Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cicáim fórum

A cicáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A cicáim

178. Donyta (válaszként erre: 177. - Jjhmarta)
2007. dec. 19. 09:19

Sziasztok!

Köszönöm, igérem benézek oda is!!

Puszi: Dony

2007. dec. 17. 07:16
Donyta van egy topikom a 40-70 éves nagyik topikja, ha gondolod nézz be oda ott aranyos nagyik vannak.
2007. dec. 17. 07:13
Jó reggelt , szép napot mindenkinek.
175. Donyta (válaszként erre: 174. - Jjhmarta)
2007. dec. 16. 09:04
Köszönöm. Valóban néha előfordúl, hogy nevetek valamin, de tavaj óta valahogy egyre kevesebbet sajnos. Pedig én egy nagyon vidám bohócos csaj voltam mindig. Igaz, nem voltak ilyen gondjaim azelőtt, de ez nagyon megviselte az idegeinket. Szeretnék már kilábalni ebből az egészből, amiben vagyok, mert sosem voltam ennyire rossz helyzetben még akkor sem amikor egyedűl maradtam 3 gyerekkel. Mindenem megvolt mindig, és nem voltam összetörve lelkileg. Most viszont totál lent érzem magam...
174. jjhmarta (válaszként erre: 173. - Donyta)
2007. dec. 16. 08:06

Fel a fejjel, és meglátod minden rendeződik, csak bizni kell és tudom amikor a drága Kincseiddel vagy ök feledtetnek kis időre minden rosszat.

A kis cicák is biztos megnevetetnek a hancurozásukkal.

173. Donyta (válaszként erre: 172. - Jjhmarta)
2007. dec. 16. 08:00

Szia/sztok!


Köszönöm, ari vagy. Adja a jó Iseten, hogy valóban így legyen!!! Erőlködöm rajta...

A cicákkal semmi gond, talán nekik a legjobb jelenleg. Mindenki dajkálja őket, ők meg mindig mennének játszani!

172. jjhmarta (válaszként erre: 171. - Donyta)
2007. dec. 16. 07:45

Sziasztok!


Nagyon megértelek, olvastam a naplódat és együtt érzek veled, de remélem a jővőév jobb lesz számotokra.

A cicuskák a simogatásnak, szeretgetésnek is nagyon tudnak örülni.

171. Donyta (válaszként erre: 170. - Jjhmarta)
2007. dec. 15. 10:29
Sziasztok! Húú már ennyire közel van ez is??? Nem is figyelem az idő múlását.. Na igen, én sem fiatalodom már.. A cicák kapnak valami inyencségeket, és talán egy jó fürdetőt is! Más luxust nem tudok megengedni még nekik sem! Örülök, ha megoldom az ünnepeket gond nélkül. (sajna) Van sok minden itthon, de mindig akad hiányosság ami akkor kellene, amikor épp használnám. Osztok-szorzok, de nem leszek tőle több. Pedig mindig nagyon jó és szép volt a karink, de tavaj óta semmi nem igazán jó!!! Ha beüt a menykő akkor azt kiírtani elég nehéz!
2007. dec. 14. 16:54

Ki mit vesz a cicájának karácsonyra, én egy cica fésüt veszek az én kiscsajszimnak,szereti ha fésülgetem a szörét.

Jó készülődést mindenkinek a hátralévő 10 napba.

2007. dec. 10. 10:52

Sziasztok!


Az én cicám is reggal ekvégzi a dolgát aztán 1-2 óra hosszat futó edzést tart, meg vadászik a lábamra ahogy jövök-megyek mindig ráugrik valahonnand, aztán jólakik és durmol egésznap.

168. Donyta (válaszként erre: 167. - Jjhmarta)
2007. dec. 9. 08:41

Szia-sztok!

A mi macsekjaink élnek mint marci hevesen... Döngetnek a lakásban, és kajálnak folyamatosan, aztán meg kinyúlnak és órákig élvezettel szunyálnak.



Kérdezd talán meg Hoxát, hátha megtudja nézni, ki kaparhatott bele az oldaladba!!!

167. jjhmarta (válaszként erre: 166. - Jjhmarta)
2007. dec. 9. 05:06

Ezt az üzit nem én írtam!

Fogalmam sincs ki írhatta a nevembe, és hogy tudott belépni az én oldalamra??????-ha tudja valaki írja meg nekem is. Köszönöm.


Jól vannak a kiscicák?

2007. dec. 8. 06:50

Sziasztok!

Hogyvannak a cicák? [link]

olvasd el MÉDIAAJÁNLATUNKAT!

2007. dec. 4. 07:06

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Ma a cicám ébresztett kaparta az ajtot.

164. Donyta
2007. nov. 29. 06:32

Sziasztok!

Nem zártam még ki őket, mert most leginkább ott vannak, kivéve mikor az étkezőasztalt választják alvóhelyűl. Az a vége, pont a radiátor mellett van és odafekszenek a meleg miatt, gondolom. Hancúr az már itt is folyamatos, mindig láb alatt vannak akármerre megyek.

2007. nov. 29. 06:28

Sziasztok!

Szép napot mindenkionek.

Donyta kizártad a cicusokat a szobából?

Az én cicám most rohangél, minden reggel így kezdi a napot, aztéán eszik és egésznap lustálkodik.

162. jjhmarta (válaszként erre: 160. - Donyta)
2007. nov. 26. 06:58
Igen náluk még előfordul az ilyesmi.
161. Donyta (válaszként erre: 158. - 4262759d83)
2007. nov. 26. 06:57
Szia, milyen és mekkora cicáid vannak?
160. Donyta
2007. nov. 26. 06:55

Jó reggelt Nektek is!


Köszönöm a nevükben is a kérdésed. Szerintem ennél jobban csak a mama hasában lehettek. Nagyon elevenek, sokat kergetőznek, és játszanak. Pottyanni és koppanni ők is szoktak, de folytatják tovább, mintha nem történt volna semmi. Most kicsit mérges vagyok rájuk, mert valamelyik a takaróra pisilt, pedig tudja mindkettő hova kell mennie. Ilyenkor mit tudok tewnni velük? Ki fogom zárni a szobából őket ha igy viselkednek.

2007. nov. 26. 06:46

Jó reggelt szép napot, jó munkát.

Donyta jól vannak a kiscicák?

Az én cicusom nagyon lusta egésznap alszik este meg amig le nem fekszünk rohangál a lakásba, sokszor akkorákat koppan mert nem tudja bevenni a kanyart, akkor jön oda hozzám és várja, hogy megsimogassam a fejecskéjét.

2007. nov. 22. 20:47
nekem is van...
2007. nov. 22. 20:47
nekem is van...
2007. nov. 19. 06:53

Sziasztok!

Nagyon édik lehetnek, egyre ügyesebbek is lesznek.

155. Donyta (válaszként erre: 154. - Jjhmarta)
2007. nov. 18. 07:49

Sziasztok!

Igy van, de még a kajálás mellet mindig az anyán csüngenek és cucliznak. Pont ma vitte ki őket, és amikor bejöttem, körülnéztem, és arra gondoltam ha nem látom kint őket akkor bejöttek. 10 perc után nagy sírást hallottam kintről és a kis tigrincs kint vernyákolt. Remélem nem fázott meg. Már mindkettő eszik és bejár cica vécére is! Ja a kis tigris, úgy kajázik, hogy morog hangosan mint egy kutya!

2007. nov. 18. 06:22

Sziasztok!

A cicák is egyik korábban érő a másik meg később, nagyon arik biztos. Már kiviszi az anyjuk a kicsiket is a kertbe?

Nekünk azért is maradhatott meg az előző és a mostani cicánk, mert szobatiszták voltak első perctől, 6 hetes volt minegyik mikor hozzánk került.

A Fricikém 7 évet élt, a mostani 6,5 éves remélem ö tovább fog élni.

Legyen szép napotok. Üdv Tika

153. Donyta (válaszként erre: 152. - Jjhmarta)
2007. nov. 17. 06:59
Épp tegnap jegyezte meg a fiam, hogy szaladjak mert mutatni akar valamit. A mama bent volt a vécén és murrogott a kicsinek aki mellette végezte a dolgát. Jó lenne néha tudni miket mondhat nekik, mert folyamatosan oktatja őket. Ha szólok neki ő is rohan akárhol legyen is. Ha kint van a kertben, és nem is látom, csak hívnom kell és ő rohan... Ha mondok neki valamit, vagy a kaját említem, már a hűtőnél kavar és kéri! Sőt már a pici is bemászik azonnal a hűtőbe ha hallja, hogy nyitom... A másik sokkal szebb, de ő valahogy mindent később csinál.
152. jjhmarta (válaszként erre: 151. - Donyta)
2007. nov. 17. 06:54
Látod milyen okosok már, és még mondja valak, hogy a cicák buták, hisz mindent megértenek. Az enyém is ha szólok gyere be az erkélyről már kotor is be.
151. Donyta
2007. nov. 17. 06:47

Sziasztok!


Na már eszik mindkettő, meg szopik is. Az újdonság, hogy a mama bevitte őket a szobavécére, és már oda járnak. Annyit dumál folyton nekik, hogy néha azt sem tudom, hogy mi a gondja. De a kicsik okosodnak, és egyre édibbek. Olyan hódóra zabálja magát az egyik, hogy menni alig tud utána. De örülök annak, hogy nem kell lesnem hova járnak pisilni stb...

2007. nov. 17. 06:23

Sziasztok!


Az jó is volna, ha olyan kis gombocok maradnának, de azért nagykorúkba is aranyosak. A mienk is mikor hanyatvágja magát a négy lába égnek áll és lesi a hatást, nagyon ari tud lenni.

149. Donyta
2007. nov. 14. 06:20

Szia!


Ez nagyon kedves kis rím volt! Ja, és igaz is...


Imádom a kis tigriskénket. Már mindkettő eszeget, a fehérke falánk nagyon. Szopnak is még.. Azt a hancúrt amit meg levágnak, nem tudom kihagyni. Miért nem maradnak ilyenek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook