Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? fórum

A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
11. Céda (válaszként erre: 6. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:06
Nem hanyagolom el, amikor kettesben vagyunk van sok puszi, összebújás, meg a házaséletünk is jó! Csak ha van ott harmadik személy én valahogy szégyenlős vagyok és akkor visszafogom nagyon magam...
10. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:06
K*urva jó pincérnő lehet,ha felszolgálói fizuból futja Gucci cuccokra! :D:D
9. Céda (válaszként erre: 5. - 34c48a3825)
2012. máj. 30. 12:05
Ezt nem értettem, elmagyarázod?
2012. máj. 30. 12:05
esetleg próbáld elcsávitani,gyerek lepasszol és szexi fehernemü romantikus de mégis szexi vacsi,tus alatt és a többi....
7. Céda (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. máj. 30. 12:05
Nem fogom hagyni hogy ez a nő belefollyno az életünkbe! Ő egy nagy senki, elkezdett pincérkedni a férjem meg egy szuper konyhafőnök és éttermet szeretne nyitni és tuti az ő hátán szeretne felmászni! A végén még kitúrna engem is a helyemről meg a gyereket, ez a nő olyan mint egy kakukkmadár!
6. csgybzs (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. máj. 30. 12:04
Lehet ez a baj. Én eleve nem hiszek a férfi-nő barátságban, mert egy idő után valaki mindig többet akar... de ha Te még el is hanyagolod, akkor ne csodálkozz nagyon...
5. 34c48a3825 (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. máj. 30. 12:04
Gratulálok. Hiszen ez a nő a vetélytársad, sőt, pont azonos szinten vagytok, te a feleség és ez az idegen nő. Jézusom!!!!!!!
4. csgybzs (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. máj. 30. 12:03
:D
2012. máj. 30. 12:03
Az egyik dolog amit csinálni fogok, hogy amikor ott a nő, tuti össze-vissza fogom csókolgatni a férjem (korábban még puszit sem nagyon adtam neki) hadd egye a fene!
2012. máj. 30. 12:03
Szerinted?
2012. máj. 30. 12:00

A férjem két éve dolgozik együtt ezzel a pincérnővel és barátok lettek. Ő férjnél van, de nemrég a férje egy másik városba ment dolgozni, így ők csak hétvégenként találkoznak. Mostanában egyre többször találkozunk ezzel a nővel, mert a férjem mindig elhívja ha megyünk valahová, úgymond szegény biztos unatkozik otthon. Eddig nem volt bajom ezzel, mert szeretem a társaságot és jó volt nekem is, viszont most fordult a kocka :


Első házassági évfordulónk napja volt, a férjem nem is nagyon foglalkozott ezzel, de azért egy utat tervezett külföldre, hogy meglátogassuk egy régi főnökét (tehát nem az évfordulónk miatt lett volna az út, amúgy is mentünk volna) és meghívta a kolléganőjét is. Szóltam a férjemnek, hogy bármikor jöhet, de az évfordulónkat töltsük inkább kettesben, mégis így elég bizarr lenne. A férjem szó nélkül lemondta, ő el is felejtette, hgoy évfordulónk lesz. (Notorikusan elfelejt minden szülinapot, évfordulót...mit csináljak vele, ő ilyen! Inkább máskor ajándékoz meg, csak úgy....)


A másik, ami feltűnt, hogy amikor sétálunk, a férjem a nővel elől, én meg a gyerekkel hátul kullogok, ő az ajtón előremegyek, miránk meg szinte ránkcsapják az ajtót...mindig ő akar a középpontban lenni, a férjem meg szalad utána mint egy kiskutya. Nem szóltam semmit, végre tegnap én a gyerek meg a férjem együtt kézenfogva sétáltunk, a nő meg ott ahol..


A férjem nem egy nőzős típus, sok gyerekkori női barátja van, akivel nem volt együtt és mióta ismerem, nem nőzött egyáltalán így nem gondolok az ő részéről semmi rosszra, de tegnap betelt a pohár ezzel a nővel!


Együtt vacsoráztunk, a nő az asztalnál, a férjem mellém ült az ágyra TV-t nézni erre a nő megszólal, hogy azért nem szeret átjönni hozzánk, mert a férjem mindig otthagyja!!! Egy kicsi studióban élünk, ahol nincsenek távolságok, kb. 2 méterre volt a férjemtől vagy annyira sem és panaszkodott! Ekkor nyílt ki a szemem, hogy ez azért már mégiscsak sok! Tőlünk kb. 5 percre lakik gyalog, de a férjemnek haza kellett kísérnie, mert ő állítólag fél a sötétben!


Mikor hazajött a férjem, kifakadtam magamból és jól megmondtam, hogy ez már mégiscsak sok. A férjem nem veszekedett velem, azt mondta, hogy ő nem gondolja, hogy ez a nő akarna tőle valamit, de az volt az érzésem, mintha mégiscsak tudná, hogy van valami...és nem nagyon akarja tagadni.

Másrészt tetszett a férjemnek, hogy féltékenykedem. Hozzáteszem, mióta együtt vagyok a férjemmel, soha nem voltam féltékeny és elmagyaráztam neki, hogy én úgy látom nem én vagyok a féltékeny, hanem úgy látom ez a nő őt akarja magának és még szép hogy közbelépek! (A férjem ezen jót kacagott...)


A nőben már csak azért sem bízok annyira, mert tavaly a férjem mesélte, hogy állítólag a nő szerelmes volt a főnökébe..a férje meg egy jó nagy papaucs...szóval kinézek belőle bármit! Ez a nő mindig megveszi a több százezer forintos Gucci meg nem tudom milyen márkás napszemcsiket, Luis Vuitton táskákat és látom a férjemnek nagyon bejön hogy van neki ilyen jó stílusa, ad magára és nagyon határozott, szuperül dolgozik.


Nekem is tetszenek a drága dolgok, de én inkább észlény vagyok és mivel nem születtem milliomosnak én inkább a gyerekünkre költöm a pénzt, mint ilyen dolgokra!


A férjem szakácskodik, és ha nyitna éttermet, tuti ezt a csajt alkalmazná, mert olyan jól dolgozik. Én nem vagyok alkalmas egy felszolgálói munkára, nem mindenki születik arra és zavar, hogy áradozik erről a nőről, hogy milyen jól csinálja, én meg hogy nem lennék képes rá. Jól látja a férjem, én tényleg nem erre születtem, nem is tagadom, nem vagyok egy dinamikus természet, inkább lassú, megfontolt.



Egy szó mint száz, be akarok keményíteni ezzel a nővel és visszatenni a helyére! Adjatok tippeket, mit csináljak! Vagy szerintetek én túlzom el a dolgokat???

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook