Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Life Network-Fogyassz le! Mit gondoltok erről a műsorról, a benne szereplő táplálkozási szakértőkről, trénerekről, résztvevőkről? fórum

Life Network-Fogyassz le! Mit gondoltok erről a műsorról, a benne szereplő táplálkozási szakértőkről, trénerekről, résztvevőkről? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 17. 21:37
sziasztok. valaki megtudna mondani nekem,hogy hogyan tudnam megnezni,az interneten a life network adasait.koszi.
2010. máj. 29. 13:05

Sziasztok!


A héten volt Az asztaltól az ágyig című műsorban egy magvas golyócskák. Nem tudja véletlen valaki a receptjét????

Köszönöm!

2010. ápr. 23. 10:22
Én teljesen life network függő vagyok, a fogyassz le a kedvencem. Mert a 90 napos fogyótúrát ésa fogyótúrát már nem adják :( Engem ezek a műsorok motiválnak és ötleteket adnak mozgáshoz evéshez mindenhez. Az egyetlen baj szerintem az, hogy a főszereplő általában 100kg-on felül van és nagyon rosszul táplálkozik, így érthető módon hirtelen és nagyon sokat fogy. Mi, akik csak néhány kiló felesleggel vagyunk és kicsit rossz táplálkozásról jóra váltunk, sosem fogunk annyit fogyni, mint ők, pedig a műsor alapján szerintem van aki ezt várja.
17. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 16. - Naomagic85)
2010. ápr. 23. 10:00

Szia!

Most néztem az adatlapod, és jöttem rá, hogy mi ismerjük egymást! Végre egy földim! :D

Kitartás a fogyihoz vagyis életmódváltáshoz! :)

2010. márc. 26. 21:00
Nem tudom, nektek feltűnt-e, de a műsorban szereplő tréner sokkal másabb, mint a magyarországi fitnesszguruk. Izmos, de nem olyan szálkás, mint például Réka, szerintem közelebb áll az alakja egy hétköznapi, mindennap sportoló nőéhez.
15. Ekka
2010. márc. 25. 15:07

Persze, hogy jó!

Csak mondjuk egy 100kg feletti embernél, jóval látványosabb a fogyás:) (ezt arra értem, hogy nem 80-90kg-os embereket fogyasztanak le) -ott lehet kicsit több lenne a munkájuk:D

14. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 13. - A908366fdb)
2010. márc. 25. 14:39
Egyetértek!
13. a908366fdb (válaszként erre: 12. - 0f4d8711e7)
2010. márc. 25. 14:38

Én itt nem a 200kg-s emberekre gondoltam, hogy nem esznek sokat, hanem mondjuk "csak" a 90-100kilosra

Persze az is átlagon felüli.

De úgysem fogjuk soha megtudni, hogy valójában mennyit ettek előtte és utána mennyit esznek.

A lényeg hogy jó a műsor.

12. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 9. - A908366fdb)
2010. márc. 25. 14:35

Én el tudom képzelni, hogy annyit ettek, hiszen átlagon felüli mérettel rendelkeznek! És ha belegondolok, akkor én is sokat eszem és mégsem vagyok 100 kiló felett. /Van feleslegem, ami ellen most életmódváltással tenni is szeretnék./

Tehát, hogy valaki akkora méretet elérjen tetemes mennyiséget is fogyaszthat. De ebben is lehetnek egyéni különbségek...

2010. márc. 25. 14:32

Sziasztok!

Nekem is nagy kedvencem ez a csatorna! Én különösen Az asztaltól az ágyig címűt követem a legszívesebben. Igaz a többinek is "függője" lettem.


Bennem ez a műsor tudatosította, hogy a táplálkozásnak köze van a libidóhoz. Most tapasztalom is. :P

10. a908366fdb (válaszként erre: 9. - A908366fdb)
2010. márc. 25. 14:26
*előtte sem zabáltak....bocsi elírtam
9. a908366fdb (válaszként erre: 8. - Ekka)
2010. márc. 25. 14:26

Igen, igazad van, de valahogy el kell adni a műsort.

És valószínűnek tartom, hogy azok akik benne vannak, előttem sem zabáltak naponta 20kg kaját, szerintem kicsit el is van túlozva.

De a lényeg hogy lefogynak, és talán ez számít.

persze én sem miattuk álltam neki fogyni, nem is miattuk szeretném végigcsinálni, de én örülök,hogy van i lyen műsor is.


Mondjuk jobban szeretem a nem jut eszembe a címe...:)

Zsírvágó megvan:D:D

Na mondjuk azok nem semmik:D

8. Ekka
2010. márc. 25. 14:22

Sziasztok!

Én rendszeresen nézem a műsort, de nem ettől leszek/lettem motivált.

Néha kicsit idegesítő számomra, hogy táplálkozási tanácsadóknak kell azt megmondani, hogy ne egyél egy nap 5 elefántnak való ételmennyiséget, mert beteg leszel, és tovább hízol. (ez vajon magától nem tudja egy ember?)

És kicsit megtévesztő, hogy az első mérlegelésnél a résztvevők topissak! (bő, nyúlott cuccok, csapzott haj, stb.)

Aztán a "végmérlegelésen" meg, előnyös ruha, fodrász, smink...

Ezek nélkül már nem lenne annyira szembetűnő a változás????

2010. márc. 25. 14:13

Nekem a kedvenc csatornám lett, bár néha már kicsit unalmas, hogy állandóan ismételnek.

Remélem hamarosan lesznek új részek minden sorozatból.

Engem is valamilyen szinten motiváltabbá tesznek azok a műsorok, szerintem nagyon jók és láthatjuk a saját szemünkkel is, hogy igenis meg lehet csinálni.

Ez nem móunika meg józsi barát, ahol fizetnek az embernek azért, hogy bohóckodjon.

Lehet itt is kapnak pénzt, de sokszor az életükról van szó...és csak a fogyás segít rajtuk.

Szóval szerintem egy tök jó csatorna

2010. márc. 25. 14:13
Én nagyon szereem! Mindig nézem ha tehetem.
5. Gaby76 (válaszként erre: 4. - Naomagic85)
2010. márc. 25. 14:13
a Digi százvalahány csatornaja között nincs ilyen, nem is hallottam a csatornarol
4. Naomagic85 (válaszként erre: 3. - Gaby76)
2010. márc. 25. 14:12
Life Network a csatorna neve. Szerintem a legtöbb kábel és műholdas szolgáltatónak bekerült a csatornái közé.
3. Gaby76 (válaszként erre: 1. - Naomagic85)
2010. márc. 25. 14:10

nem láttam ezt a musort, hol sugarozzak?

Egyebkent teljesen egyetertek. Mi a párommal 4-5 éve tudatosan táplálkozunk. Azóta én tetemes sulyfelesleget adtam le. Készételeket, felkeszeteleket egyaltal nem eszunk. Többnyire meg a kenyeret is magunk sutjuk - bar nagyon keves kenyeret eszunk

2010. márc. 25. 14:07
Azt hiszem láttam már ezt a műsort. Viszont azt tapasztalom sok felől, hogy változáshoz azonban nem elég a motiváció; a kőkemény vasakarat és kitartás elengedhetetlen.
2010. márc. 25. 14:01
Mióta nyomon követem ezt a műsort, azóta fogalmazódott meg bennem a változás és változtatás igénye. 8 héten át követhetünk nyomon személyes sorsokat, hogy megannyi kudarc után, csak szakértők segítségét kérve érzik úgy, hogy képesek megszabadulni többnyire tetemes súlyfeleslegüktől. Egy táplálkozási szakértő és a személyi edző támogatásával vágnak bele a csatába. Tényleg rémes belegondolni, hogyan hazárdírozunk a saját testünkkel nap mint nap... Valóban rengeteg szemetet tömünk magunkba. Viszont átlagosan 3-4 hét elég ahhoz, hogy átprogramozzuk az agyunkat. Van még esetleg, akit motiváltabbá tesz ez a műsor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook