Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

268. Hyde
2008. febr. 28. 06:09
Jó reggelt,korán ébredtem, cicám nem hagyott aludni, harapdálta a lábamat, muszáj volt már 1/2 5-kor felkelnem. Nem szokott ilyen korán enni kérni, most valahogy biztos nagyon megéhezett.Utána elvégezte a dolgát, jólakottan eldőlt, nekem megkiverte az álmot a szememből. Mert ugyebár utána macska alom rendbe tétel, stb. Hát igen Ő I.Miklós cár nálunk. Mi vagyunk az alattvalók.
2008. febr. 27. 16:10

Sziasztok!

Kecskeméti vagyok én is. Nagyon szeretnék egy fekete v. füstszínű kölyök perzsa cicát, de az eredeti árát nem tudom megfizetni. Aki tudna adni v. segíteni kérem jelezzen felém. Sziámi fóka kiscica is jó. Csak kislányt szeretnék, mert a fiúkkal már van tapasztalatom, megjártam. Volt már ilyen cicám, most halt meg nemrég, s helyette szeretnék egy másikat.


bida247@mailbox.hu

266. Hyde (válaszként erre: 265. - Jjhmarta)
2008. febr. 27. 15:35

Olvastam!

Jó ez a kis oldal is.

265. jjhmarta (válaszként erre: 264. - Hyde)
2008. febr. 27. 15:26

Szia Hyde örülök, hogy ide is benéztél, gyere sokszor.

Az én cicámról olvashatsz a cikkembe.

Én is azt mondtam mikor az első meghalt, hogy soha többet, de mikor a fiam hozta ezt a nostanit aki akkora volt mint az öklöm egyből megszerette az egész család. Nálunk is ö az úr a háznál. Ö fél a gyerekektől föleg a 2 kicsitől.

264. Hyde (válaszként erre: 263. - Donyta)
2008. febr. 27. 15:14

Helló Donyta!

Köszönöm az üdvözlést, remélem majd lesz bőven cicás téma amiről tudunk beszélgetni.

Én ugyan penelben lakom, I.em. nálam csak az erkélyre tud kimenni, félek is, hogy nehogy kiessen. (sajna az előző cicám kétszer is kiesett, egyszer az erkélyről,egyszer meg a másik oldalon az ablakból, de szerencsére megúsztuk. Azután már óvatos volt Béluska cica. Sajna 2006. novemberében 12 éves korában betegség miatt eltávozott közülünk. Nagyon fájt. Mondtam is, hogy nem kell több, de aztán idehozták ezt a kis fehér rosszaságot, csak egy falat volt, koszosan, bolhásan, soványan. Mindjárt egy kis fürdetés, majd állatorvos,védőoltások, gyógyszerek, stb. Most meg már olyan zsivány, Ő a ház ura. Egy éves lesz áprilisban. Már ivartalanítva van (fiú volt).

Nagyon szeretjük párommal, gyerekeinkkel, unokákkal együtt. Ki is használja a kis huncutka.

263. Donyta
2008. febr. 27. 13:21

Üdv az új érkezőnek, és mindenkinek szép napot!

Valóban cicakergető idő van odakint, és élvezik is a természetet, meg a famászást is! Az ajtó és ablakok már tárva-nyitva vannak, igy akkor jönnek mennek amikor csak akakrnak.

262. Hyde
2008. febr. 27. 09:48

Halihóóóóóóóóóóó jhmarta!

Én hófehér Miki cicám is itt ül az ölembe általában, ha számítógépnél ülök. Imádja nézni a kurzort.


Minden cicást szeretettel üdvözlök és szép napotkívánok

Ezen az oldalon még új vagyok.

Nagyon nagy állatbarát vagyok, de főleg a cicák.........!

2008. febr. 26. 07:39
Legyen nagyon szép napotok, a cicáknak jó hancurozást a szabadba.
2008. febr. 25. 08:02
Jó reggelt szép napot cicások.
259. Donyta
2008. febr. 24. 08:06

Sziasztok!

Igen nagyon kedvesek, főleg nekem most a kicsi ett a kedvencem. Nagyon szép cica lett nagy kerek fejjel és lapos pofival. A bundája meg csak még kerekítí őt. Szeret bújni, és dajkálózni. Bár az alvásba kicsit zavarnak, mert nagyon rámtelepszenek és elkémnyelmesednek rajtam, vagy mellettem.

2008. febr. 23. 17:13

Biztos nagyon aranyos.

A mi cicánk is ahogy lefekszünk rögtön jön közénk és mint egy gyerek befekszik a hátát apahátához vetti és felém fordukva dorizik.

257. Donyta
2008. febr. 23. 09:44

Szép és kellemes hétvégét Nektek!

Most az én cicáim is alszanak, és igen, még szopik a kicsi.

Most újabban ha megyek este aludni ,avagy akár délután nézem a a tévét bent, azonnal rám telepednek, még éjjel is mellettem alszanak.. Ez a leújabb szokásuk, főleg a kicsi mászik folyton rám és alszik rajtam...

2008. febr. 23. 07:21

Jó reggelt szép napot gazdiknak és cicáknak.

Az én cicám itt alszik a konvektoron.

Donyta még mindig szopizik a kiscica?

2008. febr. 15. 19:41
Cica gazdik merre vagytok?????
2008. febr. 12. 07:38
Halihóóóóóóóóóóóóó cicások merre vagytok???????
2008. febr. 11. 07:56

Jó reggelt szép napot cicások!

Itt megint nagy a köd.

Az én cicám már jólakottan szunyokál.

2008. febr. 10. 08:38

Sziasztok, szép napot cicások!

Nincs valami jó idő a cicákra, legalább is itt mert nagy köd van.

2008. febr. 9. 07:29

Szia/sztok/!


Érdekes felfogása van, hogy csak a nagyott szeretti, de igaz sajnálom a kicsiket talán jobb is, hogy így történt.

250. Donyta (válaszként erre: 249. - Jjhmarta)
2008. febr. 9. 06:49

Szia!

Sajna nem, mivel amikor megszülte őket, csak morgott rájuk és a nagyobbik után ment ki az udvarra játszani két szülés közöztt. Még a burkot sem akarta leszedni róluk, és nem takarította meg őket. Már nincsenek meg, én nem tudtam velük mit kezdeni. A mama meg csak a cirmossal édelegett és folyton ő utána mászkált.

249. jjhmarta (válaszként erre: 248. - Donyta)
2008. febr. 8. 21:19

Szia!

Szerintem féltékenyek a kicsikre:

Remélem a kicsiket is szoptatja az anyjuk?

248. Donyta
2008. febr. 8. 08:22

Szia/sztok!

Jól vannak a cicáim, csak az 5 hónapos kismaccs megint szopik, a mama meg csak folyton keresi ha nincs csecsen. Néha meggágyúlnak ők is. Két nagy ló és visszatérnek a babakorba????

2008. febr. 8. 08:09

Jó reggelt cicások.

Merre vagytok????

2008. febr. 2. 07:22
Jó reggelt szép napot mindenkinek.
2008. febr. 1. 07:10
Sziasztok, szép napot mindenkinek.
244. Donyta (válaszként erre: 243. - Jjhmarta)
2008. jan. 31. 09:04
Sziasztok! Már nincsenek meg a kicsik. Az egyik nagyobbacska elkelt, és a másikat most kérik..
2008. jan. 31. 08:08

Sziasztok!

Donyta mi lesz a sorsa a kicsiknek, a nagyokból már csakl egy van? Sikerült gazdit találni a másiknak?

Az enyém most a konvektoron alszik.

242. Donyta (válaszként erre: 240. - Jjhmarta)
2008. jan. 30. 08:00

Szia/sztok!

Most 6 cica let nemcsak 3, mint a múltkor. Egy volt ami nagyon szép lett de az meg beteg lábakkal született. Nem tudom féltékeny-e, de a mama nem is törődött a kicsikkel, csak ment a nagyobbik után, és azt pesztrálja.

241. jjhmarta (válaszként erre: 239. - Koncz Emese)
2008. jan. 30. 06:42

Szia!

Az én cicám is szerett kibámulni az ablakon és ha egy madár leszáll az erkélyre csak úgy csattogtatja a fogait.

240. jjhmarta (válaszként erre: 238. - Donyta)
2008. jan. 30. 06:40

Szia-/sztol/!

Most hány kiscics lett? Biztos féltékeny a nagyobb cica.

2008. jan. 29. 18:08
Sziasztok! Az én cicám /Bendegúz/ cicaviziózott az ablakban és érdeklődéssel figyelte hogy himbálódzik az utcai lámpa a szélben, és miket sodor a szél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook