Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

2007. nov. 13. 19:25

Sziasztok!


„Mint cicának nincsenek nagy

igényeim, csak annyi - kérlek

szeress - ... de minden szőrszálamat

külön is, ha lehet!”


„Azzal, hogy valaki egy macskával köt barátságot, csupán azt kockáztatja, hogy gazdagabb lesz.”


"Akármilyen rövid a pillanat, mely része a mellettünk élő állatok életének, felélénkíti a miénket, és minden szempontból jobbá, tartalmasabbá teszi azt."

2007. nov. 12. 05:45
Jó reggelt, szép napot nektek.
146. Donyta
2007. nov. 12. 04:18
Sziasztok! Ha igaz, ma már tudok válogatni róluk képeket és teszek fel!
2007. nov. 11. 20:28
Azt elhiszem, a kiskölyök cicák is époly édesek tudnak lenni, ahogy probálkoznak a mászással, és ahogy vbirkoznak, hisz így tanulnak.
144. Donyta
2007. nov. 10. 06:47
Igy van, nagyon cuki volt. De az, hogy folyamatosan az én lábaimon tornáznak itt a gép mellett fel az nagyon nem tetszik. Olyan éles karmaik vannak,, hogy tele vagyok karmolásokkal, sebekkel.. De imádom jól megdögönyözni őket és puszilgatni. Nagyon szép a bundájuk, imádom ahogy fejlődnek!
2007. nov. 10. 06:40

Sziasztok!

Nagyon édi volt biztos.

Én is sokszor elnézem az enyémet, hogy tud úgy aludni, hogy félig lelóg az ágyról vagy ahol éppen alszik, ez is szeret a konvektoron aludni.

142. Donyta
2007. nov. 9. 20:03

Sziasztok, szép estét!

Na nem panaszkodhatom. Van két rosszcsontom, és folyton kajtatnak valahova felfelé. De leginkább én vagyok a célpont, és a lábam már jó mélyen szántott a sok éles karmoktól! Aztán egészen a nyakamig másznak. Onnan jól belátnak mindent, és esetleg nem kínoznak tovább. Ma jót nevettem a kis tigrincsen, mert felfeküdt a radiátorra ami persze jó meleg volt. Elaludt rajta, majd egy idő múlva valahogy becsúszott mögé. Ott aludt tovább mintha mi sem történt volna, és lógott a fal és a radiátor között. Csak a feje és a két keze volt fent. Cuki volt, de alig bírtam kihúzni onnan. Az egyik már pár napja eszik az anyjával, és szopik is, a másik csak szopik.

2007. nov. 9. 18:52

Sziasztok!

Igen csak beszorulnak a kertesházak cicái is ebben a csúnya esős időben a meleg lakásba.

Az én cicám is csak amig suűzelőztetek az erkélyajton belüről nézkifelé, egésznap lustizik.

2007. nov. 8. 06:51

Sziasztok!

Gondolom jókat lehet rajtuk nevetni.

Emlékszem mikor a miénk kisgomboc volt mennyit ügyetlenkedett, de addig probálkozott míg csak sikeerült felmásznia valahová, igaz le már nem tudott jönni, úgy kellett levenni.

Most meg olyan lusta, hogy csuda.

139. Donyta
2007. nov. 4. 09:29
Sziasztok! Már nagyon sokat csaviznak, és felfedező útakon járnak. Hancúroznak, és már nem annyira kis bénácskák, egyre ügyesebben mozognak. Bírom amikor jó nagyokat szeretnének ugrani és ez nem sikerül nekik. Még szopiznak, de az orruk már nyúlik az új felé.
2007. nov. 4. 06:39

Sziasztok!

Már egyre ügyesebbek gondolom.

Az én cicám is rgyre lustább, de ebben az esős ködös időben nem is csodálkozom ezen.

137. Donyta
2007. nov. 3. 16:51
Sziasztok! Tegnap az egyik cicus (fiú) megkóstólta a mamkaját. Ma előszőr láttam őt pisilni. A másik folyton elbújik, és lustúl. Ha együtt vannak, nagyokat hancúroznak. Rengeteg képet készítettem róluk.
2007. nov. 3. 06:25
Jó reggelt szép napot mindenkinek.
2007. nov. 1. 06:29

Sziasztok!

Nagyon cukik lehenek kis ügyetlenek, anno mi is annyit nevettünk mikor a mienk még kicsi volt, most meg már lusta egésznap alszik, este reggel rohangál kicsit a lakásban aztán lustizik a lány.

134. Donyta (válaszként erre: 133. - Jjhmarta)
2007. okt. 30. 06:33

Szia Martha!

Még csak szopiznak, pedig már próbáltam odavinni egy kis ujdonságot, de kikerülik. A mama meg inkább feleszik mindent amit oda viszek, nehogy a kicsik egyenek belőle. De már nagyon jönnek mennek, és annyira aranyosan pofozkodnak. Néha a mama is kap egy slapp-ot, de csak morog velük. Folyton motyog és dorgálja őket. Na meg az milyen nevetséges, amikor próbálnak nagyoskodni, és pl: ugrana egyet, de az olyan kis bénán sikerül...

2007. okt. 30. 06:23

Sziasztok!

Legyen szép napotok és a cicuoknak is.

Nahgyon édik lehetek ahogy ott szundiztak a baba alatt.

Még szopnak vagy kapnak már cicakaját is?

132. Donyta
2007. okt. 28. 07:40

Szia/sztok!

Kellemes szép kerti napot a cicusoknak, és pihenőset a gazdiknak. Már egyre kevesebbet őrzi a mama a kicsiket. De elvannak kettesben ők is. Ha kedvük van játszanak, és egyre fürgébben ügyesebben mozognak. Most találtak maguknak egy bújó helyet. Megijedtünk amikor nem találtuk őket sehol. Aztán jót nevettünk rajtuk, mert egy nagy babám alá fészkeltek be és ott egymáson szundítanak.

2007. okt. 28. 07:03

Sziasztok!

Jó reggelt szép napot gazdiknak és cicusoknak.

Nagyon arik tudnak lenni mig kicsik.

Az enyém már jólakott és alszik, már meg volt neki a reggeli tornája.

130. Donyta (válaszként erre: 129. - Jjhmarta)
2007. okt. 27. 09:26

Szia Marta!

Köszönöm a kérdésed, nagyon aranyosak. Igen szopiznak még, de már van 4 tépőfoguk. Nem tudom medig engedi a mamaőket cuclizni. Meg mit fognak enni??? Már piszkálódnak egymással és ha leteszem a földre őket, jönnek utánam ahogy beszélek hozzájuk. Néha játszanak is, de még olyan kis suták, hogy nevetünk rajtuk. Jaj, tegnap annyira elevenkedtek, hogy nem bírtuk otthagyni őket. Mindenki itt rötyögött rajtuk, hogy milyen kis dilinyósok. Próbálnak ugrani, de még olyanok mint a járni tanuló kisgyerekek. Néha borúlnak, és pofozzák, meg harapdálják egymást. A mamát sem hagyják ki a jóbol...

2007. okt. 27. 07:12

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Itt úgy néz ki ma a cicusok is kedvükre szaladgálhatnak kint, már amelyik, a miénk még soha nem volt lent neki az erkély jelenti kinti életet, de nagyon jól érzi magát bent a lakásba, most éppen regeli tornát tart aztán egésznap a fiam szobájába alszik a fotelba.

Donita jól vannak a kölykök, szopiznak még?

Gondolom egyre ügyesebbek is.

128. Donyta
2007. okt. 25. 07:48
Kellemes szép napot mindenkinek! Cicusok, gond van, kint esik az eső! Nincs csavargás...
2007. okt. 25. 07:46
Jó reggelt szép napot mindenkinek, jó játszást a cicusoknak.:)
2007. okt. 24. 07:40

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek.

Biztoss kinő újra a bajusza a cicátoknak, a mienknek is kinő ahelyett amit elhullajtot.

Az miénk is egész nap alszik este rohangálkicsit, de aztán éjjel is alszik, egy-két hetente váltogatja az alvó helyét.

125. zsütyi
2007. okt. 23. 13:03

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek. Már amennyire az időjárástól szép lehet. A mi cicáink most szinte egész nap alszanak. Este viszont nagyon felélénkülnek. Rohangálnak, ugrálnak. Tegnap este sikerült is derékba törniük a rózsafámat.

Kedves Márta, köszönöm a válaszodat. Közben észre vettük mitől hullhatott el ilyen gyorsan a cica bajusza. Vannak deguink is, akihez a cica időnként odamegy lesekedni, be a ketrecbe. De azok közül az egyik mindjárt támad, és ha bírja, elkapja a bajuszát. Már csak 3 szál van neki. De remélem tényleg visszanő majd.

124. Donyta (válaszként erre: 123. - Jjhmarta)
2007. okt. 23. 10:54
Köszi, aranyos vagy. Ha sikerül teszek fel sokkal jobb képeket róluk. Adam csak kattintott párat, de nem foglalkozott vele, hogy sikerülnek.
123. jjhmarta (válaszként erre: 122. - Donyta)
2007. okt. 23. 10:36

Szia!

Megnéztem a cicusokat, nagyon szépek.

122. Donyta
2007. okt. 21. 04:54

Sziasztok!

Igen nagyon aranyosak. A fiam tett már fel képet, az enyémek még nincsnek a gépen. Az adatlapomon ott vannak!(Saját képeimből is teszek majd fel, talán jobbak)

2007. okt. 20. 10:44

Sziasztok!


Szép és kellemes napokat kívánok minden gazdinak és cicának.

Az én cicám most átpártólt a fiam szobájába és az ö ágyán nyúlt el és aluszikál jólakottan.


Babsy remélem az erdei cicád is jól van és a két benti tesó cicád is?


Donyta biztos nagyon édik a kis cicák ahogy probálkoznak a játszással.

120. Donyta
2007. okt. 18. 10:01
Sziasztok! Az enyémek, már játszani próbálnak, elég bambán.. Csináltam egy csomó képet róluk. Majd teszek fel képeket..
2007. okt. 18. 09:41

Sziasztok szép és vidám napot kívánok mindenkinek.

Az én cicám most jólakottan alszik az ágyunk közepén.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook