Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A DIGI-s boxhoz tartozó kártyát más box-hoz is lehet használni? fórum

A DIGI-s boxhoz tartozó kártyát más box-hoz is lehet használni? (tudásbázis kérdés)

9. Ficánka5 (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2013. aug. 26. 12:51
A 1272 nem veszi fel??? Ez az ingyenes ügyfélszolgálat.
8. Ficánka5 (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2013. aug. 26. 12:50
Nekem is volt már olyan, akkor azt mondták, hogy áramtalanítsam a boxot. És valóban az jelentett megoldást. De hátul is megnézheted, nincs-e kilazulva a kábel. Nekem a múltkor a TV-nél volt ilyen és akkor is ezt írta ki.
7. Baby0309 (válaszként erre: 6. - Ficánka5)
2013. aug. 26. 12:31

Nem értem el őket...

Most működik,csak néha fogja magát és egy jó pár csatorna eltűnik...

6. Ficánka5 (válaszként erre: 2. - Csillagpor0622)
2013. aug. 26. 12:26
Miért nem tudod felvenni a kapcsolatot??
2013. aug. 26. 12:24

Én nemrég kaptam tőlük új boxot, benne hagyták a régi kártyát, amivel nem működött a Digifilm csatorna, olyasmit írt ki, hogy a kártya párosítása nem megoldható. Felhívtam Őket és türelmemet kérték, hogy átállítsák, ők fogják központilag. Később ez meg is történt úgy, hogy automatikusan újraprogramozta a csatornákat és akkor már a Digi csatorna is ment. Így szerintem egyértelmű, hogy a kártyának, meg a boxnak össze kell hangolódni, de ezt csak ők tudják megcsinálni.


Ha Te a Tudtuk nélkül lecseréled, nem fog működni, de nem hiszem, hogy ágálnának ellene, ha a saját költségedre megoldod. Kérdezd meg őket a 1272-n, a hibabejelentésnél.

4. siss27 (válaszként erre: 3. - Siss27)
2013. aug. 26. 12:04
A digis kártya nyilván csak digis boxhoz jó.
3. siss27 (válaszként erre: 2. - Csillagpor0622)
2013. aug. 26. 12:01

A vásárlással vigyázz,mert ha elromlik,a javíttatást neked kell állnod.Az pedig drága mulatság.Nem véletlenül csinálták annak idején úgy,hogy bérelni lehetett,tehát nem az előfizető tulajdona volt.

Ha kapsz új boxot,azzal együtt másik kártyát is.

2013. aug. 26. 11:46
Digivel nem éppen tudom felvenni a kapcsolatot és mivel állandóan lefagy a box(ez már a harmadik box),így gondoltam vennék én egyet,csak nem tudom,hogy a kártya jó-e másikba is....
2013. aug. 26. 11:44
Megtudja nekem valaki mondani, hogy a DIGI-s boxhoz tartozó kártyát más box-hoz is lehet használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook