Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

328. Hyde
2008. márc. 14. 06:18

Jóreggelt a gazdiknak éa a cicáknak.

Az enyém már itt "kerreg" az ablakban, mert látja a galambokat. Pedig már jollakott.

327. Donyta
2008. márc. 14. 06:17
Kellemes napot cicagazdik!
2008. márc. 14. 06:15

Jó reggelt, szép napot cicagazdik és cicák.

Remélem ma már jobb idő lesz és a cicám napozhat kicsit az erkélyen.

325. jjhmarta (válaszként erre: 319. - Hyde)
2008. márc. 13. 17:00
Hiába adok neki volt már többször is, hogy 2 napig inkább nem evet, de mikor a fiú cicám volt és veseköve lett mondta a doki az a szárazkajától van, pedig ö konzervet evet, állitolag a lány cicáknál nem gond, ha száraztápot kap. Már 7 éves lesz április 13.-nn 3 éves koráig ette a konzervet, de azotta nem hajlandó.
324. bnedora (válaszként erre: 323. - Hyde)
2008. márc. 13. 12:03
Már próbálta anyósom, de nem hajlandó másikat megenni. Igaz, nagyon elkényeztette, mert mindig ottvan előtte a kapja (száraz, konzerv), így akkor eszik, amikor éppen kedve van hozzá. Én csak kétszer etetem őket.
323. Hyde (válaszként erre: 321. - Bnedora)
2008. márc. 12. 07:47
Dóri, az én cicám is szereti a Félixet, ha néha veszek neki. De hosszú távon azt sem lehet, mert azt is megunja.Tehát állandóan váltogatni kell a kajáját
322. Donyta
2008. márc. 12. 07:14
Jó reggelt ciccagazdik!
321. bnedora
2008. márc. 11. 10:24

Sziasztok!

Az egyik cicám, amelyik a legidősebb, az sem érti a siccet (csak a férjemnél), azt kell neki mondanom, hogy tessék kimenni. De olyan okos, annyira érti, hogy mit mondunk neki. Sajnos nekem nagyon sok van (volt már 13 is), így csak kevesett tudok velük foglalkozni. Úgy sajnálom őket, mert a férjem nem engedi be őket a lakásba, csak ezt az egy időset. Ő a beteg cicám, és ő bírja a legtovább.

Különben megfigyeltem, hogy a konzerv kajától megy a hasuk. Ki tudja, mit tesznek bele. A Wiskasról meg azt hallottam, hogy drog van benne, amitől jobban kívánja. Amúgy minden macska (kivéve a kóbort) nagyon válogatós. Az anyósom cicája a Félixet szereti, azt meg állítólag nem fogják gyártani. Én, mivel nagyon sokat tartok, kénytelen vagyok a nagy kutyakonzervet adni nekik, mert az olcsóbb. Reggel száraz, este pedig konzerv.

Kellemes cicázást kívánok nektek.

320. Hyde
2008. márc. 11. 10:12
Egyébként nem tudja mi az, hogy sicc!. Csak azt, hgy Mikike nem szabad, gyere ide.
319. Hyde
2008. márc. 11. 10:11

Sicccccc! Mondom cicámnak, mert itt rosszalkodik, állandóan a billentyűzetet birizgálja, meg a kursort akarja elkapni. Nagyooooon rossz! Már reggel kitépte a kezemből a napi sajtót, meg is kaptam a beosztásomat a férjemtől ezért.


Tyka! van egy cicás könyvem, úgy tudom, hogy nem szabad túl sok "zörgős" tápot enni a cicáknak, mert bajt csinál a vesével. Valahogy próbáld meg a "csámcsogós" kajára is rávenni. Az enyém is nagyon válgatós.Sokat költök a kajájára, s a kis kóbor cicusok járnak a legjobban.

318. Donyta
2008. márc. 11. 07:06

Üdv. a cicások-k nak!

Már jobban van a mammacicc, de még pihenget.

2008. márc. 11. 06:57

Jó reggelt mindenkinek.

az én cicám csak a száraz wiskaszt eszi semelyik konzervet nem hajlandó megenni, már sokszor probáltam, de akkor inkább nem evet, a szárazból mindenfajtát szereti, de csak a wiskaszt.

Már kirosszalkodta magát most durmol már.

316. Donyta
2008. márc. 10. 10:23

Sziasztok!

A mamacicc abordál. A kicsi meg szolidarításból nyugton marad azóta, csak néha meglesi mi van vele.

315. Hyde
2008. márc. 10. 08:42

Szia Dóri, Téged is üdvözöllek ezen a fórumon.

Itt aztán lehet ám "cicázni"! Csak gyere minden nap.

314. Hyde
2008. márc. 10. 08:39

Sziasztok "cicások" miau......!

Az én Mikikémnek megint hasmenése van. Énnem értem, ha váltunk kaját akkor midjárt hígabb a széklete s fáj a pocija, mert "mondja".

De muszáj időnknét váltogatni, mert meg unja az egyforma kaját. Ma megint mehetek az állat patikába tablettáért neki. Az szépen elmúlasztja. De azért elviszem újra a dokihoz is, mert az mégsem járja, hogy két-hetente hasmenése van 3-4 napon keresztül.

2008. márc. 10. 07:36

Szép napot kívánok cicagazdik és cicák.

Nálunk most még sütt a Nap.

Donyta hogy van a mama cica?

312. Donyta (válaszként erre: 310. - Bnedora)
2008. márc. 10. 00:53
Szia, üdvözlünk a cicagazdik körében!
311. jjhmarta (válaszként erre: 310. - Bnedora)
2008. márc. 9. 21:51
Örülök Dóri itt is neked, amint látod itt is összejöttünk páran.
310. bnedora
2008. márc. 9. 21:38

Sziasztok!

Nahát, kiket találtam ezen a fórumon! Csatlakozhatom? Nekem 7 cicám van. Már a képeslapok közé tettem fel képeket róluk. A legidősebb 17 éves lesz, és nagyon okos, félperzsa. Csak az "emberi" kifejezéseket érti, és nagyon akaratos. Sőt, beszélni is tud.

Ennyit röviden.

Mindenkinek kellemes éjszakát kívánok.

2008. márc. 9. 21:04
Jó éjszakát cica gazdik és cicáknak is.
308. Donyta
2008. márc. 9. 07:54

Szia!

A kis vámpír! Jót csemegézne ha el tudná kapni őket. Azt hiszem az kesz, mert kissé aggasztó amit csinál. Sosem volt még olyan, hogy ha kiteszem a kaját, ne ő lett volna az első. Most meg megszagolja és elmegy onnan.

2008. márc. 9. 07:51

Sziasztok!

Donyta sajnálom a mama cicádat, szerintem vidd el dokohoz mert biztos valami baja van.

Szoritok érte hogy mihamarabb rendbe jöjjön.

Az én cicusom az ablakon keresztül nézi a galambokat és csatogtatja a fogait.

306. Donyta
2008. márc. 9. 07:48

Mááááj!

Nem tudom mi lehet a mamával, de nem eszik és elbújik a fürdőbe aludni. Olyan szomorú lett vagy beteg nem is tudom. De a hasa megint kerekedik sztem. A kicsi is sokat alszik, most nem az ölemben. Ő legalább falja a kajcsit és jó nagyokat szunyál.

305. Hyde
2008. márc. 8. 10:12

Miaúúúúúúúúúúúúúúú!

Szép napot Nektek. Az én cicám reggel annyitrosszalkodott, kiborította a kajáját, vizét, össze-vissza rohangált, mint akinek elment az esze. Feje akkorákat koppant, azt hittem szét esik.

Mostmár jól elfáradt és beverte a szundi-bundit.

2008. márc. 8. 08:33

Jó reggelt cicagazddik és kiskedvencek.

Hogy vagyzok és a cicák, az enyém már megint szunyokál.

303. Donyta
2008. márc. 8. 08:31
Üdv: ébredező maccsos gazdik!
302. Hyde
2008. márc. 7. 08:36
Jó reggelt a gazdiknak és a cicusoknak.
301. Donyta
2008. márc. 7. 08:04
Szép napot, és nagyon jó hétvégét cicagazdik és maccsok!
2008. márc. 7. 07:32
Jó reggelt szép napot gazdiknak és cicáknak is.
299. Hyde
2008. márc. 6. 06:57

Jó regget cica gazdik!

jjhmarta az én régi cicám is az egyik unokámra (Petra) állandóan fújt, morgott és kiderült, hogy egyszer véletlenül rálépett a lábára, s nem felejtette el a cica. Elég volt ha csak Petra elment előtte, már prüszkölt. Más mindenkihez meg odabújt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook