Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A gyógyszerszedéstől jött már ki valami mellékhatás rajtad? fórum

A gyógyszerszedéstől jött már ki valami mellékhatás rajtad? (tudásbázis)

1 2
24. Mezei Virág (válaszként erre: 23. - Efe3495d91)
2017. dec. 19. 09:57
A szédülés miatt?
23. efe3495d91 (válaszként erre: 22. - Mezei Virág)
2017. dec. 19. 09:43
Köszönöm a tippeket. Holnap még Neurologiára is kell mennem ,le a városba,remélem addigra már nem szédülök.
22. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Efe3495d91)
2017. dec. 19. 08:30

Szívesen!

Teába szoktam tenni fahéjat, szegfűszeget. Ezek baktérium és vírusölők. Kifejezetten a hólyagra hatnak-e így együtt, azt sajnos nem tudom.

de van itt még hasznos:

[link]

Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

21. efe3495d91 (válaszként erre: 20. - Mezei Virág)
2017. dec. 18. 18:54

Moltkoritol csak az 1.nap pànikoltam be aztàn elmult bàr nem lett sokkal jobb.

Köszi a teàs oldalt.

20. Mezei Virág (válaszként erre: 19. - Efe3495d91)
2017. dec. 18. 18:33

A mellékhatások észlelése után nem szabad szedni.

Dokival muszáj megbeszélni.



[link]

Szabó Gyuri bácsi gyógytea pl.

19. efe3495d91 (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2017. dec. 18. 18:02

Gyogyszer Levofloxacin de nem vagyok jól töle.

Elötte Ciprinolt irt,az sem volt jó .

18. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Efe3495d91)
2017. dec. 18. 17:39
Antibiotikumot kaptál, vagy mást?
17. efe3495d91 (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2017. dec. 18. 16:19
Köszi A multkor mikor ott voltam azt mondta,hogy jan5. elött nem érdemes visszamenni.Gondolom nincs hely vagy szabin lesz.Már a pisilésnl jobban zavar,hogy kijött a mellékhatása,remélem hamar kimegy a szervezetemböl.
16. Mezei Virág (válaszként erre: 15. - Efe3495d91)
2017. dec. 18. 16:13

Orvossal kéne ezt megbeszélni!

Esetleg mellette kéne inni gyógyteát, ami nem tilos a gyógyszer mellett.

+ probiotikum sem árthat.

[link]

2017. dec. 18. 15:55
Holyaghurutos gyogyszertöl még mindig nem vagyok jól az 5. utolsót ma kellett volna bevenni,de már nem mertem,szédülök ,hányingerem van.Remélem elmúlik,mer 2 nap mulva a városba kell mennem.
14. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - Fáradt*)
2017. dec. 17. 17:34

Próbáltad már a fejbőr masszázst?

(Nekem gyulladástól hullott ki egy kis részen.) Ez serkenti a vérkeringést, és segíthet a hajhagymáknak visszanőni.

Ha szedhetsz multivitamint, az is segíthet.

13. globus (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2017. dec. 17. 16:49
Attól tele lettem nagy vízhólyagokkal, főleg kézen, arcon, nyakon.
2017. dec. 16. 21:13
Roferon-A injekciótól kihullott a hajam,azóta sem nőtt vissza,..(másfél évig injekcióztam magam vele)
2017. dec. 15. 17:43
Doxicyklintől hánytam.
2017. dec. 15. 12:34
Gyerekkoromban mindig rosszul lettem az èrzêstelenitőtöl.mostmàr birom.
2017. dec. 15. 12:21

engem meg az érzéstelenitőtől hoztak vissza a tepsi széléről

meg még sok mindentől jön ki az allergiám,a háziorvos nem is mer kiirni semmit,

mikor eltört a csuklóm,a fél sürgősségi ott állt a fejem fölött,nehogy baj legyen

2017. dec. 15. 09:20
Nekem a coderit köhögéscsillapítótól csúnya rémálmaim lettek :/
7. efe3495d91 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2017. dec. 14. 22:28
Utobbi időben jópàrszor.Kiirtak holyaghurutra,az elsőt ma vettem be.Olyan hànyinger ès szèdülès jött ràm.Azt hittem túl sem èlem.Az előző ilyen gyogyszerrel is ez volt.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Efe3495d91)
2017. dec. 14. 21:36
Nálad kijönnek a mellékhatások, vagy miért vagy kíváncsi?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 14. 21:35
Ha allergiás vagy egy hatóanyagra, az nem befolyásolja a tünetet, elolvasod-e a betegtájékoztatót, vagy sem.
2017. dec. 14. 21:09
Apukám már sok gyógyszert szedett életében, most is sokfélét szed, és neki mindig minden gyógyszernek kijött valamilyen mellékhatása, ami a tájékoztatón szerepelt. El kell előle dugni a papírt, akkor nem olvassa, és nincs mellékhatás! ;)
2017. dec. 14. 19:57
Nem olvasom el a tajekoztatot.
2017. dec. 14. 19:02
nekem a gyógyszerallergiám,igy aztán nagyitóval nézem meg mit merjek bevenni
2017. dec. 14. 18:58
Van itt olyan, akinek sok gyógyszert kell szednie?Vagy Mindíg másvalamire?És mindíg kijön a mellékhatása?(kíváncsiság)
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook