Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? fórum

A férjemre hajt vajon a kolléganője vagy csak barátok? (beszélgetős fórum)


101. 34c48a3825 (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:49

Okokat kellene tisztázni. Nem azt, hogy Mucika ne jöjjön ide, csak este hatig, hanem felvázolni, hogy neked tosszul esik, számodra tiszteletlen és téged sért néhány dolog, amit tesz és EZÉRT ezen az alapon lesz szíves mérlegelni a tetteit stb.


Komolyan ezek a dolgok nem alapvetőek kellene, hogy legyenek?!

100. kisj (válaszként erre: 94. - Céda)
2012. máj. 30. 12:48
Ha a férjed észreveszi a helyzet fonákságát, akkor miért nem teszi a "helyére" ezt a nőt?
99. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 96. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:47
Sztem meg nem. Ha mégis akkor elhagyná mivel van annyira követelőzö a pincérkisasszon h szereti ha csak rá figyelnek. Ne ijjeszétek meg szegényt!
98. Céda (válaszként erre: 89. - 2c563972fe)
2012. máj. 30. 12:47
Nem tudom! Gondoloztam rajta...Azért mert házasok vagyunk? Azért mert gyerekünk van? Azért mert félek a változtatástól? Vagy szeretem őt? Én tudom magamról hogy nagyon ragaszkodó vagyok és még a szarban is meglátom a jót...Másrészt a szétválás egyenes út lenne nekem magyarországra, ami gyerekkel együtt nulla háttérrel nem valami jól hangzik! Vagy mégis ezt kellene?
97. JudyTim (válaszként erre: 56. - Céda)
2012. máj. 30. 12:46

Céda, ne haragudj, de szerintema férjed éppen azért ragaszkodik a " hülgyhöz" mert már megkapta és nem akarja elveszíteni. Tudom, hogy fáj amit mondok, de nagyon dúrva, hogy már egy éves házasságotok alkalmával sem bír veled ünnepelni. Az én férjem is nagyon nőpárti volt, és azok akikkel le is feküdt nagyon nehezen voltak felejthetők számára. Én is folyton a gyermeket néztem, mert imádta az apját, de sajnos 9 év után és már a 4. nő után be kellett látnom, hogy nem mi kellünk neki. Közben a gyermek is kikészült lelkileg, mert az apja , amikor a gyereknek már saját véleménye volt csak becsmérelte, még a nevén sem szólította. Végül egy novemberi napon szó szerint elkergetett a házunkból. NEm kéne megvárd a nélülözést és a megaláztatást. Fiatal vagy add be a válókeresetet. Mivel a gyerekkel vagy otthon kérheted, hogy kedvezménnyel járjanak el a költségek terén, lehet, hogy költségmentességet is kapsz.Amíg iktatják eltart kb 2 hétig. Utána vna még egy hónap békülési idő. Amikor kézhezveszi a levelet a bíróságtól GARANTÁLTAN fog rád szakítani egy kis időt, hogy megbeszéljétek a dolgot. HA igen, jobb belátásra tér és abba hagyja a flörtjeit, ha pedig nem akkor semmi veszteni vaód nincs mert már nem téged szeret. NEM ÉRI MEG ELDOBNI A FIATALSÁGOD, MERT AZT SENKI NEM ADJA VISSZA , AZ IDEGEID FELÖRLÖDNEK, ÚJ KAPCSOLATRA SEM MAJD SZERT TENNI. NEM ÉR ANNYIT AZ EGÉSZ. Ha tudni akarod mi volt velünk olvasd el a cikkeimet.

Én átestem idegösszeroppanáson és sok egyeben, mert az idegen nők csak elveszik a pénzét a családnak. Ez az egyedüli megoldás ami észhez térítené. Én 4. alkalommal váltam el végül, addig hittem az ígéreteknek és vissza vontam. De ahogy te mondod betellt a pohár mert soha semmi sem változott csak ideig óráig. Válás után is lehet még együtt élni, és akkor könyebb lépni ha úgy hozza a sors.

96. csgybzs (válaszként erre: 95. - F7b0203e3a)
2012. máj. 30. 12:46
Szerintem is..
95. f7b0203e3a (válaszként erre: 23. - Kisj)
2012. máj. 30. 12:45
Egyetértek veled....Szerintem itt már nagyban megy a sumákolás a csaj és a férj között. elég nyilvánvaló....abból amit leírt. a pasi a csaj mellett sétál...nem a felesége és a gyerek mellett??? Mit kell ezen eltúlozni??? Egyáltalán mit keres egy családi programon a kolléganő???? Unatkozik??? Csináljon magának programot...ne másnál üljön...Én így látom....Szerintem a férj élesben csalja szegény asszonyt..az asszony szeme előtt, mert ez így nem annyira feltűnő, mint titokban....
94. Céda (válaszként erre: 84. - Da33d8ee16)
2012. máj. 30. 12:44
Igen, jól látod! Lehet nem akar semmit ez a nő, de akkora pofája van, hogy ő akar mindig a középpontban lenni. Mindenki érzi azt a bizonyos hierarchiai sorrendet akaratlanul is, a mondulatokból, helyezkedésből stb. Én azt látom, hogy ő kiköveteli a saját pozícióját, a férjem meg észreveszi, hogy szomi vagyok, vágja a helyzetet és odajön hozzám, bújik, hogy vígasztaljon, erre a nő meg kikéri magának!!!
2012. máj. 30. 12:43
Mondom, add elő a férjednek hogy te ma nem érsz rá semmiféle közös programra, mert mész a kollégádhoz aki meghívott vacsorázni! :)))
92. csgybzs (válaszként erre: 89. - 2c563972fe)
2012. máj. 30. 12:43
Én is belenéztem... ÚRISTEN!!!
91. kisj (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:41
Hány éves vagy?
90. csgybzs (válaszként erre: 87. - Céda)
2012. máj. 30. 12:41

Váá, ez elszomorító.. annyira alap kéne, hogy legyen....

Én kerekperec kitiltanám az életünkből... barátkozzanak a munkaidőn belül, amennyire van rá lehetőségük, a szabadidő a családé.....

89. 2c563972fe (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:41
A korábban indított topicok miatt is kérdezem,miért vagy még ezzel a férfival???
88. kisj (válaszként erre: 83. - Céda)
2012. máj. 30. 12:40
Baj lesz, ha ez a nő nem tűnik el a környezetetekből.
87. Céda
2012. máj. 30. 12:40

Szerintetek az jó ötlet, ha ma este lefektetem a férjemnek a határokat :


1. A nő átjöhet, de ha nem mer a sötétben hazamenni, akkor induljon el világosban :-DD ..És a féfjem soha nem kísérje haza!


2. Ha sétálunk, figyeljen ránk, hogy udvariasan előreengedjen minket az ajtón (én eleve elvárom ...) Amikor leülünk és véletlenül távolabb vagyok, jól esik hogy mindig a férjem húz közelebb, hogy legyek közelebb hozzá, figyel rám. Amikor gyereket fektettem és a nővel kettesben maradt, odajött hozzánk puszit adni, hogy siessek vissza! Szóval nem hanyagol engem, inkább ez a nő furakszik!


3. STB...


Vagy ilyesmiket röhelyes mondani?

86. csgybzs (válaszként erre: 82. - CsillagTM)
2012. máj. 30. 12:40
Majd az első kellemetlen tapasztalat után megtudod... ha 80 éves korodig nem következik be, akkor tárgyalhatunk! :D
85. 2c563972fe (válaszként erre: 41. - De Luca)
2012. máj. 30. 12:40
:)))
84. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:38

Ahogy leírtad, szerintem...

- a nőben nagyon benne van a kacér vendéglátós vér, amit előszeretettel űz - nem kell foglalkozni vele

- a pasid meg vagy ngyon jól adja az ártatlant, vagy tényleg nem koppan neki, hogy netán ez már a túl a barátságon van egy szösznyit! :-)

- ha lajos vitézre és társaira van igénye, tuti nem egy családos apukát választ pótlékként, mert az nem tud annyit elsunyizni sem időből sem pénzből, ami kielégítené az igényeit! :-)


Fel a fejjel, én nem foglalkoznék vele! :-)

83. Céda (válaszként erre: 62. - Mirandas)
2012. máj. 30. 12:37
Pontosan! Van rengeteg közös témájuk! A szemét főnökük, az étterem stb!!! Órák hosszat erről dumálnak én meg mit szóljak hozzá??? Pontosan ezt érzem, hogyha ez így folytatódik, át fog billeni a mérleg!
82. CsillagTM (válaszként erre: 70. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:36

valóban nem kell, h egyetértsünk:)


de sosem értettem, h miért hiszik azt sokan, h attól, h valakivel, akinek f.rka van, nekem meg nem, már nem lehetünk barátok...ugyanúgy, ahogy nem barátkozol te se bármilyen csajjal (még jó), a pasikban meg pont h lehet találni rokon lelket...én találtam, többet is. szerencsés vagyok? lehet. attól még tény.


mindegy, hagyjuk, nem ez a lényeg most.

81. csgybzs (válaszként erre: 77. - Mirandas)
2012. máj. 30. 12:35
Abszolút.
80. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 78. - Céda)
2012. máj. 30. 12:35
Párom tavaly elköltözött ide ahova végül én is követtem. Aztán rájött,hogy nekünk mégis ott volt a jobb,nem erőltettem ,és ő ment állást keresni ahova pár héten belül visszamegyünk . Most persze én már nagyon várom a költözést :)
2012. máj. 30. 12:34

Mondd a férjednek, hogy téged meg a te jóképű kollégád hívott át sörözni és focimeccset nézni!


Kicsit érezze át ő is a helyzetedet! :)

78. Céda (válaszként erre: 65. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:33
Én is így látom és gondoltam arra is lehet a férjemmel van a baj, mi az hogy neki nem panaszkodhatok? Egyrészt szeretne a kedvemben járni és átköltözni máshová, másrészt nem nagyon akar, mert ő imád itt lenni, a környezetet is szereti és a munkahelyén is előrejutás vár rá és mindezt feladni miattam (..mert én itt hisztizek...) :-(
77. Mirandas (válaszként erre: 70. - Csgybzs)
2012. máj. 30. 12:33
Látom egyetértünk. :)
76. kisj (válaszként erre: 64. - Céda)
2012. máj. 30. 12:33
csak óvatosan:) (írtad, hogy az alaptermészeted nem olyan)
75. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 68. - Céda)
2012. máj. 30. 12:32
Azért már magadnak ne mondj ellent. :) Főként ne huzodj vissza,beszégessetek. Pld mi mikor látom valami nyomasztja párom összebujunk és probálom kideriteni mi az oka. persz néha nagyon nehéz kiböknie,ezért türelmesnek kell lennem hozzá,nem elvárnom azonnal ,hogy elmondja. Pláne nem flecsattani és lelépni mert nem mond el vmit.
74. CsillagTM (válaszként erre: 64. - Céda)
2012. máj. 30. 12:32
csak vigyázz, nehogy fordítva süljön el...csak lazán!!! ez a te területed, a te férjed!! csak lazán...észre se vegye, h veszélyben érzed magad...mintha már a gondolat is nevetséges lenne!!;)
73. csgybzs (válaszként erre: 62. - Mirandas)
2012. máj. 30. 12:31
Így-így.... szintén.
72. agis (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. máj. 30. 12:31
Mosolyogtam, mikor a markakra meg a penzre terelted a temat...aranyos :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook