Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? fórum

A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? (beszélgetős fórum)

130. kozmami (válaszként erre: 115. - F7b0203e3a)
2012. máj. 30. 13:05

Voltam én már mindkét fél, ezért merem ezt gondolni.

Amúgy tényleg nehéz magunknak beismerni, hogy itt bizony gáz van, jobb reménykedni. De a végtelenségig nem megy ez sem.

129. Mirus85
2012. máj. 30. 13:03

Bocsi, de nem normális dolog, amit művelsz! Mi az, hogy beengedsz egy nőt az életetekbe? Vagy nyitott kapcsolatba éltek?

Az ember társas lény, természetes, hogy igényli ezt. A férjed elvett, mert te kellettél neki, nem? Normális, hogy dolgozik, normális, hogy kollégákkal, jelen esetben nővel van együtt, mint munkatárs! Belefér, hogy az ember a kollégáját meghívja az otthonába, vagy szórakozni, kikapcsolódni "néha", de ez, amit a férjed meg a nőci művel, nem fér bele a házasság és a család fogalmába!

Engem szíven ütne, ha a férjem egy másik nővel sétálna az utcán előttem - kivéve ha az nem az anyja vagy egyéb rokon! Meg ez a hazakísérős dolog.... ennyi dumát te beveszel??

A legjobb dolog az lenne, ha leülnél a pároddal, és kerek perec megbeszélnétek, hogy most mi van köztetek, és mi van a nővel! Elvileg, azon jogon, hogy a felesége vagy, és ha szeretitek egymást! kérheted, hogy ezt a nőt többet ne vigye haza, és ne legyen közös programotok a családi béke érdekében, mert ez már sok. Ha tényleg nincs köztük semmi, szó nélkül, megértően megteszi ezt a kérésed. Ha ezen kiakad, akkor felejtsd el a férjed, mert már rég dugja a nőt!

Belefér a váratlan összefutás, utcán, bárhol, de állandóan vele lenni... gusztustalan és megalázó, hogy a férjed ennyire sem tisztel.

Felnőttek vagytok, nem? Az a nő s4em gyerek, ugye? Akár külön, akár a férjed előtt el lehetne a nőnek is magyarázni, hogy nincs bajod vele, de a családod a tiéd, és ezt tartsa tiszteletben.. ha meg nem veszi a lapot, akkor el is küldheted a büd.. pi..ba.. De még mindig azt mondom, hogy felesleges, mert ha ezt a férjed nem kezeli le, akkor ott van valami!

128. da33d8ee16 (válaszként erre: 119. - Céda)
Jah, én tuti megkérném egy otthonos viselkedése után, ha már így családi körben vagytok, akkor vigyázzon egy pár órát a gyerkőcre, amíg ti moziztok egyet :-D :-D
127. Céda (válaszként erre: 117. - E57e061615)
Nem szenvedélyes smacizás lesz, az munkahelyen túlzás lenne, csak majd gyakrabban kap puszikat, meg cicásabb leszek! Eddig úgy ültem mellette, mint egy jól nevelt diáklány.
126. csgybzs (válaszként erre: 119. - Céda)

Igen, ez szerintem is jó megoldás, hogy beszéltesd a pasijáról :)

Hosszan.

Plusz arról is beszélhetsz neki, vagy csak úgy odaveted a férjednek spontán, hogy "milyen isteni volt a szex tegnap", mondjuk a fülébe súgod, persze a nő is hallja, hogy este ugyanolyat szeretnél, mint tegnap.

Ha már van köztük valami, erre a nő totál kiborul, mert olyankor minden pasi azt mondja a szeretőnek, hogy az asszonnyal x hónapja nem csinálják :) Közben meg mégis...

De szerintem fontos, hogy te ne keress egy pasi barátot, pláne hogy ne mondj olyanokat, hogy meghívott egy pasi vacsorára, mert akkor ő is jogosnak érzi a csajozást, az 1-1 szellemében.

125. virus2008 (válaszként erre: 120. - Céda)

Mi van ha felvetetd a csaj előtt kettesben, hogy nemi betegséged van, és szerinted a férjed megcsal valakivel?

Jó ez főként humor, bocs.De kiváncsi lennék a reakcióra.Rögtön megtudnád, van e valami?

Ez az a férfi, aki a pénzét is sajnálja tőled meg a saját gyerekétől?
123. kisj (válaszként erre: 119. - Céda)
2012. máj. 30. 13:02

Ez a csaj simán rá akar akaszkodni a férjedre, mert a sajátja már otthagyta és most kissé magányosnak érzi magagát:/

Hülye egy szitu, de az fix, hogy ezt csak és kizárólag a férjed tudja megoldani.

122. Muraja (válaszként erre: 1. - Céda)

Maradjal tovabra is megfontolt es turelmes.

Minnel nyugisabban alsz hozza annal jobban a Te erdeked van veztöben.( Hidd el tudom nem könnyu )

Ismerem sajnos az a typusu nöt , egy gyalazatosan kitarto bogancs. Ez kulsöjere utalva ne vegyel figyelmed hidd el ezek a markas libak csak kivure de bent semi ures.

De attol tartva nem szabad alabecsulni öt , söt nagyon vigyaz ugy nez ki hogy a parod a potencionalis valakije a jövöbe .....

Parodak kellen egy parbeszedet vivni , de nagyon okos nivon. Kell vele tudatni azt is hogy vesztenni is kell tudni ö mar tudja mire gondoljon...

Es tudatni vele azt hogy kitt vesztene el...

121. Céda (válaszként erre: 114. - 34c48a3825)

Én vagyok neki az első. Látom a reakcióiból. Csak szerintem az volt a baj, hogy túlzottan hagyom magam, hogy ez a ő diktáljon. Ha kikérem magamnak a férjem szó nélkül az én oldalamon van.

Oda kéne raknom magam jobban ... Valakinek ez ösztönösen megy, nekem úgy látszik gyakorolnom kellene :-)

120. Céda (válaszként erre: 116. - Virus2008)
2012. máj. 30. 13:00
jaja, nem akarok hárpia feleség lenni :-) Többet nem szólok, csak éppen határozottabb leszek, és majd többet enyelgek a férjemmel előtte! Ha sokáig itt marad, csak kedvesen megkérem : "sötétedik drága, nem akarsz elindulni?" :-DDD
119. Céda (válaszként erre: 106. - Da33d8ee16)
2012. máj. 30. 12:58

Te aztán nagyon dörzsölt nő vagy! Tetszika tanácsod, tuti megfogadom! Az a baj, hogy a nő jelenlétében eddig még meg se csókoltam a férjem, annyira muja vagyok! Sosem én viszem a szót...

Jó téma lesz a férjéről beszélgetni! :-DDD Kivi vagyok mennyire pozitívan fog róla beszélni!

Nekem az is fura, hogy miután a férje elköltözött a csajszi nem akar utánamenni mert jobban érzi magát itt. Már az is megfordult a fejemben, hogy a férjem miatt akar itt maradni vajon??? (Azt mondja, hogy ő a falut szereti és nem akar nagyvárosba menni a férje után...na de mégis!)

118. kisj (válaszként erre: 111. - Céda)
2012. máj. 30. 12:57

ezt jól tetted, reméljük lesz foganatja

a többiről meg csak annyit, hogy: sajnos egy helyen dolgoznak...

117. e57e061615 (válaszként erre: 28. - 1bb2e952a6)
Szerintem akármilyen is a munkahely, nem odavaló a szenvedélyes smacizás még akkor sem, ha a házastárs jelenik meg.
116. virus2008 (válaszként erre: 1. - Céda)

Személyes véleményem szerint jobb ha nem mutatod ki a féltékenységedet,mert annál rosszabb lesz a szitu.

Ki tudja lehet barátság ez, csak éppen erre gondolok legutoljára.

Én szerintem akit nem lehet elcsábítani, nem is fog elcsábulni legyen bárki aki megpróbálja.Kettőn áll a vásár.Nem csak a nő-n múlik!!!!!!

Szerintem próbáld visszafogni a féltékenységedet,mert te leszel a hárpia feleség, gondolom neked se hiányzik, hogy a férjed munkahelyén rajtad röhögjenek.

Azt tudom tanácsolni te is szerezz egy havert magadnak, történetesen egy pasit, ennyi!

115. f7b0203e3a (válaszként erre: 112. - Kozmami)
Szerintem nem csak te látod így...Csak szerintem itt a fórum nyitó nem mer tisztán látni, vagy magának sem meri beismerni a helyzetet...
114. 34c48a3825 (válaszként erre: 111. - Céda)

Egyikőtöket sem akar megbántani?! Miért? Egyformán fontosak vagytok neki?!

Te vagy a felesége.

És ez a nő kicsodája?!

Istenem, ne légy már ennyire vak!

113. da33d8ee16 (válaszként erre: 94. - Céda)
2012. máj. 30. 12:56

Ne foglalkozz semmivel és senkivel!

Ha szereted a férjedet és úgy érzed, hogy ő is téged, akkor ne foglalkozz már ezzel a "rosszéletűvel" :-))

Nem kell olyat belelátni, hogy meghúzta, vagy megfújatta :-D. Vedd úgy, hogy a Hölgy kiviszi a munkahely falain kívülre a vendéglátós bájmosolyt, és sajnos szakmai ártalom, hogy rázza magát, feltűnési viszketegsége van, ha fa..t lát :-D - tudod, a jatt nagy úr :-D

112. kozmami
2012. máj. 30. 12:54
Én úgy gondolom, itt több van, mint barátság. Ráadásul elég pofátlanba nyomják. Persze csak az olvasottak alapján gondolom így, gyertyát nem tartottam.
111. Céda (válaszként erre: 100. - Kisj)
Tegnap kikértem magamnak, helyre kell, hogy tegye. A férjem látom, az látom, hogy se engem, sem őt nem akarja megbántani és egyensúlyozik közöttünk. Most, hogy megmondtam a magamét, szerintem a férjem egyérelműen az én oldalamon van, ha azt modnanám, hogy munka után ne találkozzanak, nem is tenné, az tuti. Kettesben egyébként nem találkozgatnak soha, csak akkor ha én is ott vagyok.
110. JudyTim (válaszként erre: 98. - Céda)
Miért írtad ezt? Hol laktok most?Egy év utáni ottatrozkodással sehonnan sem kell hazautaznod, főleg a kicsi nem MO-on született.
2012. máj. 30. 12:53

hát én ezt tuti nem tűrném..

de ha neki állsz balhézni a férjeddel,akkor tuti oda fog menni hozzá,mert ott nincs veszekedés..úgyhogy szerintem higgadj le és válassz másik taktikát,mert így te zavarod a másik csaj karjaiba:(((a pasik utálják a hisztit és a balhékat...tudod..ha ők csinálják,az MÁÁÁÁÁÁS!!nekik szabad...legalább is ezt hiszik...

csalogasd inkább el a közeléből...csinálj privát programokat,ahol csak ti hárman(a gyerkőcötökkel!) vagy csak kettesben vagytok és légy határozottabb..ha nem akarod,hogy ott legyen,akkor mond meg neki és kész!te nem akarod..beszéljétek meg..mond el a félelmeidet neki...ha alaptalan,akkor meg fog érteni..ha nem ,akkor pech...

108. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 105. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:53
Nem! Én csak azt mondom beszéljék meg a dolgaikat ne rögtön válájanak el. A gyereknek se lenne jó a csonak család :(. Megbeszélés nélkül ne menjen bele válásba.
107. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:52

Itt a hoxán kiírt témáid, hsz.-eid alapján a következőt tanácsolnám:

Varázsold magadból elő a komolyabb, felelősebb, okosabb énedet, - biztos van ilyen - és sokminden változni fog, a férjed is komolyabban fog venni. Ne a nicknevednek megfelelően írj, regálj és gondolkozz..

Velem egyszer volt egyébként ilyen, egy csak megkérte a férjemet a cégüknél, hogy csinálja meg a laptopját. Aztán nem hétfőn kellett volna, hogy vigye, hanem vasárnap este átadnia egy kávézóban.. A férjem nem fogta fel a dolgot, én viszont elmondtam női szemmel, hogy ez mit jelent, és határozottan megmondtam, hogy ezt nem.. Ha ő élete álma, pakoljon, ha meg nem, akkor ehhez képest viselkedjen, és nagyon tegye egyértelművé a dolgokat.. Mert olyan van, hogy megtetszik valaki, de ha az a férfi tényleg nős férfiként viselkedik, akkor hamar megkopik a lelkesedés..

Szerintem ne engedj be senkit az életedbe ennyire, ez nem barátság, ne legyél hülye.. Még akkor se, ha fizikailag esetleg nem történt semmi. Én bizony nem engedném a nőt be, és helyretenném a férjemet, hogy lehet választani, ki kell. A szakmai dumát se vedd be, ilyen nincs, én férfiakkal dolgozom sokat...

106. da33d8ee16 (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:52

Ne mondj neki semmit, ha tényleg kurta jóban vannak, elmondja neki, hogy téged frusztrál a köztük lévő barátság és beindul nála a vezérhangya és még jobban bosszantani fog!

Igyekezz a beszélgetésekben úgy helyezkedni, hogy javában te vidd a szót :-)

Kérdezz csomót a palijáról! :-D

105. csgybzs (válaszként erre: 102. - 1bb2e952a6)
2012. máj. 30. 12:51
Sőt, tüntessük ki, nem?
104. f7b0203e3a (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:50

Hülyeség...Majd megoldja máshogy... a dolgot a csaj..., egy munkahelyen dolgoznak...így legalább a szemed előtt történtek a dolgok....Ne magadat zárd ki a történetből, inkább láss tisztán...

Az ismerős körömben hasonló volt a helyzet...csak ott a pasi nem mert tisztán látni...a vége az lett, hogy a "kedves barát" lett az asszony új élettársa...

103. c038824e2c (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:50

Gratulálok,hogy hagytad bele pofátlankodni az életetekbe azt a nőt,aki ugrásra készen várakozik.

Nem csak őt lehet hibáztatni,ő csupán a radarjaira hallgat,ami egyértelműen azt súgja neki,hogy a férjeddel való kapcsolatod messze nem idilli és bármikor szét lehet barmolni.Különös tehetsége van a Nőknek ahhoz,hogy ezt megérezzék.

A Nő csak visszaélt a férjed határozatlanságával,a férjed meg a te mujaságoddal.Mert ha nem volnál az,akkor már régen gátat szabtál volna ennek az őrületnek.

Én nem a Nőt dolgoznám meg,hanem a férjedet,ugyanis az ő viselkedése is bőven ad okot a gyanakvásra.

2012. máj. 30. 12:49
Ne bátoritsátok a válásra,holott a férje hozzá bujik oda mikor a máisk kikéri magának,hogy vele foglalkozzon!
101. 34c48a3825 (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:49

Okokat kellene tisztázni. Nem azt, hogy Mucika ne jöjjön ide, csak este hatig, hanem felvázolni, hogy neked tosszul esik, számodra tiszteletlen és téged sért néhány dolog, amit tesz és EZÉRT ezen az alapon lesz szíves mérlegelni a tetteit stb.

Komolyan ezek a dolgok nem alapvetőek kellene, hogy legyenek?!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook