Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

2007. szept. 2. 20:21
Ma kapott nyakörvet a cicám, mindig van neki, csak most amikor olyan forroság volt levettem rolla, most szép zöldet kapott a drágám.
2007. aug. 30. 22:49

Ki tudja állitolag a cicák látnak olyan dolgokat amit mi nem látunk. Az én cicám is van mikor meredten néz egy pontot és fúj.

Nektek volt már ilyen vagy ehez hasonló tapasztalatok a cicáitokkal kapcsolatba?????

26. jjhmarta (válaszként erre: 25. - 7f1f0f1a6b)
2007. aug. 29. 18:10

Szia mamucikám! DDDDDDDD

Cicuskám mos nézi az erkélyen, hogy szakad az eső, felhőszakadás van, de nem dörög mert különben már ide bújt volna az ölembe, nagyon fél a zajtól.

2007. aug. 29. 16:24

Szia Tika!


Az én cicuskáim nagyon jól érzik magukat. Szundikálnak és jó hangossan dorombolnak.

Sajnos csak régi képek vannak róluk, majd készítek új képeket és akkor teszek fel a naplómba róluk. Majd meglátod milyen aranyossak. A Te cicád is gyönyörű!!

2007. aug. 29. 08:07

Sziasztok!

Kinek-kinek hogy van a cicuskája?

23. jjhmarta (válaszként erre: 22. - 7f1f0f1a6b)
2007. aug. 28. 17:00

Szia mamucikám!

Biztos nagyon szeretnek a cicusaid, mert látom te nagyon szereted öket, olvastam a naplódban is írtál róluk. Tegyél fel képet róluk az adatlapodnál vagy a naplódba.

Az én cicusom még mindig éjjel az erkélyen alszik, nappal meg a szobába a ventilátor alá fekszik.

Kívánom még sokáig teljen örömöd a cicáidba.

Az én cicám akkor megy bele a kádba mikor valaki fürdik és leengedi a vizet, önagysága már zsupsz bent is van és jót alszik, még a lakásból csak akkor volt kint mikor 6 hónapos korában ivartalanitatuk. Üdv.

2007. aug. 27. 19:35

Sziasztok!

Szia Tika!


Nekem két cirmosom van egy 2 éves fiú és a nővére 3,5 éves. Mindkettő ivartalanítva van. A kislány tündéri hizelgős, bújos itthonülő, a kisfiú edig szintén hízelgős de szeret csavizni. Ez kicsit idegesít, mert félek , hogy baj éri. Nagyon édesek, soha nem fürdettem meg őket, ezért aztán nagyon szeretnek a kádban a dugóval játszani. Kertesházban lakunk, így a kertben napozgatnak. Tudják, hogy esőben a lábacskájukat megkell törölnöm és tündérien hagyják is. Az étvágyuk jó. Szeretik a wiskast (szárazat és az alufóliást), de a kedvencük a gourmat gold dobozos konzerv és az one száraztáp. Gyönyörőszépek és nagyon szeretm őket!

21. Magdala (válaszként erre: 20. - Jjhmarta)
2007. aug. 26. 13:26
Köszönöm a válaszod, kedves vagy! Próbálkozunk vele ... :-)
20. jjhmarta (válaszként erre: 19. - Magdala)
2007. aug. 26. 06:41

Szia Magda!

Az én cicám csak a száraz viskast eszi meg, a konzerv, vagy zacskos cica kajét kb: 2 éves koráig ette, tejet 6 hónapos koráig itta.

Szerintem azzal, ha a fejét belenyomod a kajába méd nem fogja megenni.

Biztos vagyok abba ahogy nő meg fogja enni a cica kaját is, addig azt adj neki amit megeszik.

Mi is sokáig probálkoztunk, hogy ne csak a száraz kaját egye, de hiába.

Kívánom, hogy sok örömöd legyen a cicádba.

2007. aug. 25. 09:39

Sziasztok! Segytséget szeretnék kérni!

Egy hete került hozzánk egy 5 hetes cica-mica; az evésével vannak gondjaink. Nem akar enni ... illetve a párizsit és a virslit eszi ... de semmi más házi és zacsis és konzerves macska kaját nem akar elfogadni. Egy ismerős szerint a fejecskéjét bele kell nyomni az új kajába, hogy szagot kapjon és ne finnyáskodjon; én ezt nagyon drasztikusnak tartom, még nem mertem kipróbálni. Tejet is issza, inná, de nem merek minden nap adni neki ... erről is sok félét hallottam. Van aki szerint csak hetente 1-szer, mások szerint minden nap lehet adni neki tejet.

Köszönöm a válaszokat előre is.

2007. aug. 25. 09:09
Nekem is volt-van egy a tiédhez hasonló cicám.Tavaly novemberben találtam az árokpartra volt kidobva szegény pár hetesen.Azóta megnőt és mivel az egész lakást tönkretette, elkerült az anyósomhoz kertes házba.Ott most nagyon boldog, szabadon járhat kelhet és mindenki nagyon szereti.
17. jjhmarta (válaszként erre: 16. - Galfalvi)
2007. aug. 22. 06:21
Kivánom még ok örömöd teljék a cicusaidba. Üvd: Tika
2007. aug. 21. 13:33

Nekem ket cicam van az eggyik a Bety most augusztusban toltotte a 17 evet ,egy perzsa europai keverek ,nagyon szep a bundaja feher alapon sarga ,szurke szinek,megfelelo a sulya es meg megvannak a fogai is ,igaz egy eves koraban ivartalanitva volt egy aranyos, otthonullo,hizelgo ,dorombolo cirmi olyan mintha a gyerekem volna negyon felek de sajnos bele kell nyugodnom ,hogy egyszer

eltavozik ,a siras folytogat amikor eszembe jut.

A masik cicam a Grety ,O negy eves kislany ,perzsa sotet barna nagy sarga szemekkel,minden evben kap injekciot ,hogy ne tuzeljen csak sajnos ketten egymast nem kedvelik szinte verekednek,hogy ki fekudjon este kozelebb hozzam,alig birok igazsagot tenni.Amikor haza megyek a munkaheleyemrol valossagal megnyugszom amikor jonn mind a ketto ,hogy simogassam Oket.

A Bety az idosebb a mosogatoban szeret aludni,kevenc helye ,a Grety a ruhas szekrenyekben

szinte minden szekrenyben van alvo helye.

15. zena01 (válaszként erre: 14. - Venes)
2007. aug. 20. 11:16
Az enyéim utálják a fürdést. De az üres fürdőkádba azért bemásznak.
14. Venes
2007. aug. 19. 08:50
Milyén elég ritkán lát fürdőt, de szeret is érte...:)De szerintem, ha egy cica sűrűn van fürdetve, akkor megszokja, megkedveli.
2007. aug. 19. 07:10

Szoktátok fürdetni a cicátokat, és szeret is fürdeni?

Az enyém össze-vissza karmol, ezért csak rittkán fürdetjük.

12. jjhmarta (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2007. aug. 18. 08:38

Köszönöm.

Látom te is szereted a cicákat, a mi első cicánk is Fricike volt 7 évig élt. Még a mai napig is sokat emlegetjük, nagyon szerettük, de ezt a kiscsajszi cicát is nagyon szeretjük.

11. emagdi
2007. aug. 18. 08:35
nagyon édes cica!
10. jjhmarta (válaszként erre: 7. - 3e6fc437b4)
2007. aug. 18. 08:20
Neked is kívánom még nagyon sokáig örülhes a cicádnak.
9. jjhmarta (válaszként erre: 5. - Dobos)
2007. aug. 18. 08:19

Köszönöm a cicám nevében a dicséreteket neked is és hmartanak is.

Neked van cicád?

8. jjhmarta (válaszként erre: 4. - 8a5d74d8da)
2007. aug. 18. 08:18

Igy igaz egyetlen kis állat sem tehet arról, hogy a világon van.

Én soha nem vettem a gyermekeimnek élő nyuszit, mert nem lett volna szívem kidobni, de levágni sem.

7. 3e6fc437b4 (válaszként erre: 6. - 3e6fc437b4)
2007. aug. 18. 08:13

Bocsi azt hittem az én cicámról van szó, nekem is van egy rosszcsont cirmoskám, nagyon sokszor megnevetett ahogy játszik.


Igazán szép ez a cica is a képen.

6. 3e6fc437b4 (válaszként erre: 5. - Dobos)
2007. aug. 18. 08:11

Köszönöm:

Féltem is nagyon.

2007. aug. 17. 22:30
Aranyos ez a kis cica.Vigyázz rá nagyon.
2007. aug. 17. 14:11
Teljesen igazadvan az allatok is élőlények mint mi. Megkell gondolni azt hogy kell -e kedvenc vagy nem. Én azt nem értem azok miért vesznek nyúlat húsvétkor azok,aki húsvét után kidobják. Én nekem is volt nyúlam,de a mamám kertes házba lakik és oda vittük. DE szeretem én is az állatokat.
2007. aug. 17. 13:39
Szia.Azt nem tudom megerteni,miert utnek el annyi szerencsetlen allatot,csak jobban kellene figyelni,es jobban betartani a szabalyokat.Aki allatot vallal,az legyen tisztaban a feleloseggel,vagy ne vallaljon,mert a felelotlensege allatkinzashoz vezet,ezt ugy ertem az allat lelki serulesehez.En is imadom a cicakat,papagajokat,kutyusokat:-)
2007. aug. 16. 14:30
Szia! Tényleg szép a cicád. Sok örömet kívánok hozzá.
2007. júl. 22. 07:51
Azokat a gazdikat, akik a megunt kedvencet kilökik az autókból, sose fogom megérteni, vagy akik az elpusztult kis teremtést bedobják a kukába.
Minden kisállatnak joga van az élethez és nem csak addig kell szeretni míg kicsi, amikor felnő, akkor is igénylik a szeretetet.

Ugrás a teljes írásra: A cicáim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook