Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Maradjak önköltségesen az egyetemen? fórum

Maradjak önköltségesen az egyetemen? (beszélgetős fórum)


19. birebora (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:24
Tedd ami neked jó.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Birebora)
2023. aug. 23. 21:11
Azóta már visszajeleztek, hogy semmi akadálya a kreditelismerésnek. Szóval nem maradok költségesen, hanem beiratkozok megint. Köszi mindenkinek, kicsit ráparáztam, felesleges volt, úgy néz ki.
2023. aug. 23. 16:40
maradj
2023. aug. 22. 23:25
Már írtam nekik mai nap, még nem jött válasz. De ugye nem fognak ezért kicsapni? Félek, hogy rájönnek, hogy azért jelentkeztem újra, hogy államin maradhassak.
2023. aug. 20. 04:31
Igen, legfeljebb.... 🤣🤣🙈
2023. aug. 19. 23:13
Mi történhet? Legfeljebb folytatom költségesen tovább. Nem? 😀
2023. aug. 19. 15:51

"Jól osszekavartad magadnak ezt az egészet....🙈"


Hogy érted? 😀

2023. aug. 19. 08:42

Jól osszekavartad magadnak ezt az egészet....🙈


Tanulmányi ügyintézővel egyeztess. Jobban jársz.

2023. aug. 18. 22:20
Csak fura, hogy a mostani Neptunon is látszik az Omhv kitöltés, de pl más hivatalos bejegyzés, mint kolesz, vagy pénzügyi befizetés már nincs meg. Nem szüntették meg a jogviszonyt amúgy, csak passzíváltam. De akkor ezek szerint csak dísznek rakták oda. Egy-két ember szerint talán jobb lenne költségesen folytatni a régi jogviszonnyal.
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 22:12

Ha jól értem átraktak önköltségesre, emiatt megszüntettèk a jogviszonyod és újból felvételiztèl ösztöndíjasra?


Persze, hiszen ha minden úgy folytatódna, akkor nem kéne kreditelismeresi eljárást sem indítanod, mindent folytathatnal úgy az új jogviszonyban, ahogy volt a regiben. ;) ez egy teljesen új jogviszony, mintha két külön ember jelentkezett volna, nem nézik, hogy ugyanaz vagy. ;)

2023. aug. 18. 22:00
Pontosabban arra a jogviszonyra? Nem?
2023. aug. 18. 21:17

Köszi!


A kedvezmény csak arra a félévre vonatkozik, amikor kitöltötted a kérdőívet. Sztem ..

2023. aug. 18. 20:11
PTE
2023. aug. 18. 18:29
Megkérdezhetem melyik egyetem ez?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - April1989)
2023. aug. 18. 16:50
Rendben, köszi. Lenne még egy kérdés. OMHV kitöltéssel nálunk előbb lehet tárgyat felvenni. Előző félévben még kitöltöttem, s az új Neptunon is látszik. Vonatkozik akkor most is a kedvezmény?
4. April1989 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 16. 23:46
Ebben nem vagyok 100%ig biztos, de van utólagos tárgyfelvételi kérelem is! :) Plusz ha esetleg betelne a létszám, akkor az oktató növelheti a létszámot. (Nekem mindig megoldották, amikor anno hallgató voltam.)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - April1989)
2023. aug. 16. 23:43
Csak nálunk szept 8. a benyújtási határidő (gondolom csak ezek után intézik), miközben szept 1-jén már fel lehet venni a tárgyakat. Vagy nem várnak addig? Ha én leadom már most augusztusban a kérelmet, akkor elbírálják már tárgyfelvétel előtt?
2023. aug. 16. 23:25
Voltam TO-s, bár egy agyrém a creditátviteli kérelem, ez ne tartson vissza. Minden héten van Tb ülés, gyorsan el fogják bírálni, amiatt se aggódj.
2023. aug. 16. 22:41
A helyzet az, hogy bár minden tárgyam meglett első évben, sajnos az átlag nem lett meg, így átraktak költségesre. Februárban megint jelentkeztem ugyanide, államira, s fel is vettek, abban a hitben voltam, hogy ennek az intézése tök zökkenőmentes dolog lesz, de sajnos nem igazán az, ahogy néztem a napokban. Be kell ilyen-olyan kérvényt nyújtani az elvégzett tárgyakról, amit majd csak kitudja, hogy mikor bírálnak el, így fennáll annak a veszélye is, hogy nem tudok bizonyos, a korábbi tárgyakra épülős tárgyakat felvenni, ami magával hozhatja a csúszás veszélyét, plusz bár ez kicsit önzőségnek hathat, de a jobb helyekre se tudok akkor bekerülni. Önmagában persze nem probléma, hogy átraktak, mivel lesz lakótársam az albiban, így a költségek tekintetében nem változna nagyon semmi, sőt, kevesebbet is fogok hazajárni, ami utazási költségben se 2 fillér. Gondolom a visszakerülés megint egy más téma. Váltani nem akarok, 2. félévre tök jól ment minden, de 1. félév ellett rontva a szín kettesekkel. Nézzétek el nekem, ha bizonytalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook