Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A cukrot teljesen el lehet hagyni? fórum

A cukrot teljesen el lehet hagyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
72. csilla80 (válaszként erre: 71. - Csilla80)
2011. jan. 6. 10:28
egeszsegtelen...
2011. jan. 6. 10:28
Na,ti ketten aldozzatok fel magatokat az egezssegtelen taplalkozas oltaran 20 evesen,en hagylak,mert az en egeszsegem tobbet er,mint a tietek... :-))) legalabbis nekem... a gyerekem kap altalam keszitett edesseget,amiben tudom,hogy mi van,nem kell ot felteni koszonom.
70. Várhegyi Márton (válaszként erre: 62. - Csilla80)
2011. jan. 6. 05:48

"Azt irtad,hogy a vitankba nem szolsz bele,akkor ne is ted!!!"


Igazán semmi értelme parancsolgatnod.


"Es tisztaban vagyok a szavak jelentesevel,koszonom!"


Nem vagy.

69. Várhegyi Márton (válaszként erre: 63. - Csilla80)
2011. jan. 6. 05:47
Ez az elterjedt, de hibás definíció.
68. 06bfdda89d (válaszként erre: 66. - Csilla80)
2011. jan. 6. 00:27

Az a jó némely linkben,hogy tartalmazza a témáját,mint valami cím.Szóval elolvastam a linket és nem erőlködöm a megnyitásával.


Válasz: Nem,nem igaz.


Kérdés:Elolvastad már az infot a toxinról?

67. 06bfdda89d (válaszként erre: 64. - Csilla80)
2011. jan. 6. 00:24

Jó,hát dícséretes,hogy nem iszik cukros löttyöt,valóban.De majd kapsz a fejedre,ha nagyobb lesz,hogy őt miért le se sz*rja se a Mikulás,se a Nyuszi,na a szülinapról nem is beszélve...Mint valami idétlen szektások...:SSS


Csak azért,mert nem adok igazat,az már kötekedés?TE miért nem adsz igazat?Nem szép ám kötekedni...

66. csilla80 (válaszként erre: 61. - 06bfdda89d)
2011. jan. 5. 22:57

Most nem cukkolni akarlak,mint te engem,de szerinted ez sem igaz???


[link]

65. csilla80 (válaszként erre: 62. - Csilla80)
2011. jan. 5. 22:47
hopppa... tedd!!!
64. csilla80 (válaszként erre: 61. - 06bfdda89d)
2011. jan. 5. 22:45

Te nem csak,hogy nem probalkozol,te egyenesen hulyenek nezel,mert ellenzem a cukrot,de en buszke vagyok arra,hogy a ket eves kisfiam,nem iszik cukrozott lottyot,es nem eszik csokit,meg hasonlokat. Te csak egyed nyugodtan,es majd a borproblemad is megoldodik magatol. ;-)

Mas forumra miert nem mentel,hogy ott is kotekedj vkivel,aki a jora probalja felhivni az emberek figyelmet?

63. csilla80 (válaszként erre: 59. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 5. 22:40

A magyar etelmezo szotar szerint:


Toxin:

"Mérgező anyag; szervezetbe jutott vagy ott termelődő méreg"

62. csilla80 (válaszként erre: 59. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 5. 22:35

Azt irtad,hogy a vitankba nem szolsz bele,akkor ne is ted!!!


Es tisztaban vagyok a szavak jelentesevel,koszonom!

61. 06bfdda89d (válaszként erre: 57. - Csilla80)
2011. jan. 5. 17:33

"A tankonyveid meg szerintem a neten is fent vannak,vagy legalabbis tudomanyos cikkek a cukor mellett,mert ugye ti azt tanuljatok,hogy mennyire egeszseges a szervezetnek es nem


toxin..."


"Cukor: édes


méreg"


Tényleg...Most akkor melyik is?Már teljesen összezavarsz...Hiába na.Nehezen megy,hogy értelmezzem ezt a cukor-dolgot,pedig látod:próbálkozom böcsülettel,dehát na:ezs van!

60. 06bfdda89d (válaszként erre: 57. - Csilla80)
2011. jan. 5. 17:14

Képtelen vagyok rájönni.Sajnálom.


Ha csak azt olvasnám el,amire van egy jó kis replikám,akkor most nem lenne kivel vitáznod.


A tankönyveim legolcsóbbja nem azért kezdődik 10ezernél,mert fent vannak a neten.A neten levő anyagok meg titkosítva vannak.Sorry,de nem rugatom ki magam.


Amit tanulunk róla az sajnos teljességgel lehetetlenné teszi,hogy rájöjjek:vaj' melyik cukorról is van szó.


Nem is tudom,elárulod-e valaha.:(

59. Várhegyi Márton (válaszként erre: 57. - Csilla80)
2011. jan. 5. 14:32

"mert ugye ti azt tanuljatok,hogy mennyire egeszseges a szervezetnek es nem toxin..."


1. A "méreg" nem egyenlő a "toxin"-nal ( [link] ne keverjük a két fogalmat!


2. Idézd, Spéci Nőci hol írta, hogy a "cukor mennyire egészséges a szervezetnek" (vagy ezzel egyenértékű állítás)! Ha nem tudod idézni, akkor ne tégy ilyen állításokat!

58. csilla80 (válaszként erre: 56. - 06bfdda89d)
2011. jan. 5. 14:22
Pedig tanulhatna,mert,ha csak a 10%-a igaz,mar rosszul jartunk a cukorral...
57. csilla80 (válaszként erre: 55. - 06bfdda89d)
2011. jan. 5. 14:21

Amennyire okosnak tartod magad,mar regen rajohettel volna... de te csak azt olvasod el,amire van egy jo kis replikad,a tobbi mehet a sullyesztobe... hmmm... vajon miert...


A tankonyveid meg szerintem a neten is fent vannak,vagy legalabbis tudomanyos cikkek a cukor mellett,mert ugye ti azt tanuljatok,hogy mennyire egeszseges a szervezetnek es nem toxin...

56. 06bfdda89d (válaszként erre: 54. - Csilla80)
2011. jan. 5. 13:48
Amiket belinkeltél,azt meg jobb,ha nem tanulja meg senki...
55. 06bfdda89d (válaszként erre: 54. - Csilla80)
2011. jan. 5. 13:47
Igen jól látod.Kettőnk közt pont az adja az óriási különbséget,hogy én nem tudom a tankönyveimet belinkelni,ezért némi többlet munkával(gépelés...) saját kútfőből írok.Nem ettől nagy arc valaki...És nem is ettől észosztó.Na?Offolunk még?Vagy végre megtudhatom,hogy melyik cukor A toxin...
54. csilla80 (válaszként erre: 51. - 06bfdda89d)
2011. jan. 5. 13:04

En belinkeltem dolgokat olvasnivalonak,erdekessegnek esetleg tanulnivalonak,de te minden forumon mindenkinel mindent jobban tudsz,a borgyogyasznal is,a kozmetikusnal is,es "szegeny embereknel" is,mert ugye te is orvostanhallgato vagy es azt hiszed te vagy az Isten. Pedig nem.


Te is tipikus kezdo vagy,mint a most munkabalepo rendorok -akikkel volt szerencsem egyutt dolgozni- hogy par honapig/evig azt hiszik magukrol,hogy majd ok megvaltjak a vilagot es minden rablot elfognak,hat kb. te is igy velekedsz... lesz ez meg igy sem mikor gyereked lesz,es erdekelni fog a dolog,hogy ne olyan samponnal mosd a hajat es a boret amitol esetleg lataskarosult lehet...

Szerintem tele vagy komplexusokkal,itt meg arc es nev nelkul te vagy a "nagy arc".

2011. jan. 4. 16:32
Gyógyítással hivatalosan csak orvos foglalkozhat,a kuruzslás büntetendő cselekmény és vali nagyon átlépte a határokat jolánnal.(vagy ki a lótúróval)
52. 06bfdda89d (válaszként erre: 48. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 4. 16:31

"Miért nem hívják föl a tisztelt orvoskollégák a figyelmét arra, hogy téves képzetei vannak? "


Továbbmegyek: életveszélyes.

51. 06bfdda89d (válaszként erre: 47. - Csilla80)
2011. jan. 4. 16:31
Szerintem meg te osztod az észt.Olvasd vissza amiket ide,meg máshova belinkeltél.Hah...Miért pont én?Inkább te.Én meg nem hiszek neked.Meg tudom mondani,hogy miért.Te nem tudod megvédeni,amit állítasz.Sok kérdésben vagy neked,vagy nekem van igazam.Mert kizárják egymást...
50. 06bfdda89d (válaszként erre: 46. - Csilla80)
2011. jan. 4. 16:29

Érdeklődve hallgatom: akkor mi?


Ismét mondom:nem támogatom a nyalókarágást...

49. Várhegyi Márton (válaszként erre: 44. - Csilla80)
2011. jan. 4. 15:17

"Azert van moderalas alatt ket honapja a hozzaszolasod,mert valoszinu elveszett,mint ahogy az enyemek kozul is jopar... ezert ne vonjunk le messzemeno kovetkezteteseket."


Nem én vagyok az egyetlen, akinek "elveszett". Érdekes módon egy Melinda nevű, a Szkeptikus Fórumon "Ezo Teri" nicknevű fórumozó, állítólagos bennfentes a következőt írta 2010. október 29-én:


"Annyit mondok, semmi nem tűnik el a süllyesztőben! A moderálás nem úgy működik, hogy beírtok, az látható lesz, és utána kimoderáljuk a nekünk nem tetszőket. Hanem eleve az összes hozzászólás rejtettként érkezik be, és utána jóváhagyjuk őket. Elő fog kerülni a tiétek is, Várhegyi Márton kérésére már ihletet is kapott az egyik szerkesztőnk, türelem. Lesz válasz. Te kértél alapos munkát."

48. Várhegyi Márton (válaszként erre: 44. - Csilla80)
2011. jan. 4. 15:16

"Vali soha nem is allitotta, hogy ertene a biologiahoz, vagy kemiahoz,"


Csak folyamatosan szakértői szerepben tetszeleg. Ezt te minek nevezed?


"folyamatosan fejleszti es kepzi magat"


Ettől még dilettáns.


"egy hadsereg orvossal a hatterben."


Akkor miért beszél össze annyi butaságot? Miért nem hívják föl a tisztelt orvoskollégák a figyelmét arra, hogy téves képzetei vannak?


Hogy jelenhet meg a honlapján a következő idézet (egy könyvből származik)?


Idézet: "Ha az élelmiszereken található címkék olyan neveket tartalmaznak, melyeket nem tudunk kiejteni (nyilvánvaló kémiai eredetük miatt), ne vegyük szánkba a táplálékot."

47. csilla80 (válaszként erre: 43. - 06bfdda89d)
2011. jan. 4. 15:07

Fórum - Láss tisztán!


Meg egy forum,ahol oszthatod az eszt.

46. csilla80 (válaszként erre: 43. - 06bfdda89d)
2011. jan. 4. 15:00

"Végső soron: a cukor az élet..."


Ezzel teljesen egyetertek,de a termeszetes cukor,nem az,amit 150 eve gyartanak... e nelkul is fennmaradt az emberiseg es ennyi cukorbeteg sem volt...

45. csilla80 (válaszként erre: 35. - Cirmi-mirmi)
2011. jan. 4. 14:54
Draga Cirmi, ne tord magad,itt a hoxan Speci Noci mindenkinel mindent jobban tud... olvasd el csak a regebbi hozzaszolasait.
44. csilla80 (válaszként erre: 32. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 4. 14:49

Vali soha nem is allitotta,hogy ertene a biologiahoz,vagy kemiahoz,folyamatosan fejleszti es kepzi magat,egy hadsereg orvossal a hatterben.


Azert van moderalas alatt ket honapja a hozzaszolasod,mert valoszinu elveszett,mint ahogy az enyemek kozul is jopar... ezert ne vonjunk le messzemeno kovetkezteteseket.

43. 06bfdda89d (válaszként erre: 35. - Cirmi-mirmi)
2011. jan. 4. 10:31

Igazából,végső soron: nem tudod.Egyszerű leszek: odabent a liszt,cukor lesz.Vagy az egyébséges szénhidrátok végső soron az lesz.A teljeskiőrlésű is.Meg ami a zöldségben van is.Szépen bele van csomagolva.Természetileg.Ilyen értelemben tehát nem lehet.Végső soron: a cukor az élet...


Persze újra mondom: nem buzdítok senkit nyalóka rágcsálásra,nem erről van szó.Az étkezésből érdemes kiszűrni,de nem azért,amit egyesek állítanak,mert az méreg és ha megeszel egy sütit rögtön elkezdődik a haldoklás.Még a sütinek is van helye.Akár még fogyókúrás étrendbe is beilleszthető.És:egészséges ételből is lehet hízásra zabálnia magát az embernek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook