Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A család szégyene vagyok, mert 34 évesen se pasim, se... fórum

A család szégyene vagyok, mert 34 évesen se pasim, se... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
34. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Nancy Ann)
2023. márc. 10. 14:39
hát én biztos nem ilyen vagyok,egy gyereknél többet semmiképpen sem szerettem volna.épp reggel beszéltünk a húgommal ,az anyámnak rettenetes csalódás volt,hogy az első két gyereke lány lett.a harmadik fiút nagyon szerette,a negyedik viszont rám maradt,míg férjhez nem mentem,mert 21 év volt köztünk.a lányom is már többszörösen elvált lett volna,de én soha nem szekáltam,mikor mész már férjhez.
33. Nancy Ann (válaszként erre: 15. - Tumbo2)
2023. márc. 10. 13:12

Én is tavaly mentem férjhez 43 évesen- először:-) Nem "gyúrtam" a férjhez menésre, nekem nem az az élet kiteljesedése, hogy kicsi feleség vagyok meg családanya.

Van akinek igen, tényleg az a boldogság, hogy gyerekek veszik körül- ő meg csinálja úgy, de ne sajnálja le azt, akinek nincsenek gyerekei, vagy uram bocsá' férje sem, mert neki meg lehet, hogy úgy kerek az élet.

32. tumbo2
2023. márc. 10. 11:42
még ma is ez van?mindketten azok voltunk,aztán,mikor az anyám sógornője megkérdezte,mikor mész újból férjhez.hát befeleltem neki,azóta sem mentünk hozzá,meg se merte volna megkérdezni.
2023. márc. 10. 11:15
Majd lesz. Ne aggódj, ha meg nem találod meg a párod berendezkedsz egy kényelmes egyedüli életre. Egyedül élsz? Mit dolgozol? Épitsd addig a karriered, tanulj, foglald el magad. Lehet, hogy idősebb korodban jön a szőke herceg fehér lovon. Manapság 50-60+ok kezdik újra az életüket.
30. 3272f5ad6f (válaszként erre: 23. - Tumbo2)
2023. márc. 10. 10:29
Én kinézem belőlük. De miért érdekli két taknyos véleménye?
29. 3272f5ad6f (válaszként erre: 27. - Vigyefene1)
2023. márc. 10. 10:20
Életrevaló férfiakra van szükség. Anyuci pici fiára nincs.
28. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Vigyefene1)
2023. márc. 10. 10:11
vagy a nagyanyjának.gondolták,majd mellettem megkomolyodik.nemigen sikerült neki.
2023. márc. 10. 10:03
100 szónak is 1 vége, ugye h fontosak azok a semmire való pasik. Anyucinak a drága kisfia.
26. 3272f5ad6f (válaszként erre: 25. - Tumbo2)
2023. márc. 10. 09:58
Nem értek hozzá. 😄
25. tumbo2 (válaszként erre: 24. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 10. 09:45
meg hát a plázacicák 16-20 évesek.gondolom én.
24. 3272f5ad6f (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 10. 09:42
Nem értelek. Ha nem tetszel magadnak, miért nem változtatsz? Ha nem akarsz változtatni, miért nem fogadod el magad? Nonszensz. És úgy látom, végletekben gondolkodsz. Nem azért tartasz itt, mert nem vagy plázacica. Szerinted csak a plázacicák pasiznak?
23. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Timycat)
2023. márc. 10. 09:21
szerintem,sem az a téma köztük. ha tényleg ,akkor az elég nagy a baj.elég felszínesek lehetnek.bár szerintem egy 22 éves nem néz öregnek egy 34 évest.
2023. márc. 9. 23:21

Ez a visszahallás ez biztos? Vagy csak úgy képzeled?


El nem tudom képzelni, hogy 20-22 éves fiúk között az a téma, hogy a nyomi nagynéni nem sminkel.

21. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 23:04
Óhh az ilyen tökéletes családokban, párkapcsolatokban vannak a legnagyobb csontvázak a szekrényben…. Szerintem nem menő a családod, hanem felszínes.
2023. márc. 9. 22:50

Aztán van egy unokatestvérem, aki annyi idős mint én. Kb 15 éves korunkig testvérként szerettük egymást. Majd eltávolodtunk, de azért fb-n írogattunk. Egyszer felhívtam úgy 10 éve, mert baleset érte. A férje vette fel, azt mondta alszik, de átadja hogy érdeklődtem. Majd hónapok múlva visszahallottam, hogy én miért kiváncsiskodom, nem kért az érdeklődésemből, meg mi más világ vagyunk amúgyis. Ez a más világ azóta is bennem van. Ő is a menő, nagyvilági típus mint a nővérem. Férj, 2 gyerek, népszerűség.


Én egy menő család tagja vagyok, csak én lógok ki közülük. Lehet találtak engem Anyuék, annyira kilógok a családból.

2023. márc. 9. 22:38

Magamat is lenézem ez igaz. Mert nem vagyok olyan mint mások. Tudom ne másokkal foglalkozzak, én én vagyok. De alapvetően szerintem ezt a családom rakta rám.


Van egy nővérem, aki amolyan tűzről pattant, jó kiállású, bulizós, pasik kedvence volt. Bomba alak, szép haj, szép arc. 16 évesen megismerkedett a férjével, 2-3 évig azért pasizgatott mellette, de vele maradt. Aztán azóta is együtt.


És én nem ilyen vagyok. 16 évesen távolról figyeltem azt aki tetszik. 20 évesen is. Buli helyett olvastam. A hajam mint a szalmakazal, az arcom sem helyes. Ő keni-vágja a divatot. Én 5 éves ruhákban járok. És folyton próbál megváltoztatni: Miért nem sminkelek? Küldi a Zara meg X márkák online boltjait, hogy vásároljak.


De ami most fájt. Van neki 2 fia. 22 és 20 évesek. Ritkán látom őket, de nekem ők kicsinek a szívem csücskei voltak. Aztán karácsonykor találkoztam velük. Beszélgettem velük, hülyéskedtek, elvoltam velük is. Majd vissza hallottam a nagynénémtől, hogy a fiúk utána kibeszéltek. Hogy én milyen nyomi vagyok, még egy sminket sem dobtam fel, meg ilyen-olyan vagyok. Mindkettőjük barátnője plázacica 4-5 éve vannak kapcsolatban a lányokkal. Tudom, hogy nekik öregasszony vagyok már, ráadásul egy párkapcsolatot sem tudok felmutatni. Úgy ismernek engem, mint akinek sose volt pasija. Szerintem vagy pancsernak gondolnak, vagy leszbinek.

18. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Szilep)
2023. márc. 9. 09:14
nem mindenki.a lányomat lenézték a pesti lányok,mert vidéki,nem a műkörmösről,a divatról akart beszélni.mondjuk nem is igen tudott hozzászólni,mert nem érdekelte.
17. szilep
2023. márc. 9. 09:05
A saját gondolatom először az volt, hogy miért akar minden nő pláza cica lenni? Nem hinném, hogy attól valaki értékesebb a többitől, mert épp cicomázza magát. Én a másik véglet vagyok. Van családom, 4 gyerekem, már 3 unokám. Na és? Így is jók vagyunk, meg úgy is. Ha nem érzed így jól magad, miért nem teszel a cél érdekében? Minden zsáknak van foltja, csak keresgélni kell. Ha akarsz keresni.
2023. márc. 8. 10:57

Ne azt nézd, mit mond, hanem hogy ki mondja!

Milyen az ítélkezők házassága? Arra verik magukat, hogy "elkeltek", de vajon boldogok? Vagy társas magányban tengedik a napjaikat? Esetleg érzelmi, akár testi bántalmazásban, ahogy igen sok magyar családban élnek emberek?

15. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Love Forever)
2023. márc. 7. 16:31
borzasztó dolog,ötven éve az apám kiszekált a világból minket,kisleánykák mikor mentek férjhez?egy filmben volt,ott voltunk a nyakán 22,20 évesen,ráadásul a húgom a falu legszebb lánya volt.megtettük,nemsokára mindketten elváltunk.soha nem mondtam a lányomnak,tavaly ment férjhez 42 évesen.
2023. márc. 7. 16:17
Nem tartozol senkinek semmivel. Ezt a társadalom kényszeríti rád. Nem kell gyereket szülni, párkapcsolatban élni stb. Hasonló gondolataim vannak, de ez azért van, mert a társadalom nyomást gyakorol ránk, és így gondolkodik.
2023. márc. 7. 15:38
Rá se ránts! Nem vagy lekésve még semmiről sem, hiszen még fiatal vagy. Még a nyugdíjig is dolgozhatsz vagy 30 évet. :)
2023. márc. 7. 14:31
A családod a szégyen, akik nem fogadják el, ahogy élni akarsz.
11. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - Charlize)
2023. márc. 7. 14:04

"de még mindig a család szégyene vagyok. Én meg úgy döntöttem, hogy mindenki bekaphatja!"


megnevettettél, nagyon jó a hozzáállásod, az utolsó két szó nagyon igaz.,.-)))

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 7. 14:01
Dehogy vagy! Sehol nincs előírva, hogy az a sikeres nő, akinek férje, gyerekei, menő állása van. Sokkal fontosabb, hogy békében légy önmagaddal. Erre törekedj, a többi ne érdekeljen.
2023. márc. 7. 13:36
Még fiatal vagy, most változtass! Valamilyen önismereti csoportba kezdj el járni, vagy pszichológushoz. Kihúzhatnak még ebből, de szerintem csak segítséggel, mert nagyon alul értékeled magad. Még több mint 10 éved van akár családot is alapítani, semmiről sem vagy lekésve. De most fogd meg szépen a hajadat és húzd ki magad a gödörből és keress valamilyen segítséget! Ha városban laksz, biztosan vannak önsegítő csoportok, amik indulnak. De interneten 10000%, hogy vannak önbizalomnövelő tréningek, amikre még el sem kell menni személyesen. Ha csak tocsogsz a szürke egér státuszodban, akkor könnyen eltelnek az évek. Most még van időd, csak cselekedj!!!
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 7. 13:35

Kb. ennyi idősen ezt az vallomást én is írhattam volna. Aztán azóta feje tetejére állt a világ, én 47 lettem, de még mindig a család szégyene vagyok. Én meg úgy döntöttem, hogy mindenki bekaphatja!

Javaslom ezt a hozzáállást neked is!


(Valójában ha jól megnézed, akkor a nagy lenézők közül olyan nagy dolgot senki sem vitt véghez. Vagy igen? Pl.: neked nincs párod, a másiknak van. De lehet, hogy neki egy nagy megalkuvás az egész. Akkor meg melyik is a jobb?)

7. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 7. 13:20

Sajnálom. Remélem erőt tudsz meríteni és összeszeded magad!


Különben nagyon sok hasonló férfi van, akik nem a menő típusok és kissé visszahúzódóak. Próbálj velük ismerkedni barátkozni. Ők biztos fognak értékelni is, mert hasonlóan lenézi őket a környezetük.

6. Hanka101 (válaszként erre: 2. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 7. 13:04
Bizony MAGADBAN bízz elsőnek!!!!
2023. márc. 7. 13:03

A rossz gondolataid börtönébe zártad magad!

Ha ezt leteszed, akkor szabad leszel. Tiszteld ,becsüld magad és tudd, hogy értékes vagy. Az, hogy ki mit gondol, hogy miért nem találtál társra,ahhoz senkinek semmi köze. Ezzel ne is foglalkozz.

Foglalkozz magaddal. Vegyél színes ruhákat,tegyél egy kis sminket, mosolyogj. Meg fogsz lepődni, milyen visszacsatolást fogsz kapni.

Szabadulj ki a mérgező gondolataiból. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook