Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg a család szégyene vagyok, mert garázsban szilvesztereztem? fórum

Tényleg a család szégyene vagyok, mert garázsban szilvesztereztem? (beszélgetős fórum)


30. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 01:10
A nagymamád túlzottan igényes és maradi. Nyugodtan reklámozd azt, hogy garázsban töltötted a szilvesztert.
2022. jan. 2. 21:50

Nem szégyen.Miért van annyira elszállva a Nagyanyád magától? Az élet már túl haladt ezen.Ezzel lenézi az embereket.



Jól tetted ha jól érezted magad.

28. Falipapir (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 21:32
Mi ezzel a baj? Mi is szilvesztereztünk asztalosműhelyben a haverokkal. Félretoltuk a gépeket, áramtalanítottuk őket, legalább 10x felmostunk, hogy ne legyen por, hoztunk nagy hangfalakat, és buliztunk. Jobb volt mint bármelyik bál ahol azt nézik hogy mit csinál a másik, és megszólják ha egy centivel rövidebb a szoknyája.
27. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 20:05
Tavaly mi volt?
2021. jan. 2. 22:37
Véletlenül nem a szomszéd személyével volt a probléma és nem is a garázzsal, meg a főzéssel?
2021. jan. 2. 21:53

Rég láthatott garázst a nagyi. Még hogy koszos...

Én kifejezetten jó ötletnek tartom az oda való behúzódást. Senki lakását nem kellett igénybe venni, a "kertkapcsolat" is megvolt, a szabad levegő is tetszés szerint.

De poénnak megtartható az eset, majd az unokáidnak egyszer ünnepélyesen bevallod, mint ifjúkori bűnödet.

2021. jan. 2. 21:18
30 évesen mások véleménye határoz meg? 🤔
23. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 19:31

Akkor lennél a család szégyene, ha az esti híradóban látott volna a nagyi, mikor pont veled szemléltette volna Győrfi Pál a szilveszterkor alkoholmérgezéssel az utcáról összeszedett összehányt fiatalok szomorú sorsát a detoxban.

Jelen esetben meg a nagyi szálljon magába, mert olyan dolgokat véleményez sarkalatosan, amihez már nem szagol.

2021. jan. 2. 18:58
Minden ember véleményét magadra veszed? Avagy a nagymamád életét akarod élni, vagy a tiédet. Ennyi gernicesség kell az embernek, hogy jól érezze magát akkor is, ha másnak nem tetszik, mert ő másképp csinálná. Kinek az élete? Ha az ő életét akarod kérni, akkor kérd ki mindennap ő mit tenne, hogyan tenne, minden bulikor hogy neki belefér-e. Remélem érzed az iróniát. Szeretettel kérlek, éld az életed. Ezzel a szilveszterrel nem volt semmi baj. :)
21. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 18:36
Dehogy vagy. Jól érezted magad ez a lényeg.
2021. jan. 2. 18:33
Ugyan, dehogy.
19. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 18:26
Az én mamám ezen nem akadt volna ki. Ő egyszerű parasztcsaládból származott.De eszembe jutott a bp-i úriasszony unokatesója. Ő biztosan rosszul lett volna, ha az unokája nem nívós helyen, megfelelő társadalmi helyzetű emberekkel tölti az időt.
18. katus3
2021. jan. 2. 15:25
Ugyan, nehogy a szívedre vedd. A mami nézetei kicsit furák. Van hogy nyáron mikor sütögetünk, főzünk az udvaron, a garázsban terítek mert ott van hűvös. Nincs ezzel baj.
2021. jan. 2. 14:17
Csinalt biztos a nagyi is cifrabbakat, csak nem mondja. :D Az egy nagyanyam volt hogy az ablakon ugrott ki, hogy tetten ne érjék. De o buszke volt ra. :D Na, hat nem vagyunk egyformak :D
16. Babi11
2021. jan. 2. 14:13
Semmi gond,lényeg,hogy jól sikerült.
15. New(l)
2021. jan. 2. 14:11
Dehogy, legjobb buli. Kocsmazárás után sokszor ültünk még be a garázsunkba a cimborákkal. Jobban jártak a szomszédok is, ha ott ökörködtünk, nem az udvaron. Volt hogy fater hajnali munkába menet beköszönt. :))
2021. jan. 2. 13:54
Ha úgy gondolod...
2021. jan. 2. 11:28

Én a magam részéről útálom a szilvesztert,de aki szereti érezze jól magát,ha egy garázsban akkor ott.

Ne izgasd magad rajta.

2021. jan. 2. 11:02
Ne foglalakozz vele, a nagyi hamarosan elfelejti és helyre áll a béke
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 10:43
Nevess ezen és szórakozz továbbra is úgy ahogy neked jó!
10. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 10:27
Szerintem meg a nagymamikan van túl sok ideje, unatkozik.
2021. jan. 2. 10:26
Nem, szerintem szilveszterkor majdnem lehet bármit. Miért lennél ezért a család szégyene? Nem értem.
2021. jan. 2. 10:24
Szerintem tök jó. Mama meg lehetne kicsit lazább. :)
2021. jan. 2. 09:55

Lehet, hogy a nagymamád és a család nívójába nem fér bele a bográcsozás.Van ilyen.Te viszont egyéniség vagy aki eldöntheti hol, mivel és kivel érzi jól magát.

Szerintem az egyik legtutibb dolog a sütögetés vagy bográcsozás :)

2021. jan. 2. 09:52
Köszönöm a biztató hozzászólásokat! Akkor nem veszem a szívemre :) Boldog új évet Nektek!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2021. jan. 2. 09:50
Otthon, Papàval 4 fal között. Félnek a virustol nem nagy járnak sehova. Lehet ezért van idejük ennyit gondolkodni.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 09:50

Dehogy. A lényeg, hogy jól éreztétek magatokat, a nagyi biztos nagyestélyiben tudja csak elképzelni az ilyesmit.

Hagyd rá, biztos csak szeretetből aggódik a státuszod miatt, legközelebb ne küldj neki ilyen fotót.

Boldog új évet!

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 09:46

Engedd el!


A nagyi hol szilveszterezett?

2. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 09:32

Miért lennél a család szégyene?

Tök jó ötlet volt a bográcsozás! Volt rá lehetőségetek, nagyon jól tettétek!

A nagyi "nívója" nem kicsit poros. :)

2021. jan. 2. 09:21

Idén szilveszterkor nem mentünk sehova a járvány stb miatt, így a társasházi közvetlen szomszédom kitalálta főzzünk bográcsgulyást a kertjében. Hatalmas Kondérral csináltunk közben a garázsban beszélgettünk/ melegedtünk. Küldtem

Nagymamámnak egy fényképet ahogy ott jól érezzük magunkat felhívott hogy egy világ dőlt össze benne, a mi családunkban ez nem divat, hogy koszos garázsban jól érezzük magunkat, csalódott bennem az ő nívója ennél több de úgy látszik nem jutott ennyi nekem belőle, s gondolkozzak el az én nívómba ez belefér-e nem vagyunk egyformák ezek szerint, és reméli nem reklámozom ezt senkinek. Szerintem túl sok idejük van hülyeségeken gondolkodni .. 30/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook