Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azt hiszi a kolléganőm, hogy barátok vagyunk. Csak hiszi!... fórum

Azt hiszi a kolléganőm, hogy barátok vagyunk. Csak hiszi!... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2023. ápr. 24. 05:31

Tette mindig a szépet, de bármi volt mindig alám rakott aztán mondta a kezeit nem ő volt. Mindenki a saját érdekeit nézi elsősorban de nem tapossa már le a másikat ezért.


Hagy higgye csak, alig várom másik melóhelyre mehessek

7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 09:54

Vajon miből gondolja a kolléganőd, hogy barátok vagytok?

Ha valakivel nem éreztetem a szimpátiát, ugyan miből gondolhatnák, hogy barátomnak tartom?

Nekem soha nem volt olyan kolléganőm, (férfi kollégám sem), akivel barátokká váltunk volna.

Mindig voltak hozzám közelebb vagy távolabb állók. Soha senkivel nem „színészkedtem”. Így tuti nem gondolta senki, hogy barátommá fogadtam.

6. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 09:42
Rosszindulatért neked sem kell a szomszédba menni.
2023. ápr. 21. 08:52
Inkább te vagy gáz mert elhitetted ezt vele, te képmutató vagy, szóval semmivel sem jobb mint ő.
2023. ápr. 21. 07:35

Te meg ezekből a vallomásból táplálkozol! Sorra nyílnak a hasonló “vallomások”, gerjeszted a hangulatot és izgatottam várod ki mit ír!

Ha meg igaz, akkor remélem visszakapod, amit mások ellen cselekszel!

Remélem egyszer bevilágítja a szíved a szeretet és nem lesz szükséged ilyen vallomásokra!

Addig is térdre, kapsz egy kis kuloricát! 🤷🏻‍♀️

3. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 21. 07:25
Miért hiszi azt? Valószínű előtte jól titkolod a véleményed róla.
2023. ápr. 21. 07:07
Te meg gondolom képmutató vagy, ha ezt hiszi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook