A gyógyszerszedéstől jött már ki valami mellékhatás rajtad? (tudásbázis)
Szívesen!
Teába szoktam tenni fahéjat, szegfűszeget. Ezek baktérium és vírusölők. Kifejezetten a hólyagra hatnak-e így együtt, azt sajnos nem tudom.
de van itt még hasznos:
Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
Moltkoritol csak az 1.nap pànikoltam be aztàn elmult bàr nem lett sokkal jobb.
Köszi a teàs oldalt.
A mellékhatások észlelése után nem szabad szedni.
Dokival muszáj megbeszélni.
Szabó Gyuri bácsi gyógytea pl.
Gyogyszer Levofloxacin de nem vagyok jól töle.
Elötte Ciprinolt irt,az sem volt jó .
Orvossal kéne ezt megbeszélni!
Esetleg mellette kéne inni gyógyteát, ami nem tilos a gyógyszer mellett.
+ probiotikum sem árthat.
Próbáltad már a fejbőr masszázst?
(Nekem gyulladástól hullott ki egy kis részen.) Ez serkenti a vérkeringést, és segíthet a hajhagymáknak visszanőni.
Ha szedhetsz multivitamint, az is segíthet.
engem meg az érzéstelenitőtől hoztak vissza a tepsi széléről
meg még sok mindentől jön ki az allergiám,a háziorvos nem is mer kiirni semmit,
mikor eltört a csuklóm,a fél sürgősségi ott állt a fejem fölött,nehogy baj legyen
További ajánlott fórumok:
- Használt-e már valaki Visanne gyógyszert endometriózisra? Érdekelne minden, mellékhatások, meggyógyult-e, visszajött-e, hogyan kell szedni..
- Norcolut gyógyszerrel kapcsolatos vélemények, mellékhatások és alkalmazása
- Syncumar mite.Kérlek segítsetek! Másnál is jelentkezik ennek a gyógyszernek a mellékhatása?
- Estére előjönnek rajtam csalánkiütések. Nem tudom mitől lehet, esetleg gyógyszer mellékhatása?
- Endometriózis kezelése: gyógyszeres, vagy injekciós kúra?Melyik jár kevesebb mellékhatással?
- Hol és mennyiért lehet kapni étvágycsökkentő gyógyszert? És hatásos, nincs káros mellékhatása?