.-ik napján vérvételre.

még ebben a hónapban.

642. szitaszivárvány (válaszként erre: 640. - 10d89b51ea)
2009. jún. 12. 19:46
Mikor kell visszamenned a dokihoz?
641. szitaszivárvány (válaszként erre: 640. - 10d89b51ea)
2009. jún. 12. 19:45
Tudom! Csak tudod, tegnap volt egy hete... és most, hogy kevesebb nyugtatót szedek és válaszokat kapok a kérdéseimre és össze áll a kép egyre biztosabb vagyok abban, hogy a babámnak semmi baja nem volt, egyszerűen félrekezeltek és ezért kellett meghalnia. A védőnő is beszélni akar velem, azt mondta, ha nem megyek be jövőhéten, akkor felkeres. Kíváncsi vagyok mi mondanivalója van még. Gondolom ő is nyugtatgatni fog. Megbeszéltük a férjemmel, hogy végülis jobb is, hogy "így" alakult azok után, hogy seduxennel "kezeltek", ki tudja hogy hatott az idegrendszerére és milyen emberke lett volna belőle. De ezt a fajta nemtörődömséget, amit itt az orvosok művelnek annak ellenére, hogy abból a pénzből, amit neki fizettünk legalább 4-5 magánrendelésre elmehettem volna, ezt egyszerűen nem bírom megemészteni.
640. 10d89b51ea (válaszként erre: 639. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 12. 19:34

Ne idegesitsd Magad rajta, a helyzeten ugysem fog már változtatni.


Próbálj meg testileg-lelkileg felkészülni a következő projektre:)

Debrecenben jó kezekben leszel:)))Tuti:)

2009. jún. 12. 19:31
Ja, képzeljétek, ma hívott a védőnő, megvan a down-szűrés eredménye... negatív lett! Most már mindegy, de azért dühít!
638. 10d89b51ea (válaszként erre: 637. - Zsanetta)
2009. jún. 12. 18:57
Gyógyulj meg drágám mihamarább:))
2009. jún. 12. 18:50

egész éjszaka lázasd voltam,igy mikor reggel 6 kor lettettem a melót rögtön ágyba estem.

jó kajcsit csináltál,jó lenne most!!!

636. 10d89b51ea (válaszként erre: 631. - Zsanetta)
2009. jún. 12. 18:47

Szia drága Zsanetta!


köszi, jól telt a napom:)

már kimostam, teregettem, a krumplipüré készen van, a flekkennek sem kell sok.


Jól tetted, hogy aludtál, pihentél:))

Hadd erősödjön a szervezeted mire jön a lombik:)

635. szitaszivárvány (válaszként erre: 633. - Zsanetta)
2009. jún. 12. 18:47
Egyikőnk se egy "feladós" típus, úgyhogy mindent meg fogunk próbálni. Reméljük a legjobbakat! Szerintem aki ezen a fórumon van, mindenki átesett már jónéhány rossz dolgon.... ezzel nem vagyok egyedül. Sajnos, aki nem küzd ilyen problémákkal el se tudja képzelni milyen érzés lehet. Itt legalább kibeszélhetjük... nem görcsölünk annyira és talán ezért is fog mindenkinek sikerül! :-)
2009. jún. 12. 18:44

én is környéki vagyok ózd,de hát az az egész környék gáz kórházilag.

nekem is vannak sárospataki rokonaim:P

2009. jún. 12. 18:42

hát nektek is ki jutott a rosszból,de tényleg reméljuk a legjobbakat.

bizti átértékelödik benne,olvastam hogy nehéz idökön mentetek át a baba elvesztésével.

és döbbenet ez a gyógyszeres dolog.nem tudom a részleteket,nem is akaom firtati a lelked miatt.

kivánom hogy ti is révbe érjetek nemsoká.

632. szitaszivárvány (válaszként erre: 629. - Zsanetta)
2009. jún. 12. 18:38
Sajnos látszik, hogy nem ciszta. Ez egy tömör 3,7 cm-es kör alaku valami, ami a vesefalból nőtt ki, azon a helyen elvéknyítva a vesefalat. 2 napja szinte sirva pisil. Azt mondta a doki, hogy akár vesekövet is takarhat,úgyhogy mindenképp kell további vizsgálat. De lelkileg jobban van. Elmagyaráztam neki, hogy ez egy iszonyatosan nagy pofon volt az élettől, kicsit észhez térített minket és ma már tudjuk, nem irányíthatunk mindent. Azt is felfogta végre, hogy vele is történhetnek bajok és ugyanúgy elveszthetem őt, ahogy a babánkat. Remélem most átértékelődik benne sokminden és megtanít lazítani, egy kicsit másképp élni.
2009. jún. 12. 18:34

szia babus:P

mi ujság ?

hogy telt a naod??

én sokat aludtam.

2009. jún. 12. 18:32
Szép estét csajok:)))
629. Zsanetta (válaszként erre: 627. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 12. 18:11

:)

aranyos lehet a lánykád!!!

remélem a pároddal minden okés.

lehet hogy csak egy cysta,reméljük a legjobbakat.

2009. jún. 12. 18:11
Hogy vagy Bobett?
627. szitaszivárvány (válaszként erre: 616. - Bibócska)
2009. jún. 12. 18:08

Sziasztok! Köszi, megvagyok valahogy, a párommal kapcsolatban még nem tudunk semmit. Azt mondták Nyíregyházára kell mennünk CT-re, de még a dokival se tudtunk egyeztetni, addig pedig várunk. Most összepakolom a lánykám és elsétálunk a boltba, mert nem bír magával! Esik az eső, és ő hercegnős ruhába, csilligós magassarkú cipőben akar jönni. Nem egyszerű eset! :-) A múltkor fetrengett a földön és azt magyarázta, hogy nekem meg kell értenem, hogy ő egy hercegnő és egy hercegnő csak földig érő alkalmi ruhában lehet az, úgyhogy muszáj így oviba menni!

Mindenki jól van?

2009. jún. 12. 18:02

szisztok!!!!

mizus veletek??

hogy teliok a nap???

rita én járok a pesti kaaliba.

igen hallottam már róla a méhpempöről és jónak mondják én multi macat fokok szedni beülti elött,az a beágyazódást segiti.

én is aug megyek el betegre mert szept lombik ha minden igaz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook