Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A jelenlegi költségtérítéses képzésben résztvevőket is átvezetik ebbe az önköltséges, részösztöndíjas rendszerbe? fórum

A jelenlegi költségtérítéses képzésben résztvevőket is átvezetik ebbe az önköltséges, részösztöndíjas rendszerbe? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 8. 01:31
Hát remélem nem találják ki hogy változtatnak, habár nekem már így is drágult a költségtérítési díjam ahhoz képest mint ahogy elkezdtem, csak nem szeretnék szeptembertől 300+ felett fizetni mert az már túl sok lenne.:S
4. xti_
2012. jan. 6. 18:08

az új szabályokat csak a jövőre nézve lehet bevezetni, visszamenőleg nem, tehát 2012 től lesznek érvényesek, ésb csak azokra vonatkoznak, akik ebben az évben kezdik meg az egyetemi tanulmányaikat. akik ilyen feltételek között vállalják, hogy belépnek a felsőoktatásba. te még más feltételeket vállaltál, rád azok vonatkoznak.

(legalábbis így volt, amikor még jogállamban éltünk.)

3. xti_
2012. jan. 6. 18:04
nem. a tanulmányi szerződésed szerint kell eljárni, nézd meg, mit tartalmaz. az általános szabály az, hogy ahogyan elkezdted, ugyanazokat a feltételeket kell biztosítani végig,tehát úgy is fejezed be.
2012. jan. 6. 14:48
Jelenleg költségtérítéses hallgató vagyok egy felsőoktatási intézményben de tartok tőle h a mostani már hallgatókat is átvezetik ebbe a rendszerbe és őszintén szólva nem igazán szeretnék 300-600 ezret fizetni egy félévben:S Ezért indítottam el ezt a kérdést hátha tud valaki valamit a kérdéssel kapcsolatban:)
2012. jan. 6. 14:45
A jelenlegi költségtérítéses képzésben résztvevőket is átvezetik ebbe az önköltséges, részösztöndíjas rendszerbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook